Sabit Lobi Sistemi Hakkında

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Lobi Sistemi Hakkında

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi hakkında ki görüşlerinizi ve geri bildirimlerinizi bu başlık altında yazabilirsiniz.
      Yapacağımız duyurular ile ilgili sorularınızı da yine bu başlık altında sorabilirsiniz.

Teşekkürler.

Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa !!!
    • bermuda evreninde denedim
      face ile bağlanmada sorun var
      şifre unuttuğumuzda oyun nasıl yeni şifreyi tanıyacak
      şifre değiştirdiğimizde oyunda nasıl bir şekilde değişecek

burada güvenli çıkış yapıp tekrar girince otomatik olarak tanıyacak mı diye denedim olmuyor ( facebook bağlantısıyla )

• darthfero yazdı:

bermuda evreninde denedim
      face ile bağlanmada sorun var
      şifre unuttuğumuzda oyun nasıl yeni şifreyi tanıyacak
      şifre değiştirdiğimizde oyunda nasıl bir şekilde değişecek

burada güvenli çıkış yapıp tekrar girince otomatik olarak tanıyacak mı diye denedim olmuyor ( facebook bağlantısıyla )
      facebook ile kayıt olunca facebook ile girişe izin veriliyor. şifreyi unuttuğunuzda yine mailinize şifre sıfırlama gelecek ve girişten sonra lobiye bağlanacaksınız. orada da tüm oyunlarınız görünecek.
      tarayıcıların özelliklerinde şifre ve mail kayıtlı olarak tutuluyor. Ben chrome ile otomatik giriş yapabiliyorum.

• Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Cepden girişler nasıl olacak? Ne zaman başlayacak bu sistem? Cep ve bilgisayardaki tüm tarayıcıları denediniz mi? Nerde bu lobi sistemi deneme bölümü? Sorular sorular.....
      Kesin tarih belil değil. Cepten girişlerde bir problem yok.
      Cevaplar cevaplar -> Oyuna Giriş Ekranı - Lobi Sistemi
      Müdür, o linki tıkladım. Log in yaptim. İngilizce bölumde kaldı. E-mail geldi. Aktivasyon yaptım. Oyunu göremedim.
    • Marlox yazdı:

Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Cepden girişler nasıl olacak? Ne zaman başlayacak bu sistem? Cep ve bilgisayardaki tüm tarayıcıları denediniz mi? Nerde bu lobi sistemi deneme bölümü? Sorular sorular.....
      Kesin tarih belil değil. Cepten girişlerde bir problem yok.Cevaplar cevaplar -> Oyuna Giriş Ekranı - Lobi Sistemi
      Müdür, o linki tıkladım. Log in yaptim. İngilizce bölumde kaldı. E-mail geldi. Aktivasyon yaptım. Oyunu göremedim.
      Yeni bir oyun oluşturdunuz mu?

• Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Kesin tarih belil değil. Cepten girişlerde bir problem yok.Cevaplar cevaplar -> Oyuna Giriş Ekranı - Lobi Sistemi
      Sonuç?
    • Marlox yazdı:

Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Sonuç?
      Origin evrenine lobi sistemi ile giriş yapmayı başardınız. :k1:

• Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Sonuç?
      :) Sonuç? İyi bir hatl mı ettim? :) Yarın birgun lobi sistemi başladığında normal oyunumuza gitebilecekmiyiz. Ayrıca bir tavsiye 1gün saldırı yasağı getirmezseniz başladığında çok kişi vurulur oyuna girememekten. :)
    • Marlox yazdı:

Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Bolorpo yazdı:

Marlox yazdı:

Sonuç?
      :) Sonuç? İyi bir hatl mı ettim? :) Yarın birgun lobi sistemi başladığında normal oyunumuza gitebilecekmiyiz. Ayrıca bir tavsiye 1gün saldırı yasağı getirmezseniz başladığında çok kişi vurulur oyuna girememekten. :)

Lobi sistemi TR serverlarına uygulandığı zaman şuan yaptığınız gibi lobiden giriş yapabileceksiniz. Bu önerinizi ileteceğim.

