[TOT: 10.540.361.000] MUAVENET [HerakleS] vs. Neo [Bomba] (S: 2.760.625.000, D: 7.779.736.000)

• 1000M Üzeri
  • Bireysel Evren Rekoru

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Geyik Sofrasında ki "Yılın Çömü" seçimi için oylama başladı. " Yılın Çömü " Rütbesini Hangi Kullanıcı Hak Ediyor ?
Oy vermek ve detayları görmek için " 2017 Yılının Çömü'nü Seçiyoruz " başlığını ziyaret edebilirsiniz.

OGameTR Takımınız.

• [TOT: 10.540.361.000] MUAVENET [HerakleS] vs. Neo [Bomba] (S: 2.760.625.000, D: 7.779.736.000)

22-08-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran MUAVENET [HerakleS]

Hafif Avcı 1.204.928
    Ağır Avcı 73.691
    Kruvazör 64.221
    Komuta Gemisi 42.504
    Muhrip 6.641
    Fırkateyn 45.977
    Casus Sondasi 1

Savunan Neo [Bomba]

Küçük Nakliye Gemisi 76.837
    Büyük Nakliye Gemisi 25.283
    Hafif Avcı 307.638
    Ağır Avcı 23.455
    Kruvazör 60.094
    Komuta Gemisi 862
    Koloni Gemisi 14
    Geri Dönüsümcü 73.602
    Casus Sondasi 118.598
    Bombardıman Gemisi 1
    Muhrip 920
    Ölüm Yıldızı 70
    Fırkateyn 19.416

Savaş sonrası ...

Saldıran MUAVENET [HerakleS]

Hafif Avcı 654.331 ( -550.597 )
    Ağır Avcı 52.715 ( -20.976 )
    Kruvazör 60.517 ( -3.704 )
    Komuta Gemisi 41.026 ( -1.478 )
    Muhrip 6.444 ( -197 )
    Fırkateyn 44.474 ( -1.503 )
    Casus Sondasi 0 ( -1 )

Savunan Neo [Bomba]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!
    Saldıran taraf ele geçiriyor:
    101.175.587 Metal, 85.910.840 Kristal ve 7.097.723 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 2.760.625.000 birim kaybetti.
    Savunan taraf, toplam 7.779.736.000 birim kaybetti.
    Şu an bu koordinatta 4.416.106.100 metal ve 2.489.300.100 kristal bulunuyor.
    Saldıran taraf, toplam 194.184.150 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.

(217040) Geri Dönüşümcü`nün toplam yük kapasitesi: 4.340.800.000.
    [X:XXX:XX] hedefinde 4.416.106.100 Metal ile 2.489.345.600 Kristal bulunuyor. 2.170.400.000 Metal ve 2.170.400.000 Kristal topladın.

(5420) Geri Dönüşümcü`nün toplam yük kapasitesi: 108.400.000.
    [X:XXX:XX] hedefinde 2.245.706.100 Metal ile 318.948.400 Kristal bulunuyor. 54.200.000 Metal ve 54.200.000 Kristal topladın.

(6006) Geri Dönüşümcü`nün toplam yük kapasitesi: 120.120.000.
    [X:XXX:XX] hedefinde 1.766.917.300 Metal ile 0 Kristal bulunuyor. 120.120.000 Metal ve 0 Kristal topladın.

Saldıran tarafından toplanan harabe 2.398.920.000 Metal ve 2.170.400.000 Kristal

[color=#3183e7]Kâr/zararın özeti:[/color]

Özet saldıran(s)

Metal: -1.873.971.413
    Kristal: -666.659.160
    Deuterium: -25.810.277
    Saldıran toplam 2.566.440.850 kadar birim kaybetti.

Özet savunan(s)

Metal: -4.434.751.587
    Kristal: -2.889.483.840
    Deuterium: -649.684.723
    Savunan toplam 7.973.920.150 kadar birim kaybetti.

Savunana geçmiş olsun cevap yazmadı harabesini toplarken radardan gördüm geri kalan kısmını umarım kendisi almıştır.
    Hesap eski aperion a ait olması yeni user i tanımadığım için ÇAĞATAY geçmiş olsun
    Savaşı nusakan evreni oyuncularına hediye ediyorum...
    Cengiz rekor kırmasını seversin çıtayı biraz daha yükseltim :)
    Nusakan Evreni için buyrun polemik ve ticket vakti tam zamanıdır...

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.1.4 tarafından hazırlandı
  • harabenin kalani bende sayin muavenet.. sen bana laf yetirmeye calisirken gdleri atmistim neden çünkü o hesap gece boyunca beni sondalamis ve ne hikmetse offken farkedip sonda atmis filoyu görmüştum ama yine ne hikmetse min tutmamis 15 dk sonra vurulmuş.. ve ne hikmetsede okadar off kalan adam oyuna girmis 3-5 gd tirtiklamaya calismis güya yersen :-D

sende haklisin okadar cezada kaldin bi yerden kaybini telafi etmen gerek

neyse yaa ticket atildi m.etme bu arada 1.500milyat metal icin sağol

Legends are Never forgotten

Mesaj düzenlendi 2 defa, son düzenleyen No1 ().

