SENJULAR,Omunaz, ProoF-StrikeR

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• SENJULAR,Omunaz, ProoF-StrikeR

Şimdi yazdıklarımı dikkatle ve tarafsız şekilde düşünerek cevap vermenizi istiyorum

13 Nisan 2018 tarihinde Komesli omunazın ayını alır. Lakin omunazı süreyi nasıl aldığı belli olmayan Orca isimli hesap vurur. Omunaz filonun inmesine 15 dkk kala oyuna girer ve 1dkk içinde filosunu geri çeker. Ve nasıl oluyorsa geri dönüşüne Orca vurur. Sonra bir telefon trafiği başlar vurmasanız olmazmı SENJUlar durma atacak maden topluyorum gd basacağım diye. Bu iki kişinin bulunduğu ittifak KARAKULE ittifağına karşı müttefiklerdi lakin Komesliye gitmesin diye Orcaya vurdurdular hesaplarını
      Oplarımız ihlal yok dedi.
      9 Mayıs 2018 de Komesli, ProoF-StrikeR isimli oyununcunun ayını aldı ve beklemeye başladı uzun bekleyşle birlikte Tatilde olan KaraAygır ve GonzalesTürk tatilden çıktı. Şunuda belirteyim omunaz ve ProoF-StrikeR isimli oyuncu aynı ittifakta ve çok samimiler Nereden biliyorsun Gazoz derseniz Orca aylar aylar önce benim ayımı alıp SENJUlarla vurmaya çalışmış ve elini yüzüne bulaştırıp vuramamışlardır. O tarihlerde omunaz bana durma atmış ve ProoF-StrikeRkın numarası vererek whatsapptan konuşmamızı ve bana durma atmasını sağlamıştır. Bu olayla birlikte onların ne kadar samimi olduğunu anlıyorsunuz aynı ittifaktalar ve whapsapptan iletişim halindeler normal olarak. Konuyu dağıtmayayım Komesli ProoF-StrikeR düşünü bekler ve ne görsün Orca ProoF-StrikeRka ay denemesi yapma amacıyla saldırıyor ve ay çıkarıyor. Daha ilginci ise Orca, KaraAygır, Jiraiya, relix, maxvell, Karpuz ProoF-StrikeR isimli oyuncuya durma atmış. Yahu demezlermi adama 1 ay önce süreyi nasıl aldığınız belli değilkene vurduğunuz omunazla ve GonzalesTurkle ProoF-StrikeR isimli oyuncuya nasıl durma atarsınız. Bunuda ben açıklayayım omunazın orcaya kırıldığı savaşın yorum bölümüne bir arkadaş çeşke durma atsaydınız Komeslinin çakılmasını sağlardınız yazmış ve bunlar onu okuyup ders çıkarmışlar ve durma atmışlar. Yani şunu diyorlar omunazı kırdığımız savaşta idrak yollarımızda enfeksiyon vardı ve durmayı akıl edemedik. ProoF-StrikeR'ın ayı alındığında enfeksiyondan kurtulduk durma attık.
      Ve opumuz yine yeterli delil yok dedi :S
      Yahu siz değilmiydiniz KaraAygır içizmizdeki hain diye birde eşinin ismini kullanıyor diyerek kalitenizi gösterdiniz ve sizinle birlikte durma atan KaraAygırda kalitesini göstermiş oldu.

