Evren Rip Vurma Rekoru !! simurg [Z_Z_Z] vs. KOBRA [KADEMECI] (S: 26.733.000, D: 108.449.000)

• 50-250M

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
    Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Yeni evren için özellik belirleme anketi açılmıştır. Oylarınızı kullanabilirsiniz.
    Oy kullanmak ve detaylı bilgi almak için Yeni Evren Özellik Anketi 'ne bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• SoLo TurK yazdı:

MeRMi Ma yazdı:

işini biliyorsan her zaman konuş dönüşü yakalarsın, benim oynadığım evrene girin, merkürdeki savaşlara bakın. amatörler bu işi bilmediği için filosunun vurulmasını bile anlamazlar, atıp tutan elemanlara soruyorum dayanağınız nedir ? elinizde bir kanıt duyum vs var mı ? kulaktan dolma bilgiyle yazarsanız herkesi suçlarsınız,

yukarıda yazan bir eleman vardı konuş atacam filomu vuramazsınız .oyuncu adını bekliyorum. seni 1 bn ile de olsa kitlerim hadi yolla kullanıcı adını tabi cesaretin varsa
      anlamadığım arkadaş simug o kapasite olmadığını söylemiş sen niye atliyorsun?Ayrıca vurulan hesap ismi savaştan sonra hemen değişti banka numarası yapılıp ismi tatile çekildi yakında tekrar açarlar bida filo basıp vururlar bariz kirmis hesabi sen neyin peşindesin sen özelden oyuncu ismini at bak ben sana neler ediyom seyret

o arkadaş simurg'u tanıyor mu önce bunu sorsaydın keşke, 2 kelime muhabbeti olmuş mu ?
      savunan oyuncu çıksın namusu ve şerefi üzerine yemin etsin olay daha netlik kazanır.
      yada sen simurg veya başka bir oyuncu hakkında ithamda bulunurken elinde ne gibi deliller var da böyle konuşuyorsun? eğer elinde herhangi bir delili yoksa o zaman sende iftira atıyorsun ve klavye delikanlılığı yapanlara çanak tutyorsun,

ben seni tanımam etmem, yapmış olduğun bir savaş hakkında şunu desem, bu filo vuruldu ve kırıldı sonuç ? sen gerçekten bunu yapmış mı oluyorsun .?

simurg bu olayla ilgili ticketi kendisi atmıştır, incelemenizi yapın ve aklınıza şüphe varsa verin cezamı diye, ayrıca bu zatın itti
      arkadaşı olan Akademisyen isimli oyuncunun simurga mesaj atıp hesabımı satıyorum alır mısın dediğini de inkar eder mi o ittifak , dün bu elemanın filosu da vuruldu neden savaşı asılmadı çünkü hesap satıldı ? whatsap konuşmaları varmış, o arkadaşın telefonunu bilen varsa rica eder alırız sümurgdan , doğruluğu teyit edilir
    • ExtraTerrestriaL yazdı:

Son olarak merak ediyorum da bir filo havada nasıl vuruluyor, onu bi açıklasana :F
      Sen nasıl pro oyuncusun Allah aşkına ? Havadaki filo nasıl vurulur daha onu bilmiyorsun sonra benim oyunculuğuma laf ediyorsun :-D

Bak şimdi sana tane tane anlatıyorum, anlamazsan rica et belki tekrar anlatırım.

Önce saldıracağın vatandaşın aylarını birer birer alıyorsun, daha sonra açığa çıkan filoyu radardan takip ediyorsun. Giden filonun konuş, sökmek, nakliye vs. durumuna göre hesap ve zorluk değişebilir. Tabi savunan oyuncunun alabileceği desteğe göre de bu durumlar yine değişkenlik gösterir. Şahsen destek bulursam sizleri bir güzel düzleyebilirim :-D Ama bir başıma kaldım bu evrende <X Her neyse daha sonra filonun çekiliş saatine göre hesaplar kitaplar yapılıp gerekli kilitler atılır ve havadaki filo böylelikle vurulur.

