[TOT: 85.762.000] CarliitO [HerakleS] vs. Kalahari (S: 1.190.000, D: 84.572.000)

• 10-50M
  • *cimcime* yazdı:

@Powerslave durduk yere gelip ithamda bulunuyorsunuz ( iddalarınız doğru veya yanlış bilemem ) sonra cevap verilince

her postu reportluyorsunuz

report sizin oyuncagınız degil , size göre ihlal vardır bize göre ihlal yoktur ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri söylemekden vazgeçin

yönetimin ceza verme veya ceza iptal etme işleri de sizi ilgilendirmez cevap hakkı dogacak yorumlar yazmazsanız kimsede size sataşmaz

biraz daha sakin olmayı deneyin
    Sayın Yönetici, söylediğiniz konularda haklı olabilirsiniz yada olmazsınız bu kısma bakmıyorum. Fakat burada oyuncuları azarlar gibi konuşmaya hakkınız yok unutmayınız ki bizler burada paramızı ödeyerek oyun oynuyoruz. Öncelikle, müşterileriniz ile saygılı bir şekilde konuşursanız memnun olurum. Bizler oyuncu değiliz müşteriyiz sizler de bunu göz ardı etmezseniz sevinirim.

Forumda ve Oyunda keyfi uygulamalara ve müşterilere azarlamaya hayır !

Bu açıklamamı kaldırırsanız birey olarak düzgün bir üslupta düşüncemi açıklamama engel olursunuz. ( Daha önceden yaptığınız için yazdım.)

• lütfen polemik çıkartıp sizlere ceza aldırmaya çalışan yorumları dikkate almayın reportlayın veya pm ile bana ulaşın

böyle bir sözünüz var adminim. Ama ben report ediyorum diye azarlıyorsunuz beni. Neden böyle oluyor? gerçekten sebebini merak ediyorum. Gereksiz yere mi report ediyorum? O sizin düşünceniz ama ben öyle düşünmüyorum. Nusakan forumundaki o 2 kişi sürekli olarak beni kışkırtmaya çalışıyorlar ama bu kışkırtmaları reportlamam hiçbir zaman sonuç getirmedi

böyle bir yazı yazdım kendisine ve ne oldu tahmin edin? Cevap vermeden "sohbeti bıraktı" ikili bir konuşma ol(A)madığı için kendi gönderdiğim ve düşüncelerimi belirtir ifadelere cevap da alamadığım için foruma koyup tüm oyuncuların takdirine bırakıyorum

edit: kendisinin bu mesajı tarazed'de gerçekleşen ve yönetimin bence yanlış aldığı karar sonucunda tartışan oyunculara yazdığı bir mesajdır

I will never will be a memory

Spoiler Göster
    İmza İçin Blue'ya, Avatar İçin jered'e teşekkürler

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Powerslave ().

• bir hafta öncesinde geçen bir konuşmayı gündeme getirmekdeki amacınızı anlıyabiliyorum

ayrıca konunun muhatabı siz degilsiniz arkadaşınızdır korumaya çalışıyor olabilirsiniz ,

benimle ilgilde şikayetiniz var ise ticket atın ordan cevaplıyım

yöneticilere karşı forum genelinde saldırmak, ikili tartışmaya çekmeye çalışmakda moda oldu

siz benim müşterim degilsiniz parayı oyuna yatırıyorsanız kendi istediginizle gerçekleştiriyorsunuz , bana saygıyı anlatmaya çalışmayın

önce yazdıgınızı bir okuyun

• Powerslave yazdı:

lütfen polemik çıkartıp sizlere ceza aldırmaya çalışan yorumları dikkate almayın reportlayın veya pm ile bana ulaşın

böyle bir sözünüz var adminim. Ama ben report ediyorum diye azarlıyorsunuz beni. Neden böyle oluyor? gerçekten sebebini merak ediyorum. Gereksiz yere mi report ediyorum? O sizin düşünceniz ama ben öyle düşünmüyorum. Nusakan forumundaki o 2 kişi sürekli olarak beni kışkırtmaya çalışıyorlar ama bu kışkırtmaları reportlamam hiçbir zaman sonuç getirmedi

