Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• OG_HalfTime.jpg 17 - 18 Kasım * Yarıla / Bitir Butonunda %25 İndirim Merhaba OGameTR ailesi, 17 - 18 Kasım tarihlerinde, tüm gün boyunca yarıla ve bitir butonu etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca inşaat, araştırma ve tersane de ki üretimleriniz de kullanacağınız yarıla ve bitir butonlarında ki karanlık madde ücretlerinde %25 indirim olacaktır. * Lütfen yarıla / bitir butonları üzerinde ki indirim işaretine dikkat ediniz. Bilgilendirme olmadan kullanım yapmayınız. OGameTR Takımınız

• OG_HappyDay.jpg 16 Kasım * %25 + Karanlık Madde (Mutlu Günler) Merhaba OGameTR ailesi, 16 Kasım tarihinde, tüm gün boyunca mutlu günler etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca her karanlık madde alımınızda +%25 karanlık madde daha kazanabileceksiniz. * Karanlık madde bonusu için oyunda ki bildirime dikkat ediniz. OGameTR Takımınız.

• OG_MerchantDiscount.jpg 13 - 14 Kasım * Tüccar Etkinliği - 2.000 Km Merhaba OGameTR ailesi, 13 - 14 Kasım tarihinde, tüm gün boyunca 3.500 karanlık maddeye çağırdığınız tüccarı 2.000 karanlık maddeye çağırabileceksiniz. * Belirtilen süre boyunca tüccarı 2.000 karanlık madde karşılığında çağırabileceksiniz. * Tüccar indirimini , tüccar çağırma butonunda 2.000 karanlık madde yazdığı andan itibaren kullanabilirsiniz. * Belirtilen gün ve saatlerde tüccarı kullanmayı unutmayın. İyi oyunlar. OGameTR T…

• OG_MoreResInShop.jpg 13 - 14 Kasım * 100 Milyon Depo Kapasitesi Etkinliği -- 1 Yaşından Büyük Olan Evrenlere Özel -- Merhaba OGameTR ailesi, 13 -14 Kasım tarihinde, tüm gün boyunca depo kapasitesi etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca ilgili evrenlerde 10m olan depo kapasitesi 100m olarak güncellenecektir ve tek seferde 100m 'ye kadar maden alabileceksiniz. * Etkinlik sonrasında depo kapasitesi tekrar 10m olarak güncellenecektir. * Belirtilen gün ve saatlerde tüccarı kontrol etmeyi u…

• OG_ImportExportEvent.jpg 10 - 11 Kasım * İthalat/İhracat Etkinliği (x4) Merhaba OGameTR ailesi, 10 - 11 Kasım tarihinde, tüm gün boyunca ithalat/ihracat etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca günde 4 defa günün ürününü alabileceksiniz. * Lütfen bayrak ikonunu bekleyiniz. Keyifli Oyunlar Dileriz OGameTR Takımınız

• Topluluk Mektubu

Bolorpo - - Oyun Duyuruları

Merhaba OGameTR Ailesi, OGame takımının ve portföy yöneticisi - ürün direktörü WeTeHa 'nın sizlere bir mektubu var. Sevgili Topluluk, Bugün size oyun ve birleşme ile ilgili olan herşey hakkında açıklama yapmak istiyoruz. Neyin yanlış gittiğini, gelecekte bu sorunları nasıl önlemek istediğimizi açıklamak istiyoruz. En önemlisi de özür dilemek istiyoruz. Birleşme süresince yanlış giden her adım için, gerçekleşen ve beklenmeyen hatalara sebep olan her uygulama için ve yaşadığınız her rahatsızlıktan…

• OG_MoreDMExpedition.jpg 7 - 8 Kasım * Keşifte x9 Karanlık Madde Bulma Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 7 -8 Kasım tarihinde, tüm gün boyunca yapacağınız keşiflerde tam 9 kata kadar daha fazla karanlık madde bulabileceksiniz. * Belirtilen süre boyunca yapacağınız keşiflerde, normal oranlara göre 9 kat fazlasını bulma şansınız olacaktır. * Belirtilen gün ve saatlerde bol bol keşif yapmayı unutmayınız. * Bilgilendirme oyun içinde yapılacaktır. İyi oyunlar. OGameTR Takımınız.

