CooL vs. turans [F V]

• 10-50M

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• CooL vs. turans [F V]

Saldıran CooL

Küçük Nakliye Gemisi 700
    Hafif Avcı 1.500
    Kruvazör 400
    Komuta Gemisi 165
    Casus Sondasi 1

Savunan turans [F V]

Küçük Nakliye Gemisi 12
    Büyük Nakliye Gemisi 227
    Hafif Avcı 119
    Kruvazör 27
    Komuta Gemisi 75
    Koloni Gemisi 1
    Geri Dönüsümcü 87
    Casus Sondasi 70
    Fırkateyn 69

Savaş sonrası ...

Saldıran CooL

Küçük Nakliye Gemisi 546 ( -154 )
    Hafif Avcı 1.195 ( -305 )
    Kruvazör 399 ( -1 )
    Komuta Gemisi 165 ( -0 )
    Casus Sondasi 0 ( -1 )

Savunan turans [F V]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!
    Saldıran taraf ele geçiriyor:
    524.498 Metal, 147.016 Kristal ve 1.211.762 Deuterium
    131.124 Metal, 36.754 Kristal ve 302.940 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 1.866.000 birim kaybetti.
    Savunan taraf, toplam 16.072.000 birim kaybetti.
    Şu an bu koordinatta 6.895.700 metal ve 4.768.400 kristal bulunuyor.

Kardeşime tebrikler savunmay yenıden yapılanmasında başarılar.
    Cool: Savaş EMEK verip birşeyler yapan herkese armağan olsun.
    "SözIer yerine kaba kuvvet kuIIanıIabiIse de keIimeIer kudretini hep koruyacaktır!"

Wezn
  • MuTAs yazdı:

*DoGAnCAnKo* yazdı:

MuTAs yazdı:

200k madene kadar düşen Cool kendisine armağan etsin savaşı bence :D
    Ayrıca kezzap geçen gece 5 de 3 dakıka ile kurtulmuşsun alıyomuş tüm filonu elınden neyın artistiğini yapıyosun boş yapma işine bak.
    Hayırdır incici? Elinden yazarlığını alıp tastiknameni mi verdiler? Ne bu şiddet bu celal (: Senin düzenbaz arkadaşın 19 dakikayı 3 dakika olarak görüyorsa benim problemim değil (: 200k madene filo çıkan Cool abin tüm filomu vursun ben gelip burada tebrik edeceğim. (:
    Gerçekten boş konuşuyorsun 5 gün once taaa 100 sistem ucmus sana uzun sure off kalmıssın resete 10 dk kala girmişsin.Ayak yapma.Ayrıca 200 k yada gelir tüm filonada hakkıyla oynayan yegane oyunculardandır kendisi.
    Merak etme vurdugun da alıntı yapar bu mesajlarını forumda.
    "SözIer yerine kaba kuvvet kuIIanıIabiIse de keIimeIer kudretini hep koruyacaktır!"

Wezn
  • *DoGAnCAnKo* yazdı:

MuTAs yazdı:

*DoGAnCAnKo* yazdı:

MuTAs yazdı:

