Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 331.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Oyun Kuralları

GameMaster - - Oyun Duyuruları

Kural Revizyonu Bilgilendirmesi ; Merhaba Arkadaşlar aşağıdaki eklediğim kurallar 22.01.2018 itibariyle tüm evrenlerde geçerli olacak şekilde Oyun Kuralları içerisinde güncellenmiştir. Alıntı: “1. Hesaplar -- Açıklamasında bazı değişiklikler yapılmıştır -- Bir oyuncunun bir evrende yalnız bir hesabı olmalıdır.Bir hesabın sahibi her zaman oyun hesabında kayıtlı e-mail adresinin sahibidir. Her hesap sadece tek bir oyuncu tarafından oynanabilir, bunun tek istisnası "Hesap Bakıcılığı" dır. Aksi takt…

• Sevgili Oyuncular, OGame v6.6.1 sürümü tüm evrenlere Bugün saat 15:00'da yüklenecektir.. Yapılacak değişiklikler aşağıdaki gibi olacaktır. Sürüm yüklemesi gerçekleştiğinde karşılaştığınız Hataları "Bug ve Hata Bildirimleri" adresinden forum yolu ile bildirebilirsiniz. "Ya da ticket açabilirsiniz." OGame Versiyon 6.6.1 [Hata Düzeltmesi] %100 Ay Yoketme artık İstenilen şekilde çalışıyor. [Hata Düzeltmesi] Gezegende bir item aktif edildiğinde enerji miktarının görünümünü değiştirmesi düzeltildi. (Ü…

• Merhaba Sevgili Oyuncular, Kredi kartı ödemelerinde yaşanan ve tarafıma ulaştırılan sorunlar doğrultusunda sizlere Karanlık Madde almak için diğer ödeme yöntemlerini de öneriyorum. Buradan alacağınız Karanlık Madde kuponlarını Bonus KM Etkinliklerinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca ödemeyi bir Türk firmasına yaptığınız için Provizyon sorunları da yaşamamış olacaksınız. Bu ödeme yöntemlerinin başında , 1- GaMeSultan 2 - Perdigital Bu iki firma da şu anda alternatif ödemeler konusunda Gameforge'un k…

• Km etkinliği

GameMaster - - Bug ve Hata Bildirimleri

Merhaba Arkadaşlar Etkinlik şu anda çalışır durumda ben Enkaz Alanlarını görebiliyorum. Dün sadece etkinlik mesajında sorun oldu fakat işlevselliğini etkileyecek bir durum yaşanmadı. Bilginize, Keyifli Oyunlar Dilerim

• Merhaba Sevgili Oyuncular, OGame Ödeme Sistemleri Bakımı Yarın Saat 09:00'da yapılacaktır. Bakım sırasında tüm ödeme araçları yaklaşık 30 dakika kapalı kalacaktır. Bilginize, Keyifli Oyunlar Dilerim

• Merhaba Sevgili Oyuncular, OGame Sunucu Bakımı Bugün 11:00 - 12:30 Saatleri arasında yapılacaktır. 5 dakikadan kısa bir sürede tamamlanacaktır. Bu süre zarfında Oyundan kısa süreli düşme yaşayabilirsiniz. Bilginize, Keyifli Oyunlar Dilerim

• Alıntı ,Alanbay324: “@GameMaster Bu arada virgodaki deu tasarrufu yeni yayınladığınız evren özelliklerinde %70 görünüyor hala %60 kullanıyoruz Bize daha faydalı olduğunu söylediniz fakat yanılıyorsunuz daha fazla deu yakıyoruz bu şekilde ” Deuterium tam tüketimi = 1 demek Tüketim evren özelliğine göre 0.5 - 0.6 - 0.7 - 0.8 - 0.9 - 1 şeklinde seçilebiliyor. 0.7 olarak söylenen tüketimin 0.6 olarak ayarlanmış olması size nasıl ekstra tüketim yaptırıyor bir açıklar mısınız?

