sönmeyen * bugu

• Bug-Hata Oyun

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• @kerimtk bunun açık olmadığını iddia ediyor ama yönetim bir bakıma

Ticket'lere kural ihlali yoktur, diye cevap vererek..
      Bu yüzden diyorum, nasıl yapıldığını bilen varsa; madem ihlal değil, söylesin aynı kademecilik ve incelikleri başlığındaki 15. gezegende füzyo ile deu üretimi mantığı gibi yayalım.

Herkes bilsin ve kullansın, ihlal değilse herkesin hakkı bunları bilmek bir nevi yasal scriptlere girer başlık.
    • KwisatzHaderach yazdı:

@kerimtk bunun açık olmadığını iddia ediyor ama yönetim bir bakıma

Bu yüzden diyorum, nasıl yapıldığını bilen varsa; madem ihlal değil, söylesin aynı kademecilik ve incelikleri başlığındaki 15. gezegende füzyo ile deu üretimi mantığı gibi yayalım.

Herkes bilsin ve kullansın, ihlal değilse herkesin hakkı bunları bilmek bir nevi yasal scriptlere girer başlık.

atılan ticketlardan dolayı oyuncuyu incelemeye alıyorlardır pro vs. kullanıyormu gibisinden ve sonuç olarak kural ihlali bulamıyorlardır. bu bug oyuncuların bi suçu yok ki ceza versinler. geçenlerde ticket attım bende oyuncunun biri tatil modunda ve ayrıca (i) modunda ama yıldızı yanıyordu ss aldım attım. bi sonuç çıkmadı .
      bu açığı bulupta kullanan varmı bilmiyorum ama olsa bile ceza veremezler. verirlerse işin içinden çıkamazlar. bence bu şekilde kabul etmek lazım artık oyunu

AltınordA

Yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir kural ihlali görülmemiştir.
    • bence kabul edilemez bir durum

çünkü filoculuğun en önemli noktası yanan yıldız

savaş ortamının olması için önce yıldızların sönmesi lazım
      (tabi istisnai durumlar hariç çok kez yıldız yanarken kalkıyoruz)

misal adam yanıyor sürekli ve ciddi bir rakinin 25M filosu yerde ve tek yerde sürekli yanıyor
      takip ediyorsun ve hiç sönmüyor iss yapıp kalkıyorsun ortalama 300-400m deu yakıyorsun aaa bi baktın adam on?

bu bugdan dolayı on off yakalama imkansız hale geldi
      yakılan deuları siz hesaplayın artık...
    • kerimtk yazdı:

KwisatzHaderach yazdı:

@kerimtk bunun açık olmadığını iddia ediyor ama yönetim bir bakıma

atılan ticketlardan dolayı oyuncuyu incelemeye alıyorlardır pro vs. kullanıyormu gibisinden ve sonuç olarak kural ihlali bulamıyorlardır. bu bug oyuncuların bi suçu yok ki ceza versinler. geçenlerde ticket attım bende oyuncunun biri tatil modunda ve ayrıca (i) modunda ama yıldızı yanıyordu ss aldım attım. bi sonuç çıkmadı .
      bu açığı bulupta kullanan varmı bilmiyorum ama olsa bile ceza veremezler. verirlerse işin içinden çıkamazlar. bence bu şekilde kabul etmek lazım artık oyunu
      Bulup kullanan var, itiraf eden dahi var bizim evrende konu başlıkları altında..

adios amigos ( elveda arkadaşlar)

yukarıdaki başlık 8. postta açık açık söylüyorlardı, sadece bazı mesajlar kaldırılmış yetişemedim ben.

Ama dediğiniz gibi yine de bilenler varsa bugları bana yazabilirler ihlal yok madem ben yayma sorumluluğunu üzerime alırım :facepalm:
    • GATE35 yazdı:

bence kabul edilemez bir durum

çünkü filoculuğun en önemli noktası yanan yıldız

savaş ortamının olması için önce yıldızların sönmesi lazım
      (tabi istisnai durumlar hariç çok kez yıldız yanarken kalkıyoruz)

misal adam yanıyor sürekli ve ciddi bir rakinin 25M filosu yerde ve tek yerde sürekli yanıyor
      takip ediyorsun ve hiç sönmüyor iss yapıp kalkıyorsun ortalama 300-400m deu yakıyorsun aaa bi baktın adam on?

bu bugdan dolayı on off yakalama imkansız hale geldi
      yakılan deuları siz hesaplayın artık...
      Valla ben adamın minden takibini yapacağım ama mine düşmüyor dakika başı sonda da atılmıyor diyorum inişine bekleyeyim inişine de boş ay sürekli yandığı için ne zaman indi kalktı algılayamıyorum..

Dediğiniz gibi bir filocuya zulüm bu açık oyunun "strateji oyunu olması" mantığına ters bir durum neticede..

En temiz işi kademeciler yapıyor sömleri de 15'ten alıyorlar kafa rahat 8o
    • @GATE35 bende bu durumu farkettiğimde yazdım ticket attım hatta mail yoluyla coma ya ulaştım . filoculuğun ilk kuralıdır yıldız min olayı olmazsa olmazıdır ama demek istediğim bunca zamndır bi gelişme yoksa herhangi bi açıklama yoksa artık kabul etmek gerek bunu diyorum ben . burda sayfalarca yorum yapılmış varmı bi açıklama yok . onlarca ticket atılmıştır var mı herhangi bir elle tutulur cevap yok.

@KwisatzHaderach ben bilmiyordum bulup kullanan olduğunu :D

AltınordA

Yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir kural ihlali görülmemiştir.
    • mousu açıyorsun sol tıklama yağını paralel bağlantı ile bir timer zamanına bağlıyorsun, timer 5 dk da bir akı geçiriyor ve pc genel durum diye algılıyor. Pc başında bir timer yakar durur yıldızı:) iyi de zararları da var,insanlar dalgınlığa müsait canlılardır ve oyun kendini oynuyor düşüncesiyle rehavet haline giriyor ve vuruluyorlar. Ne yapmak lazım? yıldızı görmeksizin oyunu oynamak lazım. 2008 lerde yıldız olayı yoktu ve antiorigin de yoktu biz eskiler buna alışık olduğuuz için Arı gibi uçar Akrep gibi sokar geçeriz.Her gün vurduğum kişilerin haddi ve hesabı da yoktur.
    • @KwisatzHaderach

merhaba postları pek okumadım sadece 24 saat sönmeyen yıldız kısmını okudum bir ara taurus evreninde oynarken gayet uyurken bir telefon geldi yıldızın yanıyor sönmedi diye halbuki arkadaş listesinde off gözüküyorum sonda felan da gelmemiş sonra hesabı tatile aldım tatil modunda olan hesabın ışığı yanmaya devam ediyor :) kendim ticket attım tatil modundayım ama yıldızım sönmüyor oyuna girmiyorum diye bir bug oluşmuş felan dediler tatil modundan çıkınca düzeldi. tekrar ekliyorum postları okumadım sadece başımdan geçen olayı anlattım