• OG_FastResearch.jpg 5 - 8 Kasım * %25 Daha Hızlı Araştırma Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 5 - 8 Kasım tarihleri arasında, tüm gün boyunca araştırma etkinliğimiz olacaktır. *Tüm araştırmalar etkinliğin başlangıcı itibariyle %25 daha hızlı sürede tamamlanabilecek. (Teknokrat bonusu ayrı olarak süreye eklenecektir.) *Etkinlik öncesi başlatılan araştırmalar bundan faydalanamayacaktır. Lütfen araştırmaların üzerinde ki indirim etiketine dikkat ediniz. Bknz: İndirim Etiketi : (Gizli İçerik) Keyifli…

• OG_Itemsale.jpg 4 - 5 Kasım * Dükkan %15 İndirimli Satış Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 4 - 5 Kasım tarihinde, tüm gün boyunca dükkanda %15 indirimli satış etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca dükkanda bulunan itemleri %15 indirim ile satın alabileceksiniz. * Alacağınız itemlerin herhangi bir süresi yoktur. O nedenle daha sonrada kullanabilirsiniz. * Sınırsız sayıda item alabilirsiniz. * Belirtilen gün ve saatlerde dükkanı ziyaret etmeyi unutmayın. İyi oyunlar. OGameTR Takımınız.

• OG_HappyDay.jpg 3 Kasım * %30 + Karanlık Madde (Mutlu Günler) Merhaba OGameTR ailesi, 3 Kasım tarihinde, tüm gün boyunca mutlu günler etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca her karanlık madde alımınızda +%30 karanlık madde daha kazanabileceksiniz. * Karanlık madde bonusu için oyunda ki bildirime dikkat ediniz. OGameTR Takımınız.

• Alıntı ,obiwan: “Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,Flying: “lobide kalan eski evrenler aslında bi serbest bıraksanız filoları birbrine çarpıştırsak eglencesine??? yok mudur boyle bi imkan acaba.silinip gidecek sonuçta o evrenler.bir hükmü yok. ” Son duyuruda 10 Aralıkta bu evrenlerin kapanacağı söylendi. Şuan açık kalmasının nedeni zarar gören oyuncular var. Biz TR yönetimi olarak neredeyse tüm kayıpları telafi ettik ama diğer ülkelerde çalışmalar hala devam ediyor. O nedenle göç evrenleri açılmaz. Ama …

• Forum Puanları

Bolorpo - - Yardım & Sorular

Yılbaşından sonra ilk işimiz bu. Tozlu rafların silinmesini bekliyoruz.

• Alıntı ,iMpeRaToR: “Alıntı ,Jay CUTLER: “Devir işlemleri ne zaman açılacak haberi olan var mı ? ” @Bolorpo bu durumla ilgili kişisel görüşlerinizi öğrenebilir miyiz? bir ara birleşmeden 2 hafta sonra açılacak filan gibisinden bi geyik var idi. vurdular onu bir operatöre ticket attım, ölü taklidi yaptı, ben de birşey diyemedim ” Şuan için bize gelen bir bilgi yok ama birleşme tamamlandıktan sonra iki hafta içinde bu sistemi çalıştırmamız gerekiyor diye konuşuldu. Benim ön görüm aralık ayı olabili…

• Arkadaşlar ikili tartışmaları bırakın lütfen. Herkes düşüncesini paylaşmakta özgür. Takdir edersiniz veya etmezsiniz ama elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Ben sadece şunu biliyorum, diğer topluluklardan farkımız sadece " Şirketin kararıdır." diyerek konuyu kapatmamamızdır.

• @metemete ben doğruyu da söylüyorum eleştirimi de yapıyorum. Herkesin istediği zaten olamaz. Ama olacak birşey var ise herkes bundan mutlu olmalı zarar görmemeli değil mi ? Ben GF ye güvenmiyorum değil. Yani herşey daha iyi olabilirken olmuyor. Bunların nedenlerini biliyorum ve burada yazdıklarımı ben şirkete de iletiyorum zaten. Rahatlığımın nedeni o. Kimseden gizli birşey yazmıyoruz burada. Herşey ortada. Fakat tüm sunuculardaki oyuncular mutsuz. Sadece biz değil. Ama herkes buna anlayış göste…

• Alıntı ,Naruto: “Benim asıl merak ettiğim, bu birleşmeyi planlayan ve türlü rezaletlere imza atanlar. Bu işin kodlamasında olanlar hâla işlerinin başındalar mı? Bunu sorma imkanınız var mı adminim? @GATE35 ‘i anayım birde ” Planlayan ayrı, yapan ayrı düzelten ayrı :)

• Alıntı ,zalim: “Alıntı ,Bolorpo: “Çok tuhaf. Sadece hedef evrende bulunan oyunculara özür nedeni ile +2 verilecekti. Oysa göç edipte iskan hakkı almayan, iskanlarını bitiren veya 1 tane iskanı olan oyuncuların iskan sayısı da +2 olarak değişmiş. Böyle bir duyuru veya çeviri hatası yaptığımı da sanmıyorum. Demek ki herşey duyuruda yazdığı gibi olmuyormuş. Ve ya olamıyormuş. ” Şimdi ne olacak acaba Şu işin gerçek yüzünü öğrenebilecek miyiz bu milenyum da şimdi fazladan alanlar iskanları iademi ede…

• Alıntı ,SynacTR: “Alıntı ,Bolorpo: “Çok tuhaf. Sadece hedef evrende bulunan oyunculara özür nedeni ile +2 verilecekti. Oysa göç edipte iskan hakkı almayan, iskanlarını bitiren veya 1 tane iskanı olan oyuncuların iskan sayısı da +2 olarak değişmiş. Böyle bir duyuru veya çeviri hatası yaptığımı da sanmıyorum. Demek ki herşey duyuruda yazdığı gibi olmuyormuş. Ve ya olamıyormuş. ” Çok Tuhaf derken? Bence hiçte şaşırmadınız sayın adminim Yapılan çeviri de de hiç bir hata yoktu. Neyse ki bu sefer orji…

• Çok tuhaf. Sadece hedef evrende bulunan oyunculara özür nedeni ile +2 verilecekti. Oysa göç edipte iskan hakkı almayan, iskanlarını bitiren veya 1 tane iskanı olan oyuncuların iskan sayısı da +2 olarak değişmiş. Böyle bir duyuru veya çeviri hatası yaptığımı da sanmıyorum. Demek ki herşey duyuruda yazdığı gibi olmuyormuş. Ve ya olamıyormuş.

• Merhaba OGameTR ailesi, Dear community, The exodus servers will be completely removed from the Lobby on Monday, 10th of December. If you had any issue or need to report anything related to a merge case, please make sure you send a ticket to our support before Thursday, 6th of December. Unfortunately, we will not be able to make sure we can handle any support case sent to our system later than that and for sure, we will not be able to handle ANY merge case from the 10th of December on. Thank you …

• Günaydın herkese

• Alıntı ,*Cyclone*: “Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,*Cyclone*: “@Bolorpo iskan atamiyoruz. Kapali hesaplarin silinmesi lazim ” Bu konu nedeni ile galaksi sayısının artabileceğini söylemişlerdi ama bu çözüm değil. Çünkü 9 dan sonrası için bir önemi kalmadığını düşünüyorum. Sizin istediğiniz aradaki hesapların silinmesi.Öncelikle inaktiflerin tatil sorununu çözmeye çalışıyorlar. ” Galaksi sayisinin artmasi cozum degil hatta kimse istemez butun sistemler dolu neredeyse ” Zaten değil ama böyle bir plan ol…

• Alıntı ,XeNoN: “siz önce şu göç edenlerin iskan sorununu halledin asıl sorun bu ben üretimimi artırayım gerekirse gezici sömlede takılırım galaxyler arası. ” Uğraşıyoruz. Adamlar daha verecekleri +2 yi veremedi ki.