• Merhabalar, Bildiriminiz için teşekkürler. Ticket sistemi ile yerel saatimiz arasında 2 saatlik bir fark bulunmaktadır. Bizler de yerel saat üzerinden çalıştığımız için her hangi bir sorun yaşamadık. Sunucuların bulunduğu veritabanına bağlı olduğumuz için bu fark oluşuyor. Fakat gün açısından bir hata hiç olmadı. Bilginize Keyifli Oyunlar Dilerim

• Merhaba Sevgili Oyuncular, Uriel evreninde yaşanan "Deuterium Tüketim Ayar Hatası" düzeltilmiştir. Yaşanan teknik aksaklıktan dolayı kusura bakmayın lütfen. Anlayışınız için teşekkür ederim. Keyifli Oyunlar Dilerim

• Alıntı ,Alanbay324: “Alıntı ,GameMaster: “Alıntı ,Alanbay324: “Adminim virgo evren özellikleri ne zaman duzeltilecek 3 önemli özellik tutmuyor ” Farklılıkları yazabilir misiniz? ” evren açılışında %70 deu tasarrufu yazdı %60 mevcut5 galaksi dendi 6 galaksi 6x ekonomi dendi 4x geldi ” 0.7 Deu Tüketimi denilip 0.6 açıldıysa bu sizin yararınıza. Ayrıca %70 Deuterium tasarrufu değil %70 Deuterium tüketimi olarak yazar. x6 Ekonomi denildi, hata bildirildi ve düzeltildi. Şu anda sadece galaksi sayısı …

• Alıntı ,Alanbay324: “Adminim virgo evren özellikleri ne zaman duzeltilecek 3 önemli özellik tutmuyor ” Farklılıkları yazabilir misiniz?

• Alıntı ,desoLate: “Konu ile alakalı değil ama benim telefonumda mozilla tarayıcısından ogame ana sayfasında bulunan "GİRİŞ" butonuna tıkladığım zaman mail&şifre paneli açılmıyor. Bu sorunu yaşayan benden başka biri var mı acaba? ” Tarayıcıdan kaynaklı bir sorun, önbelleği temizlerseniz düzelecektir.

• Merhaba Arkadaşlar, Mesaj duyuru sisteminde teknik bir hatadan dolayı spam duyuruları yaşandı. Bu tüm topluluk evrenlerinde yaşandı, farkedilir farkedilmez sonlandırıldı. Rahatsızlıktan dolayı kusura bakmayın lütfen. Keyifli Oyunlar Dilerim

• Alıntı ,AF YOK: “bir süreligine deu tüketimi yüzde 25-30 yapilabilir zamanla yaktigimiz deulari karsilayabilir böylelikle.. @GameMaster ” Evren özellikleri Etkinlikler gibi değişkenliklere sahip değil ne yazık ki, öyle olmuş olsa zaten direk düzeltilmesini sağlatırdık

• Alıntı ,EFFENDY: “Alıntı ,GameMaster: “Merhaba Arkadaşlar, Konuyla ilgilenmekteyim, en kısa zamanda sonuçlandıracağız. Sonucu sizlerle paylaşacağım. Anlayışınız için teşekkür ederim. Keyifli Oyunlar Diliyorum ” sonuçlandığı zaman kayıplar karşılanacak mı ” Hayır karşılanmayacaktır, o sebeple en ivedi şekilde çözümü için uğraşmaktayız. Anlayışınız için teşekkürler.

• Merhaba Arkadaşlar, Konuyla ilgilenmekteyim, en kısa zamanda sonuçlandıracağız. Sonucu sizlerle paylaşacağım. Anlayışınız için teşekkür ederim. Keyifli Oyunlar Diliyorum

• Merhabalar Arkadaşlar hatalı etkinlik duyurusu için hepinizden özür dilerim. Tamamen benim kişisel iş yoğunluğum sebebiyle yaptığım bir hatadır. Bilginize, Keyifli Oyunlar Dilerim

• Merhabalar, Ekonomi hızında gerekli düzeltme yapıldı ancak Galaksi Konusunda henüz durum netleşmedi. Bir gelişme olduğunda sizleri bilgilendireceğim. Yaşanan teknik hatadan dolayı kusura bakmayın lüten, Anlayışınız için teşekkür ederim. Keyifli Oyunlar Diliyorum

• Merhaba Sevgili Oyuncular, Evren Özelliği teknik bir hatadan dolayı x4 Ekonomi olarak açılmıştır. Hata en kısa zamanda düzeltilecek olup bildirmiş olduğumuz gibi x6 Ekonomi olarak düzeltilecektir. Keyifli Oyunlar Dileriz OGameTR Takımınız

• Sevgili Oyuncular, OGame v6.6.0 sürümü tüm evrenlere Bugün saat 15:00'da yüklenecektir.. Yapılacak değişiklikler aşağıdaki gibi olacaktır. Sürüm yüklemesi gerçekleştiğinde karşılaştığınız Hataları "Bug ve Hata Bildirimleri" adresinden forum yolu ile bildirebilirsiniz. "Ya da ticket açabilirsiniz." OGame Versiyon 6.6.0 [Hata Düzeltmesi] Tatil modundan sonra kuyruğa eklenmiş binaların silinmesi düzeltildi. [Geliştirme] Oyunda gecikmeleri (Lag) önleyici düzeltmeler yapıldı. [Ekleme] Etkinlikler içi…

