Sabit Lobi Sistemi Hakkında

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• kerimtk yazdı:

opteron yazdı:

@ExtraTerrestriaL

bakman gereken noktaları söyledim,incelersen görürsün.bunun dışında burdan yazacagım başka bir bilgi yok.ama sistemi penetre ederim diyorsan buyur yol senin :e10:
      şunuda dip not olarak belirteyim,hem yazılım hemde arkasındaki donanım desteğiyle bence üst seviye iş çıktmış.güzel ekip,güzel iş.
      hocam yazdıklarınız konuya hakim kişiler için bişey ifade edebilir ama bu işlerle alakası olmayanlar için hiç bi anlam ifade etmiyor. kendi adıma hiç bişe anlamadım yani araştırsamda anlamam çünkü yazılım namına hiç bişe bilmiyorum. Hani dr a gidersin sana tıp dilinde konuşur konuşur hocam tamamda ne olmuş neyim var yani dediğinde önemli bişe değil eklemleri zorlamışsın der ya ona benziyor bu işde.
      Açıkçası lobinin çevrim içi kullanıcı saysını göstermesi ve girişin basamaklı olmasından başka bi farkını göremedim. Bildiğiniz yeni sekmede açılıyor. lobi sayfasını kapatsanızda yeni sekmede açılan hesaplarınızı kullanmaya devam ediyorsunuz.
      Ama geldiğide iyi oldu en azından birleşme için bir bahaneleri kalmadı

Kendisi de söyledikleri ile ilgili birşey bilmiyor emin ol :)
    • cep telefonunda sürekli kullandığım tarayıcıdan oyuna giriş yapamıyorum açılmıyor lobi sistemi şifreyi girdikten sonra lobinin arka planı geliyor ama lobi gelmiyor. farklı tarayıcı ile denedim giriş yapıyor ama ben alıştığım Dolphin tarayıcıyı kullanmak istiyordum yokmu bir çözümü?
      ACS
      2009-2018 SHooTeRs
    • farklı derken ne farkı var? benim onu kullanmamın sebebi diğer tarayıcılara göre daha hızlı tepki veriyor misal diğer tarayıcılarda yakınlaştırdığımda takılma olurken dolphin tarayıcıda takılma olmuyor oyun daha akıcı olduğu için uzun süredir onu kullanıyordum ben lobi gelince kullanamıyorum artık.
      ACS
      2009-2018 SHooTeRs
    • 4 tarayıcı dısında ir taraıcı kullanıyorsan mutlaka ticket at.yanlış anlaşılmaya müsait durumlar yaşamazsın.dolphin güncelleme yaptıktan sonra lobiden faydalanırsın yine ama ticket atarsan iyi olur.
      forumda konu silinmişmidir bilmiyorum,bir kaç oyuncunun hesabı dolphin,ve duck web browser yuzunden kapatılmıstı
    • şimdi anlamadığım birşey var . oyuna girmek için lobiye giriyoruz ve öyle oyunlara giriş yapıyoruz. ama lobi sayfasını kapatınca oyunlarımız açık bi şekilde yeni sekmede kalıyor. biraz önce lobi sekmesine geçtim bi bakayım diye online sayılara . çıkış yapmış. tekrar giriş için mail şifre istiyor ama oyunlarım açık. lobiden düşüyorsun ama oyunlar açık bana çok saçma geldi bu iş. lobi ile oyunların bağlatısı nasıl ben çözemedim. şu sistemi teknik bilgi sahibi biri anlayabileceğimiz dilde anlatabilir mi

AltınordA

Yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir kural ihlali görülmemiştir.
    • Lobi sisteminde oyunlarınız mevcut ve lobi üzerinden bu oyunlara giriş yapabiliyorsunuz. Oyunu kapatmak için ilgili oyunu kapatmanız yeterlidir.
      Lobiyi kapatınca oyunlar kapanmıyor. Ama oyunları açmak için lobiye giriş şart. Ayrıca bir adet lobiyi açabiliyorsunuz.

Online sayılar ise 1 saat önceki rakamı göstermektedir. Anlık giriş çıkışı göstermez.

Bu arada hesabına ulaşamayan birçok oyuncunun hesabını sorunsuz bir şekilde kendisine ilettik. Sorun yaşayan oyuncularımız ticket üzerinden bizlere ulaşabilir.

Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa !!!
    • Bolorpo yazdı:

Lobi sisteminde oyunlarınız mevcut ve lobi üzerinden bu oyunlara giriş yapabiliyorsunuz. Oyunu kapatmak için ilgili oyunu kapatmanız yeterlidir.
      Lobiyi kapatınca oyunlar kapanmıyor. Ama oyunları açmak için lobiye giriş şart. Ayrıca bir adet lobiyi açabiliyorsunuz.

Online sayılar ise 1 saat önceki rakamı göstermektedir. Anlık giriş çıkışı göstermez.

Bu arada hesabına ulaşamayan birçok oyuncunun hesabını sorunsuz bir şekilde kendisine ilettik. Sorun yaşayan oyuncularımız ticket üzerinden bizlere ulaşabilir.

@wantura

AltınordA

• Biz oyuna giremedigimizi yazdıklca forumda ki bazı user ler bizi multicilikle , bakicilikla bile suçladı. Bu konuda tek destegi yorulmadan büyük bir samimiyetle çalıştığına inandığım @Bolorpo ADMİNİMİZDEN gorduk.
      Bana da ticket açarsam oyunumu tatile alabileceklerini söyledi. Ama maalesef tatile alma fırsatıni bulamadan vuruldum.
      Artık oyuna giremeyisimin bir önemi kalmadı, sanal bir oyunun gerçek karakterleri olarak
      "etik " kelimesinin neler ifade edebilecegini sanırım her oyuncu sozluge bakmadan vicdan muhasebesiyle öğrenecektir.
    • wantura yazdı:

Biz oyuna giremedigimizi yazdıklca forumda ki bazı user ler bizi multicilikle , bakicilikla bile suçladı. Bu konuda tek destegi yorulmadan büyük bir samimiyetle çalıştığına inandığım @Bolorpo ADMİNİMİZDEN gorduk.
      Bana da ticket açarsam oyunumu tatile alabileceklerini söyledi. Ama maalesef tatile alma fırsatıni bulamadan vuruldum.
      Artık oyuna giremeyisimin bir önemi kalmadı, sanal bir oyunun gerçek karakterleri olarak
      "etik " kelimesinin neler ifade edebilecegini sanırım her oyuncu sozluge bakmadan vicdan muhasebesiyle öğrenecektir.
      Siz ticket açın inceleyelim. :like:

Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa !!!
    • wantura yazdı:

Biz oyuna giremedigimizi yazdıklca forumda ki bazı user ler bizi multicilikle , bakicilikla bile suçladı. Bu konuda tek destegi yorulmadan büyük bir samimiyetle çalıştığına inandığım @Bolorpo ADMİNİMİZDEN gorduk.
      Wantura hocam zararınız yerıne konulur merak etmeyın sızlık bır durum yok.Bır magdurıyet durumu var bu en kısa surede gıderılır.Moralınızı ve keyfınızı bozmayın .

• wantura yazdı:

wantura yazdı:

bilgisayardan sıkıntı yok. Sadece mobilden giremiyorum.

adminim yazdığını gör diye seni etiketledim ama sen laf sokmuşsun bu başlıkta yazılması doğru değil ama kendimi ifade etme gereği duydum. ittifak arkadaşımda biliyor sende gayet iyi biliyorsun . veri gizliliği maddesinide izin veriyorum yöneticiler istersen paylaşsınlar sana lobi gelmeden öncede sonda atıyordum sana kalktım on oldun lobi geldikten sonrada sonda attım . filon yerde değildi gece . gündüz baktım filon yerde genllikle genel bakış attığın gezde 30min vardı . kalktım savaş oldu 7-8dk sonra on oldun.
      daha önce oyuna giriş ypabildiğinide yazmışsın giriş yaptığınıda biliyorum çünkü hiç giremesen filon havada olmazdı. neyse ben kimsenin forumdaki probleminden faydalanıp vurmadım . kolay kolay geszegenlere bile girmeyen biriyim solarları vurulmasın diye oyuncuların .

başlıkla çok alakası yok ksuurabakmayın ama açıklama yapmam lazımdı

edit: oyundan dediğim gibi hala benim sizin probleminizi görüpte saldırdığımı düşünüyorsanız aldım madeni ve harabeyi istediğiniz kordinata atarım .

AltınordA

• wantura yazdı:

Hocam bu konuda 4 5 post gördüm sana söylenen multicilik ve bakıcılıkla ilgili emin ol hepsi espri amaçlıydı şahsına yönelik değildi o yüzden rahat ol yani sana bir şey diyen yok. Mağdur olmana da üzüldüm ben vurulduğunu bilmiyordum. Bütün suç teknik adminde. @Bolorpo banlansın :O
    • @kerimtk kardeşim meselenin maden olmadığını sana oyundan da söyledim . Ben işin sadece " etik "kismindayim. Daha önceki yazılarımda ve hatta adminimizin özel mesajına cevabımda da oyuna sabit bilgisayardan girebildigimi ama gün içinde böyle bir şansım olmadığını belirtmiştim. Vuruldukdan sonra oyuna zaten sabit den girmiştim savasin saatine bakarsan mesainin bittiğini anlarsın.
      Benim anlatamadıgim nokta savaşın oyun kurallarina aykiri inceleme gerektirecek bir yani yok. Sadece kurallarda yazmayan ETİK kelimesinin anlamıyla ilgisi var.