Neden çalışma boyunca saldırma yasağı verilmiyor eskisi gibi ?

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
    Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
    Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• YENİ

Valla arkadaslar postlarin bir kismini okudum da genel olarak Ogame TRde gordugum olay su. Sanki GF ve Ogame yonetimi bize muhtac degilmis de biz onlara muhtacmisiz gibi geliyor bana. Cunku nekadar haksizlik yasandigini dusunsek de nekadar Dogru olmayan sey gorsek de ogame oyunculari birkac zaman sonra bunlari sank unutyor ve km almaya, oyununu oynamaya yeni evrenlere baslamaya devam ediyor. Yonetim sanki kendi icinde ^ellesmeyin onlari kendi kendilerine durulur onlar^ diyor gibi.

Burda musteri olan biziz, musteri her zaman haklidir. Bizim taleplerimiz dogrultusunda hareket edilmesi gereklidir Dogru olan budur. Lakin oyuncularin yonetimi gozlerinde asiri yuceltmelerinden ve baska pek cok sebepten oturu kendini altta goren hep oyuncular oluyor, hic birsey degismiyor oyuncular forumda bir iki cumle yazip sonra ayni sekilde oyunlarini oynamaya devam ediyorlar. Bu Boyle devam ettikce buralarda daha cok basliklar acilir, Ogame e hava hos :) herkese iyi forumlar