[TOT: 931.438.000] Raporsuz Deli [LOTR] & Ay Yildiz vs. panzerkampfwagen vi [ALFA] (S: 130.524.000, D: 800.914.000)

• 250-1000M

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• [TOT: 931.438.000] Raporsuz Deli [LOTR] & Ay Yildiz vs. panzerkampfwagen vi [ALFA] (S: 130.524.000, D: 800.914.000)

15-01-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran Raporsuz Deli [LOTR]

Kruvazör 7.105
      Komuta Gemisi 2.304
      Fırkateyn 5.709

Saldıran Ay Yildiz

Hafif Avcı 40.003
      Kruvazör 4.000
      Komuta Gemisi 3.000
      Fırkateyn 3.000

Savunan panzerkampfwagen vi [ALFA]

Küçük Nakliye Gemisi 10.000
      Büyük Nakliye Gemisi 2.000
      Hafif Avcı 1.000
      Ağır Avcı 20
      Kruvazör 4.000
      Komuta Gemisi 4.000
      Koloni Gemisi 6
      Geri Dönüsümcü 6.004
      Casus Sondasi 132
      Muhrip 10
      Ölüm Yıldızı 1
      Fırkateyn 3.000
      Hafif Lazer Topu 1.000
      Küçük Kalkan Kubbesi 1

Savaş sonrası ...

Saldıran Raporsuz Deli [LOTR]

Kruvazör 6.190 ( -915 )
      Komuta Gemisi 2.276 ( -28 )
      Fırkateyn 5.659 ( -50 )

Saldıran Ay Yildiz

Hafif Avcı 20.220 ( -19.783 )
      Kruvazör 3.502 ( -498 )
      Komuta Gemisi 2.955 ( -45 )
      Fırkateyn 2.979 ( -21 )

Savunan panzerkampfwagen vi [ALFA]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!
      Saldıran taraf ele geçiriyor:
      7.696.533 Metal, 7.696.533 Kristal ve 7.696.534 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 130.524.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 800.914.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 271.922.000 metal ve 157.732.500 kristal bulunuyor.
      Saldıran taraf, toplam 23.089.600 birim ele geçirdi.

Savas harabe takıbı yakalayıp vurulmustur baya ugrastırdı benı ama sonunda yakaladım kı vurduk ama adam daha karlı oldu oyunda bug oldu

Adamın aynı fılosu gerı yerıne geldı ve tum copu soktu yonetıme hemen tıket actım ve yonetımın bana ıncelencektır dıyıp elındekı destek gelen madenle neden fılo bastın tıcaret kuralları 72 saat gecerlıdır ben 72 saat boyunca destek gelen madenle bır sey basmadım ve kendımden altta bır oyuncudanda maden almadım bu yuzden ceza yedık Ogame sanırım bitmiş artık mıllet kırar samet vurur mıllet temız olur ben kırdı olurum neyse bu arada benı vurmak kolay degıldır vurursanız hepınız cezanızı cekersınız su ankı gıbı :P :D
    • CoooL yazdı:

Raporsuz Deli yazdı:

CoooL yazdı:

puahahahaha güzel senaryo ne kadarda simetrik bi filo hazırlanmış ahh samet ahh ne zaman gerçekten tebrık edebilcez senı bakalım :x3: :x3: :x3:
      Acın buyuk anlıyorum arme fena parcaladı senı :D
      hahahah pardonda neyi :D Çöp bile alamadı ayrıca 1000 Tl basıp maden almış hahahahahaha anca oyle vurrurdu zaten :D Noob hadi byyyysss D
      fenaa vurdu rekor oldun rekor hadı ıkıle sımdı
    • Sen ve diğerleri asla anlayamayacaksınız işte arme beni vurmak için 10 M deposu acıldıgında 1000 Tl harcayıp maden alıp filo basar ben çatur cutur adam vurup oyle filo basıp armeyi vurururm :D
      anlayamayacaksınzı aaahh o km nin verdiği hazz sizi kör etmiş :D dasdgskajlfşisafas
      CooL

TEK TABANCA
    • Tebriğimi iletmiştim oyundan da buradan da iletiyim , harabe takibini yaptı vurdu arkadaş , tebrikler , benim buradan yönetime iki çift lafım olacak , evet bug oldu savaş 2 sn arkama kilit şeklinde gerçekleşti , ben sıçradım filom savaşa girdi vuruldu harabe de oluştu , ancak sıçrama da başarılı bir şekilde gerçekleşti , filom sıçradığım ay da sapasağlam duruyordu , ancak vurulan ay da 400 m de enkaz vardı , aydaki maden ile kn bastım km ile yarıla bitir yaptim gezegene nakliye yaptim (kilit yiyen filoda 60 m e yakın maden vardı) gezegende gd bastım , sonuç olarak elimde 2 k kn 2 k gd vardı ve filomun içindeki artan maden vardı , çöpün tamamını kendim topladım , ve elimde kendi filom + filonun harabesi(%50) + uzay tersanesi %25 olmak üzere filomun %175 lik bir kısmı bulunuyordu ben bu durumun ardından deliye tebriğimi ilettikten sonra bug olduğunu açıkladım , ticket açtım , ve hesabı hiç bir oynama yapmadan tatile aldım , ticket sonucu bütün filom silindi , (kendim savaştan sonra bastığım gd ve kn ler dahil.) bütün maden alındı (filomun içindeki kaçırdığım maden dahil.) ve bana hiç bir açıklama yapılmadı , maden nerde filo nerde , kararın detayları nedir? Ticket açtım hakkımı arayacağim , vuran ekibe tekrardan tebrikler güzel vurdulae filo silinmesi konusunda aksini iddia etmiyorum adamların emeği uğraştılar vurdular , ama benim hakkım yeniyor, kendi bastiğim savaş sonrası gemiler , topladığım kendi harabem , bunlar bende kalmalıydı , ki ben ark niyetli hiç bir davranışta bulunmadım , bu bug sonucu savaştan sonra gelen yağma sortilerinin önüne sıçrayıp onları çakma imkanım da vardı ancak yapmadim durumu deli ye de bildirdim ve sonra tatile aldım , kim ilgilendiyse bu ticket bu olay ile haksız karar vermiştir hak yiyor haberi olsun.
    • @Makinaci, @Raporsuz Deli buna benzer eski bir evrende olay olmuştu savunan sıçramış diğer aya kalkan filoyu çakmış aynı saniyede de sıçramamış gözüküp eski ayında bireysel rekor olmuştu saldıran oyuncu dr danger ittifağındaydı o ittifaktan birilerine ulaşıp kararı öğrenip emsal karar isteyebilirsiniz yönetimden

İmza için Gökbörü Göktürk ve Noe'ye teşekkürler

----------- 2016 Model FOSİL ------------

• Mikasa Ackerman yazdı:

@Makinaci, @Raporsuz Deli buna benzer eski bir evrende olay olmuştu savunan sıçramış diğer aya kalkan filoyu çakmış aynı saniyede de sıçramamış gözüküp eski ayında bireysel rekor olmuştu saldıran oyuncu dr danger ittifağındaydı o ittifaktan birilerine ulaşıp kararı öğrenip emsal karar isteyebilirsiniz yönetimden
      aman nabarlarsa yapsınlar ya vermesınler maden falan yeter bu kadar oyun sarmıyor daha zaten :D
    • Castiel yazdı:

Faydasız user rekor olduktan sonra yapılan ittifak yardımıyla filo basmış 1 insan bu kadarmı oyun bilmez yahu :F bide kalkmış millete atar yapıyo daha geçen gün dümdüz olmamışmıydın sen? :F :F :F :F :F :F @Raporsuz Deli
      oyun bu hıc vurulmayacan dıye bır sey mı var hep vurcaz dıye bır sey yok vurmakda vurulmakda var oyunun gercegı bu ama kacmayıp devam etmekde var ama fılo kırmak senın gıbı nayn asla bana vercegın hesabı kırmıssınız :D korkak bana hesap ayarla da bıneyım senın tepene cok konustun ama sen