Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-23, toplam 23.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Alıntı ,simsek: “Evet başlıktanda anlayacağınız üzere aldığım ceza hakkında bilgilendirmede bulunacağım. Dün öğlen saatlerinde saldırı geliyordu arkadaşa on dedim ve işime devam ettim. Filo içeriğine bile bakmadım meğerse çakılacak bir filo ile geliyormuş. Velhasıl 2 sorti bana çakılmış. Sonda dahi atmamış kalkmış herneyse işte olduğumdan saldırı anında yoktum arkadaş çekmemiş ve çakılmış bende işte olduğumdan zaten harabeye dokunmadım. Bugün öğlen saatlerinde ceza aldım. Ticket atıp durum nedir…

• Komedi Ceza 2. Perde

MaGiSTeR - - Wezn

Alıntı ,TarikbinZiyad: “Böyle Ceza mı Olur ? Başlığında konuştuk herşeyi. Ardından sayın adminimiz geldi ve karşı tarafın mesajlarını görmek istedi. Bende zaten küfür yoktu bana göre. Karşı tarafın ailemi diline dolaması ve bana alenen şerefsiz demesi vardı. Ben de ise sadece ispat isteme vardı. Göster yazışmamı göstermesen şusun busun demiştim. Adminimiz ikimizin de cezalık tarafı olduğunu düşündüğünü belirtti ve ikimize de kozlarımızı oyundan paylaşmamıza fırsat tanımak adına mesajlarımızı gör…

• Böyle Ceza mı Olur ?

MaGiSTeR - - Wezn

Alıntı ,BattalGazi: “Çaylar benden olsun adminlerim forumda ve de oyunda yeniyim lakin bu oyun kurallarını yetersiz buluyorum. Özelllikle bu sorunun çözümünde her iki tarafın ceza alması hiç mantığa yatmıyor. Bir oyuncu olarak bir oyun kuralının oluşma şeklini merak etmekteyim bilgilendirir misiniz. ” Sizi bayağı ilgili gördüm. Şöyle alsak nasıl olur; Yeni Oyun Opertörü Alımı 04/01/2017

• Böyle Ceza mı Olur ?

MaGiSTeR - - Wezn

Alıntı ,***barracon***: “Alıntı ,MaGiSTeR: “Adminler gelmiş o kadar yazmış çizmiş çay kahve yok. ” Afiyet olsun @MaGiSTeR adminim ” Bu sayılmaz onu biz yapmıştık smiley630.gif [/quote]

• Böyle Ceza mı Olur ?

MaGiSTeR - - Wezn

Adminim bi daha başlığa gelmeyeceğim zaten. Kendi çayımızı kendimiz yapıyoruz. Sonra adminler neden yazmıyor. Yazmaz tabi çay yok gahve yok.

• Böyle Ceza mı Olur ?

MaGiSTeR - - Wezn

Adminler gelmiş o kadar yazmış çizmiş çay kahve yok.

• Böyle Ceza mı Olur ?

MaGiSTeR - - Wezn

Alıntı ,BattalGazi: “Takip - Follow Ek olarak Yargıtay içtihatları esas alındığı söylenmiş, Hukukta uyuşmazlık çözümlerinde içtihat başvurulması gereken ikinci kaynaktır, uyuşmazlık konusunun çözümüne ilişkin kural (mevzuat hükmü) varsa önce ona başvurulmalıdır. Bu sebeple meri olan 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun "Haksız fiil nedeniyle veya karşılıklı hakaret" başlıklı 129. maddesinin 3. fıkrasında aynen şöyle yazdığını hatırlatmak isterim: "Hakaret suçunun karşılıklı olarak işlenmesi halinde, …

• Böyle Ceza mı Olur ?

