OGAME NEWSLETTER - OGame Haber Bülteni Türkçe Yayını

  Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

  Merhaba OGameTR ailesi,

  Geyik Sofrasında ki "Yılın Çömü" seçimi için oylama başladı. " Yılın Çömü " Rütbesini Hangi Kullanıcı Hak Ediyor ?
  Oy vermek ve detayları görmek için " 2017 Yılının Çömü'nü Seçiyoruz " başlığını ziyaret edebilirsiniz.

  OGameTR Takımınız.

  • OGAME NEWSLETTER - OGame Haber Bülteni Türkçe Yayını

   Merhaba Sevgili Oyuncularım,


   Şirketimizce OGame oyunumuzla ilgili haber, bilgi ve paylaşım içerikli "Aylık Haber Bülteni" bildiğiniz üzere bundan önce İngilizce ve Almanca dillerinde yayın hayatına başlamıştı.


   Sizlerin isteği ile OGame Aylık Haber Bülteni artık Türkçe olarak da yayınlanacaktır.


   Aylık Haber Bülteni için sizlerden "Öneri/Paylaşım ve Bilgilendirme" adı altında isteklerinizi newsletter@ogame.com.tr mail adresine göndermenizi istiyoruz. Sonrasında incelenip, değerlendirilecek ve Aylık Haber bülteninde hayat bulacaktır.


   Aylık Bültenine OGame Bülteni linkinden ulaşabilirsiniz.

   Haber Bültenine üye olduktan sonra otomatik olarak her ay düzenli olarak mail alacaksınız. Fakat Abonelikten çıkmanız durumunda tekrar kayıt olamıyorsunuz. Ancak tarafımıza yapacağınız bildirimle manuel olarak eklenebileceksiniz.


   Konuyla ilgili Tartışma, Öneri ve İstek başlığına OGAME NEWSLETTER - Ogame Haber Bülteni Türkçe Yayını linkinden ulaşabilirsiniz.
   Saygılarımla,
   wonderlive1973


   Sayı #1 Temmuz 2017
   Sayı #2 Ağustos 2017
   Sayı #3 Eylül 2017
   Sayı #4 Ekim 2017
   Sayı #5 Kasım 2017
  • Merhaba Komutanlar!


   İlk Topluluk Bülteniniz şuan yörüngede ve vurulmak üzere hazır durumda. Tüm evrenlerden ilginç hikayeler ve en sıcak haberlerle sizleri bekliyor. Bugün Saat 16:00'da mesaj kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!


   Bu haber bülteninde merak edeceğiniz bir çok şey var ; Bina ve Araştırma Seviyesini Ücretsiz Yükseltme Şansı, Yaklaşan yeni etkinliklerin Önizlemesi, Unutulmaz OGame Anları, İlk bölümünü izlediğiniz Q&A Oturumunun yakın zamanda yayınlanacak olan ikinci bölümüne ait fragman ve Tech Şefi NoMoreAngel'ın Tool Geliştirmeyle alakalı bir kaç öneri ve bilgi paylaşımlarını içeriyor olacak..


   Haber bülteninin size ulaşmaması halinde newsletter@ogame.com.tr adresine mail atabilir ve otomatik bülten gönderimine kayıt olabilirsiniz.


   Keyifli Oyunlar Dileriz
   OGame Takımınız
  • Merhaba Sevgili Oyuncular,


   Öncelikle yapmış olduğunuz tüm geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Topluluk Bültenini beğenmeniz bizi sevindirdi. Bültenin en son sayısını okuma fırsatı bulamayan bu LİNK üzerinden kolayca ulaşabilecekler.


   Bu ay içerisinde kaçırmamanız gereken güzel şeyler olacak. Bina ve Araştırma seviyesini ücretsiz yükseltme şansını elde etmek için çekilişe katılmayı unutmayın! Çekiliş Pazartesi günü kapanıyor. Ayrıca sonraki hafta ilk bölümünü izlediğiniz Q&A Oturumunun İkinci bölümü Youtube üzerinde yayınlanacak. Tech Şefi NoMoreAngel'ın Tool geliştirmeyle alakalı bir kaç öneri ve bilgi paylaşımlarını içeriyor olacak, aynı zamanda unutulmaz bazı OGame anlarını sizlerle paylaşacak.


   Haber bülteninin size ulaşmaması halinde newsletter@ogame.com.tr adresine mail atabilir ve otomatik bülten gönderimine kayıt olabilirsiniz.


   Keyifli Oyunlar Dileriz
   OGameTR Takımınız

   Gameforge OGame Türkiye - Teknik Admin
   Ticket Sistemi / Oyun Kuralları / Oyun Yönetici Listesi / Bana Ulaşın

  • Merhaba Komutanlar!


