[TOT: 10.540.361.000] MUAVENET [HerakleS] vs. Neo [Bomba] (S: 2.760.625.000, D: 7.779.736.000)

• 1000M Üzeri
  • Bireysel Evren Rekoru

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Geyik Sofrasında ki "Yılın Çömü" seçimi için oylama başladı. " Yılın Çömü " Rütbesini Hangi Kullanıcı Hak Ediyor ?
Oy vermek ve detayları görmek için " 2017 Yılının Çömü'nü Seçiyoruz " başlığını ziyaret edebilirsiniz.

OGameTR Takımınız.

• Winston_ yazdı:

Öncelikle merhaba,
    Bu savaşın olmasına hiç şaşırmadım, ama bir o kadar da kızgınım. Gecenin 2 sinde beni arayıp, abi nusakanı açarmısın? Diyen ben de 10 kez "nusakanı bıraktım" dememe rağmen gece gece, Siyah yani kendi hesabımı haftalar sonra açtırtan, aramıza sonradan katılan Sezer e burdan değil telefondan gerekli şeyleri söyledim.

Olay şudur ki gece Neo arayıp PseudoHero isimli oyuncunun off olduğunu ancak kendisinin kalkacak deusu olmadığını söyledi, açtım hesabı bende de deu yok metal kri çevirip 10 k fırkayı %düşürerek anca kaldırabilecek deu çıkardım, Neo da gd ben kaldıramayacağım için uzak ama deusu olan bir yere sıçradı, ona da dedim ben bu savaş hayatta olmaz çok oyalandık, olsa da olmasa da uyur kalırım. Velasıl sıktık dişi uyumadık adamı vurduk savaş raporunu da asıcam müsait olunca, filoyu beklerken bi kez ben daldım çıktım sonra filom geldi hemen tatile alıp yattım.

Sezer e de 10 kez dedim herahlde gd ye saat kur diye tamam dedi. Sabah whatsapp ta mesaj "abi vuruldum" Sinirle uyandım işe giderken birşey de demedim... Çağatay ın umrunda olmaz filoya ona buna takmaz,da benim oldu valla biz hiç vurulmadan bu evrene veda etmiştik. Birde böyle bir başlıkta kırıldı edildi yazılması iyice tepemi attırdı.

Muavenet / Göksel abi gelsin söylesin, oyundan 1 veya 2 kez durma ile ilgili konuşmuşuzdur başka bir muhabbetimiz yoktur. Savunmam hiçbir yaptığını çünkü bilmem de. Ancak bu savaş bildiğin "abi savaşın üstüne buz gibi bira iyi gitti haaa" diyip te adamı vurduktan 1 saat sonra uyuyan kardeşimizin bize şakası, muavenet e de hediyesidir. Başka birşey değil..

Savaş temizdir. Biraz daha uzasa iş bende asılabilirdim aynı gece.

Savaşı asıcam eve geçince, çok merak eden telefonumu biliyordur buraya yazan herkes biliyor aşağı yukarı. Bana sorabilir herşeyi atarım.

İyi akşamlar.

Rekor hayırlı olsun bu arada, adamın içine sindirmemişsiniz ama olsun.
    :-D :-D :-D

bu arkadaşı suç üstü yaptıgımda ss isteyen sendın demi...

atmamıştı hanı, siz bu adamla aynı ıss ye katılıyorsanız yoktur bırbırınızden farkınız..
  • Arkadaş bi gidin işinize yaa yeter artık yeter

Elinizin altında şifreli hesaplar bazen tatilden bazende böyle kırıp kırıp geçiyorsunuz kime neyi anlatıyorsun arkadaşım bu kadar savunma suçluluk duygusu ney. Op ta hesabını kapatmaz senin 1 hafta 2 hafta verir geçiştirir sonra sen arayı kapatmak için ceza sonrası kasadan 1 tane daha çıkarır vurursun.

