Search Results

Search results 1-40 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kimse yoksa kilitleyim başlığı

• günaydın ahali

• Fransa göçmen bürosu

Alucard - - Geyik Sofrası

Arkadaşlar hep birlikte oyun oynuyorsunuz eğleniyorsunuz eyvallah ama daha öncede söyledim savaş paylaşmak yok Geyik Sofrasındasınız. Brezilya evreninde oynuyordunuz tolerans gösterdik başlık açtınız savaş paylaşıyorsunuz tamam ama bu toleransı oynadığınız yabancı evreni her değiştirdiğinizde beklemeyin. Ve forum dili Türkçe'dir başka dillerde mesaj istemiyorum. Umarım söylediklerimi dikkate alırsınız ve birbirimizi üzmeyiz.

• Takılmaca

Quote from DeRViS: “Alucard ında kuzeni yazıyor ” dedikodu bunlar inanma

• Takılmaca

Quote from Endorfin: “2020yi bırakıyorsun burdasın bundan sonra ” Quote from stirlingite: “Quote from Endorfin: “2020yi bırakıyorsun burdasın bundan sonra ” yeğenle orda çömükle orda sprmod orda ” Quote from DeRViS: “Foruma konu açar ekonomi düşük diye yaygara yaparız. Nasılsa alucard yok orada ”

• Quote from DeRViS: “Quote from Alucard: “Quote from DeRViS: “Gar atacağına maden at Km almamak için tutuyom kendimi Neyse alucarda km karşılığı koko versem sorun çözülür ” oyunu bırakmıştın hani sen ” Bıraktım Filo basmıyorum frank davet edince açtım duruyor hatta ofum hep ” franklinda ya uyma sen iki gün sonra garlamaya başlar herkesi

• Quote from DeRViS: “Gar atacağına maden at Km almamak için tutuyom kendimi Neyse alucarda km karşılığı koko versem sorun çözülür ” oyunu bırakmıştın hani sen

• Aquarius Gıybet

Alucard - - Aquarius

• Aquarius Gıybet

Alucard - - Aquarius

Quote from Natsu: “Şimdi ben adamların düşmanı değil rakibi miyim boşuna mı getirdim döner bıcağımı ndodnepsmdorndps @Alucard ” dönersiz döner bıçağıyla gelirsen onlar sana düşman olabilir yemek ısmarla herkese

• Aquarius Gıybet

Alucard - - Aquarius

Arkadaşlar hepiniz önce biraz sakin olun lütfen. Herkes birbirinden şikayet ediyor yine ama kimse kendi yazdıklarına toz kondurmuyor. Her zaman söylüyorum ceza vermek bizler için en kolayı olur ama sabırla sizlerin sınırları zorlamadan tartışmanızı bekliyor ve başlıklarda uyarıyoruz. Oynadığınız oyunda sadece filolarınız savaşmıyor, sinirleriniz de savaşıyor ve bu hepinizin mesajlarına yansıyor. Düşman değilsiniz bunu unutmayın sadece basit bir oyun oynuyorsunuz ve rakipsiniz. The Order modum ve…

• Arkadaşlar bu tarz başlıkları ikili atışma başlıklarına çevirip ithamlarınızla birbirinizi kışkırtıp karşılıklı tatsız konuşmalara çevirdiğiniz sürece maalesef devam etmenize izin veremeyiz. Hepiniz gayet iyi biliyorsunuz ki oyunla ilgili bildirimlerinizi ticketla yapıyorsunuz. Forum konuşun tartışın sohbet edin diye var karşılıklı birbirinizi rencide etmeniz zan altında bırakmanız için değil. Diğer başlık kilitli kalacak bu başlığı da kilitliyorum, savaş başlıklarında yeterince tartışıyorsunuz …

• @Ceyik yöneticilerin ya da diğer kullanıcıların özel mesajlarını izinleri olmadan paylaşamazsınız son mesajınızı bu sebeple kaldırdım. Bahsettiğiniz cezanızla ilgili de itirazınız varsa bunu ticket açarak yapabilirsiniz. Hem kurallara dikkat etmiyorsunuz hem de biz suçlu oluyoruz, kusura bakmayın ama sizlerde kurallara uygun bir zahmet arkadaşlar. Konu kilit.

• Fransa göçmen bürosu

oyuna tövbe edenleri mi kandırdın franklinda çok ayıp

• Fransa göçmen bürosu

Quote from DeRViS: “ @Alucard duymasın ama ” sen anlat ben ona söylemem ne işler dönüyor burada

• Arkadaşlar iyi hoş güzel kendinizce eleştirip yorumlarda bulunuyorsunuz, ben de başlık açıldığından bu yana takip ediyorum. Savaş ve strateji oyunu oynuyorsunuz, vurmak da var vurulmak da var. Psikolojik savaş kısmı da var. Siz vuruldunuz diye ya da sinirlerinize hakim olamayıp kuralları zorlayan mesajlar yazıp ceza aldığınızda biz suçlu olamayız herhalde. 7/24 online olamayız anında müdahale edemeyebiliriz bu gayet normal, biraz sabredip bekleseniz biz zaten gerekeni yapıyoruz. Son olarak itham…

