Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 448.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

• Alıntı ,i1y4s: “Alıntı ,FK..: “İlyas'a hediye al İsmail, az malının zekatını ver, zenginliğin sadakasıdır bunlar. Bak bir dahakine çakarlar söylim ” Ne istesem bilemedim şimdi ” sen bu saatten sonra ne istersen almalı

• eridanus ağlama köşesi :)

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,The Asgard: “Alıntı ,Hell Gate: “Benim Kankam nerelerde @The Asgard Eray nerelerdesin ” Kankamı kim vurduysa tarla olur inşallah ” çok pis ah almışsın ismail :d hemen bi hocaya görünüp üstündeki kötü havayı atmamız lazım.

• ismail geçmiş olsun, ümit tebrikler kardeşim, benim harabemden 19M çalmanın bedelini ödüyor kesin :d

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,ExtraTerrestriaL: “Gönlüm razı olmazdı Fırat olmadan ” board.tr.ogame.gameforge.com/i…0fb5091b980592c600f70de95

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,*cimcime*: “yeni avatarım nasıl ” imza tam olmuş avatar şaibeli

• Alıntı ,i1y4s: “Alıntı ,MeRMi Ma: “:F ” tatilleri açın da için, bol bol yarasın ” Ümitle ortam yapıyoruz yoksa açacaktık şimdi açarsak sabah bizi vurursunuz Kafalar güzel

• Alıntı ,FK..: “Alıntı ,Hell Gate: “Alıntı ,FK..: “Kesin kırma ” Hesap lazım mı ” Nerde? ” Nerede laızm :)))

MeRMi Ma - - Eridanus

boş şezlong var bekleriz :))) board.tr.ogame.gameforge.com/i…0fb5091b980592c600f70de95

• Ben bile Pegadayım düşün ama kim bilir hangi hesapta görünüp ama o hesapta olmayıp başka bir hesaptayım tam Pegasus'a yakışır tarif

• Alıntı ,FK..: “Alıntı ,ExtraTerrestriaL: “E1’e gitme ihtimalimiz mi varmış @FK.. ” İlgilenmiyorum, e1 i sevmiyorum ” bir sonraki tabloda karşımıza pega ve e1 çıkabilir, yada ogame temelli kapanır

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,ExtraTerrestriaL: “@MeRMi Ma burası ağlama ve ağlatma köşesi Fırat başlığın ismini eksik yazmanız içeriği değiştirmiyor ” İkili diyaloğa girip boş yapmayın diye diyorum, uzar gider sonuç sıfır. Hadi ben yattım erken kaçayım bugun.

MeRMi Ma - - Eridanus

filo muhabbet yapmayın, kim napmış etmiş olan olmuş, biz onu değiştiremiyoruz , Ticket at orda tartışın, konuyu takip etmeyi bırakmayak durduk yere.

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,Hell Gate: “Alıntı ,ExtraTerrestriaL: “Promosyon yasak değil ” Poşet 25 kuruş ” Beğenmezsek iade edebiliyor muyuz

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,Osetya: “Alıntı ,MeRMi Ma: “... ikrama YÖK demeyiz ” iPhone mu kullanıyorsun @MeRMi Ma ? ” Kapitalizme parayı veriyoruz ama sağolsunlar birleşme vakti bozulup çalışmayan telefonumu garantisi olmamasına rağmen sıfırıyla değiştirdiler :)) @ExtraTerrestriaL peçete mendil ve su satışı bizim yandaşcılara peşkeş çekildi, sayfa 1-19 arasını oku yetkili kişileri görürsün, telif ödersen yada bayilik istersen yardımcı olurlar Yok öyle mıntıkada beleş peçete satmak ,

MeRMi Ma - - Eridanus

@i1y4s Ve İlyas şansını zorlayıp hell e yürür, bu gecenin sabahı hiç iyi görünmüyor İlyas başarılı olacak mı Hell gerçekten kim :))

• mevzuyu uzatmanın anlamı yok , herkes birbirini biliyor, benim kızdığım nokta şu , ben egoluyum diyorsunuz ama bazı şeyleri özellikle açıklamadım ki, siz açıklayın diye bekledim, ve size bugdan dolayı askıda kaldığını da söyledim. forumun geneli sizlerden bazı kişilerin tavrını beğenmediğini, size karşı ön yargıların olmadığını bilmeyen yok, bu beni ilgilendirmez , sizin hayatınız sizin yaşamınız, biraz empati kurmanız gerekiyordu bunu da yazdıklarınızdan bu olgunluğu gösterdiğinizi düşünüyorum.…

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,franklinda: “günün polemiği bu FK ve Arkadaşları Evren 1 den Gidecek mi ? bu gün sizin başlık biraz vasat kalmış pek ağlanmamış gibi ” Gün içi ziyaret ettim orayı ama polemik çıkmıyor ordan

