Evren Rip Vurma Rekoru !! simurg [Z_Z_Z] vs. KOBRA [KADEMECI] (S: 26.733.000, D: 108.449.000)

• 50-250M

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Evren Rip Vurma Rekoru !! simurg [Z_Z_Z] vs. KOBRA [KADEMECI] (S: 26.733.000, D: 108.449.000)

13-03-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran simurg [Z_Z_Z]

Küçük Nakliye Gemisi 6.449
      Hafif Avcı 15.135
      Kruvazör 2.948
      Komuta Gemisi 612
      Fırkateyn 1.581

Savunan KOBRA [KADEMECI]

Küçük Nakliye Gemisi 126
      Büyük Nakliye Gemisi 531
      Hafif Avcı 174
      Ağır Avcı 42
      Kruvazör 22
      Komuta Gemisi 26
      Geri Dönüsümcü 357
      Casus Sondasi 10.628
      Bombardıman Gemisi 4
      Muhrip 2

Ölüm Yıldızı 8
      Fırkateyn 7

Savaş sonrası ...

Saldıran simurg [Z_Z_Z]

Küçük Nakliye Gemisi 5.898 ( -551 )
      Hafif Avcı 13.902 ( -1.233 )
      Kruvazör 2.715 ( -233 )
      Komuta Gemisi 568 ( -44 )
      Fırkateyn 1.461 ( -120 )

Savunan KOBRA [KADEMECI]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!
      Saldıran taraf ele geçiriyor:
      4.294.215 Metal, 2.045.530 Kristal ve 340.305 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 26.733.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 108.449.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 51.970.400 metal ve 47.200.000 kristal bulunuyor.
      Saldıran taraf, toplam 6.680.050 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.
      Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 41.223.615
      Kristal: 39.819.530
      Deuterium: -1.925.695
      Saldıran tarafından yapılan kâr 79.117.450 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -54.216.215
      Kristal: -51.619.530
      Deuterium: -9.293.305
      Savunan toplam 115.129.050 kadar birim kaybetti.

Simurg der ki;

"Filo aydan gezegene konuşlandırma olarak kaldırılmıştı, gezegene saldırı filosu çıkıp geri çektirttim. Dönüş saatini hesaplayıp çevredeki riskleri de göze alarak saldırıyı gerçekleştirdim. Arkadaş hata yaptı ve cezasını çekti, kurtarmaya çabaladı lakin başaramadı. Kendine geçmiş olsun. ."

Mesaj düzenlendi 3 defa, son düzenleyen WildDewil ().

• arkadaş zaten multiydi de kimin multisi olduğunu kestiremiyordum. yersen. simurg sonun yaklaşıyor. yaptığınız her haksızlığın bedelini ödeyeveğiniz hesap günü yakındır. adaletimle tanışacaksınız. 8 kişilik listenin 3. sırasındsın. korkmaya başlasan iyi olur.

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen lubinya ().

• Ahmetcan yazdı:

bakya demek donusu hesapladiniz bende o kadar konus yolluyorum sonra geri cekiyorum ama nedense en yakin olarak geri donusumde kilit atanlar 6 dk yaklasa bildiler siz o kadar profosyenelseniz benide kitlesenizya gelip herkes icinde soz ozur dlicem sizden. Guldurmeyin beni yavv
      1350M filo tahrip puanının hepsi multi vurarak oldu. Aslında evrendeki herkes bizim multimiz.
      Herkes gel ağabey vur bana diyor. Sizin gibi provokatif söylemlerde bulunan insanlar, buradan şov yapmak yerine ne diye ticket atıp gerekli cezaları aldıramıyor ? Tabi çamur at izi kalsın sizin gibilerin yapabildiği en güzel şey. Başka bir beceriniz yok zaten.

Ben oyunun başında 6/24 kuralına uymadım diye önce ceza aldım, sonrada 2-3k maden diye hesabım kapatıldı, daha önce böyle bir ceza almadığımdan madeni geri atmam gerektiği gelmedi aklıma :facepalm: .
      Operatörler bu kadar acımasızken kimse bana maval okumasın. En ufak bir şüphede dahi açıklama isteniyor, varsa şüpheniz atın ticketinizi. İnsanlar ağız kokunuzu çekmek zorunda değil.
    • Ahmetcan yazdı:

bakya demek donusu hesapladiniz bende o kadar konus yolluyorum sonra geri cekiyorum ama nedense en yakin olarak geri donusumde kilit atanlar 6 dk yaklasa bildiler siz o kadar profosyenelseniz benide kitlesenizya gelip herkes icinde soz ozur dlicem sizden. Guldurmeyin beni yavv

Oyuncu adını özelime atar mısın, ben herkesin yerine seni kitlerim merak etme
    • Öncelikle ne saldıranı, ne de savunan arkadaşları tanımam.

Konuşlandırma dönüşü hesaplamak herkesin harcı olmadığı için en çok iftira atılan savaş tarzlarıdır. (Millet alışmış off olan adamları vurmaya) Yeterli deu ve zamanınız olması gerekir. 20 saatlik konuşlandırma dönüşünü hesaplamak ile 5-10dk kalanı hesaplamak arasında fark vardır.

Yanlış hesaplanan her saniye 2 saniye olarak dezavantaj sağlar. Hele dönen filo aya dönüyorsa ve dönen ayda alınmamışsa rakibin sıçrayıp kaçma ihtimali doğuyor. Bu bakımdan tebrik edilesi türden bir savaş.

Savunana da geçmiş olsun
      Ne demişler; Düşmanı bildiğiniz kadar kendinizi de biliyorsanız, zafer konusunda
      şüpheniz olmasın.