Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

• Nice Bayramlara Toruncanlar

gnardal - - Geyik Sofrası

Sevdiklerinizle huzur içinde sağlıkla ve mutluluk dolu bir bayram dilerim sefiyorum hepinizi

• sonlara doğru okuyan kalmadı herhalde

• Bölüm – 12 (Kapanış) Gwakhmai Po’yu öldürüp kardeşinin intikamını aldıktan sonra gelene yüzünü döndü ve ; “Kimsin bilmiyorum ama az önce bu dünya’da tek kalan tanrı ben oldum. Seni de yok edip buraya hükmetmeme engel olamayacaksın” diye ayrı ayrı ellerinden otuzar büyü yolladı. Khain son büyülerini kullanıp gelen kişiye kalkan oluşturdu. Gelen kişi sadece sağ eli ile havada daire çizdi. Otuz büyünün hepsi dairenin içinde yok oldu. “KİMSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN” diye haykırdı cüce ve “Bedelli Sald…

• çarşamba son bölüm. bilginize

• Bölüm-11.2Önce Nholodan sonra Shadley’in düşüşlerine tanıklık eden Kenda için artık hiç bir şeyin önemi kalmamıştı. Kalkanı kenara attığı gibi kılıcını iki eli ile tutup bir dua mırıldandı “Tanrın sana cevap veremez. Ölmekle meşgul” dedi Voxen ve beş değişik renkte ışık yolladı Kenda’ya. Uzaktan durumu fark eden Gyla yüzüğünü kullandı. Ama bu kullanış aykırı bir kullanış olmuş ve yüzük emri yerine getirirken parçalanmıştı. Gyla bir anda Kenda’nın önünde belirmiş ve beş ışığa Kenda değil Gyla maa…

• Bölüm-11.1 Karartı Liderinden dökülen kan ile savaş daha da kanlı bir hal almıştı. Gwakhmai dökülen kana şahitlik etmiş ve çıldırmıştı. Emri verdi ; “Canlı kurtulan olmayacak. Acımak yok. Acıyanı acınacak hale ben bizzat kendim getireceğim. Hepsini öldürün” diye hakırarak. Earthling liderini ve dört muhafızının yanına bu emirden sonra Ogre lideri ve iki muhafızı da konuşlanmıştı. Rot-Der-Kagan ve Bradagan ve de yanlarındakilerin işi zordan daha da zora dönmüştü. “Ortak ya onlar ya biz. Azdan az …

• Bölüm – 10.2Savaş tam bir katliama dönüşmüştü. Ölülerin sayısı bir saat içinde onbini geçmiş ama kuzenlerin durmaya hiç niyeti yoktu. Gelen karartıların da... Rainbow Dragon ordusu ne var ne yok ortaya koyuyordu bu kadim rakiplerine karşı. Zamanında özellikle Po Rainbow Dragonların bu diyarda kalması konusunda ısrarcı olmuş. Zafyal’ın da desteği ile bu kabul edilirken Belit Karartılar konusunda tek başına kalmış ve istemeye istemeye oylama bu şekilde bitince Karartılar bu diyardan def edilirken …

• Bölüm – 10.1 Sabahın ilk ışıkları ile birlikte şehre dört taraftan saldırdılar. Orclar ve Ogreler bir kanattan saldırırırken diğer bir kanattan CentaurlarGiantlarlar birlikte saldırıya geçmişti. Diğer kanatlardan birinden Aerie saldırırken son kanattan Eartlingler saldırıyordu. Troller Aerie’lere eşik ederken, goblinler ve hobgoblinler de Earthlinglere eşlik ediyorlardı. Aerie kanadına yakın olduğundan Centaur ve Giantlar’ın komutası Voxen’e verilmişti. Eandil ise Eartlinglerin lideri olarak hem…

• emeği geçenin ellerine sağlık

• Bölüm – 9 “Ordular şehri ablukaya alırlar akşamına efendim. Başka emirleriniz var mıdır?” diye sordu Voxen. “Eandil ne durumda?” diye sordu Gwakhmai. “O da benim gibi emriniz üzerine ele geçirdiği şehrin güvenliğini sağlayacak kadar asker bıraktı ve şehre yola çıktı. Bizimle aynı zamanda varacağını ön görüyorum” diye cevapladı Voxen. “Hata istemiyorum. Yüzlerce yıldır bu anı bekledik. Hakkımız olanı almamız için hata yapmamamız önemli. Çıkabilirsin” dedi Gwakhmai. Voxen çıktıktan belli bir süre …

