Search Results

Search results 1-40 of 281.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• savaş temiz. hesap benim eski hesabım. bitliste uzman çavuş bi kardeşim var. ısrar etti ona verdim oyunu yoksa silme modundaydı. kendisi oyuna yeni başladı. böle böle alışcak öğrencek. geçmiş olsun canı sağolsun. karşı tarafada tebrikler

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from __ZiFAN__: “mayk cool eksi bunlardan çok başınız ağrıyacak çıkmadna söyeleyeyım not edin dedim dersiniz cool yakında bırkaır kıme verecek kim alıp kıracak eksi allah kerim gidiyor şimdilik mayk multi hesaplarla oynar yakalarsanız artık ” seni kınıyorum. gerçekten kınıyorum. bikere tamamen birbirinden bağımsız 3 adamı aynı cümle içinde kullanıyorsun. ( eksiyi tanımam. cüneyiti artık uzaktan severim ) şimdi hem yaş olarak hem kalibre olarak o klasman bana göre paf takımı gibi bişey. ve …

• Yardim

mayk - - Görsel Tasarım

Quote from Jesse James: “hocam bu guzelmis illede kalp olcak diye bisey yok ama guzel bu isi biliyorsun bo bakayim ben sergiye ” adam zaten kalpsizim ben kalp yok diyor. neden kalp teması koyuyorsunuz üstadlar madem multi forum hesabı yapıyosun neden aynı nicke imza istiyosun gökan

• ferhat gene döktürüyor. ana sayfaya düşmüş bi tebrik atayım

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from Jdozer: “1 ben ortin degilim 2 sen ne yaptıysan yalan soyleyerek kandırarak yaptın 3 hak hukuk konusuna hiç girme o kadar hakkı ödeyemezsin filo kırdın ses etmedigim dogrudur xbozonu diye hesabı yagmalarken yakaladım dedin ses etme @LAZKRAL vurana kadar idare et onlarda yapıyor dedin hadi öyle olsun dedim ama arkadaşlarına hesap satarken komisyonculuk yapmanı afetmem kardeş link olayı olduğu aksam yapma dedim alet etmeye çalıştın olmayınca bizi karaladın ceza aldın, coma senin tüm hes…

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

erdem ne anlattıysan beraber yaptık ortiiii 10m altı savaşlarda nickimi yazmadan paylaşımlar yaparken bir sıkıntı yok. ama en son nickim gözüktükten sonra başladı buralar karışmaya. hayır benim nickim Psikopat hamsi. bahsi geçen başka bir hesap. gene soruyorum elinde bugatti olan bir adam ondan inip mustange neden binsin ? ki vaktim olmadığı için hesabı bıraktım. ya neyse burda yazarak kendimi strese sokamam. adamın hesabımı çalınmış ? çalınmışsa evren yönetimi gerekeni yapar. oynamak istersem b…

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from Migfer: “Quote from Alucard: “Quote from Migfer: “Quote from Migfer: “Sayın @wonderlive1973 bu başlık altına yazılan yazılar vardı silindi @kasvetli yahut kaldıran mod okuduğunu düşünüyorum gerekli işlemleri yapmanızı önem ve arz ederiz ” @MaGiSTeR , @Venice , @Eldorado oyun oplarımızı @'EmirhaN' takım liderimizide @Bolorpo göreve davet ediyorum@Alucard modum sizide kınıyorum gerçekler anlatılıyor müdale ediyorsunuz ? neden ” Yöneticiler forum üzerinden sorularınızı yanıtlamak zorunda…

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from atilla: “Filo kırdığı kesin ama sadece maden ödemesi verilmesi ” peki neden filo kırdınız ? neden şu oyunu sadece oyun olduğu için oynamıyorsunuz ? filo kırmalar hesap satmalar şunlar bunlar. bıkmadınızmı ?

