[TOT: 392.603.000] MizanTropisT vs. ReDD [Narsist] (S: 2.975.000, D: 389.628.000)

• 250-1000M

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
    Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
    Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• tebrikler savunmayada geçmiş olsun komple okumadım direk yazıyorum dengesiz arkadaş bu arkadaşa hesap alıyor vuruyor demisde bu mizan arkadaşı sevmem belki oda beni sevmez ama kardeşim şimdi adamında hakkını yeme. Adam gerçekten usanmadan filo kuvaliyo beni 1 defa vurdu ewt bende kendini boş ayını vurdum malını almak için ama forumda hic yazmıyorum gerçekten ve gerçekten çok bos muhabbet eden adam çok kimsenin emeğine kimsenin saygısı yok yine diyorum belki beni sevmez ama adamında hakkını yemeyin adam oyunun hakkını veriyor herkeze iyi forumlar .
    • uMuTyyy yazdı:

tebrikler savunmayada geçmiş olsun komple okumadım direk yazıyorum dengesiz arkadaş bu arkadaşa hesap alıyor vuruyor demisde bu mizan arkadaşı sevmem belki oda beni sevmez ama kardeşim şimdi adamında hakkını yeme. Adam gerçekten usanmadan filo kuvaliyo beni 1 defa vurdu ewt bende kendini boş ayını vurdum malını almak için ama forumda hic yazmıyorum gerçekten ve gerçekten çok bos muhabbet eden adam çok kimsenin emeğine kimsenin saygısı yok yine diyorum belki beni sevmez ama adamında hakkını yemeyin adam oyunun hakkını veriyor herkeze iyi forumlar .
      aynen bende sevmem 8o zaten oda beni sevmez :901:

ve söylediğin takip olayını da katılıyorum :thumbup:

24 saat içinde 2 farklı zaman diliminde sonda atmazsa oyunu bırakırım :F

:love: Lindsey Stirling :love:
    • Arkadaşlar kimsenin kimseye hakaret etme , çeşitli imalarda bulunmaya hakkı yoktur. Forum kuralları bellidir bildiğiniz üzere. Ancak şunuda belirtmek istiyorum. Kasıtlı olarak bazı kişileri kışkırtan kullanıcılar görüyorum. Bu tarz davranışlar hoş değil. Umarım devam etmez. Aksi durumda onlarada gerekli yaptırım uygulanır.

İyi geceler.

Betelgeuse / Hyperion / Libra / Xanthus / Güncel Haberler & Teknoloji
    • uMuTyyy yazdı:

tebrikler savunmayada geçmiş olsun komple okumadım direk yazıyorum dengesiz arkadaş bu arkadaşa hesap alıyor vuruyor demisde bu mizan arkadaşı sevmem belki oda beni sevmez ama kardeşim şimdi adamında hakkını yeme. Adam gerçekten usanmadan filo kuvaliyo beni 1 defa vurdu ewt bende kendini boş ayını vurdum malını almak için ama forumda hic yazmıyorum gerçekten ve gerçekten çok bos muhabbet eden adam çok kimsenin emeğine kimsenin saygısı yok yine diyorum belki beni sevmez ama adamında hakkını yemeyin adam oyunun hakkını veriyor herkeze iyi forumlar .

stirlingite yazdı:

uMuTyyy yazdı:

stirlingite yazdı:

uMuTyyy yazdı:

arkadaşlar beni ilgilendirmez ki kimin ne yaptigi ben sadece sagdan soldan duyduklarima ve birkac kisinin gosterdigi kanitlara dayanarak yorum yapiyorum.
      Keyfim yerinde stirling suan ManU-Tott FA CUP tekrar maci izliyorum :mısır: tavsiye ederim

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen DENGESIZ ().

• DENGESIZ yazdı:

Adam kırmaya başladı artık kimse tutamaz

DENGESIZ yazdı:

arkadaşlar beni ilgilendirmez ki kimin ne yaptigi ben sadece sagdan soldan duyduklarima ve birkac kisinin gosterdigi kanitlara dayanarak yorum yapiyorum.
      Keyfim yerinde stirling suan ManU-Tott FA CUP tekrar maci izliyorum tavsiye ederim
      altını alıntı uzatmazsak iyi olacak. herkes fikrini söyledi sanırım

TV izlemem, hele ki maç ile hiç aram yoktur.

Bende size bir tavsiye de bulunayım; Lindsey Stirling dinle :oki:

:love: Lindsey Stirling :love:
    • stirlingite yazdı:

DENGESIZ yazdı:

Adam kırmaya başladı artık kimse tutamaz

DENGESIZ yazdı:

Keyfim yerinde stirling suan ManU-Tott FA CUP tekrar maci izliyorum tavsiye ederim
      altını alıntı uzatmazsak iyi olacak. herkes fikrini söyledi sanırım
      TV izlemem, hele ki maç ile hiç aram yoktur.

Bende size bir tavsiye de bulunayım; Lindsey Stirling dinle :oki:
      uzatmasak dedikten sonra fikrini beyan etmen de pek şık olmamış.
      Hayırlı geceler dostum
      :thumbup:
    • YENİ

Savunmadaki arkadaşım oyun başından beri ittifakımın üyesidir ve ailevi nedenlerden ötürü oyuna ara vermiştir. Çoluk çocuk sahibi olmanın bir yanı da başka sorumluluklarınızın bulunmasıdır. Bu savaş için filo kırmak gibi iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Herkese hakkını vermek lazım. Bunun da bir oyun olduğunu unutmamak dileği ile. Saldıran arkadaşımıza tebrikler.
      Keyifli oyunlar.