Search Results

Search results 1-40 of 702.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from dark colony: “açtım durumu anlattım. Diğer hesabıma giriş yapamıyorum en son açılan yeni hesap karşıma çıkıyor ceza almak istemiyorum. ” Oturumu kapatın. Giriş bilgileri tekrar istenecek. Facebook ile giriş yapmayın.

• Quote from dark colony: “saldırı yasağı girdikten sonra oyuna girmeyi denedim giremedim facebook üzerinden gireyim dedim yeni hesap açıldı aynı evrene ve o hesapla giriş yapabiliyorum sürekli oynadığım hesaba giriş yapamıyorum yardımcı olun lütfen. ” Ticket açın lütfen.

• Merhaba, Şuan için lobiye erişim mevcut. Dil paketi güncellemesi ve görüntü optimizasyonları yapılmakta. Lütfen saldırı yasağının süresini de takip edin. Lobiye giriş yaparken sistem sizden Gameforge hesabı oluşturmanızı isteyecektir. Lobi giriş bilgilerinizi girerek aynı mailde bir Gameforge hesabı oluşturabilirsiniz. Hemen sonrasında ise Gameforge hesabınıza bir lobi eklemeniz gerekiyor. Buraya da tekrar lobi mail ve şifrenizi girebilirsiniz. Eğer şifre hatası alırsanız lütfen oturumu kapatın …

• Ram takviyesinin yanında bir de disk eklenecekmiş. 15 galaksiye hazır olun

• TEŞHİR DİREĞİ NEDEN KALDIRILDI

Bolorpo - - Fenrir

Teşhir direğinin neden kaldırıldığını bilmeden mi bu yorumu yazdınız. Yani kaldırıldığını öğrendiniz ama neden diye sormadınız. ? Kendinize sordunuz ve aldığınız cevapta "yöneticilerin başı ağrımasın diye kapatıldı" öyle mi yani. Çünkü yazınız devamında yöneticiler ile ilgili aşağılamanız mevcut. Bu yüzden size neden teşhir direği kaldırıldı diye sordum. Eski sürüm güncelleme notlarında ki bu yazı da v6.1.7 ile teşhir direği kaldırıldı. Aslında teşhir direği alınan cezanız herkes tarafından görü…

• TEŞHİR DİREĞİ NEDEN KALDIRILDI

Bolorpo - - Fenrir

Peki teşhir direğini neden kaldırmışlar ?

• 27-05-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran freddy [ATTACK] ________________________________________________ Hafif Avcı 11.059.083 Ağır Avcı 2.001.699 Kruvazör 1.500.000 Komuta Gemisi 1.000.000 Muhrip 1.000.001 Fırkateyn 1.709.804 _________________________________________ Savunan SILENT HILL [GFB] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 465.446 Büyük Nakliye Gemisi 120.149 Hafif Avcı 2.062.188 Ağır Avcı 1.004.188 Kruvazör 501.417 Komuta Gemisi 1.001.…

• Arkadaşlar oyunda olmanız sadece nakliye yapmanıza belki yardımcı olur. Ara ara giriş yapıp kontrol edin tabi. Güncelleme devam ediyor.

• saldırı yasağı

Bolorpo - - Evrenler Arası Tartışmalar

Quote from RESPECT21: “Oyundan atilanlar neden tekrar giris yapamiyor??? ” Lobi 2.0 güncellemesi yapılıyor.

• saldırı yasağı

Şuan yasak aktif ama bitiş saati muhtemelen değişecektir. 19:52:09 yazıyor.

• saldırı yasağı

Saldırı yasağı şuan için hiç bir (ülke) sunucuda aktif değil. Saldırı yasağı filo hareketinin başlangıcını engelliyor. Yani 1 dakika veya 10 dakikalık bir zaman için değil de, 3 gün önce saldırı amaçlı gönderilen filo saldırı yasağı içerisinde savaş yapabilir. Ekstra bir durum daha anlatayım. Saldırı yasağı + tüm filoların geri çekilmesi de olabilir. Buna şirket karar veriyor. Tüm haklar onlarda. Şuan için saldırı yasağının neden hala aktif edilmediği ile ilgili bir bilgi henüz yok.

