Search Results

Search results 1-10 of 10.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• hayırlı bayramlar

Tarihci - - Fenrir

Herkesin bayramı kutlu olsun. İyi oyunlar.

• Taurus da ve burada verilen organize hile cezasından bilgim var sizin bilmediğiniz Taurus da o ceza için benim çalıştığımdır. O zaman orada görevli Sgo idim. Bilginiz olsun. Diğer iddianıza gelecek olursak burada bir organize hile cezası alındığı ama sonradan iptal edildiği konusu bu bilgi yanlıştır. Eksiktir. Zira verilen hatalı bir kararın düzeltilmesi söz konusudur. Organize hile cezasının nihai kararı Coma Lider Admin ve Sgo tarafından verilmektedir. Ceza düzeltmesi de yine bu zincir içerisi…

• Hayırlı Ramazanlar, Adminimiz, ben ve görevli operatörlerimiz başvurduğunuz ve bize ilettiğiniz tüm iddiaları soruşturmaktadır. Bazen ticketlarınıza kısa cevap veya hazır cevap verebiliriz. Bu durumdan ilgilenmediğimizi düşünebilirsiniz. Fakat öyle olmuyor not edilip hemen çalışma başlıyor. Zira ticket süreci vaktimizi alabiliyor. Kısaca kapatıp inceleme yapıyoruz. Başlık üzerinde yapılan bir sürü iddia söz konusudur. Bazıları ise gerçektir. Gerçek olanlara ise bizzat ceza uygulanmıştır. Bazılar…

• Kuponlarımı vermem Almak istiyorsan Organize Hile cezası bulman lazım : )

• ACI KAYIBIMIZ !

Tarihci - - Evrenler Arası Tartışmalar

Yazmanın zor olacağı bir başlık. Şaka gibi hala bir hayalmiş geliyor. Benim ilk adminimdi ne biliyorsam kendisinden öğrendim. Bizlere eğitimde söylediği harika bir söz vardı '' Bir birim dahi olsa onu oyuncudan alın. Takviyenin büyüğü küçüğü olmaz '' derdi. Yaptığım, yaptığımız her hatada elleriyle düzelterek hep yanımızdaydı. Zaptiye Admin hepimizin bir büyüğü ve takımdaki Sgo ve Opların hep en has abisiydi. Fikirleri ve yaptıkları bizim için hem çok iyi bir örnek hemde mükemmel bir öğretici ol…

• İlgili savaş ilanı 60 günün dolması sebebiyle sonlandırılmıştır: 19,00 itibari ile 6/24 kuralı geçerli olur

• Efendi Part 2

Tarihci - - Kallisto

Hepinizi başta Adminim sonra Liderim sonra da Comaya şikayet edicem Etiketlemeyin etiketlerseniz de Cimcime Admine şikayet edicem

• Quote from KARBONATerkan: “Quote from Bendis_: “yıl 2019 benim yöneticiliğe başlama tarihim 2008ogame ile oyuncu olarak tanişmamda 2006 bu yeterlimi ? tecrübe için ” @TarihciAdminim sizin başlama kaç bide siz yazın sizde eskisiniz bildiğim kadarıyla ” 2015 de takıma katıldım. Zaptiye admin de görev yaptım akabinde Spacepolitie daha sonra da Bendis admin ile beraber çalışma fırsatı elde ettim. Bana çok şey öğrettiler. Quote from ExtraTerrestriaL: “Tarihçi cygnus evreninde operatör olarak başlamış…

• Quote from KARBONATerkan: “gün gelir @Tarihci de Çizerler ”

• Quote from till i kares: “33 cü bölüm maketdonya tarihi ve @Tarihci köfteci iskender : dedecigim kebabcı iskender hakkında ne biliyorsun tarihci : kebabcı iskender mısırın iskenderiye sehrine gitti köfteci iskender : oranında mı adı iskender idi tarihci : hayır sevgili toruncugum . sonradan o sehre onun ismi verildi köfteci iskender : eskiden neydi sehrin ismi . tarihci : paşa dürüm idi sehrin ismi köfteci iskender : neden paşa dürüm tarihci : dürümcü bir paşa varmıs onun ismini vermisler . köft…