MaGiSTeR - - Wezn

Alıntı ,kerimtk: “@MaGiSTeR Neyin ne olduğunu herkes biliyor . Eksik ve yanlış bilgi ile yönetime sallayan var evet ama yönetiminde herzman haklı çıkacak bi bahanesi var . Genel olarak yönetemiyorsunuz hileyi bulamıyorsunuz adaleti sağlayamıyorsunuz . Net. ” Benim her zaman haklı çıkacağım bahanem yok. Olmaz zaten varsa hata düzeltilir telafi ederiz. Genel olarak yönetemiyorsunuz diye bir durum yok. İmkanlar dahilinde yönetiyoruz. Şüphe sizi her zaman suçluya/suça götürmez. Delil olması gerekir …

• Böyle Ceza mı Olur ?

MaGiSTeR - - Wezn

Alıntı ,ANGARALI: “@MaGiSTeR Tarik bu konuda haklı olabilir. Kırma ticketlerimize op cevap verip, ilave yazdıktan sonra hiç bir şekilde cevap gelmemiştir. Gelmediği için üst yöneticiye bildirim yaptım hala gelmedi. Ceza olarak anında geliyor fakat ticket sisteminde aksaklıklar olabiliyor. Konuyu bütünüyle incelenmesi gerekiyor ki haksızlık olmasın ve forumda kullanılan dil ile oyundaki aynı değil mi? Forumda yapılan herşey oyunu etkilemeli bence. ” Deliler özellikle panel verileridir. Forum yan …

• Böyle Ceza mı Olur ?

MaGiSTeR - - Wezn

Alıntı ,TarikbinZiyad: “Yukarda yazdım polemik çıkarma amacında değilim dedim. Bu da bu sebeple son postumdur burada sayın adminim. Buraya yazma sebebim en son attığım ticketa 4 gün geçti bir cevap gelmedi. Sabah attığım itiraz ticketına da 3 4 gün sürmesin cevap gelmesi amacıyla yazdım ayrıca herkes filo kırdın demesin diye oluşturdum konuyu. Başkaca bir amacım yoktur. Cezamı da yanlış bulup kaldırmak sizin elinizde ve yetkinizde. Bu konuda tasarufta size aittir. Burada başlık açarak kırdıysam …

• Böyle Ceza mı Olur ?

MaGiSTeR - - Wezn

Alıntı ,kerimtk: “:lol: Daha anlayamadınız mı bu oyun yöneticlerinin ne zman ne yapacağının belli olmayacağını . Aynı söze cümleye biri küfür diyor biri bişe yok diyor bir diğeri uyarı veriyor . Sonuç olarak yönetim ne karar verdiyse kesin doğrudur tartışılmaz . Sorun oyuncularda ” T.C. YARGITAY 3.Ceza Dairesi Esas: 2013/24063 Karar: 2014/12412 Karar Tarihi: 26.03.2014 ÖZET: Mağdurun ''şerefsiz'' şeklindeki hakareti üzerine sanığın mağdura yönelik tehdit ve yaralama eylemlerinde bulunduğunun anl…

• Böyle Ceza mı Olur ?

MaGiSTeR - - Wezn

Alıntı ,TarikbinZiyad: “Bu sabah oyundan Hayfene isimli şahıs bana ulaşarak RYU(Payitaht) yu vurmamın kırma olduğunu söyledi. Kendisine benim filoyu kırmadığımı emekle vurduğumu söyledim. Yetmedi hanımımı ve ailemi diline doladı onlar mı aldı kırdı dedi. Kendisine ispat etmesini aksi halde haksızlık yağtığını söyledim. Sürdürmeye devam edince dedim ki eğer benim bu filomu kırdığımı ispat edecek, delil olacak tek satır oyun içi ya da oyun dışı whatsapp filan farketmez 1 satır da olsa yazı göstere…

• Hesabınızı dondurdum. Ticket ile devam edelim

• Baktım fakat sizin güncellemeye çalıştığınız mail adresi yeni bir oyuncuya ait eski mail adresiniz sizin kullanımınızda mı ?

• Pm ile oyuncu isminizi bana bildirebilir misiniz ?