Daha bitmedi
      Manyakmuhendis isminde bir oyuncu vardı aylardır cezalı olarak bekledi ve SENJU ittifağındaydı. Cezası yanlış yere verildiği anlaşıldı ve cezası iptal edildi. Omunaz kırıldıktan sonra tatile aldı ve ittifaktan çıktı. Gel görki ProoF-StrikeRa durma atıldığı günün akabinde tatilden çıktı ve ismini NAZGUL olarak değiştirdi. Aynı günün akşamında NAZGUL isimli arkadaşın 3-4m filosu omunaz ve kreator isimli arkadaşlara çakıldı.Çünki ne kreatorun nede omunazın filosu NAZGUL'u vurmaya yetiyordu onun için filonun bir kısmını saldırı yapıp durma atarak erittiler. Bunu nereden tespit ettin gazoz derseniz ben değil oyundaki abilerim tespit etti. Yahu acayip şekilde omunazı vuruyorsunuz sonra hep birlikte ProoF-StrikeRa durma atıyorsunuz diğer gün ise aylardır cezalıyken bile SENJU ittifağında olan adam tatilden çıkıyor size çakılıyor. omunaz 1m filo basıyor o günün akşamına kreator tatile alıyor.
      Lakin oplarımız yine yeterli delil yok diyorlar
      daha bitmedi
    • magnificent35 isimli oyuncuyu relix ayda temiz şekilde kırıyor. buna nereden eminsin gazoz derseni. magnificent35 isimli arkadaşın sömünde 1.8m savunma olmasına rağmen ayda vuruluyor ve şuan hâla filosunu sömde tutuyor. Ben bunu forumda belirtir belirtmez magnificent35 isimli arkadaş forumdan bana cevap veriyor yıllardır oynuyorum multi olarak ilk defa suçlanıyorum diye. Ve bana verdiği mesajla forumdaki ilk mesajını atmış olan arkadaş nasıl oluyorda forumda onun adını bahsettiğimi ve ithamlarda bulunduğumu anlayıp cevap verme gereği hissediyor. Bu cevap verme olayından şunu anlıyoruz SENJULAR isimlerini temize çıkarmak için böyle bir yol izliyor.
      lakin oplarımız yine yeterli delil yok diyorlar
      daha bitmedi
      çok eskilerden Sair isimli oyuncunun ayını alıyoruz 6-7 tanesini lakin geri dönüşünü bir türlü alamıyoruz hem senjular bizi program kullanıyorlar diye forumda konuşuyorlar. Lakin sair isimli arkadaş 2 ayını aldığımız gün çok ağır ithamlar bulunmuştur bize bizde bunu opa iletmedik cezasını biz keseceğiz dedik. Ve aynı günün akşamına SENJUlar sair isimli arkadaşın filosunu sömde kuzu gibi yatarken vuruyorlar. yahu 6-7 tane ayını aldığımız adamı biz vuramıyoruzda sizler nasıl yerde vuruyorsunuz. Tamam anubis program kullanıyormuş oplarımız bunu tespit edip cezasını verdiler.
      lakin yine oplarımız bunda da yeterli delil yok diyorlar
      daha bitmedi
      Riddick isimli oyuncu tatilden çıkıyor ismini değiştiriyor ve SENJULAR tarafindan vuruluyor (kırılıyor) yahu daha temiz vurduğunuz bir oyuncu yok nasıl oluyorda tatilden adam çıkar çıkmaz ismini değiştiriyor ve sizler filosunu yerde yatarken vuruyorsunuz
      daha bitmedi
      Jiraiya isimli arkadaş daha doğru düzgün savaşı yokken ve kademesi yokken bu kadar madeni nereden bulup filo basıyor birde muhrip basıyor komuta hafif değil bu Jiraiya isimli arakdaşın 1 ay önce puanı 50m idi lakin şimdi 62m. Oyundan anlayan birisi anlatsın bakayım 12m maden 1 ay içinde nereden bulunuyor gökten yağacak hali yok. ve Bu madeni üretecek kademeside yok tahrip puanıda yok. Bundan anladığımız içi maden dolu multi hesaplarını kırarak yaptığıının ispatıdır. neden diye sorarsanız zamanında Orca hesabının eski sahibi filoda çok iyi bir hesabın para ile yanında 2 de promosyon hesapla birlikte satıldığını söyledi. daha sonra DİNÇER isimli hesabın para ile satıldığını Dinçerin kendisinden yüzyüze iken duyduğunu söyledi forumda mesajlar bölümünde mevcut hatta orca mrguardiansı yani dinçerin hesabını alan kişiyi fırçalıyor o hesabıda vurdurma çünki sana satılacak hesap kalmadı diyor bu mesajıda forumda mevcut
      Lakin oplarımız bundada ihlal yok dediler.
      Gelelim ben saflığa Ocak ayında birisi yazdı gazozkapağı senmisin diye hem whatsapptan hem normal SMS yoluyla Ben ozaman erbildeydim adam bana numaramı Orcadan(Ferhat abi) aldığını evrende ilk 10da kim varsa devir edermisin diye sorduğunu Orcaında benim Numaramı verdiğini söyledi oyunu devir etmek istiyorsan bana devir et dedi bende yok dedim hesap silinsin gitsin umurumda değil dedim. Lakin arkadaş durmadı ve mesajlarına devam etti sat dedi yok dedim ne kadar para istersen veririm Ömeri vuracağım zaten dedi sonra ben sordum sen Mrguardianmısın diye yok dedi kimseyi tanımam evrende dedi yani Ömere karşı olan sinirimi beni ikna etmek için kullandı. Sonra arkadaşa geçirdiğim iş kazasına varan kadar anlattım o da geçmiş olsun Rabbim korumuş Rabbim şifa verssin falan filan diyerek benim güvenimi sağlamıştır. Sonra hesabı sat demeye devam etti bende satış gereği ve biraz hızlı olması için başka hesapta var onuda vereyim dedim çünki 10 aydır çalışmayan adamım nakit lazım oda çeşitli bahaneler bularak alacağım ama biraz bekle dedi. Ben anlamam bu işlerden nasıl yapacağız dedim oda bir arkadaşını bana yönlendireceğini ve hesap satım işinden anladığını söyledi. Bende tamam dedim . diğer arkadaş yazdı bana bende devir ticketini attım ve pat hesabım kapatıldı. Burada suçlu benim ben suçsuzum demiyorum. Lakin bana bunu yapanlar forumda başlık açmışlar küfürbaz gazoz neden ceza aldı diye orada da oparatör hesap satımında kapatılmıştır diye cevapladı yani neden teşir direğinin kaldırıldığını bilmeden bunu yapması bile suçtur. Oyunla oyuncu arasındaki kişisel bilgiyi herkese söylemek suçtur. Sonra arkadaşlar bu düzeni kendilerinin kurduğunu forumda açık açık söylediler lekin oplarımızdan hiç bir tepki gelmedi. Anayasaya göre bile suça teşvik etmek suçtur lakin bu arkadaşlar hiç ceza almadılar. Ben yaptığım şeye doğru yaptım demiyorum tabiki yanlış yaptım. Lakin beni buna teşvik ve ikna eden onlardı. Zorla yaptırmadılar kandırarak yaptırdılar. Zorla olmadığına göre bu arkadaşlar beni suça teşvik etmişlerdir ben onlara sormadım bende hesap var alırmısınız diye onlar geldi beni ikna etti hesap satmına.Suça teşvik anayasamıza göre suçtur lakin oyun içinde suç olmuyor.
      Buna oplarımız cevabı bile acayip ikna olmasaydın diyorlar yahu ikna oldum hata ettim ve beni ikna edenlere hiç bişi yapmıyorsunuz diyorum yine aynı cevabı veriyorlar. Ve bu konuşmalar whatsapp üzerinden oluyor Kurallarda ne diye geçiyor whatsapp konuşmaları delil sayılmaz ama op bana göre kuralı değiştirerek delil sayıyor ve hesabımı kapatıyor.
      Senjuların yaptığı herşey oyunda gözle görülürken oplar buna yeterli delil yok diyor yani istiyorlarki senjular kendi ağızlarından itiraf etsin goygoy olayında olduğu gibi. Ve senjulr kendilerine böyle şeyler söylendiğinde hemen sizde şöyle yaptıydınız diyorlar yani bizim yaptığımızı düşündeki olayları bize cevap olarak söylemeleri bile suçu kabullenmektir siz böyle yaptınız bizde böyle yapıyoruz diyerek haklı çıkmaya çalışıyorlar yahu söyleyin bakayım gazoz sende şu hesabı vurdun. Lakin Jiraiya savaş asmak zorundalığımı var diyip pişkin pişkin konuşuyor. Cebraille samimisin whatsapptan bile görüşüyorsunuz o neden kapatıldı nakliyeleri yanlış yolladığı içinmi şimdi buraya gelip yine aynı ağızla konuşacaksınız. sizde şöyle yaptınız sizde böyle yaptınız diye boş boş laflar edeceksiniz.
    • Gazozzz yazdı:

9 Mayıs 2018 de Komesli, ProoF-StrikeR isimli oyununcunun ayını aldı ve beklemeye başladı

Orca, KaraAygır, Jiraiya, relix, maxvell, Karpuz ProoF-StrikeR isimli oyuncuya durma atmış. Yahu demezlermi adama 1 ay önce süreyi nasıl aldığınız belli değilkene vurduğunuz omunazla ve GonzalesTurkle ProoF-StrikeR isimli oyuncuya nasıl durma atarsınız.
      daha kimlerin dur attığını bile bilmiyorsun, bilmiyorsun bari konuşma. Beni vuracaklardı, eline yüzüne bulaştırdı derken bile oyun bilgin sıfır olduğu belli.

