Kademecilik ve İncelikleri

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Hivr0n yazdı:

Honulu yazdı:

fii tarihinden beri direk 15 e atın alan yeter. en verimlisi diyorum :baby2:
      yaw arkadaş sen 15 i deneye deneye evrende oynayana kadar evren birleşmeye gidiyor :D :D 12 ideall -1-42 arası güzel gerek yok enerjiyi yükseltmeye başka şeyler basmaya nerden alırsan al hesap aynı yere geliyor 15 in masrafı çok :D
      oyun hesabınız adına uzun vadede planlarınız varsa 15 kendini amorti edip gelecek için mükemmel bir yatırım ve kazanç oluyor
      dağ başında bir arzi satın aldın önce imara açıldı daha sonra yanından yol geçti yerleşim yerleri çoğalmaya başladı vs vs aynı mantık :)
      TÜRKİYENİN 1 NUMARALI İTTİFAKI
      "DREAM TEAM E1"
    • yaw burası kademecilik ve incelikleri başlığı.
      tecrübler paylaşılıyor. isteyen/ işine gelen uyguluyor. istemeyen yapmıyor. şartlarda zorlama vs yok. hesabına uyan uygular. 3 5 ay takılan olduğu gibi 3-5 yıl takılanda var. benim gibi 14-15 yıldır buralara takılanda var.
      yanlış doğru hesabı herkese göre değişir.
      fazla şeetmemek lazım :baby2:
      seni unutmayacağız leventim. mekanın cennet olsun
    • Itachi Uchiha yazdı:

Ancients yazdı:

3 ten 15 e taşıma şeklinde yapanlarda çok memnun kalmadılar bundan iskan olunca her zaman istediğini alamıyorsun tekrar tekrar iskanlayan arkadaşım var.

Şimdi direk 15 ten alım yapanlar var
      3 ten 15 dediğiniz gibi çok güzel değil hocam çünkü belli değil yani ne sıcaklık çıkacağı birçok kez iskan atma durumunda kalabiliyorsunuz.Eğer km ile bu iş yapılacaksa bence en mantıklısı 15ten biraz uğraşıp -115 ve üstü sıcaklık ve 170 civarı alan bulmak.İleride de +9 alan alınır hem iskandan daha ucuz olmuş olur hem sıcaklık garanti olmuş olur.
      şahsen ben öyle yaptım

direk 15 ten aldım +175 üstü ve -115 derece altını aradım sürekli
      honulu reyizin söylediğini dinledik
      emeklerimizin karşılığını alacaz inş

itachinin dediği gibi ilerde alan sorunu yaşanırsa + alan alınabilir bu şekilde de
    • Spica da 8 söm almış birinin sonraki sömlerini soğuk yerlerdan alıp füzyoya yüklenmesi sizce mantıklı bir hareket olur mu ? sömlerden biri küçük 50.000 puan değerinde bu gezegeni patlatıp 15 koloni atar mıydınız diye merak ediyorum? değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
      'Savaş; kimin haklı olduğuna değil, kimin güçsüz olduğuna karar verir.'
      Bertrand Russell
    • odin.asgard yazdı:

Spica da 8 söm almış birinin sonraki sömlerini soğuk yerlerdan alıp füzyoya yüklenmesi sizce mantıklı bir hareket olur mu ? sömlerden biri küçük 50.000 puan değerinde bu gezegeni patlatıp 15 koloni atar mıydınız diye merak ediyorum? değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
      evrene yeni başlamış biri olsaydı teker teker yapardım yani silenecek sömlerde yapılan her kademeyi geri koyar diğer söme geçerdim ama eski bir evrende olduğum için yapmam :D
      hatta ana gezegeni bile patlardım yeni bir evrende olsaydım
    • darthfero yazdı:

odin.asgard yazdı:

Spica da 8 söm almış birinin sonraki sömlerini soğuk yerlerdan alıp füzyoya yüklenmesi sizce mantıklı bir hareket olur mu ? sömlerden biri küçük 50.000 puan değerinde bu gezegeni patlatıp 15 koloni atar mıydınız diye merak ediyorum? değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
      evrene yeni başlamış biri olsaydı teker teker yapardım yani silenecek sömlerde yapılan her kademeyi geri koyar diğer söme geçerdim ama eski bir evrende olduğum için yapmam :Dhatta ana gezegeni bile patlardım yeni bir evrende olsaydım
      Hocam spica genç bir evren ama sonu erken geldi gibi. ana gezegeni de patlatırdım dedin ya ben ikna oldum. :D Teşekkürler.

Honulu yazdı:

tüm sömleri tek tek silip 15 e taşıyabilirsin.
      bir tane silip yerine 15 den alıcaksın.
      eski seviyesinde gelişince başka silip 15e atıcaksın tekrar eski seviyesine geliştireceksin.
      hızlı olur tavsiye ederim
      diğer evrenler daha yüksek puanlı.o yüzden tereddüt ediyorum. ama tavsiyeni dikkate alacağım. çok sağol hocam.
      Bertrand Russell
    • darthfero yazdı:

odin.asgard yazdı:

darthfero yazdı:

odin.asgard yazdı:

Hocam spica genç bir evren ama sonu erken geldi gibi. ana gezegeni de patlatırdım dedin ya ben ikna oldum. :D Teşekkürler

sizin evren yeni benim oynadığım evren draco idi şimdi o bile kalmadı :D keşke bu başlık yeni arayüze geçildiğinde yapılsaydı eminim ki herkes daha bilgili bir şekilde hareket ederdi.
      kesinlikle haklısınız. peki bu mantıkta sömürgelerin konumu hakkında ne düşüyorsun? kademe mantığında birbirine yakın olması mı iyi yoksa gezegene yayılmak mı ?
      Bertrand Russell
    • odin.asgard yazdı:

Ben de Spica oynuyorum ve şu an tek tek sömleri siliyorum. Hatta ve hatta siz de 50k giderken ben de 100k puan gidiyor :D Ama buna değer bence uzun vadeli düşünürsek. Aşırı bir deut farkı var ayrıca solarım vuruldu derdi de yok. Füzyo çok deut yediğine bakmayın enerji tekniği iyi ise karınca ısırığı gibi kalıyor.
      E35 - Emekli

E51 - Emekli

Betelgeuse - Emekli

Spica - Stauffenberg
    • Ocean15 yazdı:

odin.asgard yazdı:

Ben de Spica oynuyorum ve şu an tek tek sömleri siliyorum. Hatta ve hatta siz de 50k giderken ben de 100k puan gidiyor :D Ama buna değer bence uzun vadeli düşünürsek. Aşırı bir deut farkı var ayrıca solarım vuruldu derdi de yok. Füzyo çok deut yediğine bakmayın enerji tekniği iyi ise karınca ısırığı gibi kalıyor.
      Hocam valla ben patlattım bile 98k geriledim ki bu en güçsüz evrenimdi. Diğerlerini de sindire sindire patlatacağız.aynı yolda ilerleyeceğiz gibi duruyor. Hatta bir yere söm attım sonuç 148 büyüklük sıcaklık ise -92 -132.
      aradığımızı bulana kadar devam edeceğiz sanırım :D
      Bertrand Russell

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen odin.asgard ().