Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Evet ilk oyumu kullandım geriye kaldı 9 oy daha. Bu oyları kimlerin ne kadar çok istediğini bir görelim değil mi ama?

• Alıntı ,sencagri: “Neyse bir sonraki güncellemede zaten soğukluk güncellemesi gelir. basarım parayı soğuturum gezegenimi ” kjsffkjfshslaaaaaaaaa bir titreme geldi sanki üşüdüm.

• Şey oldu mu? Şeyi şey ettirirken geç kaldık galiba.

• Alıntı ,stirlingite: “aynen tadımız kaçtı wall bu bir işaret arkası gelecek bende GF'ye 1 hafta süre verdim devire kadar beklerim ” Akşama cafe de buluşalımda pasta, kek falan yiyerekten ağzımız tatlansın. Tadımız bir nebze geri gelir belki.

• Bu saatten sonra beni ıslak kek party si terapi edip, dinginleştirir.

• Alıntı ,FK..: “Asıl soruyu kimse sormamış arkadaşlar. Dream team oyuncuları memnun mu? Onlar memnunsa sorun yok, ha memnun olmasalar yardırırlardı buralarda demekki memnunlar, o zaman ne oluyor bu güncelleme aynen uygulanıyor. Ötesini düşünen varsa görüşelim 2 çay içer tartışırız ” Sence memnun değiller mi? Ben söyleyeyim hem de öyle memnunlarki ohh deme keyiflerine. O hesaplara oyunda hangi karar alınırsa alınsın olumsuz etkilemesi zor. Bu güncellemede çok ama çok olumlu yönde etki yapacağı aşi…

• Fidis Madenci Meclisi

Wallace - - Fidis

Valla sizi bilmem fakat ben o güncelleme duyurusunu görür görmez çocuğum gibi sevdiğim hesabımı hiç tereddüt etmeden tatile aldım. Daha da açmam. Çok ta güzel oldu.

• Deu partisi mi ? Bensiz mi? Kambersiz düğün, party vs. olmaz.

• Alıntı ,__savasci__: “Alıntı ,*Komando*: “220 230 alanlar cok rahat yeter beyler. ” bizim evren 1 de 370 alanlı falan sömürgelerimiz var. bunları artık 15 e tasıyabilicez. 200 alanlı sömürge de kalmak içine sinecek mi gercekten uzun vadede o somurgeleri hiç silemicegin kadar geliştireceksin ama suan yol yakın zor bir karar gercekten ” Beni konuşturma savaşçı şimdi. Akşam akşam zaten öfkeliyim.

• Alıntı ,Microbic: “Uğraşan arkadaşlar için yazık oldu ama ilerisi için gerekliydi. Sistemlerin hepsi dolmuş 1-2-3-13-14-15 ler boş. Hatta birkaç hafta önce aynı şeyi düşünmüştüm '' bu 1-2-3-13-14-15 muhabbeti ne kadar saçma sistemler bomboş kalmış '' Ben burdan gf yetkililerine bir para kazanma kapısı daha açmak istiyorum. İlerde herkes 15 e taşınınca şöyle bir mesaj attarsınız. Evren hızla doluyor cemaat safları sıklaştırıyordu. Derken o da ne? 15. sömürge alanının yanında bir şey keşfedildi! 1…

• Alıntı ,Dell: “hayırlı olsun madem bırakma kararı aldın silme moduna almanı tavsiye ederim hem geri dönme ihtimalin yok olur hemde tanıdığın tanımadığın onlarca insan gelip hesabını isteyecek senden onlardanda kurtulmuş olursun hemde hesabının ileride hileye karışmasınıda engellemiş olursun ” Tavsiyen için teşekkürler. Meraketme dostum Wallace nicki öyle şeylerlerle yan yana yazılamaz, ben zaten devir açılmadığı sürece hesabımı kimseyede vermem. Tatilde dursun arada bakınmak için girerim belki g…

• 16. sistem vardı da biz mi gitmedik. İyisimi sen söyle o zaman nereye gideceğimizi de biz de oraya gidelim dostum.

• Alıntı ,Radius: “Alanlarının küçük olması dışında güncelleme öncesi 15. sisteme yerleşenler nasıl zarar ediyor onu anlamadım. Sonuçta gelecek olan sistem de 8'den 15'e iskan eden de aynı KM harcayacak, tek avantajı alanının büyük olması olacak. Onun dışında kimse size gidin 15. sisteme yerleşin demedi, sizin bu yaptığınız tamamen KISKANÇLIK. Geçen sene vatandaşın birisi bu fikri ÖNERİ bölümün de yaptığı zaman isterük isterük diyen bir sürü insan vardı, hala da var. Emeğim çöpe gitti diyenler seb…

• Fidis Madenci Meclisi

Wallace - - Fidis

Açıklama net arkadaşlar. 4-12 diyorsa aradaki orta çizgi ; 4 ile 12 arasındakiler anlamına gelir. Eğer sadece 4 ve 12 koordinatları taşıyabilir denilseydi; "4 ve 12 kordinatlarındakiler" ya da "sadece "4, 12" kordinatları" gibi yazılmalıydı. Heyecana gerek yok sakin olun kabul edin. Sineye çekin. Daha çok KM alın. Şirketin daha fazla paraya ihtiyacı var. Daha çok çalışın.