En basit geçen gün sözde kilit attıkları filoyu neden çektiler? Biz deu bile yakmadık senin aylar alındığında harabe kısmı savunan tarafta olacak diye. Aynı olayda siz sayfaya söm alıp km leri gömerek filo kaldırdınız hemide utanmasalar solar uydulara kadar ekleyerek.

Gazozzz yazdı:

Jiraiya isimli arkadaş daha doğru düzgün savaşı yokken ve kademesi yokken bu kadar madeni nereden bulup filo basıyor birde muhrip basıyor komuta hafif değil bu Jiraiya isimli arakdaşın 1 ay önce puanı 50m idi lakin şimdi 62m. Oyundan anlayan birisi anlatsın bakayım 12m maden 1 ay içinde nereden bulunuyor gökten yağacak hali yok. ve Bu madeni üretecek kademeside yok tahrip puanıda yok.
      ve yine boş bir yorum daha.

Kademe yok derken? ben filo bastığım zaman kademe puanım 19 m du. Bir yildir da aynı. Yüzde 30 maden güçlendirici mevcut yıllardır. Bilmiyorsun takip etmiyorsun anlamıyorsun bari yazıp rezil olma.

Bak şunu yaptınız bunu yaptınız muhabbeti de yapmıyoruz. Artık istediğiniz gibi hile ve program yapın. Bu arada gazoz evrende hesabın var da neden korkuyorsun açıklamaya. :F

gizlice mi satacaksın artık :O

• Gazozzz yazdı:

magnificent35 isimli oyuncuyu relix ayda temiz şekilde kırıyor. buna nereden eminsin gazoz derseni. magnificent35 isimli arkadaşın sömünde 1.8m savunma olmasına rağmen ayda vuruluyor ve şuan hâla filosunu sömde tutuyor. Ben bunu forumda belirtir belirtmez magnificent35 isimli arkadaş forumdan bana cevap veriyor yıllardır oynuyorum multi olarak ilk defa suçlanıyorum diye. Ve bana verdiği mesajla forumdaki ilk mesajını atmış olan arkadaş nasıl oluyorda forumda onun adını bahsettiğimi ve ithamlarda bulunduğumu anlayıp cevap verme gereği hissediyor. Bu cevap verme olayından şunu anlıyoruz SENJULAR isimlerini temize çıkarmak için böyle bir yol izliyor.

magnificent35 yazdı:

gazoz arkadaşım bak hala benim hakkında bilmeden atıp tutuyorsun artık kabak aşı vermeye başladı. ben ne forumlara takılırım ne de oyunda bu bahsettiğin insanları tanırım. yeni bebeği olan şırnak ta öğretmenlik yapan aynı zamanda yüksek lisans tezi ile uğraştığım için de sadece kademe ağırlıklı takılan biriyim. savunmada filo bıraksa idi vurulmazdı demişsin ama geçilmeyecek savunma yoktur evren 1 ile birleşmeden önce evren 53 te hesabım vardı orada 1.250 000 roket atar 2500 plazmalı savunmamı gece 3-4 kişi organize olup garlayıo sabaha karşı 4 ten sonra da iss ile savunmaya güvenrek yatırdığım yüzlerce ripi haşat ettiler yani sen de daha iyi bilirsin ki birisi eğer gözünü karartmışsa o savunmayı traşlar daha sonra zaten filonu alır. hala iftira atıp durma bir nevi kişiliğime saldırı olarak da algılıyorum bunu. eğer bi şüphen varsa ticket atarsın op lar da gerekli incelemeyi yapar. kendi mailimle kendi emeklerimle oynadığım bir oyun. kimsenin yan hesabı falan değilim aslında senin gibileri kaale almak da istemem fakat klavye delikanlılığı yapıp "çamur at izi kalsın" mantığı ile burada atıp tutmayın. benim yerim yurdum belli oynadığım sistemi de nicki de biliyorsun. istersen takip edebilirsin de. bir daha söylüyorum filo işinden pek anlamam az biraz filo basarım ama çoğu kez unutuyorum vuruluyorum sadece zevkine takıldığım bir oyun bu eğer daha fazla iftiraya devam edeceksen buradan modlarımıza sesleniyorum lütfen bu yazılardan artık rahatsız olmaya başladım gereken yapılsın. ayrıca attığım post sayısı ile multi hesap ilişkisini nasıl kurduğunu da anlayamadım. gerekeni olduğu gibi ve bütün sadeliği ile anlatmama rağmen saçma sapan konuşmaya devam ediyorsun. zebani nickli oyuncuyu da özelden tanımam oyundan tanıyorum daha önce beni vurmuşluğu vardı tebrikle başlayan diyalog sonunda da kendisine deut satmaya başladım. bunun dışında da pek tanımam ama zaten kademeci olduğum için filoculara deut satışı yapmam herhalde mahzurlu değildir. benimle deut ticareti yapmak isteyen kimselere de hayır demiyorum. araştırma için lazım olan dışında da satıyorum hatta bazen acil maden ihtiyacım olduğunda tüccara bile sattığım olur o tüccarın km sini bile keşiflerden biriktiren sade bir oyuncuyum. diğer oyuncularla aranızda ne yaşandığı beni ilgilendirmez ama bir daha rica ediyorum benim ismimi ve hesabımı aranızdaki husumete karıştırmayın.NOT: 2006 dan beri evren 1 de oynuyor demişsin düzelteyim 2006 dan beri oynuyorum doğru ama evren 1 değil evren 11 de hesap açtım daha sonra evren 53 ile birleşti o da daha sonra evren 1 ile birleşince şimdi en fazla puanlı hesabım orası var.
      NOT 2: Eğer ufak çaplı bir hesap yaparsan senin deyiminle ben birilerini ihya için kurulmuşsam her filo bastığımda bu bahsettiğin adamlara vurulmuş olmam lazım ayrıca sahip olduğum kademelerin getirisi ile bu bahsettiğin kişiler şimdiki puanlarından çok daha yükseklerde olurlardı. artık bulandırma lütfen tekrar rica ediyorum...

magnificent35 yazdı:

ayrıca bana oyun içinden mesaj atanlar kendi ittifakımdan rock climber adlı oyuncudur. ismimin forumlarda geçtiğini hayırdır abi bi durum mu var diye de uyaran odur. relix adlı oyuncu değil yani. benim daha öncede mesajlarım vardı ama forumlar güncelleme geçirdiğinde eski postlarım silinmiş zaten ittifak tartışmaları dışında da mesaj atma alışkanlığı olmayan biriydim onlar ne hikmetse şimdi yoklar. sırf buradaki tartışmalara cevap vermek adına tekrar mesaj atmaya başlayınca mesaj sayım da bu kadar az gözüktü her şeyin altında bir bit yeniği aramayın yani...