• Merhaba Sevgili Oyuncular, Aşağıda sizlere açılması planlanan yeni evren için bazı seçenekler sunduk. Bu seçenekler arasında en çok oyu almış evren değerlendirmeye alınacaktır. Oylama 25 Ekim saat 12:00'da sona erecektir. Oylayan herkese teşekkürler. Ayrıca özellik anketi için tüm tartışmalarımızı bu link üzerinden sürdürebiliriz --> Yeni Evren Anketi Hakkında Alıntı: “SEÇENEK 1 Filo : x4 Ekonomi : x6 Harabe Alanı : %50 ISS VAR Galaksi : 5 Deuterium Tüketimi : %70 +25 Gezegen Alanı 25.000 KM On…

• Merhaba Sevgili Oyuncular, OGame Sunucu Bakımı 17/10/2017'de (Salı Günü) 11:00 - 12:30 Saatleri arasında yapılacaktır. 5 dakikadan kısa bir sürede tamamlanacaktır. Bu süre zarfında Oyundan kısa süreli düşme yaşayabilirsiniz. Bilginize, Keyifli Oyunlar Dilerim

• Merhabalar, Bu sorun düzeltilmiştir, bildiriminiz için teşekkürler. Keyifli Oyunlar Dilerim

• Sorunla alakalı bilgi ticket üzerinden verildi. Tekrarlanmaması adına şirkete iletilmiştir. Bilginize, Keyifli Oyunlar Dilerim

• Bu yaşanılan sorun tamamen Tarayıcının otomatik veri doldurma özelliğinden kaynaklanıyor . Oyunda zaten bu tarz bir özellik yok, o sebeple Ayarlardan otomatik veri doldurma özelliğini pasif hale getirirseniz bu sorunu tekrar yaşamazsınız. Bilginize, Keyifli Oyunlar Dilerim

• Alıntı ,unresoLved^: “Alıntı ,Honulu: “bug yok. tarayıcı kaynaklı. ticket atın bildirin sorun olmaz. ” bug yok değil honulu bug var. orada 4 adet sayfa var. 4 adet sayfanın 4 farklı görevi var,mobil görünümü açar kaydedersen mobil görünüm aktif olur hesabın nicki değişmez. ” Her hangi bir bug yok, Google Chrome geçmiş ayarından tarama verilerini sil kısmından; Otomatik doldurma form verilerini silerseniz sorun ortadan kalkar. Bu tamamen kişisel tarayıcı seçeneğiyle alakalı. İlk seferde sorunu %1…

• Sevgili Oyuncular, 10 & 11 Ekim , tüm gün boyunca marketin özel bölümünde Newtron, Detroid ve Kraken Itemlerini karanlık madde kullanarak alabileceksiniz. OG_SpecialItemsInShop.jpg Not: Etkinlik oyunda bayrak ikonuyla duyurulacaktır. Aynı zamanda oyun mesajı olarak bilgilendirileceksiniz. *İtemlerden sınırsız sayıda alabilirsiniz. Son kullanma tarihi olmadığı için istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Keyifli Oyunlar Dileriz OGameTR Takımınız

• Alıntı ,MEKANSIZ: “ben parasında pulunda deilim ogame bunu neden taşören firmaya atıyor kendi yapsın kartlan saniyede geçiyor telefonla bu 4 oldu öbür 2 si başka evrende gelmedi buda gelmicek bende kardeşime sölicem istanbulun en iyi avukatlarından savcılıga suç duyursunda buluncam bu kadar basit ben peşinede düşmem buradada çözüm bulamassam ” billing.gameforge.com/index.php?page=support Bu adres üzerinden ticket açmadan sorununuzu çözemezsiniz. İngilizce destek isterseniz bize ticket açın evren…

• Alıntı ,Mythness: “6.5.3 geliyor 27 sinde @GameMaster ” Biliyorum

• Sevgili Oyuncular, OGame v6.5.3 sürümü tüm evrenlere 27 Eylül 2017 Çarşamba günü saat 15:00'da yüklenecektir.. Yapılacak değişiklikler aşağıdaki gibi olacaktır. Sürüm yüklemesi gerçekleştiğinde karşılaştığınız Hataları "Bug ve Hata Bildirimleri" adresinden forum yolu ile bildirebilirsiniz. "Ya da ticket açabilirsiniz." OGame Versiyon 6.5.3 [Hata Düzeltmesi] Arkadaş Listesindeki çalışmayan eksik linkler tekrar çalışır duruma getirildi. [Hata Düzeltmesi] Keşif Görevi seçildiğinde aktif olarak gözü…

