NR1 [K.R.A.L] vs. SAMUEL [Space MP]

• 250-1000M

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• tebrikler umut iyi bir karşılama olmuş.

NR1 üstad sanada geçmiş olsun. Önemli bir kayıp değil.

Şimdi burda bazı arkadaşlar istihbarat falan demişler. Umut'a sorun size anlatsın istihbaratın nerden geldiğini kendisine anlattım :) Bariz hataların peşpeşe gelmesinden ve umutun son bir kaç haftadır oyundan kopmasından dolayı dün gayet net ve etkili bir plan oluşmuş. Sonuca ulaşmamış o ayrı. Herhalde bu saatten sonra umut daha dikkatli olacaktır.

İmza için ''GökBörü Göktürk'e '' minnettarım :F :F

E1-SNaKeS
      SPİCA-ACES
      MERKUR-ALLSTAR

• Selam ...

İnsanları karalamayın artık ! samuel takip kadar kolay bişey yok, bir gün evvel 9 galakside sökme atacak Filo 4 küsür inecek ertesi gün savaşçıdan deu alacak 3 galaksiye :) sonra komuta hafif filo basacak 1,3 madeni eritecek 52 mil deu 9 galakside 42 mil düşecek sabah 5 küsürde filo kaldırıp 4 kadar yatacak yada okula gidecek balbazar pusuyu aricak pusu samuel uyandırcak sinful maden yardımı yapacak yetmeyecek telefondan samuel 50 tl karanlık alacak ankaradaki lokanta sahibi abisi :) oda 1000 plazma basacak falan falan arkadaşlar yapmayın hatalarınızla yüzleşin diye birkereliğine bunu yazıyorum hadi rast gele :)

''Cesaret insanı zafere , kararsızlık tehlikeye , korkaklık ise ölüme götürür."
    • kizil bulut yazdı:

Savunmaya tebrik ve saldırana geçmiş olsun.
      E1 in o eski polemiklerinden eser kalmadı.

Buradakini ben başlatayım; Bence Samuel NR1'ın filosunu kırmıştır,bariz kırma var burada :-D

O değil de savaşçı neden bu savaştan rahatsız oldu :-D Yoksa o da mı NR1 ın multisi :-D
      generalsli oyuncuların boyle bir organizasyona n1 tarafında katılmasından rahatsız oldum . şaşırtıcı bi durum
    • __savasci__ yazdı:

kizil bulut yazdı:

Savunmaya tebrik ve saldırana geçmiş olsun.
      E1 in o eski polemiklerinden eser kalmadı.

Buradakini ben başlatayım; Bence Samuel NR1'ın filosunu kırmıştır,bariz kırma var burada :-D

O değil de savaşçı neden bu savaştan rahatsız oldu :-D Yoksa o da mı NR1 ın multisi :-D
      generalsli oyuncuların boyle bir organizasyona n1 tarafında katılmasından rahatsız oldum . şaşırtıcı bi durum
      e burası e 1 kimin eli kimin cebinde ben empatiden vazgeçtim :pillepalle: yormayın
    • NUMBERONEXXX. yazdı:

Selam ...

İnsanları karalamayın artık ! samuel takip kadar kolay bişey yok, bir gün evvel 9 galakside sökme atacak Filo 4 küsür inecek ertesi gün savaşçıdan deu alacak 3 galaksiye :) sonra komuta hafif filo basacak 1,3 madeni eritecek 52 mil deu 9 galakside 42 mil düşecek sabah 5 küsürde filo kaldırıp 4 kadar yatacak yada okula gidecek balbazar pusuyu aricak pusu samuel uyandırcak sinful maden yardımı yapacak yetmeyecek telefondan samuel 50 tl karanlık alacak ankaradaki lokanta sahibi abisi :) oda 1000 plazma basacak falan falan arkadaşlar yapmayın hatalarınızla yüzleşin diye birkereliğine bunu yazıyorum hadi rast gele :)
      tebrikler Samuel :like: NR1'in tespitleri ise bana 3 harflilerden yardım alıyor gibi hissettirdi :-D aaa pardon zaten NR1'de 3 harfli :thumbup: rövanşı bekliyoruz..
      Ateş düştüğü yeri yakar,kahraman Mehmetçiğe güç,şehadet eden kardeşlerimizin ailerine sabır ver Allah'ım