magnificent35 yazdı:

ha bi şey daha [TOT: 1.917.177.000] anubis [KaraKule] vs. magnificent35 [T R] (S: 284.234.000, D: 1.632.943.000) bu linkte benim anubise vurulduğum rapordur. eğer relixe veya arkadaşlarına çalışıyor olsa idim neden karakuleye vurulayım ve üstelik savunmaya yatırdığım filo demek ki savunma da insanı kurtarmıyo ayrıca ne ilginçtir ki relix'in yan hesabıyım ama deutlarımı zebaniye satıyorum her defasında. hatta 2 gün önce yine zebaniye deut satışı yaptım. ben nasıl bir yan hesabım böyle bana da açıklar mısın?
    • Yahu gazoz kardeşim; ne dertliymişsin Sende Senjudan, OrCa danda baya bi acın var herhalde ki ne zaman yazmaya kalksan "OrCa" yı ağzından; yazından eksik etmiyorsun. Dahası; o kadar aleni gidilen Proof olayında bile neleri yanlış görmüşsünüz? Neleri yanlış okumuşsunuz hayretler içindeyim. Yok ben ay denemesi yapmışım yok bilmem neler... Yahu daha gördüğünüzü bile anlamayacak; baktığınızı da görmeyecek kadar körmüsünüz?
      Bak hocam; karakuleyle yada başka birileriyle şahsen hiçbir alıpveremediğim yok. Ben oyunu zevkine oynuyorum ve zevk aldığım sürece oyunumu istediğim gibi oynarım. Vururum vurulurum, bu sadece bir oyun... Ama çirkince ithamlarda bulunmak ayrı birşeydir... Bir yada iki farklı topicte yazdığım gibi; kurallara aykırı olduğunu düşündüğün birşey varsa bak oyun içinde üstte "DESTEK" yazısına tıkla ve yaz ne istiyorsan. Ama burada böyle saçmalama. Kendinide komik durumlara düşürme...
      Heleki oyunla ilgili birşeyler bildiğini göstermek için öyle saçma saçma şeyler hiç yazma; yada yazarken düşün ben bunları yazdığımda millete maskara olurmuyum diye.
      Proof olayındada saçmalamaya devam etmede, daha komik durumu düşme...
      En basidinden; yahu o kadar adamlarsınız; daha Proof un ayını kiminle yaptığını bile yalan yanlış yazıyorsun...
      Ayrıca, diline bi omunaz türküsü takmışın kırık plak gibi döndürüp duruyorsun. sadece senmi akıllısınki omunaz olayında durmadan dönüş süresini kimden aldığımızı sorup duruyorsun. Sen şimdi algı operasyonu yapıyorsun aklınca dimi? başka topicte yazdın; cevabını verdik; Burda da tekrar yazıyorum; Oplar, Senin bile düşünmediğin detayları düşünüp gerekli incelemelerini fazlasıyla yaptılar. Şimdi sen burada böyle yazarak Opların görevlerini yapmadığınımı yazmaya çalışıyorsun? Yazdığın şeyleri yazarken 50 kere düşün öyle yaz. OPları suçladığının farkındasındır umarım. Ben düzgünce yazıp düzgünce muhabbet edenlerle düzgünce muhabbetimi ederim; Yok ben düzgünce yazmayacağım; kendi bilgimle (yada bilgisizliğimle) saçmalayacağım diyenede gerektiği gibi yazarım. Bunu yandaşlık yaptığın Karakuledeki arkadaşlarda dahil herkes söyleyecektir Sana.

Bu arada; arkadaşlar; olaylara; konulara; tartışmalarımıza ailelerimizi dahil etmesek? Dikkatimi çekiyor; iki üç seferdir KARAAYGIR ile ilgili bir durum tekrarlanıyor nedense.. Bu tip hareketler hiçte etik olmayan; çok ayıp ve çok küçük hareketler bence.
      Herkese iyi oyunlar;

Mesaj düzenlendi 2 defa, son düzenleyen kocalsadet ().

• Pisikolojik_Maynah yazdı:

PiSiKoLoJiK_MaYNaH yazdı:

Alanbay324 yazdı:

ittifak arkadaşınız niye ceza aldi hileci senjular
      ittifak arkadaşımız oyunu vermiş. Yada satmış ne demek isterseniz. Hesabı arayan kişi hani şu oyun birincisi 500 k lık oyuncuya nasıl çakılır dediğiniz karaaygır isimli arkadaşınız var ya eşi de sürekli vurduğunuz istiklal ittifakında olan düşük puanlı rainman vardı. İşte oyunu devralan kişi karaaygır isimli sizin arkadaşınız. Ceza alma sebebi ise eşinden oyunu aldığına dair attığı sirkü mesajı. Yani bilginiz doğru :like: Hani o kadar sebep varken takviye ıvır zıvır dururken direk sirkü mesajı demeniz zaten ortada olan bir şeyi açık etti. Oyunu yeni alan arkadaşın ismini araştırınca amerikan arabası ile alakalı bir sitede paylaştığı yazıya ulaştık. Ford mustang diğer bir deyişle karaaygır ı. Mesaj sonunda zaten imzasını taşıyan karaaygır i alıntı yaparcasına yazmış.

Hesabı alması bir yana size bilgi uçurması ayrı bir olay. Ne hikmetse siz bu oyuncuyu vurdunuz. Savaşı paylaş ne olacak rakibi vurduk der geçersiniz. Ceza da almazsınız forumda rakibi vurdur dersiniz. Bizde yeriz ki daha önceden aynı olay kuantum isimli hesap ile de yaşamıştık. Hani şu gazoz vurdu, sonra kuantum kinlendi gitti çakıldı yaa işte o oyuncu. uzun süredir tatilde olan smart i künefe yapıp madeni toplayıp vurduğunuz gibi. Ama mantıklı uzun süre oyunu açık tutalım kırdığımız anlaşılmasın deyip rakibe kaptırana kadar aç direk indir. Oh ne güzel.

Neyse hayal ürünü olan yukarda ki yazıyı noktalamadan önce tekrar belirteyim. Takdir ve tebrik ediyorum böyle temiz bir şekilde hile yaptığınız için. :thumbup:

Bende rakip ittifaka gireyim oradan beni vursunlar ittifak arkadaşlarım ceza da almasınlar. :whistling:

KARAAYGIR yazdı:

Benim nickimi yine diline dolamışsın Maynah. Diyorum seni dikkate almıyorum diye ama aşmışsın kendini artık.
      Bu muhabbeti kaçıramazdım. Benim bir hesabım var o da tatilde... KARAAYGIR size ne halüsünasyonlar gördürüyor yahu oyunda bile değilim. Hatta TR de bile değilim Rusyadayım Ayrıca benim Mustangim yok olmadı hiç olsaydı keşke ama nasip olmadı.

