[TOT: 10.540.361.000] MUAVENET [HerakleS] vs. Neo [Bomba] (S: 2.760.625.000, D: 7.779.736.000)

• 1000M Üzeri
  • Bireysel Evren Rekoru

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Geyik Sofrasında ki "Yılın Çömü" seçimi için oylama başladı. " Yılın Çömü " Rütbesini Hangi Kullanıcı Hak Ediyor ?
Oy vermek ve detayları görmek için " 2017 Yılının Çömü'nü Seçiyoruz " başlığını ziyaret edebilirsiniz.

OGameTR Takımınız.

• vala yeni ittifak.kurup arkadaslarimi yalniz birakan ben değilim. gecenlerde bnm arkadaşım isyan etmedi vurulunca. bnm ittifakım belli tarafim.belli .. herkesi kendin gibi sanma eyy halaskar.. bu arkadaşı denk getireyim vururum o da beni vurabilir yagmalaya bilir ama gun gelir muavenet kilit atti ne bileyim kalkti geliyor dönüşü vuralim derlersede gayette destek verecegimi sen benden dahaniyi biliyorsun :-D

bak yazma yazdikca batiyosun halaskar onceki cezanyediklerin gibi gir konuyu oku cik git .. bu savasta neden digerleri gibi yapmadin ilginc

Legends are Never forgotten
  • blackenvoy yazdı:

Öncelikle benim üslubumu bozamazsınız . Kimsenin tarafındada değilim. Ben dost edinmeyi sevmiyorum. Neden biliyormusun dün dost olduğun arkadaşın filosunu vurunca filo kırdı demesinler diye . Ama ne hikmettir ki senin vurduğunun yarısı eski dost hesabların.
    O zaman imalı konuşmayacaksın yada imtina edeceksin hala daha imalı yazan sensin sen de ticket at ben kimsenin uslubunu bozmaya niyetim var nede bizans oyunlarına....
  • attigim tickettada yoneticilere belirttim, belki fevri bi dusunce ama inanin muavenetin kapanmasini istemiyorum, tipki ceza yiyen carlitto ve dr neydi hatirlayamadim hani şu solarci hesabin oldugu gibi acilmalarini bekliyorum bakalim bakiciya devam mi yoksa en kisa surede foruma evrene hediye edeceğim savaslar mi olacak.. umarim ceza yemezsin , yemezsin de evren seni nasil kovaladığı mı nasil koseye sıkıştığını ve en sonunda nasıl buraya asilip rekor oyle değil boyle olur cumlesini görür...

son cumlemdi ticketlari bekleyelim gorelim. eralp sende bosver birak yazmayi kardeşim elimde beles metal var bana deu satsana :-D yada dur ya 1e3 ten deu alimi yapayim ticarete konu acayim evren azcik ekonomik olarak kalkinsin :-D

Legends are Never forgotten
  • Umarim ceza almaz beni vururu da bireysel rekor oluruz. Gd ne kadar önemli oldunu anlamıştır. Cengiz tebrikler en karlı sen çıktın bence. Ittifak olarak tek tek ceza aliyorlar bunu bir düşünmeliler rakip olmadan bu oyunun bir anlamı yok .ıyi oyunlar
    KBRN Nusakan
    KBRN Pegasus
    KBRN Ursa
  • Tebikler Geçmiş Olsun.

Vurulan arkadaş çağatay kardeşimizin hesabını aldı. Önceleri aramızda değildi ancak daha sonradan ittifağımıza girmek istedi bizde kabul ettik. Çok şüpheli bir savaş ittifak arkadaşımıza ulaşamıyoruz. Her ne kadar aksini düşünmek istesem de whatsapp da geçen bazı konuşmalardan sonra ciddi ciddi şüpheler oluşturdu savaş bizde. Evren olarak KIRLIYORUZ maşallah. Umarım ben yanılıyorumdur.

Oyun yönceticileri gerekeni yapacaklardır

Hussam
    KAMİKAZE

Kallisto - Emekli

[/size]
  • yukardaki yazımızı ciddiye alınabileceğini düşündüm onun için düzeltme yapmak istedim.

burda aslında ironi yapmak istemiştim ancak sanırım biraz dozunu kaçırmışız. savas temiz bir savastır. herhangi bir sorun yoktur. sezarın hakkı sezar'a
    Bizim sezer e de geçmiş olsun bu arada.