• Sevgili Oyuncular, OGame v6.5.2 sürümü tüm evrenlere yüklenmiştir. Yapılan değişiklikler ve düzeltmeler aşağıdaki gibidir. Karşılaştığınız Hataları "Bug ve Hata Bildirimleri" adresinden forum yolu ile bildirebilirsiniz. "Ya da ticket açabilirsiniz." OGame Versiyon 6.5.2 [Hata Düzeltmesi] Görevler bölümündeki Destek Sistemine bağlantı linkine tıklandığında sayfaya yönlendirmemesine sebep olan hata düzeltildi. [Hata Düzeltmesi] Casusluk Raporlarındaki "Casusla" Butonuna basarak casus gönderme fonk…

• Merhaba Sevgili Oyuncular, OGame Sunucu Bakımı 19/09/2017'de (Salı Günü) 11:00 - 13:00 Saatleri arasında yapılacaktır. 5 dakikadan kısa bir sürede tamamlanacaktır. Bu süre zarfında Oyundan kısa süreli düşme yaşayabilirsiniz. Bilginize, Keyifli Oyunlar Dilerim

• Sevgili Oyuncular, Yeni Evren "Uriel" 15.09.2017 Cuma günü açılacaktır. Evrenin Açılışı saati server saati ile takriben 16:00 da olacaktır. Evren özellikleri aşağıdaki gibidir; board.tr.ogame.gameforge.com/i…8e6ee9df0977c262d447a385e Alıntı: “x1 Filo Hızı x3 Ekonomi Hızı 50% Harabe Alanı 50% Enkaz Alanı ISS Var 5 Galaksi Dairesel Galaksi Dizilim Dairesel Solar Dizilim +25 Gezegen Alanı +%50 Deuterium Tüketimi ” Keyifli Oyunlar Dileriz OGameTR Takımınız

• Merhaba Sevgili Oyuncular, Versiyon güncellemesi ile birlikte oyunda bazı hatalar meydana geldi. Bunun sizlerde farkindasiniz. Fakat oyun içi bu hatadan yararlanmak adına denemeler yaparak haksız kazanç elde etmeye çalışan oyuncuların hesapları süresiz olarak "Kasten Bug Kullanımı" sebebiyle kapatilacaktir. Oyundaki hataları tarafımıza ticket yoluyla bildirmenizi rica ediyoruz. Aksi taktirde hesabınız kapandıktan sonra bildirseniz dahi hesap üzerindeki cezada bir değişiklik yapılmayacaktır. Hata…

• Sevgili Oyuncular, Versiyon güncellemesi sonrası Bug Oluşumlarını kasıtlı olarak deneyerek hammadde veya filo elde etmeye çalışan oyuncuların hesapları Bug Kullanımından kapanabilir. Tekrar açılması da söz konusu olmayacaktır. Test etmek istiyorsanız Test Sunucularını kullanabilirsiniz. Artık sorunun farkındayız ve çözülmeye çalışılıyor. Ayrıca Bug Sebebiyle haksız bir kazanç edip bildirmeyenler de bu kapsamda olacaktır. Bilginize Keyifli Oyunlar Dilerim

• İmza İsteği

GameMaster - - Görsel Tasarım

@PARANOYAK Nerelerdesin sen Diğer imzayı kaybettim. Zamanın varsa çok sevinirim.

• Ayrıca testleriniz ve yardımlarınız konusunda hepinize teşekkür ederim. Tüm sonuçları şirkete ilettim. Bizlere ışık tutuyorlar, elleriniz dert görmesin.

• Arkadaşlar, Farkettiğiniz üzere sorunu çözmek için çalışılıyor. Ufak versiyon güncellemeleriyle denemeler yapılıyor. Çözüme ulaşıldığında sizleri forumdan bilgilendiriyor olacağım.

• Sevgili Oyuncular, Bugün v6.5.1 versiyonu için bazı hata düzeltmeleri yapılacak. O sebeple evrenlerde bakım çalışması olacak. Henüz net bir saat aralığı belli değil, fakat ilerleyen saatler içinde bilgisini paylaşacağım. Bilginize, Keyifli Oyunlar Dilerim

• İmza İsteği

GameMaster - - Görsel Tasarım

Merhabalar, Süpermenli İmzam upload sitesinin azizliğinden dolayı silindi. Rica etsem Süpermen - Alevler - Gameforge Simgesi - GameMaster Teknik Admin şeklinde bir talepte bulunuyorum. Yapacak olanların ellerine sağlık şimdiden.. Teşekkürler.