KARAAYGIR benim için araba lakabı değildir ayıptır söylemesi arkadaşlarım bana bu lakabı verdiler esmerim de biraz malum renkleri koyuya kaçanlar aygırlıkları ile meşhurdur.

Neyse aklıma gelseydi yapardım yukarıdaki senaryoyu da kısmet değilmiş. Fena olurmuş ama içinize girmek 500 K lık oyuncu neler yapıyor böyle yahu derdi herkes herhalde. Yani yapsaydım eğer böbürlenerek burada yazmaz mıydım. Adamların içine girdim ruhları bile duymadı diye evrene rezil etmez miydim sizi .Hiç kaçırır mıydım bu fırsatı. Kara Kuleliler ne diyorsunuz bu işe bence siz de böyle bir taktik yapmak isterdiniz keşke zamanında konuşsaydım sizinle

İttifaktaki adam da şaşırmıştır ha ne aygırı ne oluyor diye yazık üzüldüm şimdi ahahahaha bir de atmışsınızdır adamı kaçıncı sıradaydı bu abi atarak kaç M kaybettiniz yani.

Elimi bile kıpırdatmadan hatta tek sonda atmadan ve hatta tatildeyken KARAAYGIR ın adı bile milyonlarca zarar veriyor Hey yavrum Hay

Bu kalp sizi unutur mu bu evren bunu unutur mu ??????

Yaşasın KARAAYGIR ...

Alanbay324 yazdı:

Hahaha :içiçi: Şuan yeminle gülme krizine girdim Allah iyi etsin seni emi :D
      Şimdi ben whatsap grubunda belki sirküden küfür etmiştir diyince ittifağinda hain olduğunu mu düşündün cidden:D
      Ve buna istinaden arkadaşınızı reportladınız doğru mu :D :hihihi:
      Yav sizin hakkaten beyniniz sulanmış :heheh:

:x29: :gun1:

KARAAYGIR yazdı:

Yazık olmuş adama değil mi ? Alanbay :))))

Bir tebrik alırım lütfen ama lütfen hiçbirşey yapmadan KARAAYGIR nickiyle sadece nickiyle böyle zarar vermiş.

yani KARAAYGIR içeri de olsa ayrı bir rezillik yok olmasa ayrı

Satrançta Sah vezir çekilmiş gibi

Alanbay324 yazdı:

Karaaygır 'ın işi gücü yok sizin ittifağa ajan sokcak ha hayal gücünüz muhteşem kendi kendinizi rezil ettiniz :thumbsup:

Alanbay324 yazdı:

KARAAYGIR yazdı:

Yazık olmuş adama değil mi ? Alanbay :))))

Bir tebrik alırım lütfen ama lütfen hiçbirşey yapmadan KARAAYGIR nickiyle sadece nickiyle böyle zarar vermiş.

yani KARAAYGIR içeri de olsa ayrı bir rezillik yok olmasa ayrı

Satrançta Sah vezir çekilmiş gibi
      Tebrik ederim hiçbirşey yapmadan adamları kendi içinde birbirine düşürsün mükemmelsin:D

KARAAYGIR yazdı:

Olmaz öyle Alanbay mesajı da like lar mısın lütfen puan alayım mesajımdan . Mesajlarım genelde şikayet edilir benim. Bu sefer bir tane de like alayım Alanbay

Ulan neden benim aklıma gelmedi bu ya Maynah hesabını devir etsen bana şşşş ama buradan yazmayalım SENJU uyanır özelden yazışalım

ahahahhaa

KARAAYGIR ...

RamizDayi yazdı:

Yavrum boş tüfek; nasıl vurdun Ölü Kargayı:))

perfecter yazdı:

Karga karga gak dedi çık şu dala bak dedi çıktım baktım o dala bu karga ne budala :))) min aldım sonda patlattım harabeyi söktü kitledim öğrenin :))

KARAAYGIR yazdı:

HITMAN beni ittifaka alırsın artık. Lütfen yani böyle gizli gizli nereye kadar. :))))

KARAAYGIR...

perfecter yazdı:

Ciddi açıklama yapacak birşey yok senju ittifağı saçma sapan şeyler uydurup ithamda bulunmış aslı astarı olmayan şeyleri uydurmuş birde buna bir sürü insanları karıştırmış ne açıklaması ne ciddisi adamın filosunu bir gün önce arkadaş paylaşmış bende min gördüm sonda patlattım sonra da vurdum hatta çakılcam diye düşünmedim değil hani. Ama oyun bilgisi düşük arkadaşların hayal gücü geniş sallıyolar bol keseden ne cevap vereyim bunlara

Alanbay324 yazdı:

Karaaygır 'ın işi gücü yok sizin ittifağa ajan sokcak ha hayal gücünüz muhteşem kendi kendinizi rezil ettiniz :thumbsup:
      yorum yapmaya bile gerek yok.
      Bahsi geçen hesap sonunda orjinal ismine döndü. Bir oyun için Utanmadan Eşinin adını kullanan birine yorum yapmam.

Olay sadece o değil burada muhabbet edercesine konuştuğunuz adamı harabe takibi ile vurmuş bulundunuz. Adamın derdi de kendisini vuranlar yerine gelip bize laf atmak. Dediğim gibi elimizde kanıtlar vardı görenler zaten ne olduğunu biliyor.

Pardon özür dilerim bu oyuncu da şans eseri daha doğrusu büyük bir tesadüf sonucu nickini karaaygır yaptı.