• Bi yemek yiyip geliyorum ismail tantuni ısmarlayacan unutma,

• @i1y4s her şeyi ciddiy alma hesap kitap ortada zaten. Olayın bug olduğunu filonun o yüzden geç geldiğini anlarsınız diye özellikle açıklamadım. Ama sonra fark ettim çözemediğinizi, O yüzden açıklayayım dedim. Yoksa hesaplamada sorun yok, hesaplama yöntemlerinin en basiti saldırı dönüşüdür. Bilmeyenler için açıklayayım; vurduğun ana ,Yüzde kaçla kalkmışsan o süreyi ekle dönüş çıkar ortaya. 21.16.18 benim vuruşum 12.00 filonun size geliş süresi. Geri dönüş sürem 21.28.18 olması lazımdı ama ben 21.…

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,AgustostaBocekVar: “Alıntı ,yakamoz~: “Alıntı ,AgustostaBocekVar: “Alıntı ,yakamoz~: “ben kadinim ” @yakamoz~ yakışıklısınız ama vesselam. ” biliyorum saol ” aman efenim ne demek :)) ” Öyle bayanım demekle işin içinden çıkamaz, hemen bir Türk kahve ikramı rica ediyoruz, hamaratlığını görelim @ExtraTerrestriaL hoop ismail gel beleş kahve kopartıyorum , @yakamoz~ ben çok maharetiyim bütün foruma ikram ederim derse bir şey diyemem , ikrama YÖK demeyiz

• @ExtraTerrestriaL yanlız unuttuğun bir şey var senin o düşündüğünü bizde düşündük, savaşta sonda patlattığım vakit erkan ve anekinin ana gezini kontrol ettim hiç bir hareket yoktu, erkanın uzun süre girmediğini gördüğüm ilk vakit bu savaş için degil ama önceki kalkışlarımda dönüşümüze geleceğini Bozcaada'ya bahsettim, bu savaş için de sana kalktığım zaman emini Honuluyu ve risusu arayıp hazır beklemelerini söylemiştim, bir telefonumla oyunu açacaklardı, Erkan ve anekin dönüşüme geldiklerinde biz…

• @__savasci__ hesap ayarlasana geleyim atıl durumdaki pegada hesabımı veriyorum

• Alıntı ,ExtraTerrestriaL: “E1 nolur fk’yı affet. Çok şey kaybedecek eğer affetmezsen. Delikanlılık sende kalsın e1, affet fk’yı. Hahahaha. E1’in özür talebi mi vardı da söylüyorsun bunları ” Öyle kuru kuru özür dilemek olmaz, önce e1 nüfus müdürüne gidecek vukuatlı nüfus örneği alacak, ordan muhtarlığa gidip belgeyi tastikletecek, ordan emniyete gidecek sabıkası yok kağıdı alacak,o belgeleri savaşçıya verecek. ondan sonra bu mevzu uzar da uzar işte, @__savasci__ fk nin gaza gelip girmesi için bu…

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,i1y4s: “cidden burnum akıyo, genzim yanıyo biri serii mendil versin ” Buyur karşiiimmmmm hava soğuk dikkat et salya sümük gezme rulo peçete hizmetimizde vardır

MeRMi Ma - - Eridanus

@ExtraTerrestriaL ismail bir yerden kanal açıp resim etiket yaparak boş kovalama biz çaldığımızda da buradaydık çakıldığımızda da buradayız , Siz çakıldığınızda nerdeydiniz bunun hesabını ver önce , yok öyle ağlayınca buraya gelme, vurunca buraya gel. Diyorum biz hep buradayız

MeRMi Ma - - Eridanus

İzmir çok uzak ama gelirsek ziyaret ederiz muhakkak

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,i1y4s: “başkan napıyon fırat abi nasıl sen nasılsın ” keyif yapıyorum İlyas kafa rahat şuan hafta içi gelirim artık, melemen yemeye silente misafir olmaya gidecem sen'de gel kahvaltıya

• Alıntı ,sencagri: “Alıntı ,MeRMi Ma: “@ExtraTerrestriaL gene bilemedin itici 14 e göre gelse 21.28.38 de inerdi ama benimki 21.28.35 de indi. Bi filo çakılınca hemen Bizim oyunculuğumuza laf eden şahıslar gelip oyunculuğunu gösterip anlatsın, biz bilmiyoruz onlar biliyor ya. ” Hocam min beklemiyordu iseniz neden sonda atmadınız savaşa son 4 dk kala ? ” Min bekledik o yüzden sonda atmadık, o arada bozcanın işi çıktı benim çocuk pc bin tarayıcıyı kapattı mausu ondan al pc geç tarayıcıyı aç vs 1 dk…

• @ExtraTerrestriaL gene bilemedin itici 14 e göre gelse 21.28.38 de inerdi ama benimki 21.28.35 de indi. Bi filo çakılınca hemen Bizim oyunculuğumuza laf eden şahıslar gelip oyunculuğunu gösterip anlatsın, biz bilmiyoruz onlar biliyor ya.

