Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• 2019'a kadar falanca mesaj

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,PatrickJane: “@turgay06 can geçen dedi ki foruma böyle böyle yazacam dedi ben de yapma etme dedim ille de yazacam modunda bu. Öyle mi dedim buna Bi sinirli fotograf attım o saniye korktu benden valla sildim sildim tamam diyor o sinirli foto atmasam can şuan banlıydı (Gizli İçerik) ”

• 2019'a kadar falanca mesaj

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,PatrickJane: “teşekkür ederim de ben hep buralardayım bırakmıyorlar ki gideyim @Can01 beni tehdit ediyor sen gidersen hesabımı banlatirim diyor Ben gitmesem de hesabı banlatacak ” Gidersen aynı gün aynı dk yaparım valla Alıntı ,turgay06: “nere kayboldu can gel bu yana @Can01 ” Abi hep buradayım ama bazı arkadaşların tehditi sebebiyle yazamıyorum baş harfi @PatrickJane

• Alıntı ,till i kares: “senin çamurdan heykelini caldılar @stirlingite bi dahakine balmumundan yaptırt 7 ci @Alucard a ” Balmumu değil kurabiye den yapsınlar biz adaşım @CAN06 ile gözümüz gibi bakarız heykele demi @stirlingite şefim

• Pegasus Kahvehanesi

Can01 - - Pegasus

Alıntı ,PatrickJane: “Biliyor biliyor neler yaptığını o biliyor Bilmese bile ben söylüyorum sonradan haklısın galiba diyor ama iş işten geçiyor ”

• Pegasus Kahvehanesi

Can01 - - Pegasus

Alıntı ,PatrickJane: “Alıntı ,Can01: “Bu hesabın sicili epey kabardı sıfırlamak lazım patrik ” Ay can Allah için sıfırla sen de kurtul bende ”

• Pegasus Kahvehanesi

Can01 - - Pegasus

Alıntı ,PatrickJane: “Alıntı ,Can01: “Kanka bu arada dediğin oldu bildirim sorunu çözüldü Tabi bunu yaparken az kalsın @Alucard bizi bandırmaya yollayacaktı ” Cancım sürekli uyarıyor seni ve sen sürekli uyarıldığın şeylerin üstüne yapıyorsun. Neden? ben mod olsam valla bu kadar uğraşmam dayarım sana cezayı ” Bu hesabın sicili epey kabardı sıfırlamak lazım patrik

• Pegasus Kahvehanesi

Can01 - - Pegasus

Alıntı ,revenge: “Alıntı ,Can01: “Alıntı ,PatrickJane: “Etinden köfte bilem yaparım ” Kanka bu arada dediğin oldu bildirim sorunu çözüldü Tabi bunu yaparken az kalsın @Alucard bizi bandırmaya yollayacaktı ” Haksız mı sence? Zorluyorsun sonra mağduru oynuyon cancım ” Yoo bu sefer haklı kesinlikle haksız demedim zaten Dedim belki geyikle karışık çözümü bulurum ama olmadı

• Pegasus Kahvehanesi

Can01 - - Pegasus

Alıntı ,PatrickJane: “Etinden köfte bilem yaparım ” Kanka bu arada dediğin oldu bildirim sorunu çözüldü Tabi bunu yaparken az kalsın @Alucard bizi bandırmaya yollayacaktı

• Pegasus Kahvehanesi

Can01 - - Pegasus

Alıntı ,PatrickJane: “Alıntı ,Endorfin: “hee sen miydin hiç okumadım son postu görüp salladım ” Kaprisin alasını yapardım şimdi ama dua et çukur var senle uğraşamam :OAlıntı ,Can01: “Kıyma bana daha Aspava ya gideceğiz ” Davşan dan bahsediyoruz olm sana niye kıyıyım davşana davrandığımın onda birini sana davransam intihar edersin fhsgsgsgsgs ” Davşana kıy nasılsa buraya bile gelmiyor

• Pegasus Kahvehanesi

Can01 - - Pegasus

Alıntı ,PatrickJane: “Alıntı ,Can01: “En iyisini yapıyor ellerine sağlık ” Kaşıntın gelmiş zaar can Alıntı ,funca: “Davşan seni sabahın köründe niye arıyor ” Bir şey dersem banlanırım demeyim sen anla ” Kıyma bana daha Aspava ya gideceğiz

• Facebook yardım

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,revenge: “Alıntı ,Can01: “Alıntı ,revenge: “Facebook kim twitterda mi oynuyo ” Başlığı geyik sofrasına açmak hataydı biliyorum ” E yani haliyle ” Tahmin etmiştim Alıntı ,PatrickJane: “Alıntı ,bunedirya: “Cepmi pc mi? Cepten baktım sadece bildirimler görünüyor, pc'de zaten aşağı pencere olarak iniyor. ” Demek feys kullanıyorsun :sinsigülümseme: Can bana da aynısı oluyor hatta forumun yüzde 70 ini tavsiye ediyor feys bana fhshsgsgs Ben hepsi sil sil sil yapıyorum sıfırlana kadar. Sonra 1 a…