Bu postları şimdi alıntı yapınca o zaman yazılan yazılar çok sırıtıyor.
      KaraAygır al bu sana cevabım
      Eşin dünya ahiret ablamdır lakin sana bu ithamları yapanlarla Durma atman sana kalmış bir genişlik sadece..
    • kocalsadet yazdı:

Yahu gazoz kardeşim; ne dertliymişsin Sende Senjudan, OrCa danda baya bi acın var herhalde ki ne zaman yazmaya kalksan "OrCa" yı ağzından; yazından eksik etmiyorsun. Dahası; o kadar aleni gidilen Proof olayında bile neleri yanlış görmüşsünüz? Neleri yanlış okumuşsunuz hayretler içindeyim. Yok ben ay denemesi yapmışım yok bilmem neler... Yahu daha gördüğünüzü bile anlamayacak; baktığınızı da görmeyecek kadar körmüsünüz?
      Bak hocam; karakuleyle yada başka birileriyle şahsen hiçbir alıpveremediğim yok. Ben oyunu zevkine oynuyorum ve zevk aldığım sürece oyunumu istediğim gibi oynarım. Vururum vurulurum, bu sadece bir oyun... Ama çirkince ithamlarda bulunmak ayrı birşeydir... Bir yada iki farklı topicte yazdığım gibi; kurallara aykırı olduğunu düşündüğün birşey varsa bak oyun içinde üstte "DESTEK" yazısına tıkla ve yaz ne istiyorsan. Ama burada böyle saçmalama. Kendinide komik durumlara düşürme...
      Heleki oyunla ilgili birşeyler bildiğini göstermek için öyle saçma saçma şeyler hiç yazma; yada yazarken düşün ben bunları yazdığımda millete maskara olurmuyum diye.
      Proof olayındada saçmalamaya devam etmede, daha komik durumu düşme...
      En basidinden; yahu o kadar adamlarsınız; daha Proof un ayını kiminle yaptığını bile yalan yanlış yazıyorsun...
      Ayrıca, diline bi omunaz türküsü takmışın kırık plak gibi döndürüp duruyorsun. sadece senmi akıllısınki omunaz olayında durmadan dönüş süresini kimden aldığımızı sorup duruyorsun. Sen şimdi algı operasyonu yapıyorsun aklınca dimi? başka topicte yazdın; cevabını verdik; Burda da tekrar yazıyorum; Oplar, Senin bile düşünmediğin detayları düşünüp gerekli incelemelerini fazlasıyla yaptılar. Şimdi sen burada böyle yazarak Opların görevlerini yapmadığınımı yazmaya çalışıyorsun? Yazdığın şeyleri yazarken 50 kere düşün öyle yaz. OPları suçladığının farkındasındır umarım. Ben düzgünce yazıp düzgünce muhabbet edenlerle düzgünce muhabbetimi ederim; Yok ben düzgünce yazmayacağım; kendi bilgimle (yada bilgisizliğimle) saçmalayacağım diyenede gerektiği gibi yazarım. Bunu yandaşlık yaptığın Karakuledeki arkadaşlarda dahil herkes söyleyecektir Sana.

Bu arada; arkadaşlar; olaylara; konulara; tartışmalarımıza ailelerimizi dahil etmesek? Dikkatimi çekiyor; iki üç seferdir KARAAYGIR ile ilgili bir durum tekrarlanıyor nedense.. Bu tip hareketler hiçte etik olmayan; çok ayıp ve çok küçük hareketler bence.
      Herkese iyi oyunlar;

Sen hesabın yeni sahibimisin nesin bilmiyorum abi tam olarak lakin Ferhat abiniz benimle ilk sohbete başladığında filo basmaya yeni başlamıştım evden uzaklaşamadığım için. Ozamanlar dedim goygoyları vuralım. Ferhat abinizde dediki vuralım ama dinçeri En son vuralım Sonra Ömer kendini dinçere kitlettirdi ben Omunaz gonzaless türkve daha bir çok kişi durma attık Ömere ama Ferhat abi Ömer kendini kitlettirdi ben durma atmam Mustafa dedi Bende tamam durma atmazsan atma ben atacağım dedim. Sonra Ferhat abinin Kskyı vurduğu savaşı hatırlıyorsunuz o hesabı alıp kıracaktım DİNÇER beni vurdu hırsa kapıldım sonra geri aradım adamı vaz geçtim abi almıyacağım dedim. Neden hesabı almayı düşündün dedi DİNÇERE vuruldum abi ona hırs edip alacaktım dedim muhabbet muhabbeti açtı Ksknın önceki sahibi dediki Orca ile dinçer samimi arkadaş whatsapptan gruptan bile dinçer söyledi seni vurduğunu falan dedi. Sonra kendi ağzındanda dedi DİNÇERİN yanındaydım diye bana telefonda kendisi anlattı hadi gelsin anlatmadım desin . Daha sonra DİNÇERİN yanındaydım o hesabıda vurdurma çünki sana satılacak hesap kalmadı diye MRGUARDİANS'a söyledi bunlar forumda mevcut.

Prof olayında 3 hafta önce omunazı vuruyorsunuz sonra hep birlikte profa dur atıyorsunuz neyin kafasını yaşıyorsunuz siz prfola omunaz samimi arkadaş maden okadar tanıyorsunuz adamı da omunazı nasıl vuruyorsunuz. Dönüşünü aldığınız bile şaibe içinde.
    • Dogrucu yazdı:

Gazoz neyin kafasını yaşıyor acaba

İçtiği su soluduğu hava olmasa gerek. Onlarla bu kafayı yapamaz

Tek anladığım bir sürü dedikodusal olaylar.

Ha birde hesabı sattığı itirafı
      İsminin gereğini yap olayları oku anlarsın dedikodu değil hepsi oyunda aleni olan şeyler sen kafasını yaşıyorsun bende oraya takıldım şimdi 1 tane göster dediğim şylerden bir tanesi olmamış diye bilirmisin. %30 geliştiricilerle 12m maden nasıl toplanıyor hayret verici onun aldığı %30 geliştiriciler ne kadar maden sağlaya bilir 1 ayda 12m madenmi sağlaya bilir yoksa MRGUARDİANS hesabı alırken yanında aldığı 2 tane promosyon hesabımı çalışıyor ona bizlere hileci diyorsunuz lakin sizler daha profesyonel yapıyorsunuz
    • reLix yazdı:

Gazozzz yazdı:

magnificent35 isimli oyuncuyu relix ayda temiz şekilde kırıyor. buna nereden eminsin gazoz derseni. magnificent35 isimli arkadaşın sömünde 1.8m savunma olmasına rağmen ayda vuruluyor ve şuan hâla filosunu sömde tutuyor. Ben bunu forumda belirtir belirtmez magnificent35 isimli arkadaş forumdan bana cevap veriyor yıllardır oynuyorum multi olarak ilk defa suçlanıyorum diye. Ve bana verdiği mesajla forumdaki ilk mesajını atmış olan arkadaş nasıl oluyorda forumda onun adını bahsettiğimi ve ithamlarda bulunduğumu anlayıp cevap verme gereği hissediyor. Bu cevap verme olayından şunu anlıyoruz SENJULAR isimlerini temize çıkarmak için böyle bir yol izliyor.