Allah ını seversen aynaya bakınca ne görüyorsun bi oyun için yalan söyleyip kırdım diyebiliyor musun bak ben 40 yaşındayım sen benden de büyüksün ne güzel değil mi arkadaşım aldattın he herkesi usta filocu oldun sen çok parası olan çok itibarlı öyle mi

Operatör arkadaşlar sizlere de çok teşekkürler hesabı kapatmayıp kısa tatiller ile zaman kazandırarak diğer oynayan oyuncuların emeklerini hiç ettiğiniz için ayrıca teşekkürler helal olsun sizede vay be
    "Bütün Türkler aniden delirecekler, işte o zaman Tanrı Türk'ü değil sizi korusun"
    KURTBEY
  • Şimdi burda kim ne derse ne anlatırsa boş, bu rekorda boş. Açıklamalar, savunmalarda boş.
    Bence halaskar bu savaşı yapmakla hata etti.
    Savaşta pürüz vardır demiyorum o benim işimde, görevimde değil, kulislerde ne konuşuluyor onuda bilmem.
    Ama bu hesapla mazisi olan, bu hesabın ittifakdaşlarıyla dost olan birinin bu hesaba devir(?) olsa dahi saldırması akla ilk gelen şeyi getirir.
    Gerçi halaskarın da bunu hiç ama hiç taktığını düşünmüyorum o filosunun artışıyla mutlu :D
    O sebeple, ben tebriklerimi daha net(!) bir savaşta sunmayı tercih ediyorum.
    Savunmaya iyi uykular artık daha rahat uyursun!

-- biçtiğini beğenmiyorsan ektiğine bakacaksın --

sign by forza göztepe :tesekkurler:
  • Bolorpo yazdı:

Merhaba OGameTR ailesi,

Güncellenen Forum Kurallarımız ile ilgili olarak,

* Forumda oyun hesaplarının satışı ile ilgili imalar ve ithamlar,
    * Gerçek veya değil, ilgili konudan bağımsız olarak herhangi bir kanıt sayılmaksızın; diğer platformlarda ki (WhatsApp - Skype - Facebook vb.) konuşma kayıtlarının yazılı veya görsel olarak paylaşılması da kişilik haklarını zedeleyeceğinden forumda paylaşılması,
    * Kişiye sürekli olarak doğru veya değil hileci - procu - multici vb gibi itham veya imalarla hitap etmek,

İlgili forum kuralı gereği yaptırıma tabi olabilir.
    Ayrıca kural ihlalleri nedeni ile başlıklarda yapılan uyarılar, sonra ki ihlaller için değerlendirilmektedir.

Güncellenen forum kuralları ile daha önce ceza almiş kullanıcıların ödüllendirildiğini düşünüyorum...

İmza İçin Paranoyak'a Teşekkürler
  • HALASKAR yazdı:

Savaşı yapmamın üstünden 48 saat geçti ve BİREYSEL EVREN REKORUM işlenmiştir sanırım ticketlara gerekli cevaplar alınmışır...

Hayırlısı olsun...

Dip not :Bu gecede bekliyorum!!!
    ucuz kurtulmanin verdiği heycanladan olsa gerek sabahtir israrla sondaliyorsun gerci sende haklisin bidahakine geceki gibi sansli olmayabilirsin...

ha birde bu gece degil her gece bekleyeceksin bunu biliyorum zaten 2 gun once uyarimi yapmıştım :sapka:
    bireysel rekor icin tebrikler sadece adi var ziran bu meblaya gore az kar etmis olmalisin kafadan 1.6 mil metal bende.. :kral:

iyi forumlar..

Legends are Never forgotten
  • No1 yazdı:

HALASKAR yazdı:

Savaşı yapmamın üstünden 48 saat geçti ve BİREYSEL EVREN REKORUM işlenmiştir sanırım ticketlara gerekli cevaplar alınmışır...

Hayırlısı olsun...

Dip not :Bu gecede bekliyorum!!!
    ucuz kurtulmanin verdiği heycanladan olsa gerek sabahtir israrla sondaliyorsun gerci sende haklisin bidahakine geceki gibi sansli olmayabilirsin...
    ha birde bu gece degil her gece bekleyeceksin bunu biliyorum zaten 2 gun once uyarimi yapmıştım :sapka:
    bireysel rekor icin tebrikler sadece adi var ziran bu meblaya gore az kar etmis olmalisin kafadan 1.6 mil metal bende.. :kral:

iyi forumlar..
    İçim ürperdi bir an
    Sen aldıklarınla eğlen ben ona bakmıyorum...
    Keşke devam etseydiniz çekmeseydiniz aslanlarım benim en az birinizin peşine gelirdim komik sende :P