Search Results

Search results 1-40 of 73.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Merhaba OGameTR ailesi,

Oyun takımında görevlendirilmek üzere, operatör alımı yapılacaktır. Takımın bir parçası olmak isteyenler, ilgili formu doldurarak mail gönderebilir.

Keyifli Oyunlar Dileriz.
OGameTR Takımı

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from **mehdi**: “Bukadar süre bırakmaman hata hayatında başarılar ” Rhea'dan birilerini görmek süper.

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from Glorfindel: “Belirli bir süre dinleyip yazma gereği hissettim. Kaan abi bilirsin seninle hep muhabbetimiz oldu ve çoğunlukla ortak fikirlerimiz vardı. Farklı bir tarzın vardı her zaman ama olabildiğince seni anlamaya çalıştım ve saygı duydum. Ünlem konusu biraz benim biraz senin yanlış anlaman belki ama ben açıkçası büyütülecek bir konu olarak görmedim. İttifaktan çıktığın günün bir gece öncesine kadar seninle hep konuştuk. Sabah uyandığımda basit bir konu için dostlarıma hoş olmayan …

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from Y4LNIZKURT: “Yolun ve bahtın açık olsun. Seninle muhabbetimiz oldu ama arkadaş ve onun ötesinde dost olamadık.Şimdiye kadar okuduğum en güzel veda mesajını yazmışsın diyebilirim. Herşey gönlünce olsun. Allah'a emanet ol. ” Çok teşekkür ederim. Keşke oyundayken kıymetinizi bilebilseymişim. Yazdıklarınızı ve öngörülerinizi çok iyi anlamıştım; ama zaman tersliğinden yerine getirememiştim. Saygılar.

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from MILLEY: “Hic bir seye degilde bu veda mesajina gonul koyuyorum abi. nasil olurda murphy nin savas raporunu paylasmazsin Senin 1. Olacagini 200-300 . Siralarda rheada oldugun zamanlarda soylemistim.. sanirim 1. Oyuncu beni ittifaktan attıktan sonra tanışmıştık.3 seneye yaklasmis nerdeyse..artik urieli degil pegasus formunu takip edecegim demek ki Insanin hayatında hatirladigi zaman gulumseyecegi,gülümsedigi şeylerdensin bu zevki tattirdigin icin minnettarim Tebdil-i mekanda ferahlik va…

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from __ZiFAN__: “Quote from K H A N: “Quote from __ZiFAN__: “hocam hayırlı olsun kararın ama biliyorusn ogame bırakılmaz sadece ara verılır dönersin 1 yıl sonra ” Bırakma yok hocam.@Bolorpo Adminimize, forum hesabıma, kırmızı - kalın ve italik olarak Dünya Rekortmeni yazdırtmadan bırakma niyetim yok inş. ” hocam bu kadar erken geri gelmen benı bile şaşırttı :Dhoşgeldin tekrardan göster bakalım dünya rekortmen savaşını D ” Savaşla değil hocam, araştırmayla. Bu evrende değil, eskisinde.

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from __ZiFAN__: “hocam hayırlı olsun kararın ama biliyorusn ogame bırakılmaz sadece ara verılır dönersin 1 yıl sonra ” Bırakma yok hocam. @Bolorpo Adminimize, forum hesabıma, kırmızı - kalın ve italik olarak Dünya Rekortmeni yazdırtmadan bırakma niyetim yok inş.

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from simsek: “Kararın hayırlı olsun Kaan abi. Sana borcum vardı ödeşemedik elbet bir gün ödeşiriz bir yerde ” Ne borcu Kaancım. Helali hoş olsun.

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from ShAWShAnK: “Yazdığım her şeyin arkasındayım Boşa kimseye laf etmedim şimdiye kadar 1. Ya da 1000. Olman fark etmezdi Pegasus’ta beraberiz yine Umarım güzel izler bırakabilirsin Pegasus’ta. ” Sen tanımadığın kimseye çakmazsın hocam? Neden ben? 1. lik sence umrumda mı? Bir de insan, ortak tanıdıklarının hatrına, o senin yazdığın mesajı yazmazdı. Hala hayretler içerisindeyim.