• @ExtraTerrestriaL dönüş hesaplamayı tekrardan gözden geçirin nerde hata yaptığınızı bulun? Bulamazsanız yazın bulamadık ben söylerim neden vuramadığınızı, board.tr.ogame.gameforge.com/i…0fb5091b980592c600f70de95

• Alıntı ,madLove: “Tebrikler savunan ekibe Mermi geçmiş olsun. Organizasyon çok güzel. İşin içinde rip olunca da deu da yakmıyorsun dene deneyebildiğin kadar @MeRMi Ma totalde zararın ne dostum merak ettim. sanırım çöpün büyük çoğunluğu sende. ” 110M kayıp verdim 74M toplam çöp çıktı. 44 M metal 12 M kri çöpten biz aldık 9 M metal 9M kri kri hyperx aldı. Kısaca özet geçersem benim 110M filom çakıldı Bozcaada'nında 50 M filosu da komple çakılabilirdi, ayrıca dönen 60 M filom kilit yedi ama yanlış …

MeRMi Ma - - Eridanus

ismail seri mendil çek kardşiimmmm ben yattım görüşürüz

• Alıntı ,Erkans: “Tebrikler arkadaşlar güzel duruş olmuş Savunana geçmiş olsun ” erkan savunana geçmiş olsun demeyeceksin savunan sizinkiler saldırana yani bana geçmiş olsun defansa tebrikler. rekor hayırlı olsun. ( ama ben xaxa çekti dedim o sıra. ondan dolayı 8 sn muhabbeti oldu bozcaada çekti deseydim xaxa'nın elinde maksimum 60-70M filosu olacaktı madenleri harcayıp enkaz alanında gelenlerle birlikte) bozcaada da muhriple 12 dk bende 12 dk gidiyordum size, bana da ona da gitseniz aynı hesap, …

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,By MeLKoR: “sıkıntı yok 2 filo kırmaya bakar ” bende diyorum alayındelisi neden tatilden çıktı, silent neden 3. defa bana vuruldu , meğerse vurulacağımı anlamışlar bana destek oluyorlar eyv gençler

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,GATE35: “Satılık deu ” görüyorum ve arttırıyorum görüşmek üzere ilyas

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,i1y4s: “ Sen benim mahçubiyetimi boşverde xaxa nın mahçubiyeti ile ilgilen bence ortada dünya zarar var. Her neyse yazılacak çok şey var aslında da savaş başlığında inş. ” kayıp dediğin 55 M , onu da alayın delisi ve silenti vurduğum savaştan aldığıma say asıl mahçubiyet sende , daha dönüş hesaplayamıyorsun ben ne diyeyim , hadi filoyu vuramaycan bari gd ye takıl dolu dolu maden al

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,i1y4s: “8 saniye yanlışım yoksa sarkma oldu erkan ekleyince şaştı biraz süre yapacak bişi yok soruyorlardı ürktüler tatile aldılar diye, bugün içindi hep @AgustostaBocekVar da iyi bilir kendisini tatil çıkışı rekor etmiştim @MeRMi Ma filolar karşılaşak elbet, bu sefer ucuz yırttın ” sarkma da olsa yavaşlatma da olsa yine yanlış hesap 21 28 22 savaş saatiniz 21 28 35 filomun inişi 8 sn yavaşlatmış halinizle bile arada 13 sn var, sn yavaşlatmamış olsanız 21 sn erken geliyorsunuz, Alıntı ,B…

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,i1y4s: “Alıntı ,ShutDownn: “Alıntı ,i1y4s: “soruyorlardı ürktüler tatile aldılar diye, bugün içindi hep ” İsmail ile o kadar kritik yaptık, helal olsun o kadar denemenin sonunda başarı elde etti.Sizi de iyi tatilde tuttu ama ” Yok be 2. denemede gelişine çaktık yadytasvdytsavı, Neyse detayları anlatırız savaş başlığında ” son boş ay vurdun vuran hyper scorp azure hemen de nasıl nemalanıyorsun

MeRMi Ma - - Eridanus

Alıntı ,ShutDownn: “Alıntı ,i1y4s: “soruyorlardı ürktüler tatile aldılar diye, bugün içindi hep ” İsmail ile o kadar kritik yaptık, helal olsun o kadar denemenin sonunda başarı elde etti. Sizi de iyi tatilde tuttu ama ” adamları boşa tuttu tatilde onlar olsa da olmasa da ben zaten kalkıyordum hatta tatilde olmasalar bütün çöpü de alırlardı filoyu göstermeyerek