• Alıntı ,*Cyclone*: “@Bolorpo iskan atamiyoruz. Kapali hesaplarin silinmesi lazim ” Bu konu nedeni ile galaksi sayısının artabileceğini söylemişlerdi ama bu çözüm değil. Çünkü 9 dan sonrası için bir önemi kalmadığını düşünüyorum. Sizin istediğiniz aradaki hesapların silinmesi. Öncelikle inaktiflerin tatil sorununu çözmeye çalışıyorlar.

• Alıntı ,TarikbinZiyad: “Turnuva evreninde yoktum ama basit ihllaler dışında ihlale bulaşmış kişilere hiçbir şekilde ödül verilmemesi gerekir sayın @Bolorpo özellikle filo kırma,program,takviye gibi durumlarda birde üstüne ödül mü verilecek? Yakalayabildiğiniz ihllallerden puan kesip yakalayamadıklarınızdan takdir etmek gibi olmuş. Konunun yeri burası değildi ama her olayda bizi aşan durumlar var denmesini de doğru bulmuyorum. ” Turnuvayı OGameTR olarak sadece biz düzenlemedik. 6 ülkede düzenlend…

• Dün inaktiflerin açılması gerekiyordu. Fakat inaktifler hala tatil modunda. Çalışmaların devam ettiğini söylediler. Ayrıca bugün +2 iskan verileceğini duyurmuştuk. Şuan için bir gelişme olmadı. İki konu hakkında da bir gelişme olursa duyuru yapacağız. Evrenlere kayıtlar açıldı fakat birleşme henüz tamamlanmadı. İnaktiflerinde açılmasından sonra birleşme tamamlanmış olacaktır. Kayıplarınız veya hesaplarınız ile ilgili sorunlarda mutlaka ticket açın.

• @SeyyarTayyar Artık hangi konuda ne konuşulması gerekiyor öğren.

• Alıntı ,mancarmi: “Ortada tercüme sorunu var, bu durum birçok duyuru ile açıklık kazandı. @Bolorpo nun hatalı tercümelerini @wonderlive1973 in da düzeltmediğini göz önünde tutalım. Neticede, bizim isteklerimizin ve şikayetlerimizin gameforce a doğru aktarıldığından şüpheliyim. Neyse ki tüm ülke oyuncuları aynı/benzer sorunları yaşıyor da çözüm umudu ile bekliyoruz. (6 dan 9 galaksiye birleşme İngiltere'de de mevcut, oradaki oyuncular da isyanda) Hedef evren oyuncuları oralarda da iskan istemişti…

• Alıntı ,Farmer17: “bi daha adminlerin birlesmek isteyecegini sanmiyorum ” @GATE35 bunlar hep senin yüzünden oldu biliyosun dimi...

• Konu dışına çıkanı vururum

• Alıntı ,SeyyarTayyar: “Alıntı ,ANGARALI: “@SeyyarTayyar öyle bir şey de olmaz. x7 diye fidisi seçenler, x6 diye canlı evreni seçmedi. Evren özellikleri değişmemeli. ” Anket yapılır, anket sonucuna göre evrenlerin özellikleri değişir. ” Bu arkadaş şirkette görevlidir. Bilginize...