Anlayasın diye basit anlattım bak kıymetimi bil 8o

Bir sonraki derste 9 kişilik defans nasıl yapılır onu anlatırım. İyi bir çocuk olursan belki şirinleri bile görebilirsin :b3: :thumbsup:
    • WildDewil yazdı:

Ahmetcan yazdı:

bakya demek donusu hesapladiniz bende o kadar konus yolluyorum sonra geri cekiyorum ama nedense en yakin olarak geri donusumde kilit atanlar 6 dk yaklasa bildiler siz o kadar profosyenelseniz benide kitlesenizya gelip herkes icinde soz ozur dlicem sizden. Guldurmeyin beni yavv
      1350M filo tahrip puanının hepsi multi vurarak oldu. Aslında evrendeki herkes bizim multimiz. Herkes gel ağabey vur bana diyor. Sizin gibi provokatif söylemlerde bulunan insanlar, buradan şov yapmak yerine ne diye ticket atıp gerekli cezaları aldıramıyor ? Tabi çamur at izi kalsın sizin gibilerin yapabildiği en güzel şey. Başka bir beceriniz yok zaten.

Ben oyunun başında 6/24 kuralına uymadım diye önce ceza aldım, sonrada 2-3k maden diye hesabım kapatıldı, daha önce böyle bir ceza almadığımdan madeni geri atmam gerektiği gelmedi aklıma :facepalm: .
      Operatörler bu kadar acımasızken kimse bana maval okumasın. En ufak bir şüphede dahi açıklama isteniyor, varsa şüpheniz atın ticketinizi. İnsanlar ağız kokunuzu çekmek zorunda değil.

WildDewil yazdı:

Boonsea-41 yazdı:

Konus dönüşü hesaplamış puhaha güldürmeyin beni...bu evrende onu yapıcak oyuncu olduğunu sanmıyorum. Zaten filo kıranlar belli evrende hep aynı kişiler. Nedense kırılacak filo kalmadığından artık günde 2 filo vuramıyorlar.Sizin gibiler yüzünden evrenler çabuk ölüyor herkes bırakıp gidiyor.Zaten artık parası olan ego tatmini yapmak için ogame’ e geliyor.Gerçek oyunculuk kalmadığı için oynamanında anlamı kalmadı.
      Bir siz oyuncusunuz, bizler ayakçı takımıyız. Filoyu ne zaman çektiğini bildikten sonra gerekli arayüze verileri giriyorsun o sana dönüşün ne zaman olduğunu söylüyor. Sayıları az buçuk bilen biri için fazlası ile kolay bir işlem. Bu kadar yeteneğin yoksa git mario oyna. Onu da beceremezsin gerçi sen :-D
      Bi bitmediniz, laf yiyip yiyip gitmek hoşunuza gidiyor galiba. Varsa kanıtın kapattır hesabı. Yoksa da sus ki en azından efendi olduğunu düşünelim.
      Bu aglak arkadas pegasusta sistemine inmemizden itibsren hicbir cezamiz olmamasina ragmen aylardir bize hileci vs dedi forum hesabi da yonetime iftiradan kapandi. Fakat goruyorum ki pegasus evreni bssliklarinda aglayan sacmalayan iftiralar atan bu zati muhterem burada melek kesilmis bi de empati felan diyo :F bunun gibi cifte karakterli insanlari gormek zorunda olan evren sakinlerine uzuldum acikcasi. Evren acilali 2 ay bile olmamos yeni tanidigi adami olumune savunuyor hile yalacagina zerre ihtimal vermiyor cunku cikari bunu grrektiriyor.
    • revenge yazdı:

WildDewil yazdı:

Ahmetcan yazdı:

bakya demek donusu hesapladiniz bende o kadar konus yolluyorum sonra geri cekiyorum ama nedense en yakin olarak geri donusumde kilit atanlar 6 dk yaklasa bildiler siz o kadar profosyenelseniz benide kitlesenizya gelip herkes icinde soz ozur dlicem sizden. Guldurmeyin beni yavv
      1350M filo tahrip puanının hepsi multi vurarak oldu. Aslında evrendeki herkes bizim multimiz. Herkes gel ağabey vur bana diyor. Sizin gibi provokatif söylemlerde bulunan insanlar, buradan şov yapmak yerine ne diye ticket atıp gerekli cezaları aldıramıyor ? Tabi çamur at izi kalsın sizin gibilerin yapabildiği en güzel şey. Başka bir beceriniz yok zaten.

Ben oyunun başında 6/24 kuralına uymadım diye önce ceza aldım, sonrada 2-3k maden diye hesabım kapatıldı, daha önce böyle bir ceza almadığımdan madeni geri atmam gerektiği gelmedi aklıma :facepalm: .
      Operatörler bu kadar acımasızken kimse bana maval okumasın. En ufak bir şüphede dahi açıklama isteniyor, varsa şüpheniz atın ticketinizi. İnsanlar ağız kokunuzu çekmek zorunda değil.