• Bence de dediğin çok doğru @sipsica fakat bu yeni güncelleme direkt olarak en öncelikli kademecileri hele nasıl daha farklı şeyler yapabiliriz, nasıl fark yaratabiliriz diye düşünüp bu başlığı açanlar ve oyunlarında uyguladıkları stratejileri paylaşanlar ve bu sayfaya katkıda bulunanlar buradan paylar çıkarıp feyz alıp belkide yeniden ogame e başlayanlar gibi gibi... Bu tarz kişilerin uğradığı bir başlık olduğundan o duyuru yapıldığında otomatik olarak burada dile getirilmesi olmuş buda doğal. F…

• Ben tatile aldım. Daha da OGame oynamam. Ciddi konuşursam çok ağır konuşurum. O yüzden böyle " " ifadeler kullanıyorum. Şakaya, gırgıra, geyiğe vuruyorum. Çünkü bu olayın ciddiye alınacak bir tarafı yok maalesef...

• Alıntı ,*Komando*: “yahu evren birlesmesi olmuş 1. Siradan 70 lere inmişiniz. Sonra 1 somu patlatip 3e atmisim. Terro 10 11 basmisim 15e iskan etmisim. Alani 230 240 yapabilmek icin. Simdi diyorsunuz ki kardesim. Sen 11 tane 15. Siradaki 210 220 alanli somurgelerini tek tek patlat. 8den som al. Onuda iskan ile15e at. Yahu para icin tamam da hic mi adalet hakkaniyet duygunuz yok. 15den bir haber elemanlar simdi iskan ile gecicek 15e alanlarida mis gibi yuksek olacak. Bence arayuz ve karanliktan s…

• Alıntı ,revenge: “Alıntı ,Wallace: “Alıntı ,revenge: “Gecmis olsun tarlacık ” Doğru dedin. Deu tarlalarını diyorsun. Sanada 3 4 dönüm vereyim. Bir ara uğra evrak işlerini halledelim. ” Para versen almam bu saatten sonra ” slfhdhdshppppppdaaaa . Vallaha al bak. Al ya. Hadi ya. adjkfaddlds

• Alıntı ,revenge: “Gecmis olsun tarlacık ” Doğru dedin. Deu tarlalarını diyorsun. Sanada 3 4 dönüm vereyim. Bir ara uğra evrak işlerini halledelim.

• "Yeni Birleşme Ne Zaman? " adlı açmış olduğum başlık kaldırılmış. Halbuki hiçbir kural ihlali yoktu. Neden kaldırıldı anlamadım. Kilitlenmemiş bir de tamamen buhar olmuş. Çok şaşırdım.

• Yeni Birleşme Ne Zaman? Buraya gelin arkadaşlar yeni başlık açtım. Bence zamanı gelmişti ve geldi.

• Alıntı ,revenge: “Alıntı ,FK..: “Alıntı ,revenge: “Alıntı ,FK..: “Alıntı ,revenge: “Son olarak şunu da belirteyim belki size verilen değeri daha iyi anlarsınız. Bir kaç gün önce çok yetkili bir isimle yaptığım görüsmede ögrendigim uzere ticketlarımıza bile oyuna harcanan paraya gore cevap veriliyor. Senin ticjetin 12 saat once atilsa ama 5dk once daha fazla km harcayan biri yeni ticket attiysa panelde en ön sirada onunki gozukuyor. Bazilari gunlerce bekliyorum diyor bilin istedim ” Cemalim ben k…

• Alıntı ,revenge: “Son olarak şunu da belirteyim belki size verilen değeri daha iyi anlarsınız. Bir kaç gün önce çok yetkili bir isimle yaptığım görüsmede ögrendigim uzere ticketlarımıza bile oyuna harcanan paraya gore cevap veriliyor. Senin ticjetin 12 saat once atilsa ama 5dk once daha fazla km harcayan biri yeni ticket attiysa panelde en ön sirada onunki gozukuyor. Bazilari gunlerce bekliyorum diyor bilin istedim ” Ben günlerce beklemiyordum Cemalim. Ama yine uzun diyebileceğim saatler sürebil…

• Alıntı ,GATE35: “Daha önce bu başlıkta söylemiştim Bu 15 işini ogameTR den başka yapan hiç bir ülke yok Ha yapan var onlarda füzyo enerji felan basmadan 1-2 söm solar basarak yapıyorlar Şimdi bunu sadece ogameTR çözdü ve kullanan tek burası var Sizinle iddaaya girerim Şirketin bile bu tür yapılanmadan haberi yoktur Onlar herkes normal dön atıp oynuyor sanıyor @wonderlive1973 @Bolorpo önderliğinde Şirkete bu başlığı direk gösterip Ne kadar emeğin hiç edildiğini anlatıp Bu hatadan dönmeleri gerekt…

• Alıntı ,PatrickJane: “Tebrikler yine de güzel kar Geçmiş olsun wall çabuk toparlanırsın dokunmaz bu sana ” Artık oynamama kararı aldığım için toparlama gibi bir uğraşımda olmayacak. Dokunmaz tabiki yaf maden dediğin nedir denizde su bizde deu. du. Artık -dı -di eklerini kullanacağım. Ohh mis valla. Ogamesiz olmak güzeel bir his.

• Evet tebrikler iyi yakaladın. Yine her zamanki gibi giremedim oyuna. Çöpü de zor bela topladım olumsuz şartlar altında. Sonra baktım ki yeni versiyon güncellemesi gelecekmiş. Bundan sonra böylesine haksızlıklar içinde oynamamın bir anlamı kalmadı ve bırakma kararı aldım. Gider ayakta sana katkı yapmış olduk. Siz de bırakın arkadaşlar. Zaman harcamayın bu oyuna. Tekrar tekrar aynı şeyleri göreceksiniz ileride de... Herkese iyi oyunlar.

• Alıntı ,Farmer17: “6 aydır tek bı kademe basmadan 12 somu tek tek patlatıp 15e taşıdım eski haline getirdim şimdi diyorsunuz ki tekrar patlat onları 8-9 dan som al bı daha taşı 15e çok iyi ya valla çok iyi ” Dostum ne olacak tekrar patlatırsın. Yine km harcarsın. Şirket kazansın maksat.

• Haaa bir de unuttum yazmayı. OGame in adını artık değiştirin lütfen. FarmGame yapın. En son olarak kademeci olarak oynayan bir oyuncu olup bunu söylüyorum çünkü artık çok ama çok acı ki oyunun geldiği getirdikleri nokta bu. Artık herkes madenci olacak. Filoculuk oynamasın kimse. Amaaaaaan. Ne gerek var. Yakında savaş gemilerinide kaldırırsınız. Daha iyi olmaz mı?

• Rezalet!... Bu yeni versiyon güncellemesini görünce bu kadarıda pes dedim. Gerçekten artık eminim. Sadece ve sadece kazanacakları parayı düşünüyorlar. Oyunun dengeleriymiş, daha önce şu oyun tarzıyla bu sistemle oynamış kişiler bundan zarar görürmü, ya da br grup oyuncunun emeği ziyan olur mu? Haksızlık olur mu? Adaletsizlik olur mu? Gibi soruları kendilerine sormuyorlar, çünkü bu konuların hiçbiri umurlarında değil. Tek umurlarında olan para. Bu günellemeyle kişisel olarak benim bu zamana kadar…

• İyi geceler...

• Alıntı ,Klaus: “Alıntı ,Naruto: “Realnumberone benim dedim ama kimsd umursamadı Tayyara nr1’in yancısı imasında bulunanlar bu iki kişinin çok iyi reelden arkadaşlar olduklarını bilmiyorlardır. Nr1’e burada iftiralar atılırken gerçekleri bilen birisi olarak gerçeği söylüyor ama hâla “yok yalan söylüyorsun” tarzında cevaplar alıyor Boşvermek en iyisidir Edit : şimdi bana da nr1 yancısı dersiniz siz ” saldiran n1 userine tebrikler savunan arkadasa gecmis olsun Tayyar ogame oynayan biriyle real haya…

• Çayımı aldım geldim. Heryerde savaşıyorsunuz bir bıkmadınız ya. Biraz barışçıl olun.

• Tebrikler civciv. Savunan arkadaşa geçmiş olsun. Savaşlar başlığını kapatmışsın. Hepsine tebrik yazacağım da bayağı uzun sürecek.

• Bir savaş vardı unuttunuz mu?

• Hepimiz NR1 ız. Dermişim. Şaşırdım mı? Tabikide hayır. Her zamanki gibi Kral benim diyor... Tebrikler.

• Alıntı ,GATE35: “yeni birleşme ne zaman bu pek olmadı gibi qwudhquwdadqwd ” Dün içimden geçmedi değil dedim kendi kendime yeni birleşmenin konuşmaları başlar diye. Kalp kalbe karşıymış. Hadi yeni birleşme başlığı açalım.

• Alıntı ,Natsu: “alsa kaçırsa dizi biter çünkü yamaç delirip herkesi keser ” Tavuk mu kesiyor nasıl herkesi kesiyor? Kolay mı o kadar ya, kim bu Yamaç?

• Bi kahve yapayım.

• Ben 5 mesaj atıyorum 100 mesaj siliniyor. Nasıl oluyor bu anlamıyorum artık. Bıraktım artık mesaj atmayı.