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from BAHUC: “Hayırlı olsun.Uzun süre sohbetimiz oldu.Son zamanlarda tersleştik. Belki reel hayatta problemler vardı belki anlamsız sohbetler.Bazen kızdırma amaçlı,bazen makarasına,bazen gülerek,bazen öfkelenerek. Son olarak kızmazsanız smileylerimi bırakayım.Buda Ege bey(16 aylık bebeğim)’den size veda hediyesi olsun. ” İyi bir evreni ıskaladık. Ne yapalım. Yolunuz açık olsun. Quote from Lustenau: “Linz ne çabuk pes ettin ya ? ” Ebedi düşmanlık şeytan işidir. Taşlayalım şeytanlarımızı. Bağ…

• Quote from BAHUC: “Konu bana dönmüş ama ben evren başı yoktum.Konuya hakim değilim.Sonrada bizle alakalı bir yakınlaşma asla olmadı. Seni sevmiyorum değil kaan abi.Sen değiştin son zamanlarda. Belki stres,hayal kırıklığı,belki reel hayatta bir sorun.Bilemiyorum.Dinlenmek gerek.Kafayı boşalt. ” Merhamet Hüseyin. Sadece merhamet. Reeli 1 mm oyunun içine sokmam. Bu konuda bencileyi ketum biri yoktur.

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from Leonidas: “Biri daha bıraktı nikotini desene. Reelde başarılar. ” Aslında puroya başlamış kabul edilebilirim. Oyunu bırakma niyetim yok hocam. Uriel'i bıraktım.

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from kizil bulut: “Yolunuz açık olsun.. Ittifakıma yönelik ithamlar söz konusu olunca biraz sert bir tonda yazabiliyorum.. Zaman zaman size de sert mesajlarım oldu.. Benim hakkım(varsa) helaldir.. ” Sorun değil hocam. Forumda kimseyle tartışmayı sevmiyorum. Etliye sütlüye karışmayan, ekşimez kokmaz biriyim aslında. Quote from Mikasa Ackerman: “rheadan beri takip ediyorum bırakmanıza biraz üzüldüm biraz da sevindim darısı başımıza diyelim ” Pegasustan devam ediyorum. Oyunda yüksek araştırma…

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Quote from ZeBaNi: “Benden başka sevenin kalmamış ” Olsun Hocam. Seven de bizim, sevmeyen de. Nasılsa üst birleşmelerde, oyuna devam edenlerle buluşacağız. Oyunu bırakmıyorum, Uriel'i bırakıyorum.

• Linz Veda

K H A N - - Uriel

Değerli oyuncu arkadaşlarım, Değerli Uriel evreninin kıymetli oyuncuları, Kıymetli kardeşlerim, Oyuncu kardeşler: 2016 yılında Rhea evreninde 0 dan başlayıp, kavga dövüş - ama HİLEsiz oynadığım, Uriel evrenindeki hesabımı devretmiş bulunuyorum. Ardımdan yazacağınız her türlü yazıyı başımla beraber kabul ediyorum. Her türlü eleştirilerinize saygım sonsuz. Şükürler olsun, hiç kimsenin üzerinde hakkım YOK. Hepsini tastamam helal ediyorum. Benim üzerimde hemen hemen herkesin hakkı var. Ama helallik …

• Quote from hasmit: “Kavga mi var ne var ” Kavga yok sayın Hocam. Mobbing var.