magnificent35 yazdı:

gazoz arkadaşım bak hala benim hakkında bilmeden atıp tutuyorsun artık kabak aşı vermeye başladı. ben ne forumlara takılırım ne de oyunda bu bahsettiğin insanları tanırım. yeni bebeği olan şırnak ta öğretmenlik yapan aynı zamanda yüksek lisans tezi ile uğraştığım için de sadece kademe ağırlıklı takılan biriyim. savunmada filo bıraksa idi vurulmazdı demişsin ama geçilmeyecek savunma yoktur evren 1 ile birleşmeden önce evren 53 te hesabım vardı orada 1.250 000 roket atar 2500 plazmalı savunmamı gece 3-4 kişi organize olup garlayıo sabaha karşı 4 ten sonra da iss ile savunmaya güvenrek yatırdığım yüzlerce ripi haşat ettiler yani sen de daha iyi bilirsin ki birisi eğer gözünü karartmışsa o savunmayı traşlar daha sonra zaten filonu alır. hala iftira atıp durma bir nevi kişiliğime saldırı olarak da algılıyorum bunu. eğer bi şüphen varsa ticket atarsın op lar da gerekli incelemeyi yapar. kendi mailimle kendi emeklerimle oynadığım bir oyun. kimsenin yan hesabı falan değilim aslında senin gibileri kaale almak da istemem fakat klavye delikanlılığı yapıp "çamur at izi kalsın" mantığı ile burada atıp tutmayın. benim yerim yurdum belli oynadığım sistemi de nicki de biliyorsun. istersen takip edebilirsin de. bir daha söylüyorum filo işinden pek anlamam az biraz filo basarım ama çoğu kez unutuyorum vuruluyorum sadece zevkine takıldığım bir oyun bu eğer daha fazla iftiraya devam edeceksen buradan modlarımıza sesleniyorum lütfen bu yazılardan artık rahatsız olmaya başladım gereken yapılsın. ayrıca attığım post sayısı ile multi hesap ilişkisini nasıl kurduğunu da anlayamadım. gerekeni olduğu gibi ve bütün sadeliği ile anlatmama rağmen saçma sapan konuşmaya devam ediyorsun. zebani nickli oyuncuyu da özelden tanımam oyundan tanıyorum daha önce beni vurmuşluğu vardı tebrikle başlayan diyalog sonunda da kendisine deut satmaya başladım. bunun dışında da pek tanımam ama zaten kademeci olduğum için filoculara deut satışı yapmam herhalde mahzurlu değildir. benimle deut ticareti yapmak isteyen kimselere de hayır demiyorum. araştırma için lazım olan dışında da satıyorum hatta bazen acil maden ihtiyacım olduğunda tüccara bile sattığım olur o tüccarın km sini bile keşiflerden biriktiren sade bir oyuncuyum. diğer oyuncularla aranızda ne yaşandığı beni ilgilendirmez ama bir daha rica ediyorum benim ismimi ve hesabımı aranızdaki husumete karıştırmayın.NOT: 2006 dan beri evren 1 de oynuyor demişsin düzelteyim 2006 dan beri oynuyorum doğru ama evren 1 değil evren 11 de hesap açtım daha sonra evren 53 ile birleşti o da daha sonra evren 1 ile birleşince şimdi en fazla puanlı hesabım orası var.
      NOT 2: Eğer ufak çaplı bir hesap yaparsan senin deyiminle ben birilerini ihya için kurulmuşsam her filo bastığımda bu bahsettiğin adamlara vurulmuş olmam lazım ayrıca sahip olduğum kademelerin getirisi ile bu bahsettiğin kişiler şimdiki puanlarından çok daha yükseklerde olurlardı. artık bulandırma lütfen tekrar rica ediyorum...

magnificent35 yazdı:

ayrıca bana oyun içinden mesaj atanlar kendi ittifakımdan rock climber adlı oyuncudur. ismimin forumlarda geçtiğini hayırdır abi bi durum mu var diye de uyaran odur. relix adlı oyuncu değil yani. benim daha öncede mesajlarım vardı ama forumlar güncelleme geçirdiğinde eski postlarım silinmiş zaten ittifak tartışmaları dışında da mesaj atma alışkanlığı olmayan biriydim onlar ne hikmetse şimdi yoklar. sırf buradaki tartışmalara cevap vermek adına tekrar mesaj atmaya başlayınca mesaj sayım da bu kadar az gözüktü her şeyin altında bir bit yeniği aramayın yani...

magnificent35 yazdı:

ha bi şey daha [TOT: 1.917.177.000] anubis [KaraKule] vs. magnificent35 [T R] (S: 284.234.000, D: 1.632.943.000) bu linkte benim anubise vurulduğum rapordur. eğer relixe veya arkadaşlarına çalışıyor olsa idim neden karakuleye vurulayım ve üstelik savunmaya yatırdığım filo demek ki savunma da insanı kurtarmıyo ayrıca ne ilginçtir ki relix'in yan hesabıyım ama deutlarımı zebaniye satıyorum her defasında. hatta 2 gün önce yine zebaniye deut satışı yaptım. ben nasıl bir yan hesabım böyle bana da açıklar mısın?

Sana normalde cevap bile vermeme değmez lakin adam ilk mesajını bile bana cevap olarak kullanıyor kendisini anlatırken eski oyncuyum diyor hangi eski oyuncu okadar savunması varken filosunu kaldırma ihtiyacı duyarki. Demekki oyuncu olacak kafaya sahip değil şimdi ise filosunu savunması olan sömde tutuyor kimse vurmasında size biriksin diye
    • Halen yazdıklarımdan tek bir kelime anlamadın dimi?
      Geçmişte şu olmuş; bu ölmüş; bu şunu demiş, şu bunu yapmış pekte beni alakadar etmez; geçmişte kaldığın sürece kaybedersin Sende... Bırak geçmişi, gelecekle ilgilen...

Bak halen aynı şeyleri söyleyip duruyorsun; Sadece kendini komik duruma düşürdüğünün farkında değilmisin???
    • Pisikolojik_Maynah yazdı:

Gazozzz yazdı:

9 Mayıs 2018 de Komesli, ProoF-StrikeR isimli oyununcunun ayını aldı ve beklemeye başladı

Orca, KaraAygır, Jiraiya, relix, maxvell, Karpuz ProoF-StrikeR isimli oyuncuya durma atmış. Yahu demezlermi adama 1 ay önce süreyi nasıl aldığınız belli değilkene vurduğunuz omunazla ve GonzalesTurkle ProoF-StrikeR isimli oyuncuya nasıl durma atarsınız.
      daha kimlerin dur attığını bile bilmiyorsun, bilmiyorsun bari konuşma. Beni vuracaklardı, eline yüzüne bulaştırdı derken bile oyun bilgin sıfır olduğu belli.
      En basit geçen gün sözde kilit attıkları filoyu neden çektiler? Biz deu bile yakmadık senin aylar alındığında harabe kısmı savunan tarafta olacak diye. Aynı olayda siz sayfaya söm alıp km leri gömerek filo kaldırdınız hemide utanmasalar solar uydulara kadar ekleyerek.