Filistin,Arakan,Doğu Türkistan ve tüm zulme uğrayanlar için dua vakti..
    • NR1 bence eksik takip etmiş;
      Saat 05.00 den sonra pc başından kalktığında önce mutfağa uğrayıp bir tost yemiş Samuel, sonra da tv ye 15 dk bakıp öyle yatmış :-D
      Bu ayrıntıları atlarsanız ben o takibe takip demem :-D
      "Şeytan ayrıntı da gizlidir" :-D
      SuRGeoN

Oyunu hakkıyla oynayan herkese benden selam olsun...
    • __savasci__ yazdı:

adam yemiyo icmiyo beni radarlatiyo bak :-D :-D
      Seni birtek NR1 mı takip ediyor sanıyorsun..

Bitcoin e para yatırdığından beri;
      Maliye Bakanlığı(vergi icin :-D )
      Mafya (Kim bu bitcoin in değerini yükselten, ne güzel paramızı aklıyorduk deyip :-D )
      Illuminati ve Sion Tarikatı (komplo teorisyenleri diyor ben degil :-D )
      Çiftlikbank CEO su (Tüh ulan bu avı bitcoin e kaptırdık diyormuş :-D )

Bunların hepsi takip ederken NR1 etmiş çok mu :-D
      Yalnız dikkat et adam müneccim gibi :-D
      Baba Vanga mübarek :-D
      Samuel i tost yerken takip edebiliyorsa,senin nelerini görüyordur :-D
      Hatta korkuyorum benim gördüğüm rüyaları bile görüyordur bu :-D
      SuRGeoN

Oyunu hakkıyla oynayan herkese benden selam olsun...
    • kizil bulut yazdı:

__savasci__ yazdı:

adam yemiyo icmiyo beni radarlatiyo bak :-D :-D
      Seni birtek NR1 mı takip ediyor sanıyorsun..
      Bitcoin e para yatırdığından beri;
      Maliye Bakanlığı(vergi icin :-D )
      Mafya (Kim bu bitcoin in değerini yükselten, ne güzel paramızı aklıyorduk deyip :-D )
      Illuminati ve Sion Tarikatı (komplo teorisyenleri diyor ben degil :-D )
      Çiftlikbank CEO su (Tüh ulan bu avı bitcoin e kaptırdık diyormuş :-D )

Bunların hepsi takip ederken NR1 etmiş çok mu :-D
      Yalnız dikkat et adam müneccim gibi :-D
      Baba Vanga mübarek :-D
      Samuel i tost yerken takip edebiliyorsa,senin nelerini görüyordur :-D
      Hatta korkuyorum benim gördüğüm rüyaları bile görüyordur bu :-D
      :-D :-D

sevdim bunu :like:
    • NUMBERONEXXX. yazdı:

Selam ...

Sökmesini bilebilirsin.
      kom hafif bastığını bilebilirsin
      Sabah 5 te filoyu kaldırdığını bilebilirsin.
      1000 plazma bastığını bilebilirsin

Ama,

Savaşçıdan deu aldığını,
      Filoyu kaldırıp uyuduğunu,
      Balbazarın beni aradığını,
      Sinful un maden yardımı yaptığını,
      Sinful'un Karanlık madde aldığını hem de telefondan aldığını,
      50TL lik aldığını,
      Ankaradaki lokanta sahibi abisini

Birisi sana söylemediği sürece bilemezsin.

Ayrıca benim adımı kullanarak sağa sola telefon açıp PuSu şöyle demiş, PuSu şuraya mail atacakmış diyenleri buraya davet ediyorum. Nickimi destursuz kullananlar buraya yazın bakalım olay neymiş.
    • savas olarak savunana tebrikler

saldıranlarada geçmiş olsun

valla bende selim abiye şaşırdım ama nr le ortak iş yapmayacak diye bişey yok zamanında bende yamamotoyla hiç tanışmasamda 1-2 kere ortak birine kalkmıştık o anki çıkarlarımız ortaktı. samuel de nr1 le yakın zamanda sağlam savaş yaptı şimdi rakipler doğal şeyler bunlar arkadaşlar :thumbsup:

ama adam heder etmiş sizi selim abi :x3:

imza için casper163 e teşekkürler emeğine sağlık