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from Mikasa Ackerman: “@mayk ne diyorsun bu duruma ” bilmem ben ne alaka ben cumartesi gecesi bıraktım oyunu. oynayan arkadaşım perşembe cuma nickini yazar oraya. seninde çok iyi tanıdığın birisi

• 10M Altı Savaşlar Başlığı

mayk - - Galatea Savaşlar

Quote from CRATOS: “Quote from mayk: “Quote from CRATOS: “Quote from mayk: “Quote from CRATOS: “Quote from mayk: “Quote from CRATOS: “hemen aklıma Karanlıklar Kralı geldi:D 10 k depo ile65 kom basabilmek hakkaten meziyet doğrusu valla alnından öpmek lazım ” 27 fırkateyni aydınlık madde ile bastın heralde alnından öpmek istiyorum ama öpmüyorum ” Maykkm ye çakılıyorsak basmasını da biliriz.Hepsi alın teri birader ” allah daha çok versin daiii gözü olanın gözü çıksın. ama bence biraz terini sil ve …

Quote from CRATOS: “Quote from mayk: “Quote from CRATOS: “Quote from mayk: “Quote from CRATOS: “hemen aklıma Karanlıklar Kralı geldi:D 10 k depo ile65 kom basabilmek hakkaten meziyet doğrusu valla alnından öpmek lazım ” 27 fırkateyni aydınlık madde ile bastın heralde alnından öpmek istiyorum ama öpmüyorum ” Maykkm ye çakılıyorsak basmasını da biliriz.Hepsi alın teri birader ” allah daha çok versin daiii gözü olanın gözü çıksın. ama bence biraz terini sil ve klimadan uzak dur. ” ayık ol Mayk... s…

Quote from CRATOS: “Quote from mayk: “Quote from CRATOS: “hemen aklıma Karanlıklar Kralı geldi:D 10 k depo ile65 kom basabilmek hakkaten meziyet doğrusu valla alnından öpmek lazım ” 27 fırkateyni aydınlık madde ile bastın heralde alnından öpmek istiyorum ama öpmüyorum ” Maykkm ye çakılıyorsak basmasını da biliriz.Hepsi alın teri birader ” allah daha çok versin daiii gözü olanın gözü çıksın. ama bence biraz terini sil ve klimadan uzak dur.

Quote from CRATOS: “hemen aklıma Karanlıklar Kralı geldi:D 10 k depo ile65 kom basabilmek hakkaten meziyet doğrusu valla alnından öpmek lazım ” 27 fırkateyni aydınlık madde ile bastın heralde alnından öpmek istiyorum ama öpmüyorum

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from Lal u Ask: “Quote from mayk: “Quote from Lal u Ask: “etliye sütlüye karışmıyorum dur hele iyi böyle bi senedir oynamıyodum anca denge düzen oturur ” ama çıtırdan filo basmaya başladınız ” ben değilim o yannış görmüşünüz hamsi bey ” tanışıyormuyuz

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from Lal u Ask: “Quote from franklinda: “lal u gar bas yağmalara çık ” etliye sütlüye karışmıyorum dur hele iyi böyle bi senedir oynamıyodum anca denge düzen oturur ” ama çıtırdan filo basmaya başladınız

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from DON'T PANiC: “Kurnazların alayı 5-10 yan hesapla başladı normaldir VUR-KIR-PARÇALA durumları artı bu saatten sonra KM de alında fıss başka şeyler alsan belki olabilir ” ya düşünsene 3 gün lük evren adam 3.cü sömü almamış filo basmış. batığı filo taş çatlasın 1m. ve onu vurdurup tatile alıyor. bu nedir abi ? bunun bi izahı açıklaması yok. aynı adamı ben vuruyorum savaştan tam 35 saniye sonra oyuna girip harabeyi topluyor. gidiyor adama vuruluyor tatil alıyor. garip

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from LuKaCHiKiRi_: “10 liralık bile km almam 2 ay sonra normale döner sıralama ” 2 ayı bulmaz. temmuz 15 den sonra şekillenir sıralama. mevzu km den ötesi. kırmalar parçalamalar başladı. bariz belli oluyor

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from DeRViS: “Quote from mayk: “Quote from LuKaCHiKiRi_: “Fetih1453 arkadaşımız filo mu vurdurdu acaba ” şuanda çok deli tespitlerim var ama dile getirmiyorum. enteresan olaylar oluyor ” Gıybet bölümü burası rahat ol ” filo patlatmalar maden patlatmalar başladı. millet bombalıyor km depoları artmadan önce. madeni yığıyorlar

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

Quote from LuKaCHiKiRi_: “Fetih1453 arkadaşımız filo mu vurdurdu acaba ” şuanda çok deli tespitlerim var ama dile getirmiyorum. enteresan olaylar oluyor

Quote from LuKaCHiKiRi_: “Quote from mayk: “2 şeyi asla yapmam. Bak sadece 2 şeyi diyorum. 1- filo kırarsam o savaşı aşmak 2- yapmadığım savaşı asmam ” Aynı zamanda itiraf gelmiş ”

• 2 şeyi asla yapmam. Bak sadece 2 şeyi diyorum. 1- filo kırarsam o savaşı aşmak 2- yapmadığım savaşı asmam

• @TcTurkBeyboard.tr.ogame.gameforge.com/i…b6884ba688f481b169b20a94e O gördüğün 7 sayfa savaşın hepsi asılmadı merak etme. Ki 2 günde sadece 2 savaş yaptım yoğunluktan

• Quote from TcTurkBey: “Quote from mayk: “ 30-06-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran bütün evren [W I N] ________________________________________________ Kruvazör 35 _________________________________________ Saldıran uyuyor [W I N] ________________________________________________ Kruvazör 32 _________________________________________ Saldıran biz hala [W I N] ________________________________________________ Casus Sondasi 1 _________________________________________ Savunan çarpışıy…

• Quote from CRATOS: “Quote from mayk: “Quote from CRATOS: “hemen aklıma Karanlıklar Kralı geldi:D 10 k depo ile65 kom basabilmek hakkaten meziyet doğrusu valla alnından öpmek lazım ” kim o lord olan arkadaş ? bide 3.cü gün sen nasıl okadar komuta bastın acaba üstad ? ” Lord yazdığımı hatırlamıyorum ?? bi de nazar etme ne olur çalış seninde olur... bakive gayri ” e sen adama nazar ettin

Quote from CRATOS: “hemen aklıma Karanlıklar Kralı geldi:D 10 k depo ile65 kom basabilmek hakkaten meziyet doğrusu valla alnından öpmek lazım ” kim o lord olan arkadaş ? bide 3.cü gün sen nasıl okadar komuta bastın acaba üstad ?

• Galatea Tanışma Başlığı

mayk - - Galatea

Quote from Jesse James: “mayk korkunun ecele faydasi yok. yıldız yanior yok pusu atılıyor adamlar off dusup aa yigit gelsinde vursun bizimi diyecekler.. adamalari onkene vuracaksin o yetenekte sende yok ” keşke evrende olsanda tahribe baksan kim ne kadar vurmuş

mayk - - Galatea

evrenin yarısı off a yatmakla 4 de 1 i devamlı yıldız yakmakla meşgul olan bir evren. bıkkınlık veriyor. sorsan şampiyonlar ligiymiş. bal ligi bile değil. yavaş yavaş hesap verenler nicklerini almaya başlamışlar ilk 100 e girdikçe

• Galatea Gıybet

mayk - - Galatea

al sana gıybetin kralı. fetih ofa yatıyor. killler saldırı çıkıyor aya. fetih aya 700 ha basıp killerı çakıyor.

mayk - - Galatea

Quote from SHeLLMaN: “Sen Zaten İlk geceden herkesi vurmuşun ki Kanka Bırak Millet gelişsin Yaw ”

mayk - - Galatea

Quote from SHeLLMaN: “Quote from mayk: “Quote from SHeLLMaN: “Quote from simsek: “Quote from SHeLLMaN: “MaşaALLAH İçerisi Şampiyonlar Ligi Gibiymiş ” dünya kupasını bekliyorum ben :FBülent abinin olmadığı evren anca şampiyonlar ligi olur Nerde risus lar harley ler zerk ler chorjacklar ” Yok Bülent abiden zaten kimseye kalmıyor bende bülent abisiz diye şampiyonlar ligi dedim zaten kaan ” selman sensiz her yer ziraat kupası birader ” Davet etmiyorsun ki birader gelelim oynayalım hep beraber ” sarm…

30-06-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran xxxxx [W I N] ________________________________________________ Kruvazör 49 _________________________________________ Saldıran zzzzz [W I N] ________________________________________________ Kruvazör 25 _________________________________________ Savunan Cyrus [F V] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 10 Hafif Avcı 12 Ağır Avcı 5 Kruvazör 19 Geri Dönüsümcü 16 Casus Sondasi 4 Solar Uydu 10 Roketatar 22 Hafif…

Quote from varlayokarasi: “Amanın bu da fena olmuş, tebrikler. Az dinlenseydiniz dicem, yoksa yetişmek zor olacak:) Savunan arkadaşa geçmiş olsun. ” kendi çapımızda ufak tefek takılıyoruz işte daha güzelleri sizin olsun Quote from shadow_blade: “geçmiş olsun ”

30-06-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran aslan parçası [W I N] ________________________________________________ Kruvazör 41 _________________________________________ Saldıran yazmıştı [W I N] ________________________________________________ Kruvazör 22 _________________________________________ Savunan Last World ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 23 Büyük Nakliye Gemisi 3 Kruvazör 16 Koloni Gemisi 1 Geri Dönüsümcü 25 Casus Sondasi 5 Solar Uyd…

Quote from varlayokarasi: “Gördüm bu savaşı da çok uzaktayım,belki gd neyim nasiplenirdik:) Tebrikler:) Savunmaya taziyeler. ” teşekkür ederim. keşke salsaydın 10 gd her türlü kalıyo orda

10 gd lik metali de tekrar evrene hibe ediyoruz. göz hakkıdır dai

30-06-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran bütün evren [W I N] ________________________________________________ Kruvazör 35 _________________________________________ Saldıran uyuyor [W I N] ________________________________________________ Kruvazör 32 _________________________________________ Saldıran biz hala [W I N] ________________________________________________ Casus Sondasi 1 _________________________________________ Savunan çarpışıyoruz ____________________________________…

30-06-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran saygılar [ kalp kalp kalp ] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 10 Kruvazör 35 Casus Sondasi 1 _________________________________________ Savunan sevgiler ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 25 Hafif Avcı 56 Kruvazör 1 Geri Dönüsümcü 2 Casus Sondasi 7 Roketatar 75 Hafif Lazer Topu 1 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran höörmetler [ kalp ka…

Quote from kasvetli: “Quote from mayk: “Quote from DeLi Coban: “Çok güzel savaş olmuş tebrik ederim ” şakacıııı ” 10m altı Savaşlarınızı lütfen bu başlık altına açınız. Galatea Tartışma bölümüne açtığınız 2. savaş bu bilginiz olsun. ” modum yanlış sayıyorsa 1 tane açtık biz. ilk açan arkadaşla bi bağlantımız yok

Quote from DeLi Coban: “Çok güzel savaş olmuş tebrik ederim ” şakacıııı

• 30-06-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran bozkurtlar [W I N] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 2 Hafif Avcı 10 Ağır Avcı 2 Kruvazör 17 _________________________________________ Saldıran burda [W I N] ________________________________________________ Kruvazör 6 _________________________________________ Saldıran hazır kıta [W I N] ________________________________________________ Kruvazör 25 Ağır Avcı 2 _________________________________________ S…