[05:37, 12.1.2018] Orca: [TOT: 14.146.721.000] ANATOLIA [SENJU] vs. COMMANDER [KaraKule] (S: 2.697.249.000, D: 11.449.472.000)

• 1000M Üzeri
    • Bireysel Evren Rekoru

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• NinJa yazdı:

Savunana geçmiş olsun. Şahsım adına savaş raporunda bir şeyi düzeltmek istiyorum.

Savaş raporunu asan arkadas biraz heyecanlı davranmış olsa gerek :F "Ferhat abi tabiirini kullanmadım , kullanmam. Samimiyetim olan sevdiğim kişiler için kullanırız. Senju ile bir ortaklık söz konusu değil. Yarın denk getirirlerse rahatlıkla vurabilirler..."

Biz de kardeşimiz olarak kabul etmeyiz seni olur biter, ne çok takılmışsın "abi" kelimesine, ver mahkemeye anne babanı 13 ay büyüt yaşını abi deme yahu. Biz Türkler saygıdan kendimizden büyüklere abi deriz ve gocunmayız. Gönül isterdi savaşın güzelliğini bu tür konuşmalar bozmasın ama elden gelen bir şey yok bir kere paslandı oyuncu bana. Savaşın kritiğini ve yazısını çocukları okula yollayayım yapacağım bir süre sonra.
      EMEKLİ OrCa
    • Tbr ler abi yakismis rekor hayırlı olsun

Savunmaya yyb
      diNCeR

Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

e6 - e35 - e40 - e50 - IO - antares - Betelgeuse - Eridanus -Japetus - Polaris
    • RFP yazdı:

NinJa yazdı:

Savunana geçmiş olsun. Şahsım adına savaş raporunda bir şeyi düzeltmek istiyorum.

Savaş raporunu asan arkadas biraz heyecanlı davranmış olsa gerek :F "Ferhat abi tabiirini kullanmadım , kullanmam. Samimiyetim olan sevdiğim kişiler için kullanırız. Senju ile bir ortaklık söz konusu değil. Yarın denk getirirlerse rahatlıkla vurabilirler..."
      Biz de kardeşimiz olarak kabul etmeyiz seni olur biter, ne çok takılmışsın "abi" kelimesine, ver mahkemeye anne babanı 13 ay büyüt yaşını abi deme yahu. Biz Türkler saygıdan kendimizden büyüklere abi deriz ve gocunmayız. Gönül isterdi savaşın güzelliğini bu tür konuşmalar bozmasın ama elden gelen bir şey yok bir kere paslandı oyuncu bana. Savaşın kritiğini ve yazısını çocukları okula yollayayım yapacağım bir süre sonra.
      Ben bir yanlış anlaşılmayı düzelttim. Siz olayını savunursanız içeriğine girmek zorunda kalırım. Ben samimiyet kurdugum kişilere "Abi" derim. Size whatsaapta "Ferhat kardeş" diye hitap ettim. O hitabımdan sonra benim ağzımdan "Abi" denmiş gibi belirtilmemesi gerekilirdi.
      Benim dediklerimi benim agzımdan yazmadınız kendi istediğinizi benim agzımdan yazdınız. Bu benim sorunum değil .:)
      Yaşınıza hürmet edilir ama bunu abi dedirttirmek zorunda bırakılarak değil. Zaten bu hatayı yapan arkadaş gayet isabetli bir karar vererek ittifaktan çıkmış.

Kalisto Bireysel Evren Rekoru

Etrafta bir puslu hava varsa ve her yerde sessizlik hakimse , işte o an rahatlarsın ben kazandım diye.
      But Don't Forget! We're actually there!
      Only Wait Us!

• Sadece ama sadece 3 harfe sahip abi kelimesini kullanarak ( TDK da ağabey diye geçer) Senju nun dikkati çekildi, Karakule ile zaten ense soluk ilişkisi var. Benim ki sadece bir öngörü ,tahmin de diyebiliriz, bu şekilde bu tarz ve üslup sürdürülürse kendi ittifakı da hesap sahibi ile ilişkilerini tekrar gözden geçirir diye düşünüyorum. Herkesin antipatisini kazanarak bu oyunu oynamak güç olacaktır zira.
      Vurulan taraf bile bu konuya eleştirel yaklaşabiliyorsa konu bir özeleştiriyi hakediyor bence.

