Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

• keske yeni evrenleri acan , buglari duzeltecek yazilimi yazan hakkaten wonder olsaydi da bu isyan ve suclamalar direk hedefine ulassaydi . ama bunlari yapanin o oldugunu sanmiyorum. bunun bilincinde olursaniz burada daha faydali tartismalar yapabiliriz. sonucta wonder de bizim gibi oyunculuktan geldi herseyin farkinda olmali. burda yeni evren bug vs ile ilgili butun problemlere ve cozum onerilerine katildigini dusunuyorum. bir tek siz degil , butun dunya ogamelerinde ayni isyanlar var . forumlar…

• Alıntı ,TaYYaR52: “Alıntı ,__savasci__: “oyunu birakan bunun icin neden dönsün yahu ama mevcut oynayanlar icin ortama keyif katacaktir. bir cok madenci o ise girer mesela. madenciligin monotonlugu bu sekilde azalmis olur. bu da insanlari daha cok oyunda tutar. evren birlesmesi vs bunlarda guzel seyler , mantikli evren birlesme kombinasyonlari da harika olur. onlarda olsun tabiki ben bunu da destekliyorum zaten. ama farkli konulari birbiriyle kiyas yaparak ( evren birlesmesi , reklam vs vs ) konu…

• Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,__savasci__: “Alıntı ,werdos: “Basit bir olumsuz kullanım değil yalnız @__savasci__ ” bardagin dolu tarafi da var tamamen olumsuza odaklaniyorsunuz. oyuna gelecek hareketlilik heyecan , evrende olusacak ekstra filolar , vs vs. 3 tane procu is cevirecek diye bunu copemi atmaliyiz yani simdi. onlarinda icabina oyun yoneticileri baksin. ” Oyunu bırakanlar casus sondalarına taşıma kapasitesi getirilecek diye oyuna geri dönmeyecekler 50 kişinin yaptığı hareketten ne bekliyors…

• Alıntı ,werdos: “Basit bir olumsuz kullanım değil yalnız @__savasci__ ” bardagin dolu tarafi da var tamamen olumsuza odaklaniyorsunuz. oyuna gelecek hareketlilik heyecan , evrende olusacak ekstra filolar , vs vs. 3 tane procu is cevirecek diye bunu copemi atmaliyiz yani simdi. onlarinda icabina oyun yoneticileri baksin.

• Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,__savasci__: “Olumlu bir yeniligi , olumsuz kullananlar olacak diye engellemek yanlis olur. bu dusunce dogru olsaydi insanlik bile var olmamaliydi Faydali olacak seyler gelecek destekleyecegiz , bunu art niyetli kullananlarin pesine ayrica dusulecek. yapacak bisey yok ” Bu uygulama doğru olsaydı zamanında kaldırılmazdı ” o donemler oynuyormuydun bilmiyorum ama kaldirildigi zaman butun oyuncular buna karsi cikmisti. oyunculara ragmen kaldirdilar. tipki oyunculara ragmen k…

• Olumlu bir yeniligi , olumsuz kullananlar olacak diye engellemek yanlis olur. bu dusunce dogru olsaydi insanlik bile var olmamaliydi Faydali olacak seyler gelecek destekleyecegiz , bunu art niyetli kullananlarin pesine ayrica dusulecek. yapacak bisey yok biraz cesur olun. ne korkmusunuz allahin procularindan ya

• sondalara tasima kapsitesinin eklenmesi tum evrenlere canlilik kazandiracak guzel bir gelisme olur

• SAMUEL [RedBullS] vs. Batman

__savasci__ - - Evren 1

samuel her ne kadar diger evrenlerde basarili olsada evren 1 de tutunamaz vurulur diyordum ama bu isi de basaracak gibi duruyor. tebrikler samuel .

• tamamdir modum. ben dizinin oyuncusu diyr paylasmistim. bizimde uzerinde hakkimiz var sayilir sormadan nisanlanmasi beni uzdu.

• Gene Yüksek Yüksek tepelere kız verilmiş ve Sansa Nişanlanmı

• CEM YILMAZ Veda

__savasci__ - - Spica

Alıntı ,werdos: “Konunun dallanıp budaklanmaması için geçmişe dönük yorumlar yapmayacağım ” seni kınıyorum

• CEM YILMAZ Veda

__savasci__ - - Spica

cem yilmaz eski bir oyuncu. 10 sene once oynuyordum vs demis. gercektende oynuyordu ve taninmis iyi oyuncular arasindaydi. ben spica dayken ayni ittifaktaydik cok gec baslamasina ragmen aktif savasarak gunluk puan artislarinda hep ilk 5 e giriyordu. ben spicayi birakana dek kendisinin ne bir bakicilik yaptirdigini nede baska bir hile yaptigina sahit olmadim. zaten 1 2 defa yagmalanmisti. bakici yada program olsa bu olamazdi. kisacasi spica ya cok iyi oyuncular basladi bunlardan biride cem yilmaz…

• Alıntı ,Viva La Vida: “27 Ekim'de 2.sezonu başlamadan ilk sezonu bir çırpıda bitiriverin : Stranger Things (Buraya yazdığımı da kimseye söylemeyin olur mu ) ” ilk sezonu izlemiştim. başarılı bir dizi. ama 2. sezonu için baya beklemişler ayıp yani

• sene olmus 2017 x1 in artık adını bile anmamak lazım. minimum x2 den acılmalı ihale.

• hizli evren daha zevkli daha heyecanli. buna katiliyorum ama hizli evren de hizli vurulacaksiniz hizli evrende hile daha kolay, hileye kulp bulmakta daha kolay. denetimi zor vs x2 nin ustu her kategori , hizlidir benim gozumde. toparlarsak sizlerinde dedikleriniz dogru hak veriyorum , ozaman ortaya su sonuc cikiyor hiz ne olursa olsun her evren 3 ay icinde ölüyor. o halde ver mehteri diyip x5 x6 allah ne verdiyse yagdiracaksin

• teskilati kesin @werdos kurmustur vecihi evrenin ne sucu var bunda

• 3x filo hizi icin vakit dostu denemez. vakit dostu 1x yada 2x dir. spica evreninde vakit sıkıntısı ceken oyuncularin israri ile boyle bir duzenleme yapilmisti 2x filo hatta buda yetmedi iss siz acildi spica. boylece az vakit ayiranlara daha uzun omurlu bir evren vaad edildi. sonuc ? sonuc cok basarili oldu. spica evreninde uzun zamandir gormedigimiz muhabet ve oyun ortami olustu. bu denenmis ve basarili olmus mantik uzerinden gidersek spica ozelliklerinin aynisi ama iss li hali seklinde bir evre…

• Evren 1 sohbet muhabbet

__savasci__ - - Evren 1

bizim evren sohbet baslıklarında takılmayı sevmiyor . 3 vakte kadar şaibeli bir savas olunca gör sen buraları

• junior alkatrazz seni çok fena yakalamış. gar atma sırası bende diyorsun hiç gar atmadıgın ortaya cıkıyor. ozaman neden bunu diyorsun. bu kadar insana yalan söylemenin ne alemi var durduk yere ? ayrıca hiç yakışıyor mu sana. ? ama gar atan bazı başka hesaplar olmuş yoksa sen o hesaplardan birisini mi açtığını ima ediyorsun ?

• Merhaba arkadaslar

__savasci__ - - Tarazed

Alıntı ,HASAN-SABBAH: “Alıntı ,__savasci__: “bu olayın ceza sebebi oldugunu artık herkes biliyor olması lazım. daha önce defalarca yasanmıs bir olay bu. maden iadelerinin kime yapılacagı tartısılabilir. saldıran tarafın roketleri göre göre saldırmış olması iadenin onlara yapılmasını riske atan bir detay bence. ” 5 tane bu olayın yaşandığı savaş linki atar mısın? ” nasıl atayım sana 5 tane link yahu. anı olsun diye kayıtmı yapıyorum sanıyorsun ama içinde atılan madenlerle savas anında filo yada s…

• Merhaba arkadaslar

__savasci__ - - Tarazed

bu olayın ceza sebebi oldugunu artık herkes biliyor olması lazım. daha önce defalarca yasanmıs bir olay bu. maden iadelerinin kime yapılacagı tartısılabilir. saldıran tarafın roketleri göre göre saldırmış olması iadenin onlara yapılmasını riske atan bir detay bence.

• Merhaba arkadaslar

__savasci__ - - Tarazed

Alıntı ,Powerslave: “benim aklıma takılan ve tartışmalarda görmediğim birşey var. Dile getiren varsa şimdiden özür dilerim. Fidis evreninde filo 1. Sini vurmak için 2-3 hesabın içini boşaltıp tek hesapta filo bastırıp filo 1.'sini vurdular. Sonra bu kişiler organize hileden ceza aldılar ama vurulan kişiye herhangi bir ödeme olmadı. Bu iki savaş arasındaki fark nedir? Öbür tarafta savunanın filosu neden konulmadı? Yanlışım varsa düzeltin lütfen ” orada yapılan itirazlara yanıt olarak dendi ki : v…

• cannnnn slogani soyluyorum bak unutma bunu ogeym de füzyon telefonda ayfon

• basligi acan kan alıcı olunca efsusun paşaları gelmiyor onun basliklarina. sen henuz pasa olamadin sanirim daniel

• Dexter i 4 5 sezon izledim. sonra araya baska diziler girdi koptuk Breaking Bad i de izledim evet. House of Cards cok guzeldi ama onunda son sezonu hayal kırıklığı.. Allahını seven üzerime dizi atsın Yok kalmadı bulamıyorum.

• Person interest bi sure sora beni baydı Fringe Westworld Arrow Originals bunların hepsi bir kısır döngüye girip beni sıktı Lucifer Flash cok basit geldi onlarıda tutmadım. yani en baştan lostumu izleyim , tekrardan battlestar galacticaya mı baslayım bu nedir arkadas. G.O.T seviyeyi cok yukseltmiş sanırım artık dizi begenmiyorum

• Alıntı ,Honulu: “500bin puan altındaki oyuncular için filo kaçış koruması var. savunana 5 katı filo saldırır ise yada comander subayı var ise 3 katı büyüklükte bir filo saldırır ise yerdeki filo kaçar sim yaparken dikkat etmen lazım 5 katı sınırında filo ile saldırıcan en fazla ” keske bu kadar basit olsa. ama daha baska detaylarida var bu isin.

• tebrikler samuel. dikkat ediyorum bjk ne zaman puan kaybetse ardindan cz vuruluyor cem abi cok iyi bir besiktaslidir etkileniyomu ne anlamadim

• yeni sezon zaten geç gelecekti, şimdi dahada gecikecegi acıklandı.

• Uriel Klasik Cafe

__savasci__ - - Uriel

sadberk orjinal adamsın valla . tebrik ediyorum. litaratüre girdin yaptıgın savasla

• bazı saçma sapan imzalar taşıyan kullanıcılar görüyorum. bunlara umarım gerekli mudahale yapılır en kısa zamanda

• Alıntı ,yokky: “ örneğin benim teknik 15 @__savasci__ 20 her şeyi görebilmek için 7 + [ (20-15)^2 - 1 ] formülü olması gerek yani 7 + 24 = 31 sonda gerekli ” yani onca formul ve hesaplamadan sonra ulasa ulasa o rakamami ulastin @yokky tebrik ederim

• simdi benim teknigim suan 20 yani ne olacak simdi

• aristo mantigi yapacagim. savas olmus mu ? olmus nerden anliyoruz oldugunu ? cunku savas raporu var . harabe olusmus hurda alani olusmus. savas olmussa filonun hayatta kalmasi mumkunmu ? hayir o halde hayatta kalan filo nun tek aciklamasi ikizlenen bug filo olmasidir. ikizlenen filonun geri alinmasi da gayet normal

• hayırlı olsun

• katılıyorum

• kardeşler ve paşalar oldukça mühim

• Madem böyle bir başlık var bende şahit oldugum tarihi bir dumur olayından bahsedeyim. o zamanlar öğrenciyim üniversite ortamı.. hele ki doğuda okuyorsanız sosyal aktivite neredeyse sıfır. sene 2004 tek eğlence internet kafeler.. bende sürekli olarak kafedeyim counter , command conquer falan oynuyoruz 7/24 bir gün içeriye o şehrin yerel gazetelerinden birinde gazeteci olduklarını söyleyen 1 bayan ve bir adam girdi. biriniz bize kafenin önünde poz verebilirmi diye rica etti. bir sazan arkadaşımızd…