yönetimi kutlar başarıların devamını dilerim.

• YENİ

Sayın op. da bana "zaten hesabınızı silme moduna almışsınız o yüzden tanzim yapmanıza gerek yok" diyordu ceza sonrası :D :D kuralsa kural neden uygulamadılar madem bu kadar önemsiyorlar inaktif bile olsa taviz vermiyorlar ya :lol: Ben silsemde sonuçta bir oyuncu mağdur olmuş ben haksız kazanç sağlamışım öyle değilmiydi :pillepalle: :pillepalle:

Yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir kural ihlali görülmemiştir.
    • YENİ

kerimtk yazdı:

Sayın op. da bana "zaten hesabınızı silme moduna almışsınız o yüzden tanzim yapmanıza gerek yok" diyordu ceza sonrası :D :D kuralsa kural neden uygulamadılar madem bu kadar önemsiyorlar inaktif bile olsa taviz vermiyorlar ya :lol: Ben silsemde sonuçta bir oyuncu mağdur olmuş ben haksız kazanç sağlamışım öyle değilmiydi :pillepalle: :pillepalle:
      öyle bi oyuncu yok ki..

gameforce şirketi evrendeki oyuncu sayısını şişirmek için attıgı bot hesaplar bunu herkes biliyor..

aslinda en büyük multici gameforce şirketi. :-D

bu oyuncuyu da o sebeble koruyor yani anlaşilabilinir bi durum.. ;)
    • YENİ

TaCMaHaL yazdı:

kerimtk yazdı:

öyle bi oyuncu yok ki..
      gameforce şirketi evrendeki oyuncu sayısını şişirmek için attıgı bot hesaplar bunu herkes biliyor..

aslinda en büyük multici gameforce şirketi. :-D

bu oyuncuyu da o sebeble koruyor yani anlaşilabilinir bi durum.. ;)
      Mantıklı :D
      Eskiden imparator2654645345345 diye atıyorlardı şimdi zaten kayıt olunca isimleri otomatik veriyor. kim bot kim gerçek evrenin başında anlaşılmasın oyuncu sayısıda fazla görünsün diye yaptılar sanırım

Yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir kural ihlali görülmemiştir.
    • YENİ

Gaya yazdı:

Sıralamasından dem vurmuş, yok tolere edilmeliymiş felan fesmekan
      Başkaları daha büyük nane yiyiyor, onlara neden ceza yok da bize var gibi basit önermeler ile kendi yaptığını meşru ve kendini mağdur gösterme çabalarını kenara bırak. Kurallar gayet açık.

Kurallara göre hiç bir oyuncu madeni ni açik ve korumasiz olarak birakmamali..

Sivri zeka bu oyuncuyu zaten gm kendisi oyuna atıyor ve madeni korumasiz olarak bırakıyor..

Son oynadığım evren olan nusakanda bir oyuncu 10 kez yada üstü ceza aldi Muavenet isimli bi oyuncu hatta evrende kalan son oyuncu grubu bu oyuncu sebebiyle hesaplarını silip gittiler.

Sen en sonunda bu adamlarla oyun oynamak zorunda kalicaksin..

Oyunu oynayarak en büyük mağduriyeti yaşiyordum biraktim Rahat ol sen..