200k madene kadar düşen Cool kendisine armağan etsin savaşı bence :D
    Ayrıca kezzap geçen gece 5 de 3 dakıka ile kurtulmuşsun alıyomuş tüm filonu elınden neyın artistiğini yapıyosun boş yapma işine bak.
    Hayırdır incici? Elinden yazarlığını alıp tastiknameni mi verdiler? Ne bu şiddet bu celal (: Senin düzenbaz arkadaşın 19 dakikayı 3 dakika olarak görüyorsa benim problemim değil (: 200k madene filo çıkan Cool abin tüm filomu vursun ben gelip burada tebrik edeceğim. (:
    Gerçekten boş konuşuyorsun 5 gün once taaa 100 sistem ucmus sana uzun sure off kalmıssın resete 10 dk kala girmişsin.Ayak yapma.Ayrıca 200 k yada gelir tüm filonada hakkıyla oynayan yegane oyunculardandır kendisi.Merak etme vurdugun da alıntı yapar bu mesajlarını forumda.
    Avukat incici bey,
    • Kezzap11.01.2018 05:49:08On
    • Kezzap12.01.2018 02:57:06Bu kadar madene kadar mi dustun?
    • Kezzap12.01.2018 19:27:21Baska bahara
    5 gün önce? Bana bak bakıyım kaç kez gelmiş ben kaç kez yazmışım? Yalan konuşmaya devam edeceksen ekran görüntüsü alıp atayımda sus? Hiç yoktan yalancı bir insanın yalan konuşmasını engelleyerek sevap kazanmış olurum ne dersin? Boş adam olmaktansa boş konuşmayı yeğlerim incici, sanırım "hakkı" veyahut "emek" kelimesi senin dar ağacında "para" diye geçiyor. (: Bak hayat anatomisinde bir şey belirteyim sana, sırf arkadaşı diye pohpohlayıp şaha kaldıran insancıklar iki eli ile bir fidan ekemez. İnan bana bu gerçekten böyledir. Psikoloji kitapları okumaya başlarsan eğer sözümün doğruluğunu kendi kendine ispatlamış olacaksın. Kanımca boş polemik yapmak veyahut yalan söyleyip kendi çapında ızdırap çekmek yerine efendi uslu olursan sadece Cool arkadaşın yerine bir çok oyuncu arkadaş edinebilirsin kendine lakin bu gidişle pekte öyle gözükmüyor ha dersen ki ben bütün arkadaşlarım için yalancı olur yalan konuşur olmayan şeyleri söyleyip onları yüceltirim dersen o ayrı bir konu elbette. (: Odanda yaşayan sineğe Rabbim sabır versin diyeyim de en son bir dua edinmiş ol benden. (:
    E1 - Radiohead // Mazide Kaldı :dislike:

Libra - Radiohead // Mazide Kaldı :dislike:

Xanthus - Radiohead // Online :like:

Echycia, Ozzzoi, BLack Death, Egeli, Radiohead, Kawasaki, = GODLİKE :!:
  • MuTAs yazdı:

Avukat incici bey,
    • Kezzap11.01.2018 05:49:08On
    • Kezzap12.01.2018 02:57:06Bu kadar madene kadar mi dustun?
    • Kezzap12.01.2018 19:27:21Baska bahara
    5 gün önce? Bana bak bakıyım kaç kez gelmiş ben kaç kez yazmışım? Yalan konuşmaya devam edeceksen ekran görüntüsü alıp atayımda sus? Hiç yoktan yalancı bir insanın yalan konuşmasını engelleyerek sevap kazanmış olurum ne dersin? Boş adam olmaktansa boş konuşmayı yeğlerim incici, sanırım "hakkı" veyahut "emek" kelimesi senin dar ağacında "para" diye geçiyor. (: Bak hayat anatomisinde bir şey belirteyim sana, sırf arkadaşı diye pohpohlayıp şaha kaldıran insancıklar iki eli ile bir fidan ekemez. İnan bana bu gerçekten böyledir. Psikoloji kitapları okumaya başlarsan eğer sözümün doğruluğunu kendi kendine ispatlamış olacaksın. Kanımca boş polemik yapmak veyahut yalan söyleyip kendi çapında ızdırap çekmek yerine efendi uslu olursan sadece Cool arkadaşın yerine bir çok oyuncu arkadaş edinebilirsin kendine lakin bu gidişle pekte öyle gözükmüyor ha dersen ki ben bütün arkadaşlarım için yalancı olur yalan konuşur olmayan şeyleri söyleyip onları yüceltirim dersen o ayrı bir konu elbette. (: Odanda yaşayan sineğe Rabbim sabır versin diyeyim de en son bir dua edinmiş ol benden. (:
    yaw he he

Wezn