• 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Expedition_mehr_Dunkle_Materie.jpg 12 - 13 Haziran * Keşifte x9 Karanlık Madde Bulma Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 12 - 13 Haziran tarihinde, tüm gün boyunca yapacağınız keşiflerde tam 9 kata kadar daha fazla karanlık madde bulabileceksiniz. * Belirtilen süre boyunca yapacağınız keşiflerde, normal oranlara göre 9 kat fazlasını bulma şansınız olacaktır. * Belirtilen gün ve saatlerde bol bol keşif yapmayı unutmayınız. * Bilgilendirme oyun içinde yapılaca…

• Kraken, Detroid, Newtron Hakkında;

Bolorpo - - Öneriler

Önerinizi ileteceğim.

• Merhaba OGameTR ailesi, 11.06.2019 tarihinde, Lobi 2.0.0 , Başlangıç sayfası 9.5.6 ve Oyun versiyonu 6.8.7 güncellemeleri yapılacaktır. The update will be next Tuesday, 11.06.2019 (around 10:00 CEST). Güncelleme 11.06.2019 Salı günü Türkiye saati ile 11:00 civarında yapılacaktır. Bu güncelleme ile artık OGame hesabınız bir Gameforge hesabına dönüşecektir. Güncellemeden sonra giriş yaparken, bir sonraki OGame oturumunuzda, OGame Hesap ayrıntılarınızı kullanarak giriş yapmak isteyip istemediğinizi…

• 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Beschleunigung_Bau_Forschung_guenstiger.jpg 9 - 10 Haziran * Yarıla / Bitir Butonunda %25 İndirim Merhaba OGameTR ailesi, 9 - 10 Haziran tarihlerinde, tüm gün boyunca yarıla ve bitir butonu etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca inşaat, araştırma ve tersane de ki üretimleriniz de kullanacağınız yarıla ve bitir butonlarında ki karanlık madde ücretlerinde %25 indirim olacaktır. * Lütfen yarıla / bitir butonları üzerinde ki indirim işaretine dikkat…

• 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Happy-Day.jpg 8 Haziran * %25 + Karanlık Madde (Mutlu Günler) Merhaba OGameTR ailesi, 8 Haziran tarihinde, tüm gün boyunca mutlu günler etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca her karanlık madde alımınızda +%25 karanlık madde daha kazanabileceksiniz. * Karanlık madde bonusu için oyunda ki bildirime dikkat ediniz. OGameTR Takımınız.

• 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Schnellere_Forschung.jpg 7 Haziran * %25 Daha Hızlı Araştırma Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 7 Haziran tarihinde, tüm gün boyunca araştırma etkinliğimiz olacaktır. *Tüm araştırmalar etkinliğin başlangıcı itibariyle %25 daha hızlı sürede tamamlanabilecek. (Teknokrat bonusu ayrı olarak süreye eklenecektir.) *Etkinlik öncesi başlatılan araştırmalar bundan faydalanamayacaktır. Lütfen araştırmaların üzerinde ki indirim etiketine dikkat ediniz. Bknz: İndirim …

• 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Rabatt_auf_alle_Items.jpg 4 - 5 Haziran * Dükkan %15 İndirimli Satış Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 4 - 5 Hazşran tarihinde, tüm gün boyunca dükkanda %15 indirimli satış etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca dükkanda bulunan itemleri %15 indirim ile satın alabileceksiniz. * Alacağınız itemlerin herhangi bir süresi yoktur. O nedenle daha sonrada kullanabilirsiniz. * Sınırsız sayıda item alabilirsiniz. * Belirtilen gün ve saatlerde dükkanı ziy…

• Ticket üzerinden cevap verildiği için konuyu kapatıyorum.

• Tutun.. Savaşı ve ceza sebebi

Bolorpo - - Dorado

Ticketten açıklama yapıldığı için konuyu kapatıyorum.

