Neden çalışma boyunca saldırma yasağı verilmiyor eskisi gibi ?

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
    Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
    Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• sene olmuş 2018, aylardan mayısın ortasına gelmişiz, hala yönetim haksızlık yapıyor, GF şirketi yanlış iş yapıyor, adaletsizlik var diye yakınıp bunların düzeltilmesini bekleyen var. pollyanna görse kıskanır yemin ediyorum :901:

GF şirketi ve bağlantılarından bugüne kadar oyunculara ne hayır gelmiş, ne düzgün iş yapmışlar??

@Bolorpo hariç, harabe takip et de edelim, filo kır de kıralım, ay al de ay alalım reis :F
      yaprakları yerken kipir kipir, sapına gelince meee :F
    • baska evrende oynayan bır arkdasım az kalsın vuruluyordum dedı.
      cocuk wardıyalı sıstemde calısıyor ve belırlı mola hakları var gunde 2 3 kez cıkabılıyor molaya ve bu zamanlar oyununa bakıyor.
      yanı boyle bır durumda oyuncuların hakkını savunması gereken koruması gereken yonetım hıc bır sekılde bu konuda bır calısma
      yapmıyor, bu oyuncu 10 saatlık bır calısma sebebıyle nıcın hesabını 2 gun tatıle alsın yada neden madurıyet yasasın.
      bu tarzda bır calısma oldugunda , bu calısma suresınce saldırı kuralı getırtmek bu kadar zor mu ?
      gıden cok buyuk aylar yıllarca suren emekle yapılmıs fılolarda olabılırdı o zaman ne olacaktı ?
      1 EVREN 1. Sİ
      47. EVREN 1.Sİ
      51. EVREN 1.Sİ
      FORNAX 1. Sİ
      JÜPİTER 1.Sİ
      CYGNUS 1.Sİ
      KALLİSTO 1. Si
    • ExceptionalS yazdı:

Filonuzu ve madeninizi akşam 18den sonra inecek şekilde sabah kaldırabilirdiniz ya da geceden. Uyarıya rağmen girerim ben nasıl olsa demek riski almaktır. Hatayı illaki başkalarına atmak zorunda değilsiniz bence.

Sevgili kardeş ve ya abim . Sen konuyu yanlış mı anlıyorsun ? Tabi ki bakım kaçtan kaça olursa ya tatile alınır ya da filo o saate ayarlanır . Bura da bahsedilen konu bakım varsa hepimize olması gerekiyor . Sen giriyorsun ben giremiyorum . demezler mi adama benim başım kel mi diye ? konuyu saptırmayalım . yönetime suç bulduğumuz yok . sadece işleyiş olan bakıma tepkimiz var . Bakım varken hiç bir oyuncu erişim sağlamasın . oyun da olanı da atsın . gayemiz bu .

İTTİFAK SÖZCÜSÜ
    • GATE35 yazdı:

Bolorpo yazdı:

GATE35 yazdı:

Bolorpo yazdı:

GATE35 yazdı:

20-30k oyuncu yok OGame TR
      Yanlış bilgi...
      tatiller inaktiflet botlar düşülmüş net bir rakam verirmisin o zaman?Aktif oyuncu sayısı nedirYa da ben az uğraşıp bakayım tek tek
      Sen az uğraş bak :)
      resmi olarak 30k hesap var doğru ama
      Aktif oyuncu OGame TR 4.000kişi

Saygılar öpüyorum
      Cevap gelmemiş. (:
    • Şöyle 1 mantık yok. "Admin sizi uyardı önlemini alsaydınız".

Oyunun bakımını yapacak adam kalkıp bunun önlemini alacak. Oyuncu değil.
      Hangi devirde yaşıyoruz yarabbim :)

Harbide diyorum komedi :F

Kalisto Bireysel Evren Rekoru

Etrafta bir puslu hava varsa ve her yerde sessizlik hakimse , işte o an rahatlarsın ben kazandım diye.
      But Don't Forget! We're actually there!
      Only Wait Us!

• Beyler adam haklı neyini savunuyorsunuz ki durumun?

Bunun çözümü bakım aralığını daraltıp net bir saat vereceksin her evren için ve o aralıkta saldırı yasağı koyacaksın. Ben neden hesabımı tatile alayım ? yahutta filonu kaldır demiş kimileri ne kadar deu yaktığından haberleri yok tabi..

Arkadaş ben para veriyorsam bu oyuna kaliteli de hizmet istemek hakkım.
    • Geçen ayda sıkıntı oldu . geçen sefer oyundan bildirimde yapılmadı . bu bakımda hem forumdan hem oyun içi yönetim bildirim yaptı. birçok kişinin dediği gibi olması gereken saldırı yasağı getirilerek bakımın yapılması ama eğer yasak yoksada önlem almak gerekiyor. zaten bu ayki bakım süresini 10saate çıkarmışlar. herhangi bir sorun yaşandığında yönetimin tanzim yapamayacağı zaten biliniyor . ona göre filo madeni kaldırmak lazım. geçen ayki bakımda da sorun yaşamadım bu seferde yaşamadım ama 10 saati görünce filoyu ona göre kaldırmıştım . yani uzun lafın kısası yönetim sorumluluğu üstünden atmışken oyuncuların hertürlü ihtimali düşünüp filolarını madenlerini ona göre korumaları lazım . vurulduktan sonra geri dönüşü yok çünkü

AltınordA

Yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir kural ihlali görülmemiştir.
    • kerimtk yazdı:

Geçen ayda sıkıntı oldu . geçen sefer oyundan bildirimde yapılmadı . bu bakımda hem forumdan hem oyun içi yönetim bildirim yaptı. birçok kişinin dediği gibi olması gereken saldırı yasağı getirilerek bakımın yapılması ama eğer yasak yoksada önlem almak gerekiyor. zaten bu ayki bakım süresini 10saate çıkarmışlar. herhangi bir sorun yaşandığında yönetimin tanzim yapamayacağı zaten biliniyor . ona göre filo madeni kaldırmak lazım. geçen ayki bakımda da sorun yaşamadım bu seferde yaşamadım ama 10 saati görünce filoyu ona göre kaldırmıştım . yani uzun lafın kısası yönetim sorumluluğu üstünden atmışken oyuncuların hertürlü ihtimali düşünüp filolarını madenlerini ona göre korumaları lazım . vurulduktan sonra geri dönüşü yok çünkü
      Kesinlikle katılıyorum yönetim her yerden uyarı yapmış gerisi oyuncularda yani adam uyarıyor siz bile bile umursamaz bir şekilde devam ediyorsunuz sonra da yok efendim saldırı yasağı gelsin siz önleminizi almadan önlem alınsın istiyorsunuz

Teşekkürler @GökBörü Göktürk
    • sinatle yazdı:

bakım süresi boyunca saldırı yasağı konulması en adaletli olacaktı.

filocu neden ağlasın bir filocunun girip birinin girememesi olduğunda kendi filosu da gideceğini bilmeli.

umarım ticket yöntemi ile ihtiraz edilen oyuncuların zararları karşılanır.
      aglayanları görüyoruz işte tedbirini alsaydın diye başlıyorlar kafa rahat başlarına gelse ben görürüm onları :)

SADECE TARAZED CANAKKALE İTTİFAKI...

E2 DEN E47 YE XENON - DELİ DUMRUL
    • TarikbinZiyad yazdı:

Beyler adam haklı neyini savunuyorsunuz ki durumun?

Bunun çözümü bakım aralığını daraltıp net bir saat vereceksin her evren için ve o aralıkta saldırı yasağı koyacaksın. Ben neden hesabımı tatile alayım ? yahutta filonu kaldır demiş kimileri ne kadar deu yaktığından haberleri yok tabi..

