Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 246.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Git azcık uzun süreli tatil yap, bırak oyuncuları, oyun oynasınlar. Çok acımasızsın Kamil. Bak bana, ohh, mis.

• Tebrikler, çok güzel gidiyorsunuz. Savunmaya yyb.

• 1 04-11-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran SADIK KARA TOPRAK [Uriel] ________________________________________________ Fırkateyn 99.594 _________________________________________ Savunan KARA KEDI ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 17.806 Hafif Avcı 16.794 Kruvazör 1.023 Komuta Gemisi 901 Koloni Gemisi 15 Geri Dönüsümcü 46.912 Casus Sondasi 168 Bombardıman Gemisi 100 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran SADIK KARA…

• Alıntı ,machine13: “Tebrikler guzel savaslar Savunmalara taziye Temiz bir evren olması dileğini paylaşıyorum ” Hocam yanlış anladım iyi mi! Bir anlık dalgınlıkla, çakıldığım savaşa bu şekilde yorum yaptınız sandım. Teşekkürler.

• Tebrikler, olur öyle, güzel sunum.

• 1 24-10-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran K H A N [Uriel] ________________________________________________ Fırkateyn 20.000 _________________________________________ Savunan Marvin ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 300 Komuta Gemisi 1.821 Casus Sondasi 999 Solar Uydu 749 Fırkateyn 1.528 Roketatar 7.600 Hafif Lazer Topu 10.582 Ağır Lazer Topu 200 Gaus Topu 50 Iyon Topu 50 Plazma Atıcı 120 Küçük Kalkan Kubbesi 1 Büyük Kalkan Kubbesi 1 ________…

• Hepimize hayırlı olsun. Ne güzel sayfa, cıvıl cıvıl. Benden herkese çay.

• K H A N >>>>> RICK

K H A N - - Rhea

Dogan, bu oyuncunun mesajlarina cevap vermiyoruz. Buraya bir öneri yazmak istiyorum. Konuyu kim aciyorsa, 1 haftalik zaman diliminde, istemedigi mesajlari silebilsin. Inaniyorum ki, forum daha eglenceli bir platform olacaktir. Zaten forum her halükarda en az oyunun kendisi kadar eglenceli, hatta bazen daha fazlasi.

• K H A N >>>>> RICK

K H A N - - Rhea

Alıntı ,Jay CUTLER: “alistim sayilir bende yeniye. Yeni evren acilirsa eger rhea ozelliklerinde baslamayi dusunuyorum. ” E1, devret, Uriel'e gel.

• K H A N >>>>> RICK

K H A N - - Rhea

Senin baişladığın tarihten bir - iki ay önce de, ben bu evrende başladım. Yeni arayüz benim için sorun olmadı ama.

• K H A N >>>>> RICK

K H A N - - Rhea

Alıntı ,Jay CUTLER: “ta kendisi hala aynı merak devam ediyor ama uzaklaştım herşeyden. Ben hatırladım seni hocam, bakalım hatırlayacakmısın diye yazdım zaten. Nasılsın görüşmeyeli ? Msn de baya sohbet ederdik 10-12 sene önce. ” Seni avatarındaki dambıldan tanıdım bu arada. Böyle farklı zevkleri olan, başka bir oyuncu TR'de olamayacağı için olsa olsa o'dur dedim. Oyundan kopmak bildiğin gibi zor, uzun bir ara verdim oyuna gerçi, forumu sürekli takip ettim, astro tekniği geldiğinde, yeni bir oyun …

• K H A N >>>>> RICK

K H A N - - Rhea

Alıntı ,Jay CUTLER: “tebrikler.E40 taki hesabi ben vermistim Turgay abiye. Oda e28 deki hesabini vermisti bana. Emp ve Turkey in oldugu donem ogame icin bambaskaydi. O popularite ve kalabalik hicbirsekilde yakalanmaz artik. ” Nickin çok tanıdık. Sanırım tanışıyoruz çok eskilerden. Bu nicke sahip tüfeklere merakı olan bir uni. öğrencisi tanımıştım. Biraz zihnimi zorlarsam adını da çıkarabilirim.

