Search Results

Search results 1-40 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Merhaba OGameTR ailesi,

Oyun takımında görevlendirilmek üzere, operatör alımı yapılacaktır. Takımın bir parçası olmak isteyenler, ilgili formu doldurarak mail gönderebilir.

Keyifli Oyunlar Dileriz.
OGameTR Takımı

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Bana da tripli daha

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Bunlar help @Alucard yüzünden

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from PatrickJane: “:girl3: ” Halen trip

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from PatrickJane: “Quote from Forza Göztepe: “ama yeni çıkan modellerinin zoom olayını gördüm dibim düştü. Sırf bu yüzden komplo kurdular kesin ” bir oyun telefonu yapmışlar x8 miydi 8x miydi neydi . allahım 8.dünya harikası resmen . kıskandılar çekemediler ama küçümsediler 2020 de onlar düşünsün neyse ki tayland saaaahap çıktı :rolleyes:Quote from Can01: “Hep trip hep trip ” sen hala konuşabiliyon mu ? ” Tripkar cadı Valla alacağım bileti az kaldı

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Hep trip hep trip

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from PatrickJane: “Cancım 1.benden küçüksün seni istediğim gibi dövebilirim 2.yaşın 20 küsür lerde olan birisine bu yaştan sonra okuma yazma dersi vermeme gerek yok diye düşünüyorum ” Alucard kısmını yanlış anlamış olabilir miyim acaba

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from PatrickJane: “Quote from DeRViS: “bu gün dünya trip günü galiba trip li imzalar yapalım o zaman ” oluuurrr Quote from AmonRAA: “bak yaşlı dedin de aklıma @PatrickJane geldi ” Alucard şu şahsı banlar mısın bana yaşlı demiş başka sayfalarda asıl yaşlı kendisi. Benden 15 yaş büyük gelmiş bana yaşlı demiş (Hidden Content) (Hidden Content) ” Sen yeter ki iste @PatrickJane

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Ben yatıyorum herkese iyi geceler

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from unresoLved^: “moda yalancı mı diyosun ” Hayır unutmuş olabilir

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from Alucard: “öyle bir şey demedim ” Çömler yalan söylemez

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from Alucard: “Quote from DeRViS: “Quote from Alucard: “her mesajınızda etiketlemeyin okuyorum ben zaten bir sürü bildirim geliyor ” Belki senide görmek istiyoruz bahane ile etiketliyoruz neyse başın kalabalık görev çok anlaşılan ” etiketlemeseniz de ben size görünürüm merak etmeyin 30-40 bildirim bitmeden yenileri geliyor bana da yazık ” 30 40 mı sen değil misin 300 bildirim bana vız gelir sizin sevginiz bana yeter diyen

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from DeRViS: “Quote from Alucard: “her mesajınızda etiketlemeyin okuyorum ben zaten bir sürü bildirim geliyor ” Belki senide görmek istiyoruz bahane ile etiketliyoruz neyse başın kalabalık görev çok anlaşılan ” İşte içimizdeki ona karşı olan sevgi özlem bunları anlamıyor yada anlıyor ama Naz yapıyor

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from Alucard: “her mesajınızda etiketlemeyin okuyorum ben zaten bir sürü bildirim geliyor ” Canım modum sorry

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from DeRViS: “Quote from Can01: “Quote from DeRViS: “@GökBörü Göktürk imzasının üstüne imza yapamam daha o level e gelmedik ” Yahu ben zaten öyle aham Şahane şeyleri istenen @Alucard modumun çoluk iyi bilir bana halen imza sözü var kendisinin ” Birazdan sopa gösterecek @Alucard demedi deme ” Epeydir yokum ya ama ben

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from DeRViS: “@GökBörü Göktürk imzasının üstüne imza yapamam daha o level e gelmedik ” Yahu ben zaten öyle aham Şahane şeyleri istenen @Alucard modumun çoluk iyi bilir bana halen imza sözü var kendisinin

• Quote from Alucard: “:facepalm: ” Bu ifade herşeyi network ifade ediyorum modum Sizde beni özlemişsiniz

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from DeRViS: “Quote from Can01: “Quote from DeRViS: “bu gün dünya trip günü galiba trip li imzalar yapalım o zaman ” Fan Designer misiniz ” Olma ya çalışıyoruz ” Benim imzalar ile olabilirsiniz

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from DeRViS: “bu gün dünya trip günü galiba trip li imzalar yapalım o zaman ” Fan Designer misiniz

• 2020 'ye kadar 80 K atıyoruz !!!

Can01 - - Geyik Sofrası

• Quote from Alucard: “Quote from Can01: “Quote from Alucard: “:rolleyes: ” Modum özledim sizi nasılsınız ” emin misin beni özlediğine iyiyim sağol sen nasılsın ” Ramazan ayındayız valla özledim modum Çok şükür bende iyiyim beni ponçikleyin modum ponçikleme kurulu üyesi olarak

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from unresoLved^: “sana trip ”

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from unresoLved^: “:x9: ”

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from unresoLved^: “demiyom ”

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from unresoLved^: “öleyim ben ya ” Töbe de

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from unresoLved^: “can sende mi trip atıyosun bana ya ” Herkes attı bende atayım dedim

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from PatrickJane: “Quote from Caroline: “Canmmm naber @PatrickJane ” İyi Noe ye de sor nasılmış Quote from Can01: “Aldım aldım bu gece yatmam daha ” ” Tamam kızma birazdan yatacağım @unresoLved^

• Quote from Alucard: “:rolleyes: ” Modum özledim sizi nasılsınız

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from PatrickJane: “Quote from Can01: “Bugün bir uyumuşum yahu gece 3 te yattım iftarda uyandım ” Niye erken uyandın biraz daha yataydın uykunu alamamışsındır sen şimdi ” Aldım aldım bu gece yatmam daha

• Birisi beni ponçiklesin ponçikleme kurulunu göreve çağırıyorum @Bolorpo @Alucard @kasvetli @Sepultura

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from ecoquaint: “bugün uyandığın iyi olmuş hadi ” YARIN mı uyanayım

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from PatrickJane: “Quote from Can01: “Günaydın ” Af buyur ” Bugün bir uyumuşum yahu gece 3 te yattım iftarda uyandım

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Günaydın

• Ponçik geldi

• Oyun Lobi Girişi Sorunu

Can01 - - Yardım & Sorular

Quote from killforyou: “bu sabahtan beri sürekli sorun çıkıyor... ” Sunucu Bakımı Hakkında - 23.05.2019

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Ben geldim

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from PatrickJane: “Tövbe de benim eşim benzerim yoktur ” Buna o gün emin oldum

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from PatrickJane: “ Quote from Can01: “Güncel teller yani kullanılmakta olan teller olacaktı Allahım yine güneş yazdım ” Güncel tel desen gene anlamazdım '' e l f o n '' harflerine ne oldu alfabeden silindi haberim mi yok İyi geceler dark ” Rıza 2 Allahım sana geliyorum

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Quote from PatrickJane: “Quote from Can01: “Bende gördüm ama güneş teller kullanmaya devam edecek diyorlar ” Güneş tel ne can sen bugün benim kelime dağarcığımı neden test ediyorsun ” Güncel teller yani kullanılmakta olan teller olacaktı Allahım yine güneş yazdım

• Takılmaca

Can01 - - Geyik Sofrası

Bende gördüm ama güneş teller kullanmaya devam edecek diyorlar