[TOT: 1.041.208.000] GaribanFilocu [DexTR1aN] vs. turans [PENNON] (S: 780.098.000, D: 261.110.000)

• 1000M Üzeri
    • Bireysel Evren Rekoru

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Geyik Sofrasında ki "Yılın Çömü" seçimi için oylama başladı. " Yılın Çömü " Rütbesini Hangi Kullanıcı Hak Ediyor ?
    Oy vermek ve detayları görmek için " 2017 Yılının Çömü'nü Seçiyoruz " başlığını ziyaret edebilirsiniz.

OGameTR Takımınız.

• Bugame yazdı:

Seaman 19o7 yazdı:

İllaki vardır dostum Ama şuna eminim görev sahası içerisinde oyuncularla birebir iletişim olmasını gerektirmeyen yer olan Savaş başlığı altında iletişimde olmaması gerekir diye düşünüyorum

İyi Forumlar
      Heh işte o senin düşüncen dostum, modlar görevleri ve kanunları diye bir kitapçık göremedim ben forumda :) sanada iyi forumlar

Başlık aç oradan sor mod arkadaşlar sana yardımcı olur :) En azından burada yani savaş başlığı altında muhabbet etmemiş olurlar :)

Turquase 19o7
    • EFFENDY yazdı:

hesap bulabilseydim gelecektim, evren bitmiştir artık, sizi sizlerle başbaşa bırakıp forumdan takip etmek daha zevkli
      valla bende hesap arıyorum. turans reiyezede söyledim. bul bi hesap geleyim bunların aklını alayım diye. ah işde bakma ogün 2 maden türünden alsalar yada adama 3 farklı kişi 1 er tür atsa bunlar şuanda kainat rekoruydu :facepalm: :facepalm:

oraya benim gibi bi organizatör yarbay lazım
      8o 8o 8o

• Tank yazdı:

EFFENDY yazdı:

Kirli bir akvaryumun suyunu değiştirdiğinizde o ortama uyum sağlamış balıklar temiz suya alışamaz ve ölür, bu evren de bu şekilde kirli işler, kirli ilişkiler birbirine karışmış garip dostluklar ve düşmanlıklar, aynen devam edin :whistling:
      :thumbsup: sana haklısın diyecem hiç aklımın ucundan geçmemişti

dibine kadar hakılısın
      bu zamana kadar nickini hiç bir zaman devir edilir gibi emlak sektöründeki kelimeler ile donatmadığı içinmi aklından geçmemişti ? ?-( ?-( ?-(

• Tank yazdı:

EFFENDY yazdı:

Kirli bir akvaryumun suyunu değiştirdiğinizde o ortama uyum sağlamış balıklar temiz suya alışamaz ve ölür, bu evren de bu şekilde kirli işler, kirli ilişkiler birbirine karışmış garip dostluklar ve düşmanlıklar, aynen devam edin :whistling:

dibine kadar hakılısın
      Dostum ben sadece adil oyun taraftarıyım en başından beri takip ediyorum belki bazen sivri yazılarım oluyor ama evrende hep bildiğim tanıdığım oyuncular var, başlayamadım işlerim yoğundu ama kimlerin nasıl oynadığını hep biliyoruz, sen uzun aradan sonra geldiğin için kirliliği fark edemedin oyunun da verdiği sıcaklıkla, dışarıdan daha rahat görünüyor herşey

GöKBöRü GöKTüRK'e Teşekkürler
    • Kul Tigin yazdı:

Tank yazdı:

EFFENDY yazdı:

dibine kadar hakılısın
      bu zamana kadar nickini hiç bir zaman devir edilir gibi emlak sektöründeki kelimeler ile donatmadığı içinmi aklından geçmemişti ? ?-( ?-( ?-(
      ben var seni anlamamak sen nediyo ben anlamıyo :-D

ben senin kafaya ulaşamam anlamıyorum zaten yazdığın hiçbirşeyi :-D

alıntı yaptığın için yazdım iyi bişeyse teşekkürler kötüyse sen filo kırmısındır kesin :-D
    • @turans yabgu gene savaşçı kişiliğini gözler önüne sererek bütün kgb ajanlarını buraya toplamışsın. şunlar seni çekemiyo ya hani o çürük raporu almak için heyete giren ekip var. heh işde tam o anda gülürek yazıyorum buraya 8o 8o 8o

hesap çalmak mübah

satın almak günah

kumpas kurmak mübah

teşkilatlanıp filolanmak günah.

ingilizlerin bi ata sözü var.. WHATS HAPPEND MEEENNN diye bişeydi galiba. tam hatırlamıyom. varmı ingilizcesi iyi olan?
      8o 8o 8o 8o

• *cimcime* yazdı:

Seaman 19o7 yazdı:

Sayın Modum ,

Savaş sayfalarında oyuncularla iletişimde olmanız ne kadar doğru ? Lütfen herkes görevini yapsın . Sizin oyuncularla bu denli muhabbet ediyor olmanız İleride yanlı olma riskini arttırır

İyi Forumlar
      bu fikir sizin kötü niyetli olmanız ile alakalı, eger araştırırsanız geyik sofrasında bile kullanıcılarla sohbet postlarım var ama yeri gelince o sohbet ettiklerime en agır cezaları da veririm
      sapla samanı bugüne kadar karıştırmadın içiniz rahat olsun
      öncelikle adminem nasılsınız eyimisiniz :redfacx: :redfacx: :redfacx: :redfacx: :redfacx: :redfacx:

öncelikle gördüm ki size modum deniyor kanıma dokundu modluk biteli 8 senemi oldu ne oldu :redfacx: :redfacx: :redfacx: :redfacx: :redfacx: :redfacx:

koskaca yılların adminesini mod yaptılar bence hepsi banlanabilir :redfacx: :redfacx: :redfacx: :redfacx: :redfacx:

şaka bir yana oyun operatorleri belki çok içli dışlı olmamaları gerekir bunu kabul ediyorum . Ama aynı şey form yöneticileri için geçerli olmalalı sonuçta burası sohpet edilen ve tartışılan bir mecra adı üstünde form .