• Eyvallah Murat, Senin BOBa gelmen benden sonraya dayanıyor. Sen BOBa gelirken, BOBa ait bir hesapla geldiğin için kimse bana sormadı. O an ittifaktan çıkmamamın nedeni, İbrahimdi. İzzet Bey’in gelişini onaylamadım. Ama hoş gelmiş, onun gelişiyle çıkmam gerekiyordu. Kim aynı ittifağa sayısız kere vurduğu birini getirir. Onları korumak isteyen sen. Neyse. Bu yazdığın acı yazının hesabını sana Allah sorsun. Benim hatalarımı da. One, BOB ittifağı güzel ittifak, aile ittifağı, saygım sonsuz; sizin an…

• One, Anlamadığın, yorumlayamayacağın işlerde ve üzerine vazife olmayan konulara karışma. İttifak adına konuşmanı kim onayladı? Bırak İbrahim konuşsun. Bırak Doruk konuşsun. Bırak, bütün öfkesiyle Murat konuşsun. Sen mümkünse yazma, utandırmak istemiyorum seni.

• Quote from OnePunchMan: “Sana abi dedik içimize aldık, ama yaptıkların ve konuştukların gerçekten hoş değil... Seninle ilgili karşı taraftan, evren başı leopara yamanmaya çalıştı yüz bulamayınca bize geldi dediler, kulaklarımızı tıkadık.. Hatta bunu birçok arkadaşımıza bile söylemedik ama yazık gerçekten çok yazık. Şimdi tatilli oynamaya devam et... Oyun için karakterinden ödün veren biriymişsin... İyi ki de gördük gerçek yüzünü. Bizden uzak Allaha yakın ol. Şimdi karşı tarafa yamanabilirsin, oy…

• Quote from ShAWShAnK: “bana satasan sensın cevap verınce alınan sensınsıkıntılı bır ruh halın var acıkcası oyundan ıstedıgını yapabılırsın senın gıbı sığıntı olmadım olmayacağım da sana da gule gule buyuk oyuncu. ” Sendeki sorun şu, eleştiriyi kaldıramıyorsun. Tanımadığın insanlara saçma sapan mesajlar yazarsan, bu şekilde karşılık alırsın. İnsan tahlil etmek sana mı düştü? Oyuncu tahlil etmek sana mı düştü? Trollük sana mı düştü? Benimle ilgili en ufak bir fikrin yokken, günahımı alma istersen.…

• Quote from ShAWShAnK: “ ” Havuza bir taş atman yeterli, Aksini duymak için içinde tuttuğun kini, çok çirkin. Seni şimdi tanıdım. Kim olduğunu şimdi bildim. Hadi güle güle. Artık seni vurduğumda yazarsın bir daha nasipse. Yüzün olursa!

• Quote from ShAWShAnK: “yok dün oyundaydım o zaman farkettım baskan kı oyundayken herseye hakım olmaya calısıyorum dogal olarak fılo basmakla fılocu olunmuyor ustad ” mmorpg tan anlık tahrip yapman seni iyi filocu yapmaz. Seni iyi filocu yapacaksa bir özelliğin, ben daha o özelliği ne bu evrende, ne de Xhantus' ta göremedim. Senden iyi bir filocu olur mu, bunu bilmiyorum. Zira o kadar tanımıyorum seni. Ama senden asla iyi bir oyuncu olmaz.

• Quote from Darknumenor: “Kimseyi suçlamıyoruz, bilgi veriyoruz.. Birini suçladığımı gördün mü Ayarıca herkes dalgın olabilir ama keşke çekmeseydin o ripleri nasılsa 15dk kalmıştı ” Üsteki playera dedim, yoksa senin iyi bir tarzın olduğunu biliyorum. Oyunda olamayacaktım, yoksa kurtuluşun zordu. Nasip. 400m, 400m'dir. 1,5M den 750m alacaktım zaten, filonun madenini almışım, kalanını da alırız nasipse.

