Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 185.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Önerinize ilave olarak, deu üretimi, tüm koordinatlarda aynı olursa da, problem çözülür gibime geliyor. Yapılabilirliliği daha kolay sanki. Bilemedim. İskan olayını hemen hemen sıfırlamış oluruz ---------------- - Karadeniz'i gezmekte olan bir turist, Temel.e dönerek ; Allah Allah, burada herkesin bıyığı var, diyerek şaşkınlığını dile getirmiş. - Temel, hemen burnuna dikkat çekerek ; Biz, önemli ve değerli şeylerin altını çizeriz, demiş * Karadenizli hemşerilerim alınganlık yapmasın, fururum * S…

• - 1-3 / 13-15 ve 4-12 arası iskan kuralının değişmesinin şirkete sağlayacağı faydayı ve oyuncularına verdiği zararı düşündükçe, beynimden dumanlar çıkıyor. - Oyuncuların hırsını değil (ki oyuncuların hırslı olması gayet doğal), şirketin para kazanma hırsını ibretle izliyorum. Belki de ilk defa, bu hırslarını bu kadar açık ettiler. - Hele ki ; bu işin kademe ile ne ilgisi var diyenleri, çok az bir kesimi ilgilendirir diyenleri de, hiç mi hiç anlamıyorum. Bu iş ; birleşmeden gelen ücretsiz iskan h…

• Muhtemelen, sadece 4. ve 12. sistemden bulunan sömürgeler de ; istenirse 1-3 ve 13-15 aralığına taşınabilecek. Yani, 4. ve 12. arasındaki sömlerin tamamı değil. Ben öyle anladım. Ama ne olursa olsun, oyunun dinamikleri adına, doğru bir uygulama olmadığı düşüncesindeyim.

• İskan, devir ve birçok sorunu ; ticari kaygılar vs. mantığından yola çıkarak, zorlama da olsa, anlayabiliyordum. Ama bu durumu aynı ticari kaygıların içerisine koyup, "kuş kadar" beynimi daha fazla zorlamayacağım. Bir oyunun dinamiklerini bu denli değiştirmek, ticari kaygıların ötesinde bir iş ve çok da akıllıca değil. Bu saatten sonra, ne yaparlarsa yapsınlar, artık umrumda da değil. Kalalım sağlıcakla

• Şık bir asist ve şık bir vuruş olmuş. Tebrikler üstadlarım. Savunmaya geçmiş olsun.

• Güzel savaş olmuş. Saldıran ekibe tebrikler. Savunmaya geçmiş olsun.

• Saldıran oyuncuya tebrikler. Savunan arkadaşımız, kap-kaç esnasında yediği darbelerden kaynaklı uzakta bir beyaz ışık gördüğünü beyan etmiş ve akabinde 2 gün doktor istirahati almıştır. Çalışma arkadaşları, kendisine "vitamin vb. takviyeler" yapacaktır. Bu seferde yırttın hacı smiley658.gif

• Eros mübarek. Mermisine kurban, bana da sık basganım.

• O da değilse, iş dönüp dolaşıp, Melek Göz.ünde belirttiği üzere, "Gizli Sekme" olayına geliyor. Aklımda başka birşey kalmadı maalesef support.google.com/chrome/answer/6098869#connection Bu linki bir inceleyin isterseniz üstadım.

• PC.de farklı kullanıcılar tanımlı ise ; User olarak değilde, Yönetici hakları ile giriş yapıyorsunuz sanırım.

• Format bir seçenek ise ; aklıma gelen son çözüm, "Regedit" (Kayıt Defteri)" dosyasının içerisinde, "Chrome ve Ogame" ile ilgili çerezler kalmış olabileceğidir. Chrome.yi kaldırıp, "Regedit" dosyasının içerisinde bu tarayıcı ile ilgili kalan artıkları manuel olarak aratıp, temizlemenizi önerebilirim. Ancak, bu kimi kullanıcılar için riskli bir yöntemdir. PC çökebilir. Başlamadan önce, yedek almayı unutmayın Bu tarz bir çerez/artık kalmadığına emin olduğunuzda, Chrome.yi tekrar kurup, deneyebilirs…

• Chrome.nin son güncel versiyonunu değilde, eski versiyonlarını indirip, güncelleme yapmadan denediniz mi hiç.

• Heee o o o, baakh şimdiii :)) Evren birleşimi ile birlikte ceza alan, hileci oyuncuların listesi (çok değil 20 gün önce kadar ); peder, B E Y, Tank, iSyannKaR, bAm bAm, DeaDLiNE, sahbozkara, Hsyncnblt, Cylon Miner, topkapi, NOVICE, Lieutenant Zenith, Nutella, mrasill, garanti, Zulafata, Chester, starline61, tHeFLaSh, xyz, Atmaca53, 1967, john wick, 08.12.2017 aNaT0Lia 30. 12.2017 CAGRI (Bu sen oluyorsun ) -------------------------- Sen ve parüpak arkadaşlarının bir ceza listesi olduğunu çok çabu…

• Herkese Bilgilendirme Yapın

obiwan - - Zibal

Kural Ekleme : Sistem tarafından oyun hesabına tatilsiz ceza verilen hesaplara saldırı tatilsiz kaldığı sürece yasaktır. ------------- Saldırı başladıktan sonra ; olurda savunan oyuncuya sistem tarafından ceza verilmesi halinde, saldıran bu durumdan etkilenmeyecektir diye düşünüyorum.