• yok kafamdakiler 12 bölümde bitiyor. son hikayede artık her şeyi toparlayıp bitireceğiz. sadece serinin 5.si bitiyor daha asıl 6.seri var yani 5 bitince ara vermiş olacağız zaten

• 12. bölüm son olacak. öyle planladım. şimdiden bilginize

• Bölüm – 8 Odasında “Tanrı ve Yolları” kitabının son sayfasını okuyordu Po. Bu savaşın geleceğini öngörmüştü kitap. Ama sonrası yoktu. “Yardım eden her kim ise demek ki hikayenin gerisine o şekil verecek” diye mırıldandı. Bir anda Po’nun masasında bir kağıt belirdi. “Earthling ve Aerie ırklarına hazırlıklı ol. Zırhlı bende” diye not vardı. Diğer kağıttaki el yazısı ile uyuşuyordu. “Bulacağım kim olduğunu çok yakında” diye gülerek mırıldandı. Uzun bir yolculuktan sonra ulaşmayı hedeflediği şehre t…

• Bölüm – 7 “Hadi bir an önce şehre gidelim” dedi Kenda. Po’nun kendilerine verdiği büyülü eşya ile şehre yakın ormanlık alanda bulmuştu kendini grup. Hemen toparlanıp Shadley’den gelen “Bu yönde şehir” diye garip ve aniden verilen yön tespit emri ile ilerlemektelerdi. Shadley doğanın içinde büyümüş bir keşiş olduğundan fazla da sorgulanmadı ve onun gösterdiği yönde ilerlenmeye başlandı. Yarım saat geçti geçmedi ileriden sesler duyduğunu belirtti Nholadan. Grup tetikte gelen veya gelenler her ne i…

• Bölüm-6 “Başlarken konuşalım” dedi zıhrlı komutan. “Dinliyorum” dedi Khain. “Tek kural var. O da kuralsızlık” dedi zıhrlı komutan. “Hayatta kalan kazanır. Gerisi hikaye diyorsun” oldu Khain’in tepkisi. “Aynen öyle diyorum büyücü” dedi zıhrlı komutan. “Elfin yerine beni seçme sebebin de bu anladığım kadarı ile. Büyücü olmam sorun değil aksine işine geldi” dedi Khain. “Zekisin. Kabul. Ama zekan seni kurtaramayacak. Büyülerin hele hiç” dedi iğrenç bir kahkaha eşliğinde ve uzaklaştı.Bir müddet sonra…

• Nice Bayramlara Toruncanlar

Sağlık ve mutlulukla

• Şimdiden herkese iyi bayramlar diliyorum

• Bölüm-5.2 Po’nun büyüsünden sonra sekizli kendilerini uzak bir diyarda bir kasabanın girişine bakan tepede buldular. “Hadi alalım gidelim” dedi Kenda ve kasabaya doğru ilerlemeye başladılar. Bir garip kasabı idi burası. Karanlık çökmek üzere olmasına rağmen ışıklar yakılmamıştı. Sadece ileride bir iki tane binanın ışıkları yanıyordu. Sekizli sağa sola bakarak ilerlemeye başladılar tepeden aşağıya doğru. Şehre kuzeyden giriş yaptıktan sonra ana yoldan ilerliyor bir taraftan da yine sağa sola bakı…

• Bölüm -5.1 “Sizlere yaklaşmakta olan savaşta faydası olabilecek bir parşömen’i bulmanız için bir yere göndermem lazım. Bunu büyüsel yol ile yapmalıyım. Vakit kaybetme lüksümüz yok” dedi Po. Sekiz tane değişik yetenekte genç vardı karşısında. Gerçi elfler ve dwarflar aslında genç değildi insanlara göre ama sonuçta hepsi Po’ya göre genç idi. “Bu kağıdın içeriği hakkında bilgi alabilirsen ona göre hazırlanabiliriz efendim” dedi Gyla. “Tahmin ettiğin gibi bir şey” oldu Po’nun cevabı. “Hepimiz aynı y…

• Bölüm – 4 Po’nun emri üzerine sıçanımsılar da bir ordu ile başkente doğru ilerlemeye başlamışlardı. Minatourlardan, cücelerden ve elflerden de ordular başkente doğru kendi istikametlerinden ilerliyordu. Başkentte hummalı bir çalışma vardı. Herkes olanın bitenin farkında savaşamayacak durumdaki yaşlı veya gençleri şehirden uzakta olan eşine dostuna veya akrabasına göndermekle meşgul iken askerler de Kenda liderliğinde şehirde onarılması gereken hasarlı yerler onarıp surlarda çalışmalarla meşgul i…

• aksilik olmaz ise yarına yeni bölüm

• Bölüm-3 Gwakhmai uzak bir diyarda bir mağarada oturmuş masadaki haritayi inceliyordu. Haritaya o kadar dalmıştı ki geleni son anda fark etti ve ; “Rahatsız etmeyin demedim mi?” diye kızdı. “Efendim. Durum hasıl olunca haber ediniz demiştin. Ondan rahatsızlık verdim. Özür dilerim” dedi gelen. “Güzel. Bakalım istediğim gibi mi her şey?” dedi ve yerinden kalkıp ağır adımlarla mağaradan çıktı. Gözü ile etrafa şöyle bir baktı. Hem earthlingler hem de aerieler çağrısına cevap vermiş ve ordularını topl…

• aksilik olmaz ise yarın yeni bölüm

• Bölüm – 2 Nholadan,Rot-Der-Kagan ve Bradagan aynı masada sohbet ediyorlardı. Etraflarında onlarca masada cüceler,elfler ve minatourlar oturuyordu. En nihayetinde son yaşananlar üç ırkı bir araya getirmiş ve dostlukları pekiştirmek adına Po’nun önderliğinde Başkentte yemekte buluşmuşlardı. İnsanlarla birlikte dört ırkın eskileri unutup sürekli karşılarına çıkan ortak düşmanlarıba karşı ortak hareket etmek adına verecekleri kararların konuşulacağı akşam idi bu akşam. Gecenin gözleri üstünden alına…

• aksilik olmaz ise yarına yeni bölüm toruncanlar

• takip eden olacaksa devamı gelecek arkadaşlar

• Bölüm 1-2 Kasabalı yeni bir güne uyanmış işinde gücünde idi. Handa iki masa dolu idi daha. Dün akşamki iki cam kenarı erkenci idi. Kahvaltı istemişti ikisi de. Merdivenlerden yavaş adımlarla birisi iniyordu. İkisi de göz ucu ile gelen kim diye baktı. Dün akşam yumruk darbesi alan bayan idi inen. Hancıya baktı ve ; “Kahvaltı. Çay büyük bardakta olsun” dedi ve bir masaya oturdu. Bir süre sonra kahvaltısı büyük bardak çay ile geldi. Servisi yapan eleman eğil işareti yaptı bayan ve ; “Dün bana yumru…

• Bu aralardaki fırsattan istifade Seri'ye devam edeyim dedim. 4-5 günde bir bölüm yazacağım baştan bilinsin --- Neden Ben Seçilmedim – 5 Bölüm 1-1 Masasındaki bir içki kadehini daha boşaltımış ve tekrardan hancıdan içkisini doldurması için işaret etmişti yabancı. Hancının keyfi yerinde idi aslında bu gece. Tüm masaları dolu sürekli servis yapılıyordu. Ama bir bu müşterisi bir de cam kendarındaki iki masa onu endişelendiriyordu. Bu üç masa tekli müşterilerden oluşuyordu. Cam kenarındaki iki masa s…

• Hayırlı olsun toruncan

• ben yazarsam okunmayacak kadar uzun olur. en iyisi sadece okuyayım

• Anneler Günü Şiirim

seversin onun bir bakışı ile yıkılırsın bir kelamı ile yakarsın dünyayı onun sözü ile başlar her şey ilk bakışı ile --- estirir gidersin bir anda yanına unutursun zamanı o varsa yanında kendi mutsuzken mutlusun yanında unutursun kederini onun yanında --- anne her şeydir evlatlara evlat dünyadır analara bizim için sığınılar dualara her gün duacıyız analara --- gnardal derki geldik gideriz dostluklar baki kalsın isteriz isteklerini yerine getiririz üzmeyin o hep olsun isteriz

• Kandilimiz mübarek olsun

• Alıntı ,noe^: “@gnardal adminim nasılsınız ” şükür iyiyim. sen nasılsın toruncan

• sağ salim git gel emi toruncan

• Team manager yapın beni

Alıntı ,KARBONATerkan: “Alıntı ,gnardal: “yer minderi iyidir iyi ” dedeeee sana noldi ” nolmuş

• Team manager yapın beni

yer minderi iyidir iyi

• dede renk değiştirmiş!!!

noliiiii

• dede renk değiştirmiş!!!

ben buralardayım. amaç sohbet değil mi