• Facebook yardım

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,revenge: “Facebook kim twitterda mi oynuyo ” Başlığı geyik sofrasına açmak hataydı biliyorum

• Facebook yardım

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,4EVER: “begeniye begeni atardım ey gidi ” Alıntı ,MELEK GÖZ: “facebook kullanmayali 3-4 yıl oldu ” Alıntı ,funca: “Ben pek anlamam ayda yılda bir giriyorum zaten faceye ”

• Facebook yardım

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,bunedirya: “Benim ki de android ama görünüm normal, araya kaynak yapan yok. ” İşte bende araya kaynak var ve tam bir fiyasko tani bildirime tıklıyorum hop birinin sayfasında buluyorum kendimi

• Facebook yardım

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,bunedirya: “Cepmi pc mi? Cepten baktım sadece bildirimler görünüyor, pc'de zaten aşağı pencere olarak iniyor. ” Üstad cepten giriyorum mobil uygulaması varya bu arada tel android

• 2019'a kadar 65019 mesaj

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,funca: “Peki @Can01 seni affettim ama @Pisikolojik_Maynah hala cezalı ”

• Facebook yardım

Can01 - - Geyik Sofrası

Biliyorum burası yeri değil lakin bilen birisi çıkar belki Facebook uygulaması ile ilgili bir sorun var yaw uygulamaya giriyorum bildirimlere tıklıyorum bildirimlerin yanı sıra tanıyor olabileceğin kişiler de aynı yerde gözüküyor yaw ben ne yaptı isem ne etti isem onu oradan kaldıramadım varmı bilen birisi @revenge @PatrickJane @funca @turgay06 @__savasci__ @stirlingite @unresoLved^ @werdos @ecoquaint @MELEK GÖZ @GATE35 @06CaYLaK34 @bunedirya Ve şuan aklıma gelmeyen arkadaşlar

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,funca: “Alıntı ,Can01: “@funca ablada burada ” Piramit yapmaya o kadar dalmıştın ki burada olduğumu yeni farkettin demek ” Turgay usta ile hasret giderelim dedik abla Seni unutmak mümkün mü

Can01 - - Geyik Sofrası

@funca ablada burada

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,turgay06: “Alıntı ,Can01: “Alıntı ,turgay06: “Alıntı ,Can01: “Alıntı ,turgay06: “Alıntı ,Can01: “Alıntı ,turgay06: “can naber ” Turgay abi Abi nasılsınÇok şükür bomba gibiyim bugün ” kardeşim iyiyim bende bomba gibiyim hatta seni gördum atom bomba gibi oldum ” Eyvallah abim seni atom bombası yaptı isem ne mutlu bana ” sen olduktan sonra biz her bomba oluruz yigidim aslanım nan pramit yapmayı özlemisim ” Abim benim valla bende piramit ten çok seni özledim epeydir kayıptın ” beni gurbete y…

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,turgay06: “Alıntı ,Can01: “Alıntı ,turgay06: “Alıntı ,Can01: “Alıntı ,turgay06: “can naber ” Turgay abi Abi nasılsınÇok şükür bomba gibiyim bugün ” kardeşim iyiyim bende bomba gibiyim hatta seni gördum atom bomba gibi oldum ” Eyvallah abim seni atom bombası yaptı isem ne mutlu bana ” sen olduktan sonra biz her bomba oluruz yigidim aslanım nan pramit yapmayı özlemisim ” Abim benim valla bende piramit ten çok seni özledim epeydir kayıptın

• Alıntı ,revenge: “Alıntı ,Can01: “@Alucard modum birşey dikkatimi çekti Şimdi konunun adı acil film & dizi & anime öneri başlığı şimdi & bu simgenin anlamı ve olduğu için o simgenin yerine aralara - koysak nasıl olur acaba ” Kardeş işin gücün yok mu senin ” Varda dikkatimi çekti yazayım dedim

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,turgay06: “Alıntı ,Can01: “Alıntı ,turgay06: “can naber ” Turgay abi Abi nasılsın Çok şükür bomba gibiyim bugün ” kardeşim iyiyim bende bomba gibiyim hatta seni gördum atom bomba gibi oldum ” Eyvallah abim seni atom bombası yaptı isem ne mutlu bana

• @Alucard modum birşey dikkatimi çekti Şimdi konunun adı acil film & dizi & anime öneri başlığı şimdi & bu simgenin anlamı ve olduğu için o simgenin yerine aralara - koysak nasıl olur acaba