• No1 yazdı:

harabenin kalani bende satin uber kirici muavenet.. sen bana laf yetirmeye calisirken gdleri atmistim neden çünkü o hesap gece boyunca beni sondalamis ve ne hikmetse offken farkedip sonda atmis filoyu görmüştum ama yine ne hikmetse min tutmamis 15 dk sonra vurulmuş.. ve ne hikmetsede okadar off kalan adam oyuna girmis 3-5 gd tirtiklamaya calismis güya yersen :-D

Oyunda laf atan ve de laf yetiştiren sendin ben savaşı yaparken herseye kılıfınız hazır benim aklım ermez öle oyunlara yeseydi eğer sana 1 metal bile koklatmazdım sen ancak bunu yaparsın tayfalarınla beraber haa bi de ticket atarsın sana hediyem olsun metal ler senden kıymetlimi...
  • unutmadan yapistirayimda senin kırdığın filodan nasil maden alir cengiz sana bunu nasil yar etmez cumle alem görsün.. umarim en kisa suredede gereken ne ise olur...
    • Harabe alanindan arastirma raporu 22.08.2017 06:32:12
      Gönderen: Filo(60000) Geri Dönüşümcü`nün toplam yük kapasitesi: 1.200.000.000. [x] hedefinde 528.257.300 Metal ile 0 Kristal bulunuyor. 528.257.300 Metal ve 0 Kristal topladın.

• Harabe alanindan arastirma raporu 22.08.2017 06:29:36
      Gönderen: Filo(50000) Geri Dönüşümcü`nün toplam yük kapasitesi: 1.000.000.000. [x] hedefinde 1.531.477.300 Metal ile 0 Kristal bulunuyor. 1.000.000.000 Metal ve 0 Kristal topladın.

• No1 yazdı:

unutmadan yapistirayimda senin kırdığın filodan nasil maden alir cengiz sana bunu nasil yar etmez cumle alem görsün.. umarim en kisa suredede gereken ne ise olur...
    • Harabe alanindan arastirma raporu 22.08.2017 06:32:12
      Gönderen: Filo(60000) Geri Dönüşümcü`nün toplam yük kapasitesi: 1.200.000.000. [x] hedefinde 528.257.300 Metal ile 0 Kristal bulunuyor. 528.257.300 Metal ve 0 Kristal topladın.
    • Harabe alanindan arastirma raporu 22.08.2017 06:29:36
      Gönderen: Filo(50000) Geri Dönüşümcü`nün toplam yük kapasitesi: 1.000.000.000. [x] hedefinde 1.531.477.300 Metal ile 0 Kristal bulunuyor. 1.000.000.000 Metal ve 0 Kristal topladın.

seni yancı seni :) ben ham peşinde koşmuyorum Cenkizz sana afiyet olsun ....
  • HALASKAR yazdı:

No1 yazdı:

harabenin kalani bende satin uber kirici muavenet.. sen bana laf yetirmeye calisirken gdleri atmistim neden çünkü o hesap gece boyunca beni sondalamis ve ne hikmetse offken farkedip sonda atmis filoyu görmüştum ama yine ne hikmetse min tutmamis 15 dk sonra vurulmuş.. ve ne hikmetsede okadar off kalan adam oyuna girmis 3-5 gd tirtiklamaya calismis güya yersen :-D

Oyunda laf atan ve de laf yetiştiren sendin ben savaşı yaparken herseye kılıfınız hazır benim aklım ermez öle oyunlara yeseydi eğer sana 1 metal bile koklatmazdım sen ancak bunu yaparsın tayfalarınla beraber haa bi de ticket atarsın sana hediyem olsun metal ler senden kıymetlimi...
    bak boyle deme kirilirim.. seni sondalar sondalamaz mesaji yazan sensin.. neden çünkü ahanda cengo yakaladi dedin. sonra yazistik 2 kere sen 2 kere ben yazdim gereken cevaolari verdim sonra bastim engeli fazla muhabbet tez ayrilik getirir diye baktin cevap veremiyosun 3-4 yerimi sondalayio filomu gormeye calistin gostermedim ve acaba gd attimmi diye merakin kat ve kat artti baktin olmadi adam oyuna girdi ufaktan topladi ki sen bu cumleleeri hayiiirr kirmadim adam topladi bakin diyebilmek icin.. inkara gerek yok ss atarim

neyse yaaa ticket gostercek herseyi. zaen dune kadar robotnic carlitto icin dediklerimizde bosmus ki ceza aldilar.. cico bile isin icindeymis bak ona sasirdim :whistling:

buyuk oyunculardan buyuk organizasyon tebrikler....

hadin iyi forumlar

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen No1 ().