• bayram da bitti iyi oldu hatırlattığınız bir ara kilitleyim bu başlığı

• günaydın ahali

• Aquarius Gıybet

Alucard - - Aquarius

gece gece yormayın beni kilitle filan hadi ben kaçtım muhabbetiniz bol ve güzel olsun

• Aquarius Gıybet

Alucard - - Aquarius

Quote from 000000000: “sayın @Alucard yerin 45 metre altında bu internete şükrediyorum ben Telden ” geçenlerde ben de aynı durumdaydım ama yerin üstünde o daha fena şekilden şekile sokuyor insanı bir çekiyor bir çekmiyor deli olmuştum Quote from KaYiP-ZaMaN: “modum teşekkür ederim sende olmasan yarım edecek kimse yok bide şu nicki düzelte bileydik iyiydi :)) ” nick olmaz bize gelişi öyle kurtarmaz

• Aquarius Gıybet

Alucard - - Aquarius

Quote from 000000000: “Bak benim imzama kimse @AltınordA gibi yapamadı usta sağolsun çok iyi yaptı ” sen de az uğraştırmadın tasarımcıları unuttuk sanma

• Aquarius Gıybet

Alucard - - Aquarius

Quote from KaYiP-ZaMaN: “oldumu acep ” yardımsever kalmamış ben yardımcı olayım güzel olmuş emeğine sağlık Derviş 11.png

• ikinizin maşallah dediği 40 gün yaşıyor yapmayın

• Ponçik : Hain Planlar vol 2

Quote from franklinda: “smodum admin olmuşsunuz diye duyduk konu başlıkları admin diye açılıyor ”

• Takılmaca

Quote from Pisikolojik_Maynah: “Quote from Alucard: “ ” kabul edin güzeldi ” kabul güzeldi ama sen de affet artık üzülüyoruz

• 2020 'ye kadar 80 K atıyoruz !!!

Quote from franklinda: “koşun koşun gırgır şamata var ” ikidir çömlere tehlikeli başlıkların linkini atıyorsun ama olmuyor böyle franklinda

• Takılmaca

Quote from Pisikolojik_Maynah: “Quote from AmonRAA: “Quote from unresoLved^: “Banlansın yazmışın.. ” Seni sevmeyen ölsün ama bi bandırmaya git gel tam deniz havası orlar ” @Alucard smod'um gerçek hayata yönelik tehdit var. Beni ölümle tehdit ediyor amon. Hakkını profiline ceza olarak verin. ”

• alucard admine itafen

Alucard - - Bellatrix

Forumda şikayetçi olduğunuz mesajları reportlarsanız bölüm moderatörü gerekeni yapar ve yapılıyor da zaten. Ama hak verirsiniz ki bizler de 7/24 online olamıyoruz. Anlıyorum sizi şikayetçi olduğunuz konular oyunda ya da forumda hemen çözülsün istiyorsunuz ama gerek oyunda gerek forumda yöneticiler inceleme yapmadan işlem yapmaz ve bu da bazen zaman alabilir. Her şikayetçi olduğunuz mesaja ya da kullanıcıya ceza vermemizi de beklemeyin lütfen, her konu ve durum kendi içinde değerlendirilir. Şikay…

Quote from AmonRAA: “Quote from Alucard: “tamamen yok etmeyi teklif ediyorum ” düşünülemez teklif dahi edilemez.Ponçik ama göründüğü gibi değil ” teklif eder sonrada oy birliğiyle kabul ederim

• Quote from hivron: “@Alucard Bize yarışma hakkında bilgi ver ”

evrenler yetmedi de şimdi buraya mı başlık açtınız Quote from Hell Gate: “Sayın @Alucard bu başlığı eridanus bölgesine diğer başlığın yanına taşıyabilir miyiz ” tamamen yok etmeyi teklif ediyorum

• @.x. gayet güzel oyun ve forum kurallarından bahsetmişsiniz ama görüyorum ki hiçbirini okumamışsınız. Altta verdiğim linkleri okuyun lütfen. OGameTR Oyun Kuralları OGameTR Forum Kuralları Oyunla ilgili itirazlarınızı ve sorularınızı destek sistemi üzerinden ticket açarak yapmalısınız. Oyun yöneticileri soru ve sorunlarınızda forumdan yardımcı olamayacağı gibi bizler de sizin ticket sürecinize dahil olamayız. Forum kuralları gereği de diğer kullanıcıları, oyuncuları ve yöneticileri zan altında bı…

• Quote from Pisikolojik_Maynah: “ben post atarım ödül benim olur. Bizim iş ne oldu @Alucard Sende mü hayallerim ilen oynayıp bir kenara atacaksın benü. @unresoLved^ ile çok iyi kanka olursunuz. ” ben hayal kurmam ama hayal kuranların da hayalleriyle oynamam efsane yazdım yine o iş ben de Quote from hivron: “K ya ne kadar var ” 52672. mesaj bu Quote from franklinda: “smoduma çaktırmayın kızıyo gençler ona göre ”

• Noe'yi Affetme Kampanyası

affeder seni bence

• günaydın ahali iyi haftalar

• Son İki Harften Kelime Türetme

Alucard - - Forum Oyunları

olur tabi Quote from elk741741: “nt ile başlayan yok en ile devam edelim olmaz mı? engel ” elek

• Noe'yi Affetme Kampanyası

Quote from dikkatmühendis: “yürü beee kimin yan çarı ”