• K H A N >>>>> RICK

K H A N - - Rhea

Alıntı ,MILLEY: “evren birlesmesinden sonra bu hizla gidersen emp turkey gibi bir ikon olacan abi Astro 27 is coming ” emp le tanışamadım ama Turkeyi tanıdım, e40ta birazcık beraber oynadık. Silah 21 - 25 arasında bir yerde, eğer oyuna devam edersem, Silah 2x deneme sürüşü adında bir savaş yapıp ona hediye edeceğim. Bu arada, KENDİMİ VURDUM! 17-10-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Linz [Bordo] ________________________________________________ Fırkateyn 84.308 __________________…

• Rhea Kademe Takibi

K H A N - - Rhea

Alıntı ,K H A N: “32 / 27 / 31 32 / 27 / 31 32 / 27 / 31 32 / 27 / 31 32 / 27 / 31 32 / 27 / 31 32 / 27 / 31 32 / 27 / 30 32 / 27 / 30 32 / 27 / 30 32 / 27 / 30 31 / 26 / 30 Astro 25ten sonra baslayacagim kademeye. Ezber bozmadiktan sonra, niye oynuyoruz ki. ” Bu mesajın yıl dönümüne Astro 25i yetiştirmeyi hedeflemiştim, 3 hafta önce Gravi 5le birlikte bitti hedefim. 38 / 33 / 34 38 / 33 / 34 38 / 33 / 34 39 / 34 / 36 38 / 33 / 34 38 / 33 / 34 38 / 33 / 34 38 / 33 / 34 38 / 33 / 34 38 / 33 / 34 …

• Alıntı ,asasas: “16m Metal, 32m Kristal, 16m Deu, bence 10 saniyelik bir kısaltmaya değecek getiri değil... ” Yaptığım hesabı anlamadınız siz. Her sıçrama kademesi aşağıdaki zaman aralıklarında sıçrama süresini kısaltıyor. 3x filo hızı olan evren için, sıçrama 2 de 136 sn kısalıyor. sıçrama 3 te 126 sn sıçrama 4 te 116 sn ve 10ar sn her kademeler arasında süre kısalarak taki 00:03:47 lik son sıçrama anında artık sıçrama süresi düşürülemiyor. Rhea yeni olabilir, ama emsallerinin çok üstünde puanl…

• Alıntı ,Mikasa Ackerman: “Alıntı ,K H A N: “Alıntı ,TarikbinZiyad: “Alıntı ,K H A N: “Bunun nasıl programladığını anlamak için üşenmedim sıçrama 4 bastım. x3 filo hızı! - Rhea Buna göre; sıçrama 1 - 20dk - 20x60=1200 sn sıçrama 2 - 00:02:16 kısalan süre = 1200 - 136 = 1064 938 sn sıçrama 3 - 00:02:06 kısalan süre = 1064 - 126 = 938 sn bu aritmetiği sıçrama 4 te anladım, buna göre: 136 126 116 106 96 sn olarak her sıçrama kademesinde süreler azalıyor. x4 ve x5te de, azalan sn sürelerinin 9-8 sn b…

• Alıntı ,TarikbinZiyad: “Alıntı ,K H A N: “Bunun nasıl programladığını anlamak için üşenmedim sıçrama 4 bastım. x3 filo hızı! - Rhea Buna göre; sıçrama 1 - 20dk - 20x60=1200 sn sıçrama 2 - 00:02:16 kısalan süre = 1200 - 136 = 1064 938 sn sıçrama 3 - 00:02:06 kısalan süre = 1064 - 126 = 938 sn bu aritmetiği sıçrama 4 te anladım, buna göre: 136 126 116 106 96 sn olarak her sıçrama kademesinde süreler azalıyor. x4 ve x5te de, azalan sn sürelerinin 9-8 sn bandında gittiğini tahmin ediyorum. Evet çılg…

• Bunun nasıl programladığını anlamak için üşenmedim sıçrama 4 bastım. x3 filo hızı! - Rhea Buna göre; sıçrama 1 - 20dk - 20x60=1200 sn sıçrama 2 - 00:02:16 kısalan süre = 1200 - 136 = 1064 938 sn sıçrama 3 - 00:02:06 kısalan süre = 1064 - 126 = 938 sn bu aritmetiği sıçrama 4 te anladım, buna göre: 136 126 116 106 96 sn olarak her sıçrama kademesinde süreler azalıyor. x4 ve x5te de, azalan sn sürelerinin 9-8 sn bandında gittiğini tahmin ediyorum. Evet çılgınım, evet evet gravi 5 te bastım.

