Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-34, toplam 34.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Alıntı ,kizil bulut: “Beyler Chrome da mobil görünümü sabitlemenin bir yolu var mı? Oyundan ne zaman çıksam ayar eski haline dönüyor. .artık kabak tadı vermeye başladı. . ” aynen katılıyorum. eskinden ne güzeldi. uygulama çıkarmıyorsunuz bari mobil görünümü geliştirin. hadi geliştirmiyorsun olanı bozma bari. hadi bozdun neyse artık boşver

• Pegasus Kademe Takibi

VENDORR - - Pegasus

@aGa_Draco bi destek ver de ekonomi hızı tekrar x7 olsun balı ağzımıza çalıp bıraktılar resmen. pegasus oyuncuları buna itiraz etmeli

• pegasus olarak x7 ekonomiden x5 e düşeceğiz. %40 lık bir kayıp söz konusu. bu kaybın da giderilmesi gerekiyor. neden x7 kalmadı ki? zaten yeni geçildi. ekonomi hızı yükselmeyecekse en azından iskan hakkı verilmeli pegasus oyuncularına (üst sayfalarda bir açıklama varsa bilmiyorum. tüm postları okumadım)

• Yarıla ve Tamamla önerisi

VENDORR - - Öneriler

mantıklı

• Alıntı ,*Komando*: “Alıntı ,VENDORR: “Alıntı ,*Komando*: “Alıntı ,VENDORR: “kademecilikten bir süre sonra sıkılacaksınız. 7 sene kademe bastım ama sonu yok. çokta şeyapmayın yani ” Adam 7 sene kademe bastım diyor Bildiğin 7. Şu bizin eski çakma ronaldo yasi öztekinin numarası olan 7 ” gitti de kurtulduk çakma ronaldo dan ” Aynen hacı.. Bakalım kim gelecek modesto mu yoksa welbeck mi ” keşke welbeck gelse. diğerini tanımıyorum zaten

• Alıntı ,*Komando*: “Alıntı ,VENDORR: “kademecilikten bir süre sonra sıkılacaksınız. 7 sene kademe bastım ama sonu yok. çokta şeyapmayın yani ” Adam 7 sene kademe bastım diyor Bildiğin 7. Şu bizin eski çakma ronaldo yasi öztekinin numarası olan 7 ” gitti de kurtulduk çakma ronaldo dan

• kademecilikten bir süre sonra sıkılacaksınız. 7 sene kademe bastım ama sonu yok. çokta şeyapmayın yani

• Pegasus Kademe Takibi

VENDORR - - Pegasus

Planet 01 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 33°C Planet 02 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 25°C Planet 03 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / -3°C Planet 04 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 39°C Planet 05 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 29°C Planet 06 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 25°C Planet 07 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 31°C Planet 08 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 10°C Planet 09 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 2…

• Müzayede ile nasıl güçlendirici ve hızlandırıcı kazanıyorsak karanlık madde de kazanalım. örneğin: bronz:0-2k arası gümüş:-2-6k arası altın:6-10k arası karanlık madde için yapılabilir. Miktarlar değişebilir sabit bir sayı olabilir.

• biraz zor ama bence şu olabilir müzayede karanlık madde için yapılabilir. altın olarak 6-10k arası karanlık madde gümüş 2-6k arası bronz da 2k ya kadar. buna ne dersiniz?

• +1

• gayet mantıklı ya keşiften gelenler artmalı ya da keşif süresi kısalmalı. maden artışı daha mantıklı

• sizin öneride iyiymiş.

• filoyu konuş attıysan kalkarken harcanan deunun yarısı geri iade oluyor. yani filoyu konuşlandırma kaldırınca 1m yaktıysa filo inince 500k fazla deu olur. 1m deu yu gidiş dönüş yakıyorken sadece gidiş için yarısı kadar yakar kalan yarısı iade

• Daha önce de bir oyuncu tarafından yapılmıştı ama cevap bulamadı. maden ticareti için kimse forumu kullanmıyor. oyun içine ticaret bölümü eklense ve maden almak yada satmak isteyenler orada bir araya gelse çok faydalı olur. herkes istediğini almış olur. misal oyuncu 100m deu satacak karşılık 250m metal istiyor. ilanı verecek ve oyun içinde herkes bunu görecek. foruma girmeye ilan vermeye gerek kalmadan. şimdi denebilir ki forumu kullanın bu iş için forum var. ama gerçek şu kimse kullanmıyor. tic…

• OGame "Yeni Gemi" Önerileri

VENDORR - - Öneriler

süper nakliye gemileri kapasite 500k maliyet:100k metal 100k kri deu tüketimi ve hız:büyük nakliye ile aynı

• Alıntı ,darthfero: “terraformer enerji istemiyor mu onu sağlamak için yazdım %75 bozduruyorsun sonrasında ama neden zarar edersin %25 kristal kaybı fazla kristal kolay çıkmıyor 4. gezegende solar uydusu olan varsa bir yazı versin ” biz alışmışız eski geniş evrenlere 300 üstü alanlara menüde yerini zor buldum terraformerin mesele anlaşıldı tamamdır.

