Namı değer evrenin eeeeen iyi ve temiz oyuncusu cimbombom ceza almış abbboooww :)

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
    Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Amacı başlığı kapattırmak olan hileci bakıcı nooblara cevap vermeyin bence arkadaşlar :)

Herkss kimin ne olduğunu biliyor. Bakın evrenin eeeeeeen iyi oyuncusu @AvaReL bize laf atıyordu her fırsatta ama hırsına yenik düştü ve ilk hatasında yöneticiler gümlettiler. Biz hep biliyorduk o şekilde oynadığını ama bu sefer birşeyleri yanlış yaptı demekki ki yakayı ele verdi, kıyamam evrenin eeeeeeen iyi oyuncusu basriciğime ben yaaa, kaç gündür nerelerde özledim valla :içiçi:

Ne diyorsuk peki biz, gidin kumda oynayın :x5:
    • kajeer yazdı:

16.VanHelsing yazdı:

Multi asıl forum hesabından gel de post kas. Aaaa pardon ceza alıp küsmüştun dimi forumda yine. Zathurayi tebrik eden sen mi gelip temiz oyundan bahsediyorsun. Biz aldığımız her madeni açıklayabilecek şeffaflıkta oynuyoruz. Forumda da bunu defalarca yazdım hodri meydan dedim. Cevap verebilen çıkmadı bugüne kadar. Başka bu kadar iddialı olacak bir ekip de trde henüz çıkmadı. Senin gibi multiler bunu anlayamaz. Sen git abilerin gelsin.
      Siz hiç bir şey açıklayamazsınız, açıklasanızda uydurmadan ibarettir :) Hani baş filocunuz varya :) T ile başlayan hep temizim temizim der dururdu :) birinin hesabını istiyor kıracak ya :) verdiği rakamı çocuk beğenmiyor, bisiklet alıcam bu para az diyor :) :) :)

Temiz şeyler :)
      cevap vermiştim bir kelimem nedeniyle muhtemelen postum kaldırıldı.sevgili yan hesap tested benim zaten daha forumda takipten acizsin oyunda mı takip edeceksin. T harfi ile başlayan derken beni kast ediyor isen hodri meydan tek konuşmami göster böyle bir konuda. Hesaba madene rakamlara tamah edecek birisi değilim. Şeref herşeyden önce gelir bir oyun için ayaklar altına alıp kendime saygımi yitirmem senin abilerin gibi.

------OGAME ISS TR REKORU-------

Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun,yaprakları yine de yere düşer…

• Hayırlı geceler, Hepiniz bildiğiniz üzere bir ceza verilmiştir . Diyecek söz yok kurala aykırı durum varsa bize de ceza vermeleri gerektiğini rekor savaşında yazmıştım lakin. İş bilmeyen yöneticilere kalacağını düşünmemiştim. Cezaya lider ve coma nın takviye dediğini ama kendisinin organize hile takdir ettiğini söyleyen yöneticiye diyecek bir şey yok . Bunu da biz ifade etmedik ticketta kendi yönetici arkadaşımız bay profesyonelin kendi söylemidir.

Burada itiraz edeceğimi husus şudur. İp pooldan ceza veremezsin bu inceleme yapılmamış aceleye getirilmiş demektir. Diyeceğim husus budur. Temelli kapatılıp sonradan küfür deyip açılan hesapları gördü bu gözler artık kim kimi koruyorsa. Benden bu kadar. OGame'ı bırakırım herkese hayırlı geceler.
      Cilgin Avnii
    • Sen geç o ayakları Basri. Yemediğin halt mı kaldı senin. Birleşmede hilticinin filosunu kırdın. Yüzünüze vurunca hiltici Basriye hediye etti dediler.

Turc0 hesabının maden ayda bırakılarak filosu gezegene çekiliyor tatile almadan kimse görmeden daliyorsun tatile alıyor. Daha sonra da sömleri siliyor.Dikkatli gözlem yapmasak kimsenin ruhu duymayacak. Bundan ala organize hile mı var. Aynı zamanda sizin itifakinizda olan açıkça yan hesabınız olduğunu dünya alemin bildiği bir hesabı (w.app konuşmalarından da dünya alem görebilir atarım.) Vurdun mu girdin mi onun turc0 ile mi cakisti bilmem ama sadece turc0 hesabı ile yediğin halt bile net takviyedir. Yüzsüz seni utanmadan gelip yazabiliyor musun hala.

• madmaxreturn yazdı:

Hayırlı geceler, Hepiniz bildiğiniz üzere bir ceza verilmiştir . Diyecek söz yok kurala aykırı durum varsa bize de ceza vermeleri gerektiğini rekor savaşında yazmıştım lakin. İş bilmeyen yöneticilere kalacağını düşünmemiştim. Cezaya lider ve coma nın takviye dediğini ama kendisinin organize hile takdir ettiğini söyleyen yöneticiye diyecek bir şey yok . Bunu da biz ifade etmedik ticketta kendi yönetici arkadaşımız bay profesyonelin kendi söylemidir.

Burada itiraz edeceğimi husus şudur. İp pooldan ceza veremezsin bu inceleme yapılmamış aceleye getirilmiş demektir. Diyeceğim husus budur. Temelli kapatılıp sonradan küfür deyip açılan hesapları gördü bu gözler artık kim kimi koruyorsa. Benden bu kadar. OGame'ı bırakırım herkese hayırlı geceler.
      Merak ettim de senin nickin neydi :)
    • Filo kırmadan alicengiz yaparak kimse fark etmesin diye filo savunma kaybı bile olmadan 3 milyar maden huplet sonra vurduğun yan hesabın sömleri silinsin bir de kimse anlamasın diye.
      Birden çok hesapla bir de aynı anda ceza al vurduğun hesap da dahil. Muhtemelen onlarla da ip adresin cakisti.

İstatistiklerden kesinlikle anlaşılamayacak bir hile yapıyorsun. Galakside biz iyi takip etmemiş olsak üzerine yatacaktin. Daha organize bir hile mi olur. Üzerine 2 yan hesapla beraber ceza aldın. Şurada yazdığın ile bile aslında kabul ediyorsun. Sadece öyle olmasa da böyle olsa diyorsun. Bir insan bu kadar seviyesiz olabilir ancak.

• madmaxreturn yazdı:

Hayırlı geceler, Hepiniz bildiğiniz üzere bir ceza verilmiştir . Diyecek söz yok kurala aykırı durum varsa bize de ceza vermeleri gerektiğini rekor savaşında yazmıştım lakin. İş bilmeyen yöneticilere kalacağını düşünmemiştim. Cezaya lider ve coma nın takviye dediğini ama kendisinin organize hile takdir ettiğini söyleyen yöneticiye diyecek bir şey yok . Bunu da biz ifade etmedik ticketta kendi yönetici arkadaşımız bay profesyonelin kendi söylemidir.

Takviye idi organize idi felandı filandı hadi bunları ticketten öğrendiniz .Benim merak ettiğim İP işini nerden öğrendiniz ? Şu kim kimi koruyor kısmını açar mısın biraz bildiğin bişey varsa söylede bizde bilelim ha bilmiyorsanda kimseye çamur atma . Son olarak Ogameyi bırakacam dedin ya ne zaman bırakıyorsun ?
    • madmaxreturn yazdı:

cezayı alan oyun sahibi sizmisiniz bu bilgileri nerden elde ettiniz ?
    • Cloud41 yazdı:

madmaxreturn yazdı:

Takviye idi organize idi felandı filandı hadi bunları ticketten öğrendiniz .Benim merak ettiğim İP işini nerden öğrendiniz ? Şu kim kimi koruyor kısmını açar mısın biraz bildiğin bişey varsa söylede bizde bilelim ha bilmiyorsanda kimseye çamur atma . Son olarak Ogameyi bırakacam dedin ya ne zaman bırakıyorsun ?
      Bunlarda akışkanlık olmuş kanka artık, hatta akışkanlığı geçmiş hastalık derecesine ulaşmış hazımsızlık. Vurursun hesaba başkası girer, eskiden ay aldırıp radar attırdıkları hesapları kırarlar bir bağımız yok derler, yakalanınca da birileri birilerini kolluyor olur. Lafınız bize ise kimsenin bizi korumasına ve kollamasına ihtiyacımız yok, haddinizi bilin de konuşun.

Şimdi konumuza gelirsek, basrinin hile yaptığı yukardaki mesajla kesinleşti. Bunların derdi neden takviye değil de neden organize :) ne oldu hile yapmayan basri hani pür ve pak oyuncuydun sen, kaç gündür tek yorum bile yazamıyorsun. (biz seni biliyorduk gerçi de hani diyordun ya teşhirde cezam var mı diye :) )

Biz aylardır her şüpheli durumu ticket atıyoruz, her şüphelenilen durumu şikayet ediyoruz ama hiç bağ bulunamıyordu. Demekki sonunda açık verdi basri efendi ve eğer kırdığı hesaplarla arasında bağ bulundu ise bal gibi de organizedir. Helal olsun yakalayan yönetici her kimse, bu kadar profesyonel bir hileciyi yakalamak zordur.

Çünkü bunlar yakalanmadan hile yapmanın kitabını yazan adamlar(dı).

Bay bay basricim, git kumda oyna derdim hep ama sen çamura batmışsın :)

Ayrıca açıklamayı yapan her kimse Pegasustaki nickini söylerse takip edelim bakalım oyunu gerçekten bırakacak mı delikanlı gibi. Burda boş konuşarak olmuyor bu işler.