• Quote from Lustenau: “linz varsa her yerde hile var demektir ” Tanışıklık nereden? Hile ile başkasının hakkını alan, onunla da başkasını vuran oyuncu değildir. Ama takmıyorum sencileyi kişileri. Quote from Darknumenor: “ * 1 * K H A N * [BILGE] * 191 976 732 * -4 125 915 * -2.1% Linz'de de bir düşüş var, Telekom savaşına girmiş olabilir.. ” Dark sen şu yeni sömürge almayı unutup, tüm filonu sömürgeleştirme atıp, 400m bana yağmalatan arkadaş değil misin? Ya sorma, ripleri çekmek zorunda kaldım, a…

• Yusuf tebrik ederim seni, güzel savaş. Savunmaya geçmiş olsun.

• Quote from asivemavi: “sen benim arkadaş listemde değilsin 2006 dan beri oynarım oyunu kimseyle polemiğe girmem temiz oynarım camuka adını kullanırken daha titiz davranmani tavsiye ederim ” Hoşgeldin. Seni tanımıyorum kardeş. [LEOPAR] Camuka, Uriel evreni, bu hesap seninse, lütfen sorumu sen cevapla, senin değilse, seni ilgilendirmeyen konulara karışma, sorum senle ilgili değil. Git kendi evreninde takıl.

• Yaptığınız hiç bir savaşa temiz / kirli yazmadım. Umurumda da değil. Sizleri tanımıyorum. Günahınızı almayacağım. Mübarek ramazan hatrına şu sorumu lütfen cevaplayıverin: Soru: Üç yıldır arkadaş listemde kalmış olan, şimdiki adı [LEOPAR] Camuka, yani @MILLEY nickli userin hesabı ne zamandan beri sizde ya da sizin arkadaşlarınızdan birinde? Hesabı devralınca neden arkadaş listesinden sildirmediniz beni. On/offumu bu oyuncu üzerinden kontrol ettiniz mi? Durum tahmin ettiğim gibi değilse, lütfen ya…

• BoB Güle Güle Der

K H A N - - Uriel

Quote from kizil bulut: “"Taşer i atın ittifaktan..Onun elinden alın o hesabı. .Yoksa solar vururum " yusufffff yusuffff ” Çok korkuyorum. Ama asla o dediğin kişiden değil. Yalnız Allah'tan. Bu sataşmaları boşverin. Evrende rakip isteyen SATAŞMAZ.

• Quote from BAHUC: “ara vermesi gereken kişi bence sensin abi.Tehdit etmen fayda etmez.Herkes kişiliğini belli eder. He bu arada Mekan’ı ne zaman vuruyoruz? Yoksa aranız düzeldi mi? ” Tehdit etmiyorum ki. Sen kendi kendinin fişini çekeceksindir. Senle kimseye uçmam, ama Mekan İSS açtım, ekle derse de, ASLA kime diye sormam.

• Sönmez tebrikler, çok güzel savaş. Quote from BAHUC: “ Yani bu sözler Linze gidiyor. ” Sataşma diye uyarmıştım. Tercihine saygı duyuyorum. Bu mesajınla aşılmaması gereken gayret çizgisini sanırım aşmışsındır. Zaten çizgilerde dolanıyordun. OGame'e bir süre ara vermeni tavsiye ederim, sana iyi gelmiyor. Sefa'ya devret oyununu. Ya da Ozan'a.

• ACI KAYIBIMIZ !

K H A N - - Evrenler Arası Tartışmalar

Allah rahmet eylesin, değerli Adminimize. Mekanı cennet olsun.

• 27-04-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Linz [ESKIY4] ________________________________________________ Kruvazör 11.111 _________________________________________ Savunan EGE BEY [LEOPAR] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 500 Geri Dönüsümcü 1 Casus Sondasi 5 Solar Uydu 13.016 Roketatar 3.500 Hafif Lazer Topu 1.000 Ağır Lazer Topu 200 Gaus Topu 75 Iyon Topu 120 Plazma Atıcı 20 Küçük Kalkan Kubbesi 1 Büyük Kalkan Kubbesi 1 _____________________…

• Oyununu oyna. Sana tavsiyem bu. Benle ilgili imaların sana bir şey kazandırmaz. Tebrik.