   Bugün, "Aylık Haber Bülteni" günü! Metal, kristal ve deuterium hakkında ki bildiklerinizi unutun. İkinci çekilişimizde 25€ 'luk kuponlar ve çok nadir olan OGame posterlerine sahip olabilirsiniz. Daha etkili ve karınızı yükseltecek bir saldırı aracı hakkında size bilgi vereceğiz. Önerilerin nasıl geliştirildiğine dair bilgiler vereceğiz .İkinci Soru- Cevap Oturumunun final bölümünü hazır hale getirdik. Tabi ki bu bültende de gelecek etkinlikler ile ilgili bilgiler olacak. Akşam mail kutularınızı kontrol etmeyi unutmayınız.   İyi Haftasonları
   OGameTR Takımınız.
  • Sevgili Oyuncular,


   2. Aylık Haber Bülteni 18-08-2017 - Cuma günü Aboneliği olan her oyuncunun mailine otomatik olarak ulaştırıldı.
   Gelmediğini düşünen oyuncular Abone olmak için mail atmadan önce lütfen SPAM kutularını kontrol etsin. Mail SPAM kutusuna düşebiliyor.


   Bilginize,
   Keyifli Oyunlar Dilerim

   Gameforge OGame Türkiye - Teknik Admin
   Ticket Sistemi / Oyun Kuralları / Oyun Yönetici Listesi / Bana Ulaşın
  • Merhaba Sevgili Oyuncular!

   Olumlu tüm geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz, bülten haberlerine olan ilginiz bizi mutlu ediyor. Eğer henüz yeni bülten size ulaşmadıysa linke (goo.gl/HQe7nk) tıklayarak okuyabilirsiniz.

   25€ Değerinde kupon ve nadir olarak ürettiğimiz OGame posterini kazanma şansını yakalamak için çekilişe katılmayı unutmayın! Yağma ve Karlılıklarınızı daha verimli olarak görebilmenizi sağlayacak eklentimizi tanıtıyor olacağız. Ayrıca fikirlerin nasıl geliştirildiğine dair bazı bilgiler ve Q&A Oturumunun 2.bölümüne Q&A dan ulaşabilirsiniz.

   Keyifli Oyunlar Dileriz
   OGameTR Takımınız

   Saygılarımla
  • Merhaba Komutanlar!

   Bugün yine "Aylık Haber Bülteni" günü.


   :fişek: 3 Ekim 'de OGame 15. Yılını kutlayacak !!! :fişek:

   Bu özel günü sizlerle kutlamak için planladığımız bir çok şey var! Yepyeni bir video geldi. WeTeHa sizi partiye davet edecek ve bu videoda partide neler var hepsini öğreneceksiniz.
   Hepsi bu mu ? Tabi ki hayır.. Yeni bir dükkan geliyor. Bu dükkan ile ilgili ilk ekran görüntüsünü de görebileceksiniz. Bu çok özel bir dükkan olacak.
   Peki ya ödül ? Çekiliş ? Her zaman ki gibi yine kazanılacak bir şeyler var. Çekilişe kayıt yaptırmayı unutmayın.

   Bülten kayıtlı mail adresinize geldi!!


   Ayrıca, OGame yapımcılarından RF_WDA, Piink ve Florianer ın hazırladığı OGame Q&A - Part 3 yayınlandı. Videoyu buradan izleyebilirsiniz. youtube.com/watch?v=P_mIPsbxgoM


   Yeni bültene buradan -> Sayı 3. Eylül Ayı Bülteni ulaşabilirsiniz.


   İyi haftasonları
   OGameTR Takımınız
  • Sayı #4 Ekim 2017 :t12:

   Son baharda uzayda işler iyice karışıyor! 15. yaş günü şerefine gerçekleştirilen etkinlik ve kutlamalarda çok eğlendik, bu özel günlerde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.
   Birlikte daha nice güzel yıllar geçirmek dileğiyle!

   Yaş günü kutlamaları için ödüllü bir turnuva evreni açılmıştı ve evrende dereceye giren Türk oyuncularımız var.

   Sıralama ile ilgili tahmininiz var mı ?


   1. SuNiPeR
   2. Twinblade
   3. zinan
   4.
   5. TheNamelesS
   6.
   7.
   8.
   9.
   10. MoonAy

   Kendilerini tebrik ediyoruz.

   :bayrak:


  • Sayı #5 Kasım 2017 :party:

   Bir haber bülteni ile tekrar karşınızdayız.
   Global olarak yayınlanan bu bültende, bizler için önemli olan bir konu var. Turnuva evreni 1.si @Xuniper :bayrak:
   Ekim sayısında turnuva evreninde ki kazananları açıklamıştık. İlk 10 da tam 5 Türk oyuncu olduğunu söylemiştik. Bu bültende ise turnuva evreni 1.si SuNiPeR ile yapılan bir röportaj var.
   Ayrıca bu sayımızda yine bir çekiliş var. Tabi ki OGame ile ilgili yenilikler, aylık etkinliklerde mevcut.

   İyi eğlenceler.
   OGameTR Takımı.