NR1 [K.R.A.L] vs. SAMUEL [Space MP]

• 250-1000M

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Hakikatten evrende kimse kalmamış. Herkes herşeyi rahat takip ediyor
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Damağım çöle dönmüş sesim çamura,oyuncağını geri ver içimdeki çocuğa!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    • ____PuSu____ yazdı:

NUMBERONEXXX. yazdı:

Selam ...

İnsanları karalamayın artık ! samuel takip kadar kolay bişey yok, bir gün evvel 9 galakside sökme atacak Filo 4 küsür inecek ertesi gün savaşçıdan deu alacak 3 galaksiye :) sonra komuta hafif filo basacak 1,3 madeni eritecek 52 mil deu 9 galakside 42 mil düşecek sabah 5 küsürde filo kaldırıp 4 kadar yatacak yada okula gidecek balbazar pusuyu aricak pusu samuel uyandırcak sinful maden yardımı yapacak yetmeyecek telefondan samuel 50 tl karanlık alacak ankaradaki lokanta sahibi abisi :) oda 1000 plazma basacak falan falan arkadaşlar yapmayın hatalarınızla yüzleşin diye birkereliğine bunu yazıyorum hadi rast gele :)
      Sökmesini bilebilirsin.kom hafif bastığını bilebilirsin
      Sabah 5 te filoyu kaldırdığını bilebilirsin.
      1000 plazma bastığını bilebilirsin

Ama,

Savaşçıdan deu aldığını,
      Filoyu kaldırıp uyuduğunu,
      Balbazarın beni aradığını,
      Sinful un maden yardımı yaptığını,
      Sinful'un Karanlık madde aldığını hem de telefondan aldığını,
      50TL lik aldığını,
      Ankaradaki lokanta sahibi abisini

Birisi sana söylemediği sürece bilemezsin.

Ayrıca benim adımı kullanarak sağa sola telefon açıp PuSu şöyle demiş, PuSu şuraya mail atacakmış diyenleri buraya davet ediyorum. Nickimi destursuz kullananlar buraya yazın bakalım olay neymiş.
      :coffe1: yazılanları dehşet içerisinde okuyorum bu yazılanlar doğrumu acaba ?
    • Herkese Merhaba;

GeneralS ittifak kurucusu olarak yazılanlar karşısında ufak bir açıklama yapmam gerektiğini düşünüyorum.

* GeneralS olarak bugüne kadar temiz oyun oynadık, oynamaya devam ediyoruz. Bir taraf olmadık, bu biline.

* Bir çok ittifakın tersine GeneralS oyuncuları kendi kararlarını alma hakkı vardır, Selim abi o anda bir karar almış ve uygulamıştır. Ona saygımız sonsuz. Ben savaşın olduğunu sevdiğim bir abim beni telefon ile aradığında öğrendim. NR ile müttefikmi oldunuz diye sordu. Boyle bir durumun olmadığını kendisine ilettim. Savaş hakkında selim abi ile konuştum ve oyundan mesaj ile destek istendiğini ve destek verdiğini söyledi. Olay bu kadar basit. MÜTEFİK değiliz.

* Samuel NR1 ile birlik olup savaş yapıyor, sonra birbirine saldırıyor. Son aylarda E1 de kim kiminle kime saldıracak, kime tuzak kuracak kimse bilmiyor. E1 deki dengelerin tarafların bu kadar değiştiği ortamda atılan GAR ve bir kaç RIP ın bu kadar büyütülmesi bence anlamsız.

Son olarak; GENERALS olarak bizi yargılayanlar dönüp kendilerine ve muhabbet ettiği oyuncuların neler yaptığına baksınlar.

Sizin kadını ve içkiyi sevdiğiniz kadar; ölümü ve şehitliği seven bir orduyla geldim karşınıza.
      1. Evren HalidBinVelid ( GeneralS )

Sonunda Herkes Anladı Yaaa Nasip , Yaa Kısmeti...
      2. Evren HalidBinVelid ( GeneralS ) : S İ L İ N D İ