Gazozzz yazdı:

Jiraiya isimli arkadaş daha doğru düzgün savaşı yokken ve kademesi yokken bu kadar madeni nereden bulup filo basıyor birde muhrip basıyor komuta hafif değil bu Jiraiya isimli arakdaşın 1 ay önce puanı 50m idi lakin şimdi 62m. Oyundan anlayan birisi anlatsın bakayım 12m maden 1 ay içinde nereden bulunuyor gökten yağacak hali yok. ve Bu madeni üretecek kademeside yok tahrip puanıda yok.
      ve yine boş bir yorum daha.
      Kademe yok derken? ben filo bastığım zaman kademe puanım 19 m du. Bir yildir da aynı. Yüzde 30 maden güçlendirici mevcut yıllardır. Bilmiyorsun takip etmiyorsun anlamıyorsun bari yazıp rezil olma.

Bak şunu yaptınız bunu yaptınız muhabbeti de yapmıyoruz. Artık istediğiniz gibi hile ve program yapın. Bu arada gazoz evrende hesabın var da neden korkuyorsun açıklamaya. :F

gizlice mi satacaksın artık :O

Sen daha rezilsin ozaman ben kendimi rezil falan etmiyorum %30 geliştiricilerle nasıl 1 ayda 12m maden birikiyor yahu bizdemi bir sıkıntı %30 geliştiricilerle hadi 200m maden üret 1 ayda 6m maden eder ki sende okadar maden üretecek kademe yok geliştiriciler olsa abi. senin hesap çoşmuş gidiyormu daha doğru düzgün bir savaşın yok lakin evrendeki en iyi kademecilerden bile çok farklı öndesin bunudamı %30 geliştiriciyle yaptın
    • Gazozzz yazdı:

reLix yazdı:

Gazozzz yazdı:

magnificent35 yazdı:

magnificent35 yazdı:

magnificent35 yazdı:

Sana normalde cevap bile vermeme değmez lakin adam ilk mesajını bile bana cevap olarak kullanıyor kendisini anlatırken eski oyncuyum diyor hangi eski oyuncu okadar savunması varken filosunu kaldırma ihtiyacı duyarki. Demekki oyuncu olacak kafaya sahip değil şimdi ise filosunu savunması olan sömde tutuyor kimse vurmasında size biriksin diye

Konuyu buraya açan sensin,madem cevap verme niyetin yoktu konuyu hiç açmayacaktın,neyin kafasını yaşıyorsun :) Adam sayende burda kendini kanıtlamaya çalışmış,siz seviyeyi o kadar düşürdünüz ki hala ithamlarda devam ediyorsun.Benden sana tavsiye birşeylerden haberin yoksa öne atlayıp burda kendini komik duruma düşürme.Ramiz dayı da bot açık,çok değil daha yeni blackdead hesabını kırdı sizinkiler.Bunlardan habersiz şekilde gelip saçma sapan konular açma.Bu dediklerimi git sor,sonra gel konu aç.
    • kocalsadet yazdı:

Halen yazdıklarımdan tek bir kelime anlamadın dimi?
      Geçmişte şu olmuş; bu ölmüş; bu şunu demiş, şu bunu yapmış pekte beni alakadar etmez; geçmişte kaldığın sürece kaybedersin Sende... Bırak geçmişi, gelecekle ilgilen...

Bak halen aynı şeyleri söyleyip duruyorsun; Sadece kendini komik duruma düşürdüğünün farkında değilmisin???
      Geçmişe takıldığım yok sadece bize hilecisiniz diyenler için çok sevdikleri Ferhat abileri hesap satın aldıklarını dinçerden yüzyüze duyduğunu forumda söylüyor. Orca HİTMAN KOMESLİ Ömer tarafından sondalanınca SENJUlara geçiyor ve söylediği sözleri unutuyor.

Orca hesaının profa ay denediğini komesli kendisi görüyor radardan bunları uyudurmuyorum
    • Yahu Ben sizlere mi vuruldum? hakikaten ben bu oyundan hiç anlamıyormuşum...
      KOmesli ve HITMAN, göreceli iyi oyuncu takip ediyor diye düşünüyordum; Ama görüyorumki; daha ayını aldığı oyuncuyu bile takip edemiyor. Ve burada KOmeslinin, Karakulenin avukatlığını yapan ve sözde oyunda hesabı bile olmayan birisi dile getiriyor???
    • kocalsadet yazdı:

Yahu Ben sizlere mi vuruldum? hakikaten ben bu oyundan hiç anlamıyormuşum...
      KOmesli ve HITMAN, göreceli iyi oyuncu takip ediyor diye düşünüyordum; Ama görüyorumki; daha ayını aldığı oyuncuyu bile takip edemiyor. Ve burada KOmeslinin, Karakulenin avukatlığını yapan ve sözde oyunda hesabı bile olmayan birisi dile getiriyor???
      Belki bot pasif haldeydi ondan olabilir :):):):)
    • Gazozzz yazdı:

Sen daha rezilsin ozaman ben kendimi rezil falan etmiyorum %30 geliştiricilerle nasıl 1 ayda 12m maden birikiyor yahu bizdemi bir sıkıntı %30 geliştiricilerle hadi 200m maden üret 1 ayda 6m maden eder ki sende okadar maden üretecek kademe yok geliştiriciler olsa abi. senin hesap çoşmuş gidiyormu daha doğru düzgün bir savaşın yok lakin evrendeki en iyi kademecilerden bile çok farklı öndesin bunudamı %30 geliştiriciyle yaptın
      he mustafa . :F :F

• Bu arada gazoz hocam; (ismini bilmediğimi için gazoz diye hitap ediyorum, umarım alınmazsın) Evrende hesabın yoksa, oyundaki oyuncunun ne kadar kademesi olduğunu; ne kadar sürede ne kadarlık bir puan artışı yaptığını nasıl bilebiliyorsun bak aklıma takıldı şimdi...

Bu arada dipnot olarak yazayım , OrCa hesabı bende değil...

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen kocalsadet: yazım hatası ().