Bir diğer konuda hiçbir yönetici ceza vermek için oyunculara eksta bir çaba sarfetmezler , amaçları kuralları uygulamak , yeterince herkese esnek davranıyorlar zaten . Ama ceza vermeleri gerektiği yerde acımaz yapıştırırlar .

Özelikle adminem hemide takunyayla yapıştırır . :redfacx: :redfacx: :redfacx: :redfacx:
      Kira
    • @Seaman 19o7

sizin daha önceki hesabınızı benmi banladım, yada ceza falanmı verdim de bu evrende doğru dürüst postunuz bile olmadıgı halde gelip yazdıklarımı görüp sonra da üstünüze vazife olmadığı halde ahkam kesiyorsunuz.

forum admini olmam sebebiyle size sizin anlayacagınız dilden cevap veremiyorum malesef he siz sicilimde bir admin cezası olsun havam olur diyorsanız bu şekilde atıp tutmaya devam edin

kullanıcı istemedikçe ceza vermem ama unuttugunuz birşey var sınırları zorlamayın, nereye ne yazacagımın kararını sizler veremezsiniz

ister sohbet amaçlı yazarım ister uyarı gerekiyorsa uyarı veririm

begenmiyorsanız girip okumazsınız , forumda benim yazdıklarıma cevap vererek popüler olmaya çalışmakda yeni moda oldu

hadi hayırlısı bakalım

bizler de bu foruma tepeden inme yönetici olarak gelmedik, bir zamanlar bende oyun oynayan forumda çok aktif bir kullanıcıydım

üstelik bana laf yetişiremeyen kullanıcı sayısıda fazlaydı , uslubumu bozmadan yorumlarımı yazardım gün geldi yönetici oldum

10 senedir de forum da yöneticilik yapıyorum , bu tarz yazılarla prim yapmaya çalışanları da çok gördüm

yada birilerinin kışkırtmasıyla sataşmalar, küfürler, hakaret gördüm

haksızlık yapmış olsa idim 10 yıl boyunca bu forumda yönetici olarak duramazdım

bu savaş başlıgı altında böyle bir açıklama yaptırdıgınız içinde umarım biraz utanırsınız

savaş başlıgı sahibinden de özür dilerim

istemeden de olsa biraz kirlettim

beni reportlayabilirsiniz ^^
    • *cimcime* yazdı:

@Seaman 19o7

sizin daha önceki hesabınızı benmi banladım, yada ceza falanmı verdim de bu evrende doğru dürüst postunuz bile olmadıgı halde gelip yazdıklarımı görüp sonra da üstünüze vazife olmadığı halde ahkam kesiyorsunuz.

forum admini olmam sebebiyle size sizin anlayacagınız dilden cevap veremiyorum malesef he siz sicilimde bir admin cezası olsun havam olur diyorsanız bu şekilde atıp tutmaya devam edin

kullanıcı istemedikçe ceza vermem ama unuttugunuz birşey var sınırları zorlamayın, nereye ne yazacagımın kararını sizler veremezsiniz

ister sohbet amaçlı yazarım ister uyarı gerekiyorsa uyarı veririm

begenmiyorsanız girip okumazsınız , forumda benim yazdıklarıma cevap vererek popüler olmaya çalışmakda yeni moda oldu

hadi hayırlısı bakalım

bizler de bu foruma tepeden inme yönetici olarak gelmedik, bir zamanlar bende oyun oynayan forumda çok aktif bir kullanıcıydım

üstelik bana laf yetişiremeyen kullanıcı sayısıda fazlaydı , uslubumu bozmadan yorumlarımı yazardım gün geldi yönetici oldum

10 senedir de forum da yöneticilik yapıyorum , bu tarz yazılarla prim yapmaya çalışanları da çok gördüm

yada birilerinin kışkırtmasıyla sataşmalar, küfürler, hakaret gördüm

haksızlık yapmış olsa idim 10 yıl boyunca bu forumda yönetici olarak duramazdım

bu savaş başlıgı altında böyle bir açıklama yaptırdıgınız içinde umarım biraz utanırsınız

savaş başlıgı sahibinden de özür dilerim

istemeden de olsa biraz kirlettim

beni reportlayabilirsiniz ^^
      son dediğinizi ben yapabilirmiyim , daha önce hiç admni reportlamadım :rolles: :rolles: :rolles: :rolles: :rolles: :rolles:
      Kira
    • Raporsuz Deli yazdı:

banka adamın ne kredısı :D
      adamda para var diye ağlayan sensin. ya git kredi çek yada ağlayacaksan oynamayalım.

ayrıca oldu ki dediğin gibi parayla satın alıyor..!

her evrende hesaplarını satan siz 10 numara oyuncusunuzda , sizin işinizi gören adammı günah keçisi.?

gerçekten birşeyler düzelsin istiyorsanız ozaman hesaplarını satan oyuncuları bulun ve onların üzerine gidin.!