böyle bir yazı yazdım kendisine ve ne oldu tahmin edin? Cevap vermeden "sohbeti bıraktı" ikili bir konuşma ol(A)madığı için kendi gönderdiğim ve düşüncelerimi belirtir ifadelere cevap da alamadığım için foruma koyup tüm oyuncuların takdirine bırakıyorum

edit: kendisinin bu mesajı tarazed'de gerçekleşen ve yönetimin bence yanlış aldığı karar sonucunda tartışan oyunculara yazdığı bir mesajdır

her başlıgın konu ve içerigi farklıdır dolayısıyla yapmış oldugum uyarı veya yorumlarda farklıdır

siz şimdi çıkıp başka bir başlıkdaki postumu alıp buraya çekip burda da uygula diyemezsiniz malesef

tabiki söyledigimin arkasındayım, çogu zaman kullanıcılar arası kışkırtıp kötü söz sarfettirene kadar sözel saldırı yapanlar var
    bunu yapan olursada reportlayın inceleyelim diyoruz.

ama yapılan her reporta ceza veremeyiz, her zaman konunun bütünü önemlidir

sizin şuan yaptıgınıza karşılık forumda cevap bile vermezdim çünkü hakkınızı veya sorununuza cevapları yanlış yerde arıyorsunuz

ticket atın diyoruz ama hala bu sistemi ögrenemedinizi düşünüyorum.

pm iki arasında gecen konuşmadır anlık istekler olur acil bilgilendirmeler olur degerlendiririm ama atılan her pm cevap verme zorunlulugumuz yok

umarım ikili tartışma haline getirmeye çalışmassınız çünkü bu konuda başka bir açıklama yapmıycam

iyi forumlar

• yani tarazeddekiler reportlayınca sorun yok ama powerslave reportlayınca sorun var. Kışkırtmasaydın falan filan. E bu adamlar defalarca kez kışkırtma amaçlı mesajlar atarken nerelerdeydiniz? Sohbeti bırakmadan hemen önce "ticket atın oradan konuşalım" diyebilirdiniz adminim. İnsan yerine koyulmadığımı anladım ve açıkçası gram umrumda değil artık.

I will never will be a memory

Spoiler Göster
    İmza İçin Blue'ya, Avatar İçin jered'e teşekkürler
  • Powerslave yazdı:

yani tarazeddekiler reportlayınca sorun yok ama powerslave reportlayınca sorun var. Kışkırtmasaydın falan filan. E bu adamlar defalarca kez kışkırtma amaçlı mesajlar atarken nerelerdeydiniz? Sohbeti bırakmadan hemen önce "ticket atın oradan konuşalım" diyebilirdiniz adminim. İnsan yerine koyulmadığımı anladım ve açıkçası gram umrumda değil artık.
    siz daha okudugunuzu anlamıyorsunuz amacınız üzüm yemek degil bagcıyı dövmek

sorunuza forumda açıklama yapma zorunlulugum olmadıgı halde yazıyorum siz hala başka yerlerdesiniz

benimle ilgili her türlü şikayetinizi istediginiz üst yöneticiye yapabilirsiniz hakkınızı kullanın ve beni daha fazla cevap vermeyecegim amacı dışındaki konuşmalara çekmeye çalışmayın

• *cimcime* yazdı:

hesaplara ceza veren oyun yöneticisine karşı itham, küçük düşürmeye yönelik alaycı yorumlar atma hakkını size kim veriyor ?

varsa itirasınız üst yönetime şikayetde bulunup tekrardan inceleme talep edersiniz ve sonuçunu beklersiniz bu uyarımdan sonra hala yönetimin kararlarına karşı ithamda bulunanların
    hesapları tarafımdan süresiz kapatılıcaktır
    Bu hala geçerli mi acaba sayın yöneticim yoksa yıldan yıla değişiyor mu?

Arkadaşlar en başta belirttiğim gibi bence boşuna kasıyorsunuz :x6:

Şahsen ben oldukça gereksiz bir ban yememe CM ile görüşüp gerekli şikayetleri yaptıktan sonra admine hanımın hata yaptığını,uyarılıcağını ve hesabımın açılacağı mailinin üzerinden tam 1.5 yıl geçti.

Niyagara'da kürek çekiyorsunuz yapmayın kollarınıza yazık :pillepalle:
    SOLO :thumbup: TÜRK