• Alıntı ,SeRSeRiMaYIN: “Sayın @MaGiSTeR, birkaç saat önce ay kademelerim yüklendi teşekkür ederim. Ayrıca kafama takılan bir sorum daha olmuştu yazmıştım tekrar yazıyorum. oyun kurallarında şöyle bir madde var; ** Saldırı limiti aşılarak yapılan saldırı sonrası elde edilen savaş ganimetleri ve varsa savunan oyuncunun saldırıda kaybettiği filo/savunma birimlerinin yapım maliyetleri, ceza sonunda savunan oyuncuya ödenir. diye belirtilmesine rağmen kaybettiğim savunmamın tarafıma ödenmeyeceği belirt…

• Oyun adminleri forumda ban yetkisi yoktur.

• Alıntı ,TarikbinZiyad: “Madde madde soruyorum o zaman: 1) Saldırı ekibi ve HUN' u birbirinden bağımsız mı düşünüyorsunuz yoksa arada organik bir bağ var olarak mı ele aldınız? 1.a) Birbirinden bağımsız düşünüyorsanız iki tarafa da ceza vermek neden? Madem ihlali yapan HUN'du o zaman iss ekibini bu savaştan 2 türlü çıkarabilirdiniz : 1.a.1) Ya alınan harabe ve kar iss ekibinde kalırdı 1.a.2) Yahutta iss ekibini ne zarar ne de kar etmiş olarak bu savaştan ayırırdınız. İss ekibine de zarar yazdıram…

• Alıntı ,FED: “sayin adminim ben sayin sersirimayina geri kalan tum kaybini karşılayabilmek icin izin istiyorum kendisine soracam kendi hesabina gore ne ise ben odemek istiyorum müsade ederseniz asil sebeb daha cok kendimi iyi hissedilmem icindir uygun mudur acaba? ek:kendisi benden puan olarak alttadir ” Kendinizden düşük puanlı oyuncuya kurallara uygun olarak yardımda bulunabilirsiniz.

• Alıntı ,TarikbinZiyad: “---->Biz yönetime ticket atıyoruz bize 3 gün süremiz var cevap vermek için diyorlar. Arkadaşımız HUN'a yönetimin son kararı budur tazmin yapmanız gerekiyor diye tickettan cevap veriliyor geceleyin ve arkadaşımız o sırada ava gidecek sürekli bakamıyor oyuna. Sabah erkenden hesabı kapatılıyor. Cevap beklenmeden ve deniyor ki iletişime geçin. Tazmin yapacaksanız hesabı açacağız yoksa açmayacağız gibisinden. Ben şimdi soruyorum bu acele neden di? Herkesin işi gücü var 3 5 saa…

• Alıntı ,***barracon***: “Alıntı ,TarikbinZiyad: “Buraya bir post daha paylaşacağım başkaca da artık susacağım : Bu da çok önemli taraf tutma açısından lütfen dikkatli okuyun : --->Serserimayın savaşından sonra yönetim bizden aldığımız harabenin iadesini ve tazmini istedi. İhlalden geç haberimiz olduğu için sadece yaktığımız deutları 1,5 2,5 oranından düşerek geri kalan harabeyi iade ettik. İade edilen harabe tutatı 603.5M metal ile 258,225M kristal olmuştur. Bu miktarın içinde bizden de düşen 40…

• Alıntı ,TarikbinZiyad: “Serserimayın savaşına @MaGiSTeR adminimiz gelmiş tazmin kararı verdiğini açıklamış. Buraya kadar sorun yok. Bizce hatalı bir karar ama sonuçta yetki onlarda ve doğru bildiklerine inandıkları bir karar veriliyor. Peki konuya kilit atma neden? @Bolorpo admin o kadar ağır laflar olduğunda bile kitlemedi konuyu. Demek ki verdiğiniz karar sizinde vicdanınızı rahatsız etti ki üzerine kimse yazmasın dediniz. Ne söylense boş üzerine.. ” Konuyu ben cevap verip kitledim. Bolorpo ad…

• Savaş öncesi 6/24 ihlal mevcut olup, gerekli tazmin işlemi başlamıştır. Geçerli bir savaş değildir.