WildDewil yazdı:

Boonsea-41 yazdı:

Konus dönüşü hesaplamış puhaha güldürmeyin beni...bu evrende onu yapıcak oyuncu olduğunu sanmıyorum. Zaten filo kıranlar belli evrende hep aynı kişiler. Nedense kırılacak filo kalmadığından artık günde 2 filo vuramıyorlar.Sizin gibiler yüzünden evrenler çabuk ölüyor herkes bırakıp gidiyor.Zaten artık parası olan ego tatmini yapmak için ogame’ e geliyor.Gerçek oyunculuk kalmadığı için oynamanında anlamı kalmadı.
      Bir siz oyuncusunuz, bizler ayakçı takımıyız. Filoyu ne zaman çektiğini bildikten sonra gerekli arayüze verileri giriyorsun o sana dönüşün ne zaman olduğunu söylüyor. Sayıları az buçuk bilen biri için fazlası ile kolay bir işlem. Bu kadar yeteneğin yoksa git mario oyna. Onu da beceremezsin gerçi sen :-D Bi bitmediniz, laf yiyip yiyip gitmek hoşunuza gidiyor galiba. Varsa kanıtın kapattır hesabı. Yoksa da sus ki en azından efendi olduğunu düşünelim.
      Bu aglak arkadas pegasusta sistemine inmemizden itibsren hicbir cezamiz olmamasina ragmen aylardir bize hileci vs dedi forum hesabi da yonetime iftiradan kapandi. Fakat goruyorum ki pegasus evreni bssliklarinda aglayan sacmalayan iftiralar atan bu zati muhterem burada melek kesilmis bi de empati felan diyo :F bunun gibi cifte karakterli insanlari gormek zorunda olan evren sakinlerine uzuldum acikcasi. Evren acilali 2 ay bile olmamos yeni tanidigi adami olumune savunuyor hile yalacagina zerre ihtimal vermiyor cunku cikari bunu grrektiriyor.

Empatiden bahseden senin Fatih kankandı, gözler baya bozuk galiba yazık 8) Ben laf anlatmaktan yoruldum siz laf yemekten yorulmadınız.
      Ben size hileci, multici tarzında bir şey dediğimi hatırlamıyorum. Dediysemde Fatih kankanın bana demiş olduğu ithamlardan sonra kısasa kısas olsun diyedir.

Ben şaibeli savaş var diyorum. Bunu herkes biliyor. Linkten ceza alan yalnızca sizin düşman bellediklerinizdi. Bunu hiç bir kimse normal göremez.

Ben melek gibi bir insanım zaten, beni çığırdan çıkaranlar utansın. Hadi selametle kardeş.
    • Arkadaşlar yeterince içinizi döktünüz. Şahsi meselelerinize özelden devam ediniz veya Oyuncular Arası Tartışmalar bölümünde devam edebilirsiniz. Birbirinize karşı üslubunuz ve ithamlarınız için herhangi bir hatırlatma yapmam gerekmiyor diye düşünüyorum.

Keyifli Forumlar.

Betelgeuse / Hyperion / Libra / Xanthus / Güncel Haberler & Teknoloji
    • WildDewil yazdı:

Boonsea-41 yazdı:

Bir siz oyuncusunuz, bizler ayakçı takımıyız. Filoyu ne zaman çektiğini bildikten sonra gerekli arayüze verileri giriyorsun o sana dönüşün ne zaman olduğunu söylüyor. Sayıları az buçuk bilen biri için fazlası ile kolay bir işlem. Bu kadar yeteneğin yoksa git mario oyna. Onu da beceremezsin gerçi sen :-D
      Bi bitmediniz, laf yiyip yiyip gitmek hoşunuza gidiyor galiba. Varsa kanıtın kapattır hesabı. Yoksa da sus ki en azından efendi olduğunu düşünelim.
      senin ne düsündügünün bir önemi yok benim için.senin ne olduğunu kendin çözmüşsün zaten. Emin olki sen mario bile oynayamazsın.mevzu orada zaten ne kadar ticket atılsada kapanmıyor hesaplar çünki ip farklı :) ver iban yatırayım paranı sonra çık hesapdan vurdukdan yarım saat sonragir tatile al senaryo hep aynı.. haa pardon seninki farklıydı demi konuş dönüşü :):) saati vermiş olmalı çıkmadan önce... boşuna kendini aklamaya çalışma uğraşdıkca batıyorsun.