• No1 yazdı:

HALASKAR yazdı:

No1 yazdı:

bak boyle deme kirilirim.. seni sondalar sondalamaz mesaji yazan sensin.. neden çünkü ahanda cengo yakaladi dedin. sonra yazistik 2 kere sen 2 kere ben yazdim gereken cevaolari verdim sonra bastim engeli fazla muhabbet tez ayrilik getirir diye baktin cevap veremiyosun 3-4 yerimi sondalayio filomu gormeye calistin gostermedim ve acaba gd attimmi diye merakin kat ve kat artti baktin olmadi adam oyuna girdi ufaktan topladi ki sen bu cumleleeri hayiiirr kirmadim adam topladi bakin diyebilmek icin.. inkara gerek yok ss atarim
    neyse yaaa ticket gostercek herseyi. zaen dune kadar robotnic carlitto icin dediklerimizde bosmus ki ceza aldilar.. cico bile isin icindeymis bak ona sasirdim :whistling:

hadin iyi forumlar
    Ah be Cengizim ah sen savaşa giderkerkene çevre kontorulu yapmadanmı gidiyorsun doğru pardon obi van ve sessiz gemi yi kırarken nasıl olsa önüme filo koymazlar diyordun kendin çal kendin oyna...
  • HALASKAR yazdı:

No1 yazdı:

HALASKAR yazdı:

No1 yazdı:

bak boyle deme kirilirim.. seni sondalar sondalamaz mesaji yazan sensin.. neden çünkü ahanda cengo yakaladi dedin. sonra yazistik 2 kere sen 2 kere ben yazdim gereken cevaolari verdim sonra bastim engeli fazla muhabbet tez ayrilik getirir diye baktin cevap veremiyosun 3-4 yerimi sondalayio filomu gormeye calistin gostermedim ve acaba gd attimmi diye merakin kat ve kat artti baktin olmadi adam oyuna girdi ufaktan topladi ki sen bu cumleleeri hayiiirr kirmadim adam topladi bakin diyebilmek icin.. inkara gerek yok ss atarimneyse yaaa ticket gostercek herseyi. zaen dune kadar robotnic carlitto icin dediklerimizde bosmus ki ceza aldilar.. cico bile isin icindeymis bak ona sasirdim :whistling:

hadin iyi forumlar
    Ah be Cengizim ah sen savaşa giderkerkene çevre kontorulu yapmadanmı gidiyorsun doğru pardon obi van ve sessiz gemi yi kırarken nasıl olsa önüme filo koymazlar diyordun kendin çal kendin oyna...
    haha nato mermer nato kafa hala ayni telden caliyorsunuz.. ayni agiz aynı cumleler.. yaa biraksana sen kapi gibi delil var sen filoyu vurmadan once bana tek bi sonda atmadin ne zaman vurdun ben sondaladim sen beni sondaladin buyuuuk oyuncu :D dunki bebe degiliz biz bu cümleleri yeni başlayanlara söyle bana degil, ben biliyorum ne zaman ne olduda sonda attığını, resimlerle anlatayim mi ? hahaha alemsiniz ya battikca batiyorsunuz..

• bırak artık şu oyunu muavenet, evren senin kıra kıra bastığın filolar yüzünden battı, daha fazla geç olmadan sil git bari. O kadar insanın emeğini yokettin bu şişirme filonla, peki ilahi adalet varsa sana sormayacaklar mı "hacı abi sen kul hakkı yerken hiç düşünmedin mi" diye?

Moderatör çağırıp ağlama hiç yakışmıyor senin yaşındaki birine, kaç defa neyden ceza aldığını biliyoruz. Sen 6/24 falan de daha. Tescilli hilecisin
  • blackenvoy yazdı:

Filomun yerde olduğunu tek sonda ile bilemezsin. Tüm ayları gezegenleri sondalaman gerek yani emek vermen gerek . Daha dün durduğun adamı vurarak hava basma . Açıkca tehdit ediyorum seni gel vur hadi .
    Hadi hayırlı olsun ekibe biri daha girdi Cengiz iyisin valla
    Ben yokken çatır çatır savaş yaptınız hiçbirinize ima olur diye tebrik etmekten imtina ettiğim ittiafağın değerli oyuncusu tehditini görüyorum ve de sür kontr atıyorum madem sizde bu uslübü kullanacaksınız tarafınız belli olmuştur size iyi oyunlar...
  • Öncelikle benim üslubumu bozamazsınız . Kimsenin tarafındada değilim. Ben dost edinmeyi sevmiyorum. Neden biliyormusun dün dost olduğun arkadaşın filosunu vurunca filo kırdı demesinler diye . Ama ne hikmettir ki senin vurduğunun yarısı eski dost hesabların.

İmza İçin Paranoyak'a Teşekkürler