• Saldıran ekibin tecrübesini , savunan ekibin ise oyun keyfini pekiştiren bir savaş olmuş sanırım. Uzun zamandır böyle bir savaş görmemiştim. Tebrikler ve geçmiş olsun.

obiwan - - Zibal

- Öncelikle, "Sistem" denilen arkadaş sorumlu ve akıllı davranmış, tebrik etmek lazım. - Diğer taraftan, bu tip durumlarda cezanın, "tatilli olması" da önerilebilir. Dolayısı ile saldırı yasağına gerek kalmaz. Diğer türlüsü, sağ kulağı, sol elle tutmaya benziyor sanki. - Ama, ilk günden bu yana, hiç değişmeyen bir kuralın değişmesinin önerilmesi konusunda, sizler gibi düşünmüyorum maalesef.

obiwan - - Zibal

Alıntı ,TarikbinZiyad: “Alıntı ,obiwan: “Kim ne yapmış, bu kısım önemli değil ki. Ama "tatilsiz ceza alan" oyunculara, ogame.nin ilk gününden beri saldırı yasak olmadığı gibi, kendi içerisinde gayet de mantıklı bir uygulama olduğunu düşünüyorum. ” Link kullananlardan birimisiniz hayırdır neden saldırı yasak olmamalı ? ” Benim yorumuma olan bakış açınız, tıpkı uygulamaya olan bakış açınız gibi maalesef. Her neyse, size kolay gelsin.

obiwan - - Zibal

Kim ne yapmış, bu kısım önemli değil ki. Ama "tatilsiz ceza alan" oyunculara, ogame.nin ilk gününden beri saldırı yasak olmadığı gibi, kendi içerisinde gayet de mantıklı bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

• Alıntı ,Bolorpo: “ Alıntı ,Flying: “lobide kalan eski evrenler aslında bi serbest bıraksanız filoları birbrine çarpıştırsak eglencesine??? yok mudur boyle bi imkan acaba.silinip gidecek sonuçta o evrenler.bir hükmü yok. ” Son duyuruda 10 Aralıkta bu evrenlerin kapanacağı söylendi. Şuan açık kalmasının nedeni zarar gören oyuncular var. Biz TR yönetimi olarak neredeyse tüm kayıpları telafi ettik ama diğer ülkelerde çalışmalar hala devam ediyor. O nedenle göç evrenleri açılmaz. Ama bu mesajın üzeri…

• Evren 1 de neler oluyor

obiwan - - Evren 1

• Birleşme başlığının özetini şöyle genişletebilirim ; Benim açımdan bu başlık ; evren birleşimi ve sorunlarından ziyade, oyuncuların birleşimi ve ikili sorunları olma yolunda bir hayli mesafe aldı. Yine aynı şekilde, ittifaklar arası mesafeyi kısalttı yada fazlası ile açtı :)) Dolayısı ile ; - Hımmm, yaw bunun filosu ayda yatıyor, biri şu elemana haber versin, diyebileceğim oyuncular, - Uleeeen, sen misin artizzlik yapan, 6/24 savunmana vuracağım kırbacı, diyebileceğim oyuncular, hakkında fikir s…

• İskanla bizi Scotty

• Ben GÖÇ edenim ve sadece +7 gün subayları aldım. +2 iskan almadım. Dolayısı ile bir yanlış anlaşılma var sanırım. GÖÇ edenlere zaten +2 iskan verilmeyip, sadece, 7 gün için Commander+Subaylar eklenecekti. GÖÇ ten dolayı, değişen söm sayısı kadar ücretsiz iskan alıp, bunu "tüketenlere" mi bir daha +2 iskan verildi. Yanlış mı anladım.

• Alıntı ,FuelForLife: “Benim gezegenlerimin koordinatları değiştiği zaman sıcaklığı sabit kalsada ben iskanımı yaparım, bu kimseyi bağlamaz.. ” Ben sizi anladığımı ve aynı fikirde olduğumu belirtmek isterim. Bende de böyledir. 1 tane bile gezegenimin yeri sıkıntılı ise, bunu değiştirmeyi arzu ederim. Birleşme ile birlikte, kafanızda oturttuğunuz sistem bozulduğundan, bir şekilde de olsa, sıcaklıkların değişmesi pahasına, adapte olmaya çalışıyorsunuz. Konu da, doğal olarak hep aynı noktaya çıkıyor…

• Kayahan - Neden Olmasın Rahmetli, şu birleşmeyi görseydi, ya şarkıyı rafa kaldırırdı yada telif haklarını GF.ye bağışlardı, herhalde

• Evrendeki galaksi sayısı değişmediği sürece, hedef evrende yerleşik oyunculara ücretsiz İskan verilmemesini çok doğal buluyorum. Ama 5 li sistemden Göç ederek 7 yada 9 lu sisteme gelen hesaplara, stratejilerine uygun dağılımı sağlayabilmeleri için de, aradaki fark kadar ücretsiz iskan hakkı verilmesi görüşünü benimsiyorum. Diğer taraftan, bire-bir aynı koordinata yerleşemeyen sömürgeler içinde bu husus geçerli. Efendim, yanıma benden daha çok filosu olan oyuncu geldi vs. bu gibi durumlar için ya…

• board.tr.ogame.gameforge.com/i…90582f3de8e08beff41ae137a

• ana gezegen terketmek

obiwan - - Yardım & Sorular

Gezegen Alan ve Sıcaklıkları ' na buradan ulaşabilirsiniz.

• Maalesef, tıpkı İskan konusunda olduğu gibi, alınan bu son kararla, yine bir ters köşe durumu oluşturulmuştur. Tüm bunlara rağmen, son kararın tekrar gözden geçirilerek, verilen hasarın telafi edileceği inancındayım. Yine, inaktiflerin vurulması noktasında, alınan ilk ve son kararın temelinde GF varsa, bir noktadan sonra mecburen saygı duyarım. Ama ilk yada son karardan hangisinin temelinde GF yoksa ( ki öyle görünüyor), o kararın verilmesine sebep olan "etkenlerin" gözden geçirileceğini ümit ed…

• Alıntı ,argenli: “yaptıkları açıklamaya uymayarak nasıl daha çok para kazanırım derdine düşen ogameyi bırakıyorum. Artık ogame olmasa da olur. ” Kararınızı gönülden destekliyor ve STARWARS (Kallisto) ittifağı olarak, İskan ve diğer konularda "sorumluları", sorumluluklarını yerine getirmeye davet ediyoruz.

• Spam

obiwan - - Kallisto

Alıntı ,sencagri: “Screen recorder yasak olsa Bizim tespitlerimize göre de auto click ve screen recorder konmuş derdim. Anlatmak istediğim fark bu... ” Merak ettim doğrusu, Quaoar.da bu saydığınız fiilleri, arkadaşlarınız yaparken nerede idiniz ? Hakettikleri cezayı almaları sebebi ile daha fazla rencide olmasınlar diye isim vermiyorum Filomu kaldırtmamak için sondalarla, bunu bana da yapmışlardı. Ticket açmama rağmen, sonuç alamamıştım. Her neyse, giden gitti zaten. GATE35, Bu spamlara göre, be…

• 300 Beygirlik arabadan inip, 100 beygirlik arabaya binince öyle oluyor maalesef. Yokuş aşağı gaza bassanda gitmez, vakit kaybında cabası

• Alıntı ,bunedirya: “Kurallarda hala var mı bilmiyorum. Bir zamanlar bug sebebiyle kar etmek (bilerek bugı kullanarak) ceza sebebiydi. Bence bildirmeyenler ceza da almalı. ” Bir açıdan sizinle hemfikirim. Ama o BUG, bu BUG değil kanımca. İşte bende buna değinmeye gayret ettim kendimce. - Tanıdığım ve forum hesabı olmayan oyunculara, böyle böyle bir durum var dediğimde, aaaa abi sahiden, 1 tane sömürgemin metal kademesinde inşaat var diyenleri biliyorum. Şimdi, hiç bir kabahati olmayan o oyuncuyad…

• Fazla maden, fazla kademe, fazla filo basımı vb. sorun her neyse, bununla ilgili olarak oyuncunun geri dönüş yapmasını "iyi niyet", dönüş yapmamasını ise "kötü niyet" olarak değerlendirmenin hiçde doğru bir yaklaşım olmayacağı, hatta sıkıntılı bir yaklaşım olduğu düşüncesindeyim. Bu sorunu yaşayan 100 oyuncudan 98 tanesi, sizin deyiminizle "iyi niyet" gösterip, durumunu ticket açarak belirttiğini farz edelim. - Geriye kalan 2 oyuncudan A oyuncusu ; B oyuncusunun da aynı "iyi niyeti" göstereceğin…

• Sen var koordinat değişmek, o zaman sana iskan vermek, Sen yok koordinat değişmek, o zaman sana iskan vermemek. Ne kaa ekmek, o kaa köfte.

• Alıntı ,FK..: “Bence eridanus hedef olmaktan çıkarılıp kallistoya atılmalıydı Yazık ettiler evrene. ” Yazık edilen bir durum göremiyorum. Her oyuncunun kendi şartlarına göre, 2 seçenek sunuldu. Oyuncuyu, x5 hız yerine, x2 hızda oynamaya mecbur bırakmak da nedir. Örneğin, benim x2 hızda oynayacak ve o yavaşlık için harcayabileceğim ÇOK vaktim yok.