Yeni Evren Özellik Anketi

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• yav arkadaşım niye anlamamkta ısrar ediliyor %80 çöp demek savata tüm filonuz patlasa bile çöpü adığınızda kardasınız demektir yaklayın çakın filonuzu evrenin filo birincisibne çöpü alsanız size yeter zara etmezsiniz büyük adamı vurmanın yolu iss değil çöp oarmnın yüksekliğidir ama 1000 kmuta basıp 50 gd ile oyun oynarsanız hiçbir halukarda çöpü alıp oyunuda kar elde edemezsiniz
    tataci

FORUM TOMBULU
  • tataci yazdı:

iss siz filo birincisini nasıl vuracaz diye sordunuz bende anlattım filo birincisi vuarcak adam bu evrende vuramazsa hiçbir yerde vuramaz kıytırık bi hesapla filo birincisi ancak bu şekilde bi evrende vurulur

1 milyar filona 10 milyar filo kalkar adam niye riske girsin tutmaz o planlad bknz spica

GoYGoYcuLar
    [Ogame.tr'nin bir numaralı ekibi..]

• valla 1 milyarlık filonun 800 ü senin çöpün olacak geriye 200 kalır onu alamasan bile filo birincisini vurmuş olmak yeterli olur amacı filo birincisi vurmak olan adama ben mavide 1000 küsür sıradayken 50. adamı vurduk issiz evrende frankle bi ordu gar attık hiç karına zararına bakmadık elaman vurulduktan sonar bize eziksinzi diye msj attı ikincikez vurdum bu sefer tatile aldı hesabı
    tataci

FORUM TOMBULU
  • sözün özü bu bi oyun .oyunu oyun olarak görün arkadaşlar örümcek adam kostümü giyince kendini örümcek adam sanan bebeler gibi olmayın ekranınızda yazan o metaler kriler yok o gemilerin hükmüde oyundan çıkana kadar ben ençok şu dandik oyun için akka tukka yapıp kendini küçük düşürenlere gülüyom bi ordu para basanları hiç anlamıyorum sokakta kimse bunun şu kadarlık filosu var demez o dünya sadece sizin kafanızda . o yüzden 500. sırada bi hesapla oynarkende çok mutluyum 1000. sıradakıylada vuruluncada umrumda değil vursam o anlık eğlenirim beni vuranında aynı şekilde eğlenmekten başka bi kazancı yok
    tataci

FORUM TOMBULU
  • tataci yazdı:

sözün özü bu bi oyun .oyunu oyun olarak görün arkadaşlar örümcek adam kostümü giyince kendini örümcek adam sanan bebeler gibi olmayın ekranınızda yazan o metaler kriler yok o gemilerin hükmüde oyundan çıkana kadar ben ençok şu dandik oyun için akka tukka yapıp kendini küçük düşürenlere gülüyom bi ordu para basanları hiç anlamıyorum sokakta kimse bunun şu kadarlık filosu var demez o dünya sadece sizin kafanızda . o yüzden 500. sırada bi hesapla oynarkende çok mutluyum 1000. sıradakıylada vuruluncada umrumda değil vursam o anlık eğlenirim beni vuranında aynı şekilde eğlenmekten başka bi kazancı yok
    Oyunun anlamını çok güzel ifade etmişsiniz. .Saygı duydum tavrınıza..
    SuRGeoN

Oyunu hakkıyla oynayan herkese benden selam olsun...
  • tataci yazdı:

sözün özü bu bi oyun .oyunu oyun olarak görün arkadaşlar örümcek adam kostümü giyince kendini örümcek adam sanan bebeler gibi olmayın ekranınızda yazan o metaler kriler yok o gemilerin hükmüde oyundan çıkana kadar ben ençok şu dandik oyun için akka tukka yapıp kendini küçük düşürenlere gülüyom bi ordu para basanları hiç anlamıyorum sokakta kimse bunun şu kadarlık filosu var demez o dünya sadece sizin kafanızda . o yüzden 500. sırada bi hesapla oynarkende çok mutluyum 1000. sıradakıylada vuruluncada umrumda değil vursam o anlık eğlenirim beni vuranında aynı şekilde eğlenmekten başka bi kazancı yok
    Cok hakli bir yorum :D savaslar bolumunde falan goruyorum oyle birbirlerine laf atmalar, iste yok ansizin soyle vururum boyle gelirim tersaneme girersin oramdan cikarsin falan filan, yazik yahu :D Bilmiyorum belki ben uzak kaldi kalali oyunun yas grubu 15 lere falan dustu, yada koca koca adamlar hayali gemiler uzerinden birbirlerine tafra kesiyorlar, komik geliyor gercekten :D Hani eglencesine yapilir muhabbeti ama hayat memat meselesi gibi konusanlarin gercek hayatlarinda nasil bir kisilikleri var merak etmiyo degilim :D

Bu arada tesekkurler filo 1. sinin nasil vurulabilecegini anlattigin icin, mantikli geldi :)

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen zbam ().

• Merhaba,

Yapılan oylama sonucunda;
    Toplamda 630 oy kullanılmıştır.

145 oy ile 7. seçenek, oy çokluğu ile kabul edilmiştir.

Buna göre yeni açılacak olan evren özellikleri;

Filo: x5
    Eko: x7
    Harabe: %80
    Deut Tüketimi: x0.7
    Sonda Deposu: Açık
    Iss : Yok
    Gezegen Alanı: +25
    Hesap Onayı : 8.000Km
    Galaksi : 5
    Saldırı Limiti : 6/24

Katılımınız için teşekkür ederiz.