Search Results

Search results 1-8 of 8.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• merhabalar. savaş için onay izni veriyorum. kuralları lütfen okuyunuz. 4.2 İttifak Savaşları Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar: * Forumdaki bildiri başlığına GameOperator'ün yazdığı onay mesajından 12 saat sonra savaş başlar. Süre dolmadan savaş başlamayacağı için 6/24 kuralı devrede olacaktır. * Savaş başladıktan sonra 6/24 saldırı kuralı geçersiz kalır. Saldırı sayıları iki ittifak oyuncuları arasında sayılmaz. * Savaş açılan ittifak deklarasyonu onaylamak zorunda değildir. * Bir savaş onay tar…

• savaş bitmiştir.normal kurallar geçerlidir.

• merhabalar. savaşı onaylıyorum. kurallara lütfen uyalım. 4.2 İttifak Savaşları Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar: * Forumdaki bildiri başlığına GameOperator'ün yazdığı onay mesajından 12 saat sonra savaş başlar. Süre dolmadan savaş başlamayacağı için 6/24 kuralı devrede olacaktır. * Savaş başladıktan sonra 6/24 saldırı kuralı geçersiz kalır. Saldırı sayıları iki ittifak oyuncuları arasında sayılmaz. * Savaş açılan ittifak deklarasyonu onaylamak zorunda değildir. * Bir savaş onay tarihinden itibar…

• savaş ilanını onaylıyorum. lütfen kurallara uyunuz. * Forumdaki bildiri başlığına Oyun Operatörünün yazdığı onay mesajından 12 saat sonra savaş başlar. Süre dolmadan savaş başlamayacağı için 6/24 kuralı devrede olacaktır. * Savaş başladıktan sonra 6/24 Saldırı kuralı geçersiz kalır. Saldırı sayıları iki ittifak oyuncuları arasında sayılmaz. * Savaş açılan ittifak deklarasyonu onaylamak zorunda değildir. * Bir savaş onay tarihinden itibaren en fazla 2 ay sürer. * Savaş ilanında ittifak isimleri h…

• savaşı onaylıyorum. iki tarafa da başarılar.. kurallara dikkat edelim lütfen.okuyunuz.savaş ilanını ve onayı ile süreniz 12 saat sonrasında başlar. * Forumdaki bildiri başlığına Oyun Operatörünün yazdığı onay mesajından 12 saat sonra savaş başlar. Süre dolmadan savaş başlamayacağı için 6/24 kuralı devrede olacaktır. * Savaş başladıktan sonra 6/24 Saldırı kuralı geçersiz kalır. Saldırı sayıları iki ittifak oyuncuları arasında sayılmaz. * Savaş açılan ittifak deklarasyonu onaylamak zorunda değildi…

• Quote from Keyser Söze: “Noldu simdi rencide ettigini mi dusunuyosun evet satıyorum hesabı heh burdan da söyleyim ?? Filon olsa bu kadar rahat konusamazdın zaten haydi bakalım geldigin yoldan devamm et daha fazla kirletme buraları ” kaça satıyorsunuz hesabı ? ticket sistemi üzerinden görüşmeye bekliyorum.

• kusura bakmayın dün gece forum girişi yapılamıyordu onaylayamadım.gündüz de şehir dışına çıkıp gece geldigimden gün içi bakamadım.yeni müsait oldum. kuralları yayınlıyorum.buna göre savaş ilanınız 12 saat sonra başlayacaktır. iyi oyunlar. 4.2 İttifak Savaşları Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar: * Forumdaki bildiri başlığına GameOperator'ün yazdığı onay mesajından 12 saat sonra savaş başlar. Süre dolmadan savaş başlamayacağı için 6/24 kuralı devrede olacaktır. * Savaş başladıktan sonra 6/24 saldır…

• ACI KAYIBIMIZ !

tayanguu - - Evrenler Arası Tartışmalar

allah gani gani rahmet etsin. takımda ki ilk adminimdi..sevdiğimiz değer verdiğimiz bir kişilikti.sadece oyun camiası değil toplum olarak da iyi bir insanı kaybettik..tüm ogame camiasının ve ailesinin başı sağ olsun. ailesine ve sevenlerine sabır versin.