• Alıntı ,darthfero: “Alıntı ,VENDORR: “Alıntı ,darthfero: “Alıntı ,MuhtarNihat: “14 adet sömürgem var , bunların 7 adetini iskan olarak 12.Güneş sistemine yolladım istediğim verimi aldığımı zannettim , taaki astro 25 bastıktan sonra 14.sömürgemi 15.güneş sisteminden alana kadar %60 daha fazla deu üretimi var , oyuna baslarken güneş sistemi seçimlerinde nekadar yanlış yaptığımı farkettim ama kademeci olarak devam etmiyeceğim için pek takmıyorum . şimdi 3 tane daha sömürgem 4.güneş sisteminde onlar…

• Alıntı ,darthfero: “Alıntı ,MuhtarNihat: “14 adet sömürgem var , bunların 7 adetini iskan olarak 12.Güneş sistemine yolladım istediğim verimi aldığımı zannettim , taaki astro 25 bastıktan sonra 14.sömürgemi 15.güneş sisteminden alana kadar %60 daha fazla deu üretimi var , oyuna baslarken güneş sistemi seçimlerinde nekadar yanlış yaptığımı farkettim ama kademeci olarak devam etmiyeceğim için pek takmıyorum . şimdi 3 tane daha sömürgem 4.güneş sisteminde onlarıda 12.güneş sistemine taşısammı bilem…

• Alıntı ,By MeLKoR: “Alıntı ,VENDORR: “Planet 01 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 33°C Planet 02 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 25°C Planet 03 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / -3°C Planet 04 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 39°C Planet 05 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 29°C Planet 06 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 25°C Planet 07 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 31°C Planet 08 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 10°C Planet 09 : Me…

• Planet 01 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 33°C Planet 02 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 25°C Planet 03 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / -3°C Planet 04 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 39°C Planet 05 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 29°C Planet 06 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 25°C Planet 07 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 31°C Planet 08 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 10°C Planet 09 : Metal 45 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 2…

• Alıntı ,kurugol: “Alıntı ,VENDORR: “yaptım zaten. tr de en iyi bi kaç kademeciden biriyim ” Hesap kitapçı seni Özelden konuşalım istersen ” şaka bir yana sizin taktikle alsaymışım sömleri günlük 15m fazla deu üretimi yapıyormuşum. ayda 500m yılda 6milyar 8 senede 48 milyar. hadi kısalım 40 milyar. ticaretle çevirsen ortalama 100milyar maden eder. yani %30 gibi daha fazla gelişim sağlardım.

• yaptım zaten. tr de en iyi bi kaç kademeciden biriyim

• yazık yahu size şu hesap kitabı bilim adına yapsanız şimdiye neler icad etmiştik :

• bende aga ile aynı kafadayım. basıp geçin bazen hesaplar oyunun önüne geçiyo ama bu başlığı 7 sene önce okusaydım şuan çok faydası olurdu. not: aga dan sonra da ben geliyorum galiba

• merhaba yüksek kademelere sahip(Mesela türkiyede en iyi 2-3 kademeciden biriyseniz) üretimi arttırıcı ne tür tavsiyelerde bulunabilirsiniz. kademecilik bir süre sonra alışkanlık yaptığından bazı şeyleri göremiyorsunuz çünkü. ne tür ufak adımlar atılabilir?

• Pegasus Kademe Takibi

VENDORR - - Pegasus

zamanı geldi de geçiyor. ama üşeniyorum

• Pegasus Kademe Takibi

VENDORR - - Pegasus

Planet 01 : Metal 44 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 33°C Planet 02 : Metal 44 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 25°C Planet 03 : Metal 44 / Crystal 38 / Deuterium 40 / -3°C Planet 04 : Metal 44 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 39°C Planet 05 : Metal 44 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 27°C Planet 06 : Metal 44 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 29°C Planet 07 : Metal 44 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 25°C Planet 08 : Metal 44 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 31°C Planet 09 : Metal 44 / Crystal 38 / Deuterium 40 / 2…

• 231- ATILGAN 232- 91520000 233- TheDeNTisT55 234-VENDORR 235-

• Pegasus Kademe Takibi

VENDORR - - Pegasus

44-37-40 X13

• füzyo işi bana biraz ütopik geldi. enerji tekniğini 20ye kadar basmak oldukça fazla maden istiyor. sonrasında da füzyo basılacak. bunlara harcanan madenle vurulan solarlar zaten basılır ya da savunma güçlendirilir. diyelim bu sistemle solarsız üretim garanti altına alındı. solara kafayı takmış biri bu sefer sürekli savunma döver ya da yağma yapar. gene çözüm olmaz gibime geliyor.

• Pegasus Kademe Takibi

VENDORR - - Pegasus

infocompte eklentisi ile Export with Infocompte v3.12.19

• Pegasus Kademe Takibi

VENDORR - - Pegasus

Epeydir kademe yazmamistim Durum 43-36-39 12 som. Bi tane de yavru som var gelisim asamasinda