• Çok güzel savaş, çok güzel kar. Uzun zamandır bu savaşı bekliyordum, eli kulağında diyordum. Savunan arkadaşa geçmiş olsun. Yapılanmasında başarılar.

• K H A N >>>>> RICK

K H A N - - Rhea

Gün aşırı saldırıyor. 4 günlük sebepsiz saldırılar Efendi, akıl mantık almıyor, sabır taşı çatlıyor. Vuruyorum, neden vurdun diyor. Sondalıyorum, ben sondalanmam diyor. Şaştım kaldım. Savunma bırakmam bak, uzun saldırıları çek dedim, yok efendim neymiş, oyun kuracakmış, YALAN değil tamı tamına 2 buçuk MİLYAR savunmayı sattı hurdacıya. Sırf ben vurmayayım diye. Al kendisine oyununu kurdurdum. 4 sorti taze ayıma rip saldmış, sıçramayı kasten km ile bitirmedim. 5555 fırfır konuş attım. İlk sortide …

• 10-10-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran K H A N [Bordo] ________________________________________________ Fırkateyn 25.011 _________________________________________ Savunan Sadece Beyaz ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 32.297 Hafif Avcı 18.885 Ağır Avcı 150 Kruvazör 3.994 Komuta Gemisi 5.155 Koloni Gemisi 4 Geri Dönüsümcü 717 Muhrip 21 Ölüm Yıldızı 1 Fırkateyn 1 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran K H A N [B…

• Güzel savas, savunmaya gecmis olsun, saldiranlara tebrikler.

• Alıntı ,exhebion: “Alıntı ,K H A N: “Yorulmadin mi, yeter artik, azcik dinlen, senin de dinlenmeye ihtiyacin var, vurdugun arkadaslarin da. Azcicik nefes aldir evrene. Gözü dönmüs filocu, neymis efendim, bütün evreni parcalayacakmis, yakinda bizi de vurmaya baslarsin diye, geceleri uyuyamiyorum. Savunmaya cok gecmis olsun. Saldirana gelince, eh fena degil savaslar! ” aman be iki gün tatile aldım zaten herkes kafa dinlesin diye ” SENIN YÜZÜNDEN ASTRO 25i, 1 HAFTA GEC BASTIM, HEE HABERIN VAR MI? M…

• Yorulmadin mi, yeter artik, azcik dinlen, senin de dinlenmeye ihtiyacin var, vurdugun arkadaslarin da. Azcicik nefes aldir evrene. Gözü dönmüs filocu, neymis efendim, bütün evreni parcalayacakmis, yakinda bizi de vurmaya baslarsin diye, geceleri uyuyamiyorum. Savunmaya cok gecmis olsun. Saldirana gelince, eh fena degil savaslar!

• 2005-2018 Forumda gördügüm en kaliteli savas. Ayrica en eglenceli. Bu savas fikri kime aitse, kendisini yürekten tebrik ediyorum. Saldirana gecmis olsun.

• Alıntı ,Bran Stark: “Alıntı ,K H A N: “Evrene sonradan gelip de, sanki en basindan beri oynuyormus gibi oyunu benimseyen arkadasim, oyun bahane, cok gergin gidiyorsun, bosver degmez. Senle konusmak asiri zor, tarzini hic begenmemis olsam da, oturup bi bardak cay icsek reelde, 10 dk sonra kardesimsin dersin, Timur. METE HAN istedigini yazsin hep buralardaydi, ama atarlanmaya gerek yok. arslanbenzer de hep buradaydi. Yaw siz yazi yazinca, hallaca tas yerine cicek atan sofiler gibi oluyor, kanatin …

• Evrene sonradan gelip de, sanki en basindan beri oynuyormus gibi oyunu benimseyen arkadasim, oyun bahane, cok gergin gidiyorsun, bosver degmez. Senle konusmak asiri zor, tarzini hic begenmemis olsam da, oturup bi bardak cay icsek reelde, 10 dk sonra kardesimsin dersin, Timur. METE HAN istedigini yazsin hep buralardaydi, ama atarlanmaya gerek yok. arslanbenzer de hep buradaydi. Yaw siz yazi yazinca, hallaca tas yerine cicek atan sofiler gibi oluyor, kanatin bakalim yaralarimizi. Kanaatim odur ki,…

• Sönmez tebrik ediyorum. Evren rekoru yine sasmadi, sahibini buldu. Bu ne ya: Saldıran tarafından yapılan kâr 4.002.080.131 birimdir.

• Ne güzel maden almissin Sönmezcim, tebrik ederim. Savunmanin oyununu silmesine üzüldüm. Kendisine reelde basarilar dilerim.

• Alıntı ,FIRTINA: “Alıntı ,Mr.A: “Ortaam tebrikler.. güzel kar & Savunmaya geçmiş olsun. [/i] ” Eyvallah ortamm burada bana birşey yazmayan ittifakdaşlarıma gözü diktim habarları olsun ” O ittifaktakiler buraya GELECEK! Tebrik ve taziye.

• Rhea Kademe Takibi

K H A N - - Rhea

Alıntı ,Mikasa Ackerman: “krileri 35 yada 36ya çekip deli fırka yada muhrip basılır bu kademelerle ” Hee, sonra da gelsin bizi vursun di mi?

• Ne kadar mütevazi bir oyuncusun Serdar! Seni garlayanları bile merak ediyorsun, endişeleniyorsun. Savunmaya geçmiş olsun, saldıran arkadaşıma tebrikler.

• Süper. Nazar degmesin. Savunmaya yyb.

• Alıntı ,ÇAYKARALI: “abi tebrikler. bunu atlamışım. buda iyi. evreni ne zaman benzin döküp yakacan ” Sen yokken, tadim da yok. Yanarsa yansin. Tam senin tarzinda bir takiple olustu bu savas.

• 1 29-07-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Linz [Bordo] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 80.000 Fırkateyn 22.000 _________________________________________ Savunan Heroic [BUCES] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 218 Büyük Nakliye Gemisi 22.351 Hafif Avcı 98 Ağır Avcı 41 Kruvazör 2 Komuta Gemisi 2 Geri Dönüsümcü 7.320 Ölüm Yıldızı 1 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran Linz …

• Filo birakmadin filo. SAvunmaya gecmis olsun. Saldiran ittifak arkadasima ise tebrikler.

• Alıntı ,MILLEY: “abi evrenin en başından sonuna kadar özetini çıkartmışsın maşallah. Kimler geldi kimler geçti.. En çokta şu 1 deu 3 metal kısmına guldum Daha beğenmiyordu 1 e 3 ü ” Su savasta da ilk vurulma raporu var. Onu vuranin bir kac ay sonra ayini aldik Kraken'le, filosu konusa geliyordu; tesadüfün böylesi, 3-4 kere radar atarak konus cekisini bulmus, ama güvenli olmadigindan saldiri cikamamistik.

• Alıntı ,MILLEY: “Abi daha kademeciliği üzerimden atamadım .bir metal 40 madeni kaldırmıssın direk gözüme o ilişti Adamı emüklemişsin.dibine ekmeği banmıssın tüm madenin 800 melyon karlı bir savası en son bu evren ne zaman gördü acaba Günün anlam ve önemine dair besteledigim bu dizeleri acizane paylaşmak istiyorum Evrenin oturdum en top noktasına Fururum Kim ola ki çıka nob korumasına Fark attım en yakın rakibime ilk ona Tek rakibim Türk Hava yolları 1. lik koltugunu hem karakterin hem emeginle f…