• BoB Güle Güle Der

K H A N - - Uriel

Quote from BAHUC: “ ” Memnun oldum. Kaan ben de. Allah sabır versin. İyileşirsin inş.

• BoB Güle Güle Der

K H A N - - Uriel

Quote from BAHUC: “Bundan sonra buraya yazan Leoparlar benim dostum değildir biline... ” O halde bir daha seni ilgilendirmeyen bir olaya burnunu sokma. Sana ne! Ekşiye ne? Veda etmiş işte gidiyor, benim mesajım sizi ne ilgilendirir. Hadi hepiniz şimdi işinize bakın.

• BoB Güle Güle Der

K H A N - - Uriel

Quote from BAHUC: “ ” Hüseyin, haddini aşıyorsun. Arkadaşlarını vurunca MALİCİ ittifakını sana kim kurdurdu? Bu yazdıklarınla ibre sana döndü Hüseyin. Filona iyi bak.

• BoB Güle Güle Der

K H A N - - Uriel

Quote from -Eksi: “Son sözüm khan sen her evrende kafadaki lere yanaşan bir yancısın dua et madlove silmesin oyunu yoksa sen 48 saat tatilsiz oynadığın 2 gün içerisinde vurulacaksın denemesi ücretsiz bana paspas yapsanda görüşüm değişmeyecek o 1.lik koltuğu sana yakışmıyor git lobi yap ağla madlove a silmesin ittifakı yoksa sen bu evrende oynayamazsın bu çok net ” Çık Leopardan. Tek gel. Sonradan kondun Hasan ın hesabına. Kendin tek gel, öğreteyim sana oyunu.

• BoB Güle Güle Der

K H A N - - Uriel

Quote from -Eksi: “Khan denen boşluk sen bu evrende bu saatten sonra adım atamazsın yiyorsa tatile alma seni kevgir gibi delik deşik edicem öyle iftira atıp kaçmak yok sana urielde oyun yok sende sileceksin hesabı yada benim has tarlam olacaksın başka bir yolu yok ” Kim tövbe ettirecek? Sen ettiremezsin, ama Samet'i bilemem. Samet'te ettiremez. Samet gelsin yazsın yazabiliyorsa. Vatoz da aynı böyle Vatoz olmuştu. Eksi K

• BoB Güle Güle Der

K H A N - - Uriel

Quote from -Eksi: “Bu post dan da anladığımız gibi madlove denen şahsiyet ittifakına hesaplarını silmeyi diretmiş kendi yaptığı hileyi örtmek için yakışırmı arkadaşlar? Ben hile yapayım ittifakım hesapları silsin güzel dümen ama yemezler ” Senin okuma yazman yok! Kimse bana bir şey diretmedi. Yalnız sana şunu söyleyim, yanlış yolda ilerliyorsun. Hesabının on süreleri ve Samet'in tarzıyla ara ara örtüşen oyunculuk tarzını, sayfalarca net kanıtla en kısa sürede yönetime atacağım. Sonra sakın buray…

• BoB Güle Güle Der

K H A N - - Uriel

İbrahim, değerli kardeşim, çok kıymetli kardeşim. Hakkında her şeyin hayırlı olmasını dilerim. Hala hesabının açılmasıyla ilgili umudum taptaze. Mesajında yazdığın firelerden biriyim. Biri için oyunu bıraksaydım İbrahim, bu sadece sen olurdun, ama ben oyunu sileceksem, sadece oyundan bunaldığım için silerim, verdiğin tepkiyi saygıyla karşılıyorum. Sana bu yazınla ilgili asla gönül koymadım. Zaten bildiğin üzere de helalleştik. Diğer yorumların hiçbiriyle ilgilenmiyorum. Benzer durumla karşılaşıp…

• Gravitasyon 5

K H A N - - Yardım & Sorular

Quote from 000000000: “Quote from XenopHobia: “Tebrik ederim ama ben hala anlamadım, neden gravi 5 bastınız ? ” ” İşsizlikten.