sönmeyen * bugu

• Bug-Hata Oyun

Merhaba OGameTR ailesi,
    Yeni açılacak evren için başlattığımız anketler sona ermiştir.
    Katılımız için teşekkür ederiz.

Saldırı Limiti Anketi Sonucu >>> Saldırı Limiti Anket Sonucu
    Evren Özellikleri Anketi Sonucu>>> Evren Özelliği Anket Sonucu

OGameTR Takımı

• yıldız bu oyunun bel kemiği, bu bozulduysa kimi nasıl takip edecez,
      oyuncular vurulmasın hemen bırakmasınlar diyeyse zaten diyecek birşey yok, ama ne olursa olsun bu oyunun temelinde vurmak ve vurulmak var, herkes hata yapabilir, hatayı da acemiler hariç iyiler ise 1-2 defa hata yaparlar onu da yakalarsak ne ala . ama o hatayı yakaladık ve yıldız bugundan dolayı vurulmuyorsa saldıracak oyununcunun da hakkı yenir
    • GATE35 yazdı:

indigo43 yazdı:

GATE35 yazdı:

indigo43 yazdı:

kademeci olun ben öyle yaptım :F
      Nasıl bi duygu
      süper bir şey, malları topla kademe bas filoyu kaldır ertesi gün tekrar bak :F
      Özendiriyorsunuz benide
      en güzeli yanını söylemedim daha, filom 7600bn 15rip, vurulsa 3günde yerine koyarım. kaldırırken galaksiler arası konuş atıyom 100k deut yiyor :F

imza için juicho' ya teşekkürler :sw3:
    • YENİ

Adamın boş ayı 24 saattir yanıyor ya şaka gibi uyuyorum uyanıyorum, arkadaşlara saatte 1 baktırıyorum sönmüyor..

İşin ilginci filo kırdıktan sonra kılıfına uydurup yapabiliyor bunu. Gerekli ticketleri açınca inceledik ihlal yok..

Bu olmayan ihlali bize de anlatsınlar bir de biz de yapalım bari olma mı?
    • YENİ

kerimtk yazdı:

ben vazgeçtim saldım aylardır bu başlık var bi sonuç yok . Demekki sorunun kaynağını , nasıl çözeceklerini bilmiyorlar . Boşverin bi gelişme olmaz bu konuda
      Hayır kural ihlali yok diye kopyala yapıştır yapıyorlar diyorum ki:

- İhlal olmayan bu durumun nasıl yapıldığını bize de anlatın biz de kullanalım, madem ki aylar geçmiş üzerinden bir ihlal arzetmiyor bu konu söyleyin diyorum ..

Tekrar kopyala yapıştır yapıyorlar. İlgili hesap(lar) incelenmiş olup herhangi bir kural ihlali yoktur.

Bilgi talep edebilirsiniz diyorlar diye ticket ile bilgi talep ediyoruz ona da uygun bir cevap yok. Ya kendileri de bilmiyorlar ya da kendileri bulup oyunculara yaydı bu açıkları şimdi önüne geçemiyorlar benim aklıma artık başka bir cevap gelmiyor.
    • YENİ

KwisatzHaderach yazdı:

kerimtk yazdı:

ben vazgeçtim saldım aylardır bu başlık var bi sonuç yok . Demekki sorunun kaynağını , nasıl çözeceklerini bilmiyorlar . Boşverin bi gelişme olmaz bu konuda
      - İhlal olmayan bu durumun nasıl yapıldığını bize de anlatın biz de kullanalım, madem ki aylar geçmiş üzerinden bir ihlal arzetmiyor bu konu söyleyin diyorum ..

Tekrar kopyala yapıştır yapıyorlar. İlgili hesap(lar) incelenmiş olup herhangi bir kural ihlali yoktur.

Bilgi talep edebilirsiniz diyorlar diye ticket ile bilgi talep ediyoruz ona da uygun bir cevap yok. Ya kendileri de bilmiyorlar ya da kendileri bulup oyunculara yaydı bu açıkları şimdi önüne geçemiyorlar benim aklıma artık başka bir cevap gelmiyor.
      defalarca yalvarırcasına söyledik ufak ufak kopyalanıyor diye öyle birşey yok dediler
      nick vermiyeceğim adamlar 5M 5M kopyaladı kopyalanan kısım silindi hesaplar ceza bile almadı

her gün 5rip kopyalasam kim yakalayacak beni? kimse...

inatla söylüyorum her yerde yazıyorum
      her ne kadar iyi yönetici olsalarda yıllardır görev yapan kişiler var
      bu adamların mutlaka dostları var gerçekten hayattan bu oyuna bulaştırdıkları
      ya da burda dost oldukları

eğer dediğin gibi yönetim birşeyler anlatıyorsa kesin arkadaşlarına anlatıyorlardır
      insan yapısı bu çünkü ben olsam kesin 2-3 dostuma bahsederdim bazı şeylerden

o yüzden yönetim denilen kısımda görev süresi olmadı
      belli sürelerden sonra alttan yeni yöneticiler gelip eskilerin gitmesi lazım
      maks. süre 2yıl olmalı

Şeker patladı izmir çatladı ,kralın dönüşü piyasanın çöküşü, ogamein mavisi ,yakala beni abisiiiiiii
    • YENİ

KwisatzHaderach yazdı:

kerimtk yazdı:

açıkları oyunculara dağıtmak gibi bi durum söz konusu değildir lakin şu bi gerçekki neden olduğunu ve nasıl düzeltileceğini bilmiyorlar. sıkıntılı hesaplar bi şekilde kendiliğinden düzeliyor sanırım . tabi düzelmeyenlerde vardır. Bizzat saatlerce reelden tanıdığım arkadşımı kontrol ettim hiç bir şekilde sönmedi yıldızı. daha önce giriş yaptığı tüm cihazlardan düzgün bi şekilde çıktı çerezleri kayıtlı verileri falan hepsini sildi ama düzelmedi en son hangi gezegenden veya aydan çıkış yaptıysa orası yanık kaldı . sonra takibi bıraktık tabi geçenlerde baktım yıldızı sönmüş :D :D o yüzden diyorum burdan bi sonuç çıkmaz zaten çözüme ulaşılsa idi şimdiye çoktan gelip burdan net bi açıklama yapılırdı.
      yapılacak tek şey bi yere saldırırken gerktiği kadar yavaşlatmak yada resetten sonra ana geze bakmak. Başkada bişe aklıma gelmiyor

Yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir kural ihlali görülmemiştir.
    • YENİ

Dediğim gibi bilen varsa bana anlatsın ben de sorumluluğu alıp herkese aktarırım özelden ya da elden fark etmez..

Nasılsa gidişat iyi değil ya konu ciddiye alınır herkes yapmaya başlayınca, ya da herkes soğur oyundan yine ciddiye alınmak zorunda kalır konu..

Konu başlığı zaten bildirim, siz bildirin yayıla yayıla kaplasın tüm evrenleri :like: