ARMEGADDON neden ceza aldı?

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• burda konuşanlara bakılırsa hepiniz edepsiz karaktersizsiniz çünkü herkes birbirine iftira atmış. Bana edepsiz diyenler de oyunda hile yapmak mı edep? Yoksa herkes birbirine sallamış demek mi edep? ( ben kimseye hile yapıyor demiyorum sadece sizin söylemlerinizden hareketle bunu söylüyorum)
      İki şeye hakkım olduğuna karar verdim; özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim, çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez.

[FoRßiDDEN ZoNE]

E9
      Emekli

E50 - Wezn
    • Radius yazdı:

armegaddon ck yazdı:

sen her kımsen kuyruk acın var sanırım senıde kırdım zamanında demekkı ondan boyle bılmeden yazıyorsun
      bırde hangı evren kapanmısım fılo kırmaktan yada multıden bı soylersen hesabı sana hedıye edıcem
      Çok geriye gitmeden güncel yazayım o zaman; Izar da kaç kere ceza aldın kırmadan?
      Hadi artist, gönder özelden hesap şifreni..

Bende şifre hala gelmedi, nerede kaldı diye düşünüyorum.
    • Hahahahah burda boş beleş konuşmuş yine KIRMAGEDDON
      Senin hile yapmadıgın evren var mı ? Sana kaç. tane hesap kırdık kallistoda izar da ve virgonun başında.Çalıştırdıgın yan hesaplar hariç.
      Bu kaçıncı ceza alışın.
      Bu evrendede rahat durmadın.
      Senin o forumda yalakalık yapsın dıye çalıştırdıgın insanlar nerede hani gelmemişler bu konuya.
      Senden adam olmaz 50 yaşındasın ama bi baltaya sap olamadın.

178 Bireysel Evren Rekoru
      155 İss Evren Rekoru
      3 Rip vurma rekoru
    • şunlara bak hele evrenin en hızlı zamanında kimseye sataşamazlar artistlik yapamazlar evren ölmüş millete artislik yaparlar :D bizler gideriz yorum yazmaya konu açmaya başlarlar bunların evrenin başlarındada yapaydınızda tarla yapaydık sizi keşke :) cok dizi izliyorsunuz millete iftira atmaktan bıkmadınız her savaş sizingibileere göre kırma yeter artık oyun oplarıda buna bir dur desin artık
      E34 hopelessboy Emekli

jupiter jamesBOND EMEKLİ :F

Xalynth TERMINATOR Emekli

Deimos TERMINATOR Emekli

Ganimed TERMINATOR emekli

Japetus TERMINATOR EMEKLİ

Wezn TERMINATORR...Emekli
    • hopeless_boy yazdı:

şunlara bak hele evrenin en hızlı zamanında kimseye sataşamazlar artistlik yapamazlar evren ölmüş millete artislik yaparlar :D bizler gideriz yorum yazmaya konu açmaya başlarlar bunların evrenin başlarındada yapaydınızda tarla yapaydık sizi keşke :) cok dizi izliyorsunuz millete iftira atmaktan bıkmadınız her savaş sizingibileere göre kırma yeter artık oyun oplarıda buna bir dur desin artık
      Evrenin öldüğünü kim çıkardı yeni yeni hareketleniyor daha. Filolar oturmadan ay alınmalı savaşlar yapılmadan hangi evren ölmüş ki burası ölsün. 50 100 kruvazörlü savaşları mı savaştan sayıyorsunuz siz?