Takviyeden ceza alanlarında burda gelipte filo kırıldığını ima etmeleri hakikaten çok komik bu arada

Hussam
    KAMİKAZE

Kallisto - Emekli

[/size]
  • Sneijder yazdı:

yukardaki yazımızı ciddiye alınabileceğini düşündüm onun için düzeltme yapmak istedim.

burda aslında ironi yapmak istemiştim ancak sanırım biraz dozunu kaçırmışız. savas temiz bir savastır. herhangi bir sorun yoktur. sezarın hakkı sezar'a

Takviyeden ceza alanlarında burda gelipte filo kırıldığını ima etmeleri hakikaten çok komik bu arada
    oyundan 1 tane cezamı göster tüm filomu muavenete gönderip kıracağım!

muavenet'in nasıl bir filo kırıcı olduğunu tüm evren biliyor, siz hala koruyun. Elbet bir gün çıkarlarınız ters düşünce hata yaptığınızı anlarsınız. Şimdilik köprüyü geçene kadar dayı diyin bakalım
  • Öncelikle merhaba,
    Bu savaşın olmasına hiç şaşırmadım, ama bir o kadar da kızgınım. Gecenin 2 sinde beni arayıp, abi nusakanı açarmısın? Diyen ben de 10 kez "nusakanı bıraktım" dememe rağmen gece gece, Siyah yani kendi hesabımı haftalar sonra açtırtan, aramıza sonradan katılan Sezer e burdan değil telefondan gerekli şeyleri söyledim.

Olay şudur ki gece Neo arayıp PseudoHero isimli oyuncunun off olduğunu ancak kendisinin kalkacak deusu olmadığını söyledi, açtım hesabı bende de deu yok metal kri çevirip 10 k fırkayı %düşürerek anca kaldırabilecek deu çıkardım, Neo da gd ben kaldıramayacağım için uzak ama deusu olan bir yere sıçradı, ona da dedim ben bu savaş hayatta olmaz çok oyalandık, olsa da olmasa da uyur kalırım. Velasıl sıktık dişi uyumadık adamı vurduk savaş raporunu da asıcam müsait olunca, filoyu beklerken bi kez ben daldım çıktım sonra filom geldi hemen tatile alıp yattım.

Sezer e de 10 kez dedim herahlde gd ye saat kur diye tamam dedi. Sabah whatsapp ta mesaj "abi vuruldum" Sinirle uyandım işe giderken birşey de demedim... Çağatay ın umrunda olmaz filoya ona buna takmaz,da benim oldu valla biz hiç vurulmadan bu evrene veda etmiştik. Birde böyle bir başlıkta kırıldı edildi yazılması iyice tepemi attırdı.

Muavenet / Göksel abi gelsin söylesin, oyundan 1 veya 2 kez durma ile ilgili konuşmuşuzdur başka bir muhabbetimiz yoktur. Savunmam hiçbir yaptığını çünkü bilmem de. Ancak bu savaş bildiğin "abi savaşın üstüne buz gibi bira iyi gitti haaa" diyip te adamı vurduktan 1 saat sonra uyuyan kardeşimizin bize şakası, muavenet e de hediyesidir. Başka birşey değil..

Savaş temizdir. Biraz daha uzasa iş bende asılabilirdim aynı gece.

Savaşı asıcam eve geçince, çok merak eden telefonumu biliyordur buraya yazan herkes biliyor aşağı yukarı. Bana sorabilir herşeyi atarım.

İyi akşamlar.

Rekor hayırlı olsun bu arada, adamın içine sindirmemişsiniz ama olsun.
  • Sneijder yazdı:

yukardaki yazımızı ciddiye alınabileceğini düşündüm onun için düzeltme yapmak istedim.

EEEee eski B-ANKA ittifakında vurulacak filo bitmez.

Sizin sezer bizim osman onların şaban gırla maşallahh..

Bakalım Oyun Yöneticileride bunları nasıl değerlendirecek.

Hey gidi heyy..