[TOT: 85.762.000] CarliitO [HerakleS] vs. Kalahari (S: 1.190.000, D: 84.572.000)

• 10-50M

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Tebrikler dostum. Vurulan arkadaşada geçmiş olsun...
    Ne vuranı tanırım, ne vurulanı, ne de yazan arkadaşları ama gördüğüm şu milletin derdi forumda ona buna sarmak.
    Ben foruma asılmıycak iki savaş astım bakalım kimler gerçekten gerçek oyuncu öylesine bir savaşı tebrik edip geçebilecek (bu bir analizdir)diye. Sonuç olarak hiçte şaşırmadım adamların derdi üzüm yemek değil bağcıyı dövmek laf olsun, iş olsun biraz egomu tatmin edeyim derdinde herkes.

Savaşlardan şüphesi olan arkadaşlara tavsiyemdir.
    Önce bir ticket atın sonucunu bekleyin eğer hesap ceza alırsa o zaman savaşların altını kirletirsiniz. Beyhude kafa şişirmeyin...
    SOLO :thumbup: TÜRK
  • CarliitO. yazdı:

Powerslave yazdı:

kırdığından adın gibi emin olduğun bir savaş şikayet ediliyor ama ceza almıyorsa?
    Astığım savaş başlığına girmen bile yeterince ortalığı kirletiyo yorum yapmana gerek yok aç ticket al cevabını otur aşağı..
    Şimdi..

Çık dışarı..
    ay kıyamam sinirlenmiş :hihihi:

I will never will be a memory

Spoiler Göster
    İmza İçin Blue'ya, Avatar İçin jered'e teşekkürler
  • Powerslave yazdı:

kırdığından adın gibi emin olduğun bir savaş şikayet ediliyor ama ceza almıyorsa
    Ben kimseyi savunmuyorum öylede bir gayem yok açıkcası umrumdada değil.
    Senin elindeki kanıt-delil her neyse operatörü tatmin etmediyse, adını kontrol etmen yararına olur.
    Sonuç olarak ceza almamış veya ceza vermeye uygun görülmemiş bir hesap temizdir.

Aksini iddia edenler operatörlüğe başvurup kendi adaleti sağlayabilir. İşini yapanlara saygı gösterelim.
    SOLO :thumbup: TÜRK
  • SOLOTURK yazdı:

Powerslave yazdı:

kırdığından adın gibi emin olduğun bir savaş şikayet ediliyor ama ceza almıyorsa
    Ben kimseyi savunmuyorum öylede bir gayem yok açıkcası umrumdada değil.Senin elindeki kanıt-delil her neyse operatörü tatmin etmediyse, adını kontrol etmen yararına olur.
    Sonuç olarak ceza almamış veya ceza vermeye uygun görülmemiş bir hesap temizdir.

Aksini iddia edenler operatörlüğe başvurup kendi adaleti sağlayabilir. İşini yapanlara saygı gösterelim.
    adımı kontrol etmeme gerek yok. hesabı kırdığını kendisi itiraf ediyor, şikayet ediliyor ama 1 dakika bile ceza verilmiyor çünkü kırarken kılıfına uysuruyor. Ne yazık ki bu evren bunun gibi bir çok örnekle dolu. Ceza almadı diye kırmadığı anlamına gelmiyor. Biz biliyoruz kimin kırıcı yada kırıcılarla bir olduğunu.

Operatörlerinde yapacak birşeyi yok, op ceza verir admin delil yetersiz der açtırır. op ne kadar filo kırma olduğuna emin olsada onun da yapabileceği birşey yok, oyuncular kaçmasın diye her cezayı hafiflettiler zaten.

İyi forumlar

Spoiler Göster
  • @Powerslave durduk yere gelip ithamda bulunuyorsunuz ( iddalarınız doğru veya yanlış bilemem ) sonra cevap verilince

her postu reportluyorsunuz

report sizin oyuncagınız degil , size göre ihlal vardır bize göre ihlal yoktur ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri söylemekden vazgeçin

yönetimin ceza verme veya ceza iptal etme işleri de sizi ilgilendirmez cevap hakkı dogacak yorumlar yazmazsanız kimsede size sataşmaz

biraz daha sakin olmayı deneyin

• size göre sataşmış olmam o kişiye üslubunu bozma hakkını vermez. sataştıysam beni uyarırsınız eyvallah ancak üslubunu bozan daha önce defalarca kez ceza almış bir üslubu bozuk adama tek bir laf bile dememiş olmanız düşündürücü. Artık iyice beni sevmediğinizi ve hatta nefret ettiğinizi düşünmeye başladım. Buna copelto moderatör de dahil. Neyse bu mesajdan sonra hesabımıda banlarsınız

Spoiler Göster
  • rakipleriniz bitti şimdide yöneticileremi sarmaya başladınız burası anaokulu degil ki elimizde sopa ile dolaşıp yaramazlık yapanı cezalandıralım

hepiniz yetişkin insanlarsınız kimisi yazdıklarına çok dikkat eder kışkırtılsa bile asla çizgisini bozmaz, kimisi öfkesine yenilip karşılık verir ceza alır , kimisi de önce sataşır karşılıgında duydugu cevap yüzünden ceza aldırma amaçlı sürekli yöneticelere şikayetde bulunur

defalarca söyledim sizler istedi diye ceza uygulamamız yok kim ne yazıyor görüyoruz ayrıca sizin rahatsız oldugunuz post sahiplerini uyarmadıgımızı nerden biliyorsunuz

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın

forumda kullanıcı yöneticiyi sevmek zorunda degil, yönetim biçimini sever veya sevmez bu ortamda bulunuyorsanız kurallara ve düzene uymak zorundasınız.

ayrıca yöneticilerin kullanıcı sevmek, nefret etmek, kayırmak, keyfi uzaklaştırmak gibi eylemleri yoktur bizler izleyici ve düzen saglayıcıyız

eleştiri yaparken bile düzgün cümleleri seçemiyorsunuz arkasından da benide banlarsınız diye sözü sonlandırıyorsunuz

bu tarz bir eleştiri için kimseyi banlamadım merak etmeyin

şimdi yöneticilere sarmaya bırakıp , rakipleriniz ile yaptgınız yorumlara dönün

• CarliitO. yazdı:

CoYoTe yazdı:

Asmayın arkadaş asmayın kırın dökün siz de saklı kalsın. 2 aydır tatilde ki hesap daha salı gecesi hala tatildeydi çarşamba açılıyor sen vuruyorsun geri kapanıyor ne tesadüf.
    Yapma be Dostum Allah aşkına 80m filoyumu kırıcam?
    1 tane kırdığım savaşı gösterin ayıptır ya..
    Senin filoculuğunu bu evrende cümle alem biliyor o bakımdan 80m filo kırmana hiç şaşırmam. Kalkıpta milyarlık filo vurabilecek değilsin ya :F :F Diğer yandan acayip tesadüf olmuş gerçekten adam oyunu açalı saatler olmuş sana denk gelmiş sen vurmuşsun tekrar tatile girmiş. Bravo Tebrikler & Geçmiş olsun.