• Alıntı ,SeyyarTayyar: “Alıntı ,Bolorpo: “ ” Sayın Bolorpo, gezegen iskan hediyesi verilmeyecek galiba, sizden rica etsek, bunun yerine tüm evrenlerde ve forum'da evren özellikleri konusunda anket açılsa, çoğunluğun dediği şekilde evrenlerin özellikleri değiştirilse, oyuncuları bu şekilde memnun etmek sizce çok mu zor ? Bu sayede tüm oyuncuları çok memnun edersiniz. Anket konusu ;Ekonomi hızı x7 / x10 Filo hızı x4 / x7 Filo harabesi %80 / %80 Casus Sonda Deposu AÇIK / KAPALI ( Hızlı nakliye ve ma…

• Alıntı ,ALAADDIN KEYKUBAT: “misal evren hızı misal ekonomi veya galaksi sayısı @Bolorpo ” Bu konular ile ilgili anketler açılmasın. Daha birleşme bitmedi. Sıra oralara hemen gelmez. Zaten bu konu ile ilgili şablon ilk çıktığında da yazmıştım özellikler değişmeyecektir diye.

• Alıntı ,J U M B O: “inaktifler açılcakta bir süredir oyununa girmeyen ve tatilde olan hesapları napacaklar ? ” Tatilde olan hesaplar aynen devam. Onlarda birer oyuncu sonuçta. Ama inaktife düşmüş ile tatile alınmış hesap aynı değil.

• Alıntı ,ALAADDIN KEYKUBAT: “peki şuan evrenlerde çeşitli sebeplerle anket açılsa nolur? Iyi sabır var sendede mübarek gamemaster 'ın işleri bunlar hep @Bolorpo ” Ne anketi ?

• Alıntı ,06CaYLaK34: “km indirimi yokmu ” Yakında olur

• Alıntı ,metemete: “@Bolorpo tatilsiz inaktiflerin tatilleri ne zaman kaldırılacak sorum budur. tekrar tekrar okudum sorumuda bu kadar anlamsız bir cümle kurduran gf ye helal olsun ne diyeyim. ama cevabı merak ediyorum ” Göç evrenlerindeki bilgilerin değişmemesi için tüm hesapları tatile aldılar.Yedekleme yapıldı diyebiliriz. Sonra taşıma yaptılar. Tatilleri kaldırdılar. Ama baktılar ki tüm hesapların tatilleri kaldırıldı. Olmadı. İnaktiflerin tatillerini bugün yapacaklardı ama henüz bir bilgi yo…

• Alıntı ,madLove: “Adminim nacizane önerim şu olsun ileteceğinizi biliyorum küçük bir ihtimal de olsa belki gf kabul eder o zaman 4 - 12 arası gezegenlerimizi 13-15 arasına atabilelim çünkü evren dolu ve iskanla kıpırdayamıyoruz yani şu anda iskan sistemi %99 oranında çökmüş durumda iskan hakkı gelse bile pek bir şey ifade etmiyor hakkı geçtim km ile bile iskan edemeyecek duruma geldik ” Tüm OGame sunucuları aynı doluluk oranına sahip olmadığı için iskan kuralını değiştiremezlermiş. Ancak talep g…

• Alıntı ,madLove: “Adminim benim sorunum şu ben iskan emri verdiğim koordinat boştu iskana bir kaç saat kala inaktif hesaplar taşındı ve iskan emri verdiğim yer doldu; yani ben inaktifler geldi diye sitem etmiyorum benim iskan emri verdiğim halde inaktif orayı doldurdu; önceden neden iskan atmadın diye sorarsanız koordinatta yok edilmiş bir gezegen vardı onun silinmesini bekledim. E yorumlamam bu kadar ” 1 gün kala inaktiflerinde boş slot seçimi sistem tarafından yapılmış. Bu konuda yapabileceğim…

• Alıntı ,Marlox: “Bize yaptığınız duyuru, gezegen sayısı kadar iskan hakkıydı. Ve seçimi hemen yapıp sonlara kalmamamızı da siz söylediniz. Ben de hemen seçtim. Sonuç koordinatlarım değişmedi ve iskan alamadım. Böyle olacağını bilsem son dakikalara bırakırdım seçimimi. Aslında konunun sizinle alakası yok. Konunun sizinle alakalı kısmı bu duyuruları siz yapıyorsunuz ve Almanya sizi yarı yolda bıraktığında ve bıraktı istifanızı vermemenizdir. Şahsınızı ne tanırım nede bilirim. Oyun ve forum anlamın…