• Okuduğumu yanlış anlamadıysam lobi sisteminde hesaplarımızı bir arkadaşımıza bizim belirliyeceğimiz süre kadar baktırabiliyoruz . Bakıcılı oynamanın kurallara eklenmesi olarak görüyorum ve bana yanlış geliyor . Bu konuda diğer oyuncuların ve @Bolorpo sizin görüşünüzü merak ediyorum

AltınordA

Yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir kural ihlali görülmemiştir.
    • Ne lobisi yaa. Şirket lobide mi bekletmeye karar verdi artık bizi. Gerçi Multi yan hesap olaylarına karşı faydalı olacaksa dil taraması dahil herşeye varım. Belki o açıdan faydalı olur bari. Her şerde hayır vardır derler. Bi login kısmı vardı berbat olmayan ona da el attın sağol Gameforge. Her girişte fuhrer de dedirtir bu alamanlar bize ilerde.

------OGAME ISS TR REKORU-------

Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun,yaprakları yine de yere düşer…

• kerimtk yazdı:

Okuduğumu yanlış anlamadıysam lobi sisteminde hesaplarımızı bir arkadaşımıza bizim belirliyeceğimiz süre kadar baktırabiliyoruz . Bakıcılı oynamanın kurallara eklenmesi olarak görüyorum ve bana yanlış geliyor . Bu konuda diğer oyuncuların ve @Bolorpo sizin görüşünüzü merak ediyorum
      Evet ilk izlenim olarak bakıcılı oynamak veya aynı evrende bir çok hesapla oynamak artık legal olarak görünüyor olabilir fakat token kullanımı ile aynı evrendeki bir veya birden fazla oyun hesabına bakmak yasak.
      Multi kuralı ve takviye ile ilgili kurallar geçerli olacaktır.

Token kullanımı size aynı evrende ki bir arkadaşınızın hesabına bakmanıza olanak sağlıyor olabilir, aynı şekilde 6/24 değilde xxx/24 de yapma imkanınız var ama kurallar dahilinde bunlar sınırlı olacaktır.
      Lobi sistemi ve gelen yenilikler ile birlikte, kurallarımızı da revize edeceğiz.

Çok daha güzel haberler ile karşınızda olacağız :like:

• Taken olayı bana çok ters göründü..
      Kurallar diyorsunuz ama, kuralların bazılarında farklı adminlerden farklı yorumlarla farklı şekilde işlemler yapılabiliyor. Buda çok karmaşaya, dahası bazı oyuncuların da bunu bir açık olarak kendi lehlerine kullanmalarına olanak verecekmiş gibi gözüküyor buradan baktığımda.
      Benim asıl sorum, Bir hesabım var diyelimki A serverinde, ve bu hesap xxx@yyy.com mail adresimle kayıtlı ve gene diyelimki başka bir serverda ise aaa@cbc.com mail adresimle oyunum var. Her iki oyuna da aynı PC (ler) den girip oynuyorum. Kendimce sebeplerden her iki oyunumun mail adresini değiştirmek istemiyorum. Lobi sisteminde her iki oyunumu nasıl oynayacağım? (USA server ve TR serverda oynuyorum mesela ve her iki oyunumdaki arkadaşlarımda kayıtlı olduğum mail adreslerim üzerinden iletişime geçiyor. Bunları değiştirmek istemiyorum)
    • Neden durduk yere oyuna girişler değişiyor? bence ileriki adıma hazırlık ve inşallah öyle olur çünkü ogamein eski keyif veren kalabalık server günlerine dönmesini sağlayacak bu da nedir? ülke serverlarından vazgeçilip ortak server açılması. tüm ülkeler aynı evrene kayıt olacak ve evrenler hareketli oyuncu sayısı yüksek olacak. umarım bu lobi girişi bunun içindir.