Arkadaş ben para veriyorsam bu oyuna kaliteli de hizmet istemek hakkım.
      katılıyorum hocam 2gündür yaktıgım deu un hesabı yok sürekli filoyu indir kaldır indir kaldır bugün acil işim çıktı filo bi saat yerde kaldı bu yüzden yane ben reel hayatımı oyuna göre ayarlamak zorunda degilim oyun bana göre ayarlanabilir olmalı

• Can01 yazdı:

kerimtk yazdı:

Geçen ayda sıkıntı oldu . geçen sefer oyundan bildirimde yapılmadı . bu bakımda hem forumdan hem oyun içi yönetim bildirim yaptı. birçok kişinin dediği gibi olması gereken saldırı yasağı getirilerek bakımın yapılması ama eğer yasak yoksada önlem almak gerekiyor. zaten bu ayki bakım süresini 10saate çıkarmışlar. herhangi bir sorun yaşandığında yönetimin tanzim yapamayacağı zaten biliniyor . ona göre filo madeni kaldırmak lazım. geçen ayki bakımda da sorun yaşamadım bu seferde yaşamadım ama 10 saati görünce filoyu ona göre kaldırmıştım . yani uzun lafın kısası yönetim sorumluluğu üstünden atmışken oyuncuların hertürlü ihtimali düşünüp filolarını madenlerini ona göre korumaları lazım . vurulduktan sonra geri dönüşü yok çünkü
      Kesinlikle katılıyorum yönetim her yerden uyarı yapmış gerisi oyuncularda yani adam uyarıyor siz bile bile umursamaz bir şekilde devam ediyorsunuz sonra da yok efendim saldırı yasağı gelsin siz önleminizi almadan önlem alınsın istiyorsunuz
      peki sana sorun yaktıgım deu u ödesin ozaman yönetim tedbir tedbir diyorsun 2günür bi dünya kaybımız var böyle bi mantık varmı. yagmalardan kaybım sadece 2 günlük 150 m civarı yaktıgım deu da haddi hesabı yok bugün tam filoları kaldırıyorum sömleri topladım oyun gitti bütün filo 40 m madenle 30 m deu la beraber yerde balık gibi yattı bir saat üstelik düşmanım dibime söm atmışken sömleride toplamayalım ozaman

• XeNoN yazdı:

Can01 yazdı:

kerimtk yazdı:

peki sana sorun yaktıgım deu u ödesin ozaman yönetim tedbir tedbir diyorsun 2günür bi dünya kaybımız var böyle bi mantık varmı. yagmalardan kaybım sadece 2 günlük 150 m civarı yaktıgım deu da haddi hesabı yok bugün tam filoları kaldırıyorum sömleri topladım oyun gitti bütün filo 40 m madenle 30 m deu la beraber yerde balık gibi yattı bir saat üstelik düşmanım dibime söm atmışken sömleride toplamayalım ozaman
      kardeşim bende zaten olması gerekenin saldırı yasağı getirilmesi olduğunu düşünüyorum . ama varmı öyle bi durum yok . ozman ne yapmak gerekiyor önlem almak gerekiyor. benimde oynadığım evrende rakiplerim var filomu kaldırdığım yeri biliyorlar 3-5 sistem yanımdalar. ben işimi şansa bırakmadım filom bakım saatleri süresince havadaydı . 3-5 yağma yapıcam diye eldeki filodan olmak mı yoksa bi gün boş geçip filoyu korumak mı mantıklı olan?
      ne önceki bakımda nede bu bakımda hiçbir kopma yaşamadım ama ben önlemi aldım. Şartlara göre oynamak lazım . Kimse kusura bakmasın ama tanzim olmayacağını bile bile bakım saatinde filo yerde bırakılıyorsa ve vuruluyorsa bu oyuncunun vurdum duymazlığından kaynaklanıyor. Dün filom yerde kalsaydı ve vurulsaydım tebrik eder geçerdim saldıranı

AltınordA

• yuarıda yazmıssın mesela bile bile umursamıyorsunuz diye ben bugün sömleri toplayıp kaldırayım dedim sömleri toplarken gitti oyun ee sömleri toplamasak madenleri vurucaklar yine :) buna nasıl tedbir alıcan aksama kadar savunma basıcakda degiliz :)

• kardeş bakımdan önce halledeceksin işte onu saatleri kaç gün öncesinden belli . benim lafım bakım saatlerinde yerde bırakanlar için . sende bıraktıysan sanada söylüyorum :D yapacak bişe varmı durum bu saldırı yasağı yok . neyse çokta uzatmıyım fikrimi yazdım aynı şeyleri tekrar etmeye gerek yok . bakımda vurulanlara geçmiş olsun . iyi oyunlar forumlar

AltınordA