Search Results

Search results 1-2 of 2.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Herkese iyi forumlar ve oyunlar diliyorum. Hesaplar ile ilgili detay veremeyeceğimi biliyorsunuz. Sadece gönderilen hibenin 3 türden maden içerdiğini, madeni alan hesabın gönderildikten sonra yüksek puanlı hesabın puanını geçtiğini ve hibenin filo basımı için kullanıldığını bilmeniz yeterlidir diye düşünüyorum. Oyuncuya tickettan açıklamalar yapıldı, devamında yönetime ağza alınmayacak hakaretler ve tehditlere varan konuşmalarına devam etti. Olayların içeriğini bilmeden bana ve operatörlerime it…

• ACI KAYIBIMIZ !

Snowbros - - Evrenler Arası Tartışmalar

Hâlâ inanamıyorum. Haberi aldığım andan beri yaptığımız sohbetler dönüyor aklımda. İnanmak istemiyorum, daha geçen hafta telefonlaştık.. Sesi iyiydi, neşesi yerindeydi.. Benim için sadece bir Admin değil, Abiydi.. Dertleşir, dinlerdi beni sıkılmadan.. Operatörken bile hata yaptığımızda önce fırça çeker sonra kıyamaz hemen yumuşardı. Çok erken terk ettin bizi.. Mekanın Cennet olsun güzel Abim..