SENJULAR,Omunaz, ProoF-StrikeR

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
    Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
    Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Gazozzz yazdı:

Sen daha rezilsin ozaman ben kendimi rezil falan etmiyorum %30 geliştiricilerle nasıl 1 ayda 12m maden birikiyor yahu bizdemi bir sıkıntı %30 geliştiricilerle hadi 200m maden üret 1 ayda 6m maden eder ki sende okadar maden üretecek kademe yok geliştiriciler olsa abi. senin hesap çoşmuş gidiyormu daha doğru düzgün bir savaşın yok lakin evrendeki en iyi kademecilerden bile çok farklı öndesin bunudamı %30 geliştiriciyle yaptın
      he mustafa . :F :F

• Bu arada gazoz hocam; (ismini bilmediğimi için gazoz diye hitap ediyorum, umarım alınmazsın) Evrende hesabın yoksa, oyundaki oyuncunun ne kadar kademesi olduğunu; ne kadar sürede ne kadarlık bir puan artışı yaptığını nasıl bilebiliyorsun bak aklıma takıldı şimdi...

Bu arada dipnot olarak yazayım , OrCa hesabı bende değil...

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen kocalsadet: yazım hatası ().

• kocalsadet yazdı:

Bu arada gazoz hocam; (ismini bilmediğimi için gazoz diye hitap ediyorum, umarım alınmazsın) Evrende hesabın yoksa, oyundaki oyuncunun ne kadar kademesi olduğunu; ne kadar sürede ne kadarlık bir puan artışı yaptığını nasıl bilebiliyorsun bak aklıma takıldı şimdi...
      Hesabım olmaya bilir lakin KOMESLİ Hasan abi olsun HİTMAN Süleyman abi olsun ve nica arkadaşlarım halen oyundalar onