sönmeyen * bugu

• Bug-Hata Oyun

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Bu gibi seyler kulagıma geldi. Hatta banlanan arkadasların ticket yazısmalarınıda gördüm.
      1 yere mesela yağma atacaksınız diyelim nasıl oluyorsa artık bilmiyorum o yere 2 kere aynı cesit ve miktar filo kalkıyor aslında siz tek 1 filo kaldırıyorsunuz.
      Buğ olusuyor ve 2 filo aynı zaman diliminde gitmiş görülüyor.
      2sininde Nakliyeleri doluyor ve 2sininde yagmaaldıgı mal aya iniyor .
      12 13 sene oldu ogame ekibi bu açıkları artık çoktan aşması lazımdı.
      Bence artık ilgilenilmiyor yada 2 veyahut 3. plana atılıyor.

Sanırım artık ogame yeterli kazancı saglamıyor ?

Kalisto Bireysel Evren Rekoru

Etrafta bir puslu hava varsa ve her yerde sessizlik hakimse , işte o an rahatlarsın ben kazandım diye.
      But Don't Forget! We're actually there!
      Only Wait Us!

• NinJa yazdı:

Bu gibi seyler kulagıma geldi. Hatta banlanan arkadasların ticket yazısmalarınıda gördüm.
      1 yere mesela yağma atacaksınız diyelim nasıl oluyorsa artık bilmiyorum o yere 2 kere aynı cesit ve miktar filo kalkıyor aslında siz tek 1 filo kaldırıyorsunuz.

yok filo direk ikizleniyor

mesela 100k toplam geminiz var 200k oluyor bi anda
    • GATE35 yazdı:

NinJa yazdı:

Bu gibi seyler kulagıma geldi. Hatta banlanan arkadasların ticket yazısmalarınıda gördüm.

yok filo direk ikizleniyor
      mesela 100k toplam geminiz var 200k oluyor bi anda
      O ayrı 1 buğ o zaman . Benim dediğimde ayrı 1 buğ... :)

Birde bu buğları bilende yok bilenler suan alıp basını yürüyorlar :)

Senin dediğin olay Düpe yapmaya benziyor. Knight Onlinede yapardık biz :D

Etrafta bir puslu hava varsa ve her yerde sessizlik hakimse , işte o an rahatlarsın ben kazandım diye.
      Only Wait Us!

• Bakın arkadaşlar burda bahsedilen sorunlar gerçektende çok ciddi sorunlar ve beni oyundan soğutuyor. Benim maddi olarak ve zaman olarak harcama yaptığım bu oyunda bu sorunlar var ise vay o zaman halimize. Boşa kürek çekiyoruz. Ve bu sorunlardan birileri iltimas sağlıyorsa bu oyunu daha oynamanın gerçektende gereği yok.

@wonderlive1973 @GameMaster yokmu bir açıklamanız gerçektende de merak ediyoruz oyuncular olarak. Sizlerin bu oyundan sağladığınız kazançlarda gözümüz yok Allah daha çok versin belkide gönüllü olarak yapıyorsunuz bu görevleri ama sanırım bir açıklamayı hakediyoruz.

İmza için ''GökBörü Göktürk'e '' minnettarım :F :F

tayyar
      Buda @blue'dan :F :F

• TaYYaR52 yazdı:

Bakın arkadaşlar burda bahsedilen sorunlar gerçektende çok ciddi sorunlar ve beni oyundan soğutuyor. Benim maddi olarak ve zaman olarak harcama yaptığım bu oyunda bu sorunlar var ise vay o zaman halimize. Boşa kürek çekiyoruz. Ve bu sorunlardan birileri iltimas sağlıyorsa bu oyunu daha oynamanın gerçektende gereği yok.

@wonderlive1973 @GameMaster yokmu bir açıklamanız gerçektende de merak ediyoruz oyuncular olarak. Sizlerin bu oyundan sağladığınız kazançlarda gözümüz yok Allah daha çok versin belkide gönüllü olarak yapıyorsunuz bu görevleri ama sanırım bir açıklamayı hakediyoruz.
      Vereckleri cevapları şimdiden söyleyeyim ; :F

@GameMaster ın açıklamasını söyleyim ;
      Varsa bir sorununuz lütfen resimleri ve logları ile bana verin ben yetkililere iletirim olayı hızlandırırım.

@wonderlive1973 ün açıklamasını söyleyim ;
      Merak etmeyin en kısa zamanda iş hal olmak üzere. Ben maili attım cevap bekliyorum ha oldu ha olacak.

:-D

Bugüne kadar kaçtane sorunu halledebildiler.. Eleştirmek için sormuyorum. Meraktan soruyorum. Bileniniz var mı ?

Only Wait Us!

• TaYYaR52 yazdı:

bu konu üzerine sanırım bu iki cevap aşamasınıda geçtik biz. İkinci aşamaya geldik. Sorun halloluyor yada olamıyor kısmındayız. Kısacası teknik terim duymak istiyoruz.
      Daha çok beklersin.

Bu arada @GATE35 in dediği doğruymuş. İstatiskleri gösterdi adam. 2 gün içinde adamın filo puanı 5 Milyar artıyor sonrada tekrar 5 milyar düşüyor :F vay arkadas daha neler göreceğiz.

Only Wait Us!

• TaYYaR52 yazdı:

bu konu üzerine sanırım bu iki cevap aşamasınıda geçtik biz. İkinci aşamaya geldik. Sorun halloluyor yada olamıyor kısmındayız. Kısacası teknik terim duymak istiyoruz.
      ticket attım forumdan pm attım Coma ya mail attım

tek cevap gelen yer ticket oldu .

Merhaba ghost

Forumda da belirtmiş olduğunuz konu Gamemaster adminimiz tarafından yetkililere iletilmiştir.

Yetkililere iletmişler tek açıklama bu :lol: :lol:

AltınordA

Yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir kural ihlali görülmemiştir.
    • Şaka gibi gerçekten. Geçtiğimiz günlerde E1 de bir arkadaşımızın bu bugdan ceza aldığını yanlışlıkla yaptığını söyleyip cezadan kurtulduğunu duydum. Nasıl yapıldığı hakkında en ufak bir fikrim olmadığı gibi yanlışlıkla nasıl yapılabildiğinide bilemeyeceğim.

tayyar

• kerimtk yazdı:

TaYYaR52 yazdı:

ticket attım forumdan pm attım Coma ya mail attım
      tek cevap gelen yer ticket oldu .

Merhaba ghost

Forumda da belirtmiş olduğunuz konu Gamemaster adminimiz tarafından yetkililere iletilmiştir.

Yetkililere iletmişler tek açıklama bu :lol: :lol:
      yetkililere 5 ay önce iletmişlerdi. :)

tayyar

• TaYYaR52 yazdı:

Şaka gibi gerçekten. Geçtiğimiz günlerde E1 de bir arkadaşımızın bu bugdan ceza aldığını yanlışlıkla yaptığını söyleyip cezadan kurtulduğunu duydum. Nasıl yapıldığı hakkında en ufak bir fikrim olmadığı gibi yanlışlıkla nasıl yapılabildiğinide bilemeyeceğim.
      @GATE35 e de söyledim.

Mesela adam x5 evrende üretimiyle her gün 5 6 rip basıyor diyelim.
      Bu adam kalkıp her gun düpeyle +2 3 rip basarsa nasıl yakalayacaksın.

Ayda eder 90 rip
      Yılda eder 1100 e yakın rip. Nasıl takip edebilecekler ufak ufak kopyalayanları. Birde adama sorsalar her gun 2 3 fazladan rip nasıl bastın diye adam deseki İnaktif yagması sayesinde yaptım ee bunu nasıl anlayacaklar.

İnaktifde ne tahrip artar ne şeref puanı artar. Hadi bakalım gel burdan yak.

Bu iş bilmeyerek yapılabiliyorsa demekki bilen kişi ufaktan inceden olayı götürebilir. :D

Only Wait Us!

• Filo kopyalayan adam bu işi yakalanmamak için kılıfınada uydurabilir.

İstatisklik veriler anı gösteriyor. Diyelim ki bende 1 milyar filo var.

Bunu kopyaladım 2milyar yaptım. Kopyaladıgım 1 milyar filoyu gezegene indirdim ve hurdacıda %30a bozdum.

Onuda gittim tüccarda Deuta cevirdim 100m Deut havadan geldi.

Ben bununla filo basmamda gider filo kaldırmak için kullanırım.
      Ne biliyim millete saldırmak için kullanırım.

Her türlü bundan cıkar elde ederim ve böylesinin takibi cok cok daha zor.

Only Wait Us!

• Ya ihtimaller arttırılabilir. Bu bug ile dilediğin gibi kendine avanta sağlayabilirsin. Filo çoğaltıp kademe basabilirsin filo çoğaltıp bozup deu yapabilirsin. İstediğini yapabilirsin. Sönmeyen bug undan sonra bu daha ciddi bir sorun. Malesef bizim yöneticilierimizden tek bir ses yok.

tayyar

• TaYYaR52 yazdı:

Ya ihtimaller arttırılabilir. Bu bug ile dilediğin gibi kendine avanta sağlayabilirsin. Filo çoğaltıp kademe basabilirsin filo çoğaltıp bozup deu yapabilirsin. İstediğini yapabilirsin. Sönmeyen bug undan sonra bu daha ciddi bir sorun. Malesef bizim yöneticilierimizden tek bir ses yok.

Senin biraz daha ufkunu açayım ben.

Düşünki bu sorunu sen ben yeni farkettik.

Ya bu sorun senelerdir devam ediyorsa ve bilenlerde saklamışsa .ve yeni yeni ayyukaya çıkmışsa . :-D

Only Wait Us!