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,turgay06: “can naber ” Turgay abi Abi nasılsın Çok şükür bomba gibiyim bugün

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,Alucard: “Alıntı ,Can01: “Alıntı ,Alucard: “:m7: ” Modum günaydın naber ” gün çoktan aydı geç kaldın iyiyim sen nasılsın ” Bugün bomba gibiyim Tüm gün uyumuşum

Can01 - - Geyik Sofrası

Alıntı ,Alucard: “:m7: ” Modum günaydın naber

• Pegasus Kahvehanesi

Can01 - - Pegasus

Alıntı ,PatrickJane: “Uyandırılmaktan nefret ettiğimi ve çok sinirlendiğimi bile bile arkadaş mermiye kafa atıyor ” En iyisini yapıyor ellerine sağlık

• Alıntı ,FuelForLife: “Selam ponçikler ” Hoşgeldin ponçik

• Pegasus Kahvehanesi

Can01 - - Pegasus

Alıntı ,PatrickJane: “Sizi yine sistem uyandırıyor beni @AdMİX zabaaaaan 8 inde falan arıyor. Açmıyorum mesaj üstüne mesaj atıyor. Mesajı açıyorum :uyuyor musun? Tavşan emojisi Keşke sistem uyandırsa ”

• Alıntı ,KaraMamba: “ses seda yok, çok güzel kabul ettirdiler kalan oyunculara sıkıntıları ” Açıkçası bende şaşırdım Cevap gelir er Yada geç diyordum lakin dediğiniz gibi ses seda kesildi

• Alıntı ,FK..: “Alıntı ,Can01: “Bence bir sakıncası yok en başta bunun bir oyun olduğunu unutmayalım ” Bizde de sıkıntı yok mesela ama pegasusta bugün TSK lı vurma günü diye yazdı arkadaş olay oldu, o yüzden açıldı bu başlık! ” Art niyetli insanlar her yerde var Malesef ama bu tür olaylarda durumu yönetim bildirmek daha mantıklı yani isimleri uygun bir hareket değil bence diyelim ki şuan ben askerim oyuncu ismimi asker komando yada TSK vb şeyler yapamaz mıyım yapabilirim değil mi sırf 3 5 art niy…

• İmza ve avatar

Can01 - - Görsel Tasarım

Alıntı ,06CaYLaK34: “Bunun gibiler iste görsel sizden olsun @Tsar Tşk ederim bu arada @casper163 ” İlgilenen olacaktır bekle dedim değil mi sana

• Bence bir sakıncası yok en başta bunun bir oyun olduğunu unutmayalım

• Eridanus Muhabbet Kafe

Can01 - - Eridanus

Alıntı ,Hell Gate: “66.jpg ” Of of yerim

• Eridanus Muhabbet Kafe

Can01 - - Eridanus

Alıntı ,Hell Gate: “Alıntı ,Can01: “Alıntı ,Hell Gate: “Başlığı kirletmeyin kahve için french-press-kahve-makinesi-33146-600x600.jpg ” Benim ilk postumdan sonra bu yazı bana mı yani ” can seni görmedim bile tartışıyorlardı durulsunlar dedim ” Hiç inanasım gelmiyor ama bir adana ile bu işi halledebiliriz gibi sanki

• Eridanus Muhabbet Kafe

Can01 - - Eridanus

Alıntı ,Hell Gate: “Başlığı kirletmeyin kahve için french-press-kahve-makinesi-33146-600x600.jpg ” Benim ilk postumdan sonra bu yazı bana mı yani

• Eridanus Muhabbet Kafe

Can01 - - Eridanus

Alıntı ,PatrickJane: “Alıntı ,Can01: “Kelepçe yi kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşım bu sebeple önce hastanelik oldu sonra vefat etti mideye kelepçe takmak yerine spor daha sağlıklı ” Bu yöntemle zayıflayan çok ünlü var o niye öyle olmuş ki başınız sağ olsun cancım Zaten kilom tutmuyormuş ” Teşekkür ederim Kelepçeyi takmak önemli değil önemli olan onu taktıktan sonra yediklerine dikkat etmek ayrıca kelepçe yi taktıktan sonra insanın 1 bardak su bile içtiğinde istifra ettiğine bizzat şahit old…

• Eridanus Muhabbet Kafe

Can01 - - Eridanus

Alıntı ,PatrickJane: “O kadar da değil be Ama mideme kelepçe düşündüm kilom onun için çok değilmiş belli Bi kiloya kadar olanlara yapılıyormuş ” Kelepçe yi kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşım bu sebeple önce hastanelik oldu sonra vefat etti mideye kelepçe takmak yerine spor daha sağlıklı

• Fidis Cafe & Patisserie

Can01 - - Fidis