Search Results

Search results 1-2 of 2.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Merhaba OGameTR ailesi,

Oyun takımında görevlendirilmek üzere, operatör alımı yapılacaktır. Takımın bir parçası olmak isteyenler, ilgili formu doldurarak mail gönderebilir.

Keyifli Oyunlar Dileriz.
OGameTR Takımı

• Spam

obiwan - - Kallisto

Quote from sencagri: “Screen recorder yasak olsa Bizim tespitlerimize göre de auto click ve screen recorder konmuş derdim. Anlatmak istediğim fark bu... ” Merak ettim doğrusu, Quaoar.da bu saydığınız fiilleri, arkadaşlarınız yaparken nerede idiniz ? Hakettikleri cezayı almaları sebebi ile daha fazla rencide olmasınlar diye isim vermiyorum Filomu kaldırtmamak için sondalarla, bunu bana da yapmışlardı. Ticket açmama rağmen, sonuç alamamıştım. Her neyse, giden gitti zaten. GATE35, Bu spamlara göre,…

• 2004 yılı, E1, Guards İttifağı - obiwan Telekom.un 145 li hattını çevirip, viiik, ciiiik,li sesleri duymadan, oyuna konsantre olamazdık Her ne kadar, karanlık maddeye para vermesek te, ay sonu faturaların "yol" gibi olduğu, internet kafeyi sahibi ile birlikte kapattığımız günlerdi.