KARAAYGIR...

• Muhattabına ilettik durumu. Mevzu aslında "Abi" demekte değil. Demediklerimiz denmişcesine yazıldıgı için.
      Gün gelir gerekilen samimiyet kurulursa biz "Abi" demekten gocunmayız elbette büyüğümüze. Ama o gün bugün değildi.

Lütfen bir rahatsızlık varsa ortada muhattabı ile konusalım. Herkese keza tek tek açıklama yapmayalım.

Kalisto Bireysel Evren Rekoru

Etrafta bir puslu hava varsa ve her yerde sessizlik hakimse , işte o an rahatlarsın ben kazandım diye.
      But Don't Forget! We're actually there!
      Only Wait Us!

• İlk başta bir önceki rekorun sahibini(Dinçer kardeşimi), kendi rekorunu geçtiğimden dolayı yaptığı tebrikten dolayı teşekkür ederim.

Jubilemi aslında 3 ay önce yapmıştım fakat ara ara gerekli olduğu durumlarda hesabı açıp olaylara dahil oluyordum ki onlardan birisi de sayılır dün akşamki savaş. İttifak savaşında olduğumuz bir ittifakın üyesini vurmadan öte hiç bir anlam taşımayan bir savaştı, oldu bitti. Aslında ben de çok fazla bir şey yapmadım, bir dostumun(Cebrail) müsait misin demesiyle başladı her şey, Ninja isimli oyuncunun Commander isimli hesabın off olmasını fark etmesiyle aklına gelmiş bana mesaj atmak. Burada akşamüstü olmasından kaynaklı müsaittim ben de, tüm filo kalktım ve sonuç bu. Harabeye de savaştan 12 dk sonra atabildim gd ve hesabım sadece yaptığım kar değil sadece verdiğim zarardı, hesap da ona göreydi fakat iyi de kar ettim açıkçası harabenin bir kısmını savunanın ittifak arkadaşına kaptırmama rağmen.

Zebani isimli oyuncuyla evren başından beri beraber oynuyoruz, hesap sahibi seviyeli ve düzgün bir kişiydi, hesapta çok emeği vardı. Başkasının elinde bu emeklerin heba olamasına üzüldüm, ona geçmiş olsun. Ogame' den teskeresini eline verdiğim Zebani(Commander) isimli hesabın şimdiki sahibi arkadaşıma da geçmiş olsun.

Rekorluk bu savaşımı, abilerim Hamdi, Suha ve Sadet 'da, ittifak arkadaşlarıma(teker teker yazmıyorum isminizi reklam olmasın diye) ve beni abi olarak bağrına basanlara ve Dost ittifak üyelerine hediye etmek istiyorum.

Bu arada Miami gerçekten çok sıcakmış ziyaretime gelecekler kazaklarını getirmesinler yanlarında.

Anatolia / OrCa / MiaMi / Lethal Weapon
      EMEKLİ OrCa
    • Öncelikle savaşta emeği geçen tüm herkesi tebrik ederim. Savunmaya geçmiş olsun.
      :D
      Hacım, valla bu jestinle bana çok büyük bir onur verdin. Dün akşam girecektim foruma, ama bazı durumlardan dolayı giremedim. O sebeple cevap yazmakta çok geciktim. Oyunu bırakmadığına, imkanın olduğunda kendini hatırlatacak böyle şık hareketlerle kendini gösterdiğine de ayrıca sevindim.
      Bu türde güzelliklerini görmek, okumak, altına iki satır heyecanımızı ve oyundan aldığımız zevkimizi belirten duygularımızı yazmak ayrıca bir güzel oluyor doğusu.
      Bunun benzeri topiclerin devamını görmek dileklerimle.