• TRABZONLU haksızlık

Bolorpo - - Dorado

Ticketten açıklama yapıldığı için konuyu kapatıyorum.

• 1 - 2 Haziran * +Ek Alan İndirimli Satış Etkinliği ( Yeni ) Altın Alan %20 İndirim Gümüş Alan % 15 İndirim Bronz Alan %10 İndirim Ay veya Gezegen için ilgili ek alanları indirimli olarak satın alabilirsiniz. Etkinlik Merhaba OGameTR ailesi, 1 - 2 Haziran tarihinde, tüm gün boyunca dükkanda indirimli " +Ek Alan " satış etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca dükkanda bulunan ilgili itemleri belirtilen indirim ile satın alabileceksiniz. * Belirtilen gün ve saatlerde dükkanın inşaat bölü…

• 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Spezialitems_im_Shop.jpg 13 - 14 Haziran * Newtron, Detroid ve Kraken Satış Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 14 - 15 Haziran tarihinde , tüm gün boyunca Newton, Detroid ve Kraken satış etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca Newton, Detroid ve Kraken itemlerini karanlık madde karşılığında satın alabileceksiniz. * Alacağınız itemlerin herhangi bir süresi yoktur. O nedenle daha sonrada kullanabilirsiniz. * Sınırsız sayıda item alabilirsiniz. * Bel…

• 2008 tarihli forum üyeliği

Bolorpo - - Yardım & Sorular

Forum kuralları madde 2 de yazdığı gibi "3 aydan daha uzun bir süredir foruma girmeyen kullanıcıların hesapları silinebilir." Bu bağlamda hesabınız silinmiş. Eski hesabınıza ulaşamazsınız. 8 günü doldurunca da bu hesabınızı rahatça kullanabilirsiniz.

• 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Mond_Items_Rabatt.jpg 30 - 31 Mayıs * %40 Ay Çıkma Şansı ve %15 Ay İtem İndirimi Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 30 - 31 Mayıs tarihleri arasında, tüm gün %40 'a kadar ay çıkartma şansına sahip olabileceksiniz. Ayrıca Ay itemlerinde de %15 indirim mevcut. *Etkinlik server saati ile 00:01 ' de başlayıp yine server saati ile 23:59 ' da bitecektir. *Bol şans... Ayrıca " Ay Oluşumu " ile ilgili olarak Ay 'ın Evrelerinin Ay Oluşumuna Etkisi başlığına da bakab…

• Etkinlikte oluşan Bug

Bolorpo - - Fenrir

Etkinlik kapatılmıştır arkadaşlar. Kullanım ile ilgili şirketin kararını bekliyoruz.

• Etkinlikte oluşan Bug

Bolorpo - - Fenrir

Günaydın arkadaşlar, Evet hepimize gelen mesaj şu şekilde, Quote: “Deponu genişlet ve ham maddeler kazan! 27.05.2019 01:02:02 Gönderen: OGame İmparator Bolorpo, Hammadde tüccarları tüm etkin İmparatorlara an itibariyle özel bir fırsat sunuyor! Kampanya süresi boyunca her zamanki 10 milyon birim yerine bir kerede 100 milyon hammadde verilecek. Bu evrenin İmparatorları hammade birimi başına daha uygun fiyatlardan yararlanabilecek! Bu fırsatı kaçırma! İmparatorluğunun gelişimine ivme kazandırmak iç…

• 2008 tarihli forum üyeliği

Bolorpo - - Yardım & Sorular

Quote from Aizen: “Ben hic bisi anlamadim beynim yamisti ” Sorun tam olarak nedir ?

• 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Beschleunigung_Bau_Forschung_guenstiger.jpg 25 - 26 Mayıs * Yarıla / Bitir Butonunda %25 İndirim Merhaba OGameTR ailesi, 25 - 26 Mayıs tarihlerinde, tüm gün boyunca yarıla ve bitir butonu etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca inşaat, araştırma ve tersane de ki üretimleriniz de kullanacağınız yarıla ve bitir butonlarında ki karanlık madde ücretlerinde %25 indirim olacaktır. * Lütfen yarıla / bitir butonları üzerinde ki indirim işaretine dikkat e…

• Quote from Escobar: “Zathura, Emrah Kardeşimizin Annesi Bugün Rahmetli Olmuştur. Kendisine ve Sevenlerine Başsaglığı Dilerim. Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun İnşallah ” Allah rahmet eylesin ve sabır versin. Başınız sağolsun.

• Fidis YabGu Ekran-Al-nt-s.png @_rahaTSuz_ Galaksiler Arası Araştırma Ağı - Kademe 12

• Ölüm Yıldızı - Adet : 4.962

Bolorpo - - Filo

Pegasus shutdown Ekran-Al-nt-s.png @ShutDownn Ölüm Yıldızı - Adet : 4.962

• Füzyoenerji Santrali - Kademe 24

Bolorpo - - Kaynaklar

Pegasus Mikasa Ackerman Ekran-Al-nt-s.png @Mikasa Ackerman Fizyoenerji Santrali - Kademe 24

• Tebrik ederim. Savaş Türkiye Rekorlarına eklenmiştir.

• 14-05-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran AKTOR ________________________________________________ Hafif Avcı 10.306.992 Kruvazör 2.500.500 Komuta Gemisi 2.330.000 Muhrip 670.000 Fırkateyn 1.212.729 _________________________________________ Savunan bilgekagan ________________________________________________ Casus Sondasi 414 Ölüm Yıldızı 15.897 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran AKTOR ________________________________________________ Hafif Avcı 9.…

• 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Happy-Day.jpg 24 Mayıs * %30 + Karanlık Madde (Mutlu Günler) Merhaba OGameTR ailesi, 24 Mayıs tarihinde, tüm gün boyunca mutlu günler etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca her karanlık madde alımınızda +%30 karanlık madde daha kazanabileceksiniz. * Karanlık madde bonusu için oyunda ki bildirime dikkat ediniz. OGameTR Takımınız.

• uçuş süresi uzatılması

Bolorpo - - Öneriler

Quote from sinatle: “Quote from Bolorpo: “Merhaba OGameTR ailesi, Aylık bakım 23.05.2019 tarihinde yapılacaktır. İyi oyunlar. ” sayın @Bolorpo veya sayın @Bendis_ yarın ki güncellemede bu isteğimize ilgilenirseniz sevinirim. sanırım sayın @wonderlive1973 işleri yoğun herşeye yetişemiyebilir. ” Şuan için böyle bir güncelleme söz konusu değil ayrıca yarın bakım yapılacak. Muhtemelen konu değerlendirilme aşamasındadır. Bilgi gelirse iletiriz.

• Merhaba OGameTR ailesi, Aylık bakım 23.05.2019 tarihinde yapılacaktır. İyi oyunlar.

• 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Expedition_mehr_Items.jpg 21 - 22 Mayıs * Keşifte İtem Bulma Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 21 - 22 Mayıs tarihinde, tüm gün boyunca yapacağınız keşiflerde item bulabileceksiniz. * Belirtilen süre boyunca yapacağınız keşiflerde; tüccarda bulunan ithalat/ihracat ve müzayedeci bölümlerinde iki temleri bulabileceksiniz. * Etkinlik, etkinlik ile ilgili bildirimden sonra çıkılan keşiflerde geçerli olacaktır. * Belirtilen gün ve saatlerde keşfe çıkmayı unutma…

• Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame TR takımına Operatör Alımı yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncularımızdan istenilen şartlara sahip olanların, aşağıdaki formu doldurarak operatorbasvuru@ogame.com.tr adresine Lobi hesabınızın bağlı olduğu mail adreslerinden göndermeleri gerekmektedir. Başvuru Şartları: - 18 Yaşını bitirmiş olmak. - Oyunda ve Forumda Hakaretten ceza almamış olmak. - Oyunda Hile ve multiden ceza almamış olmak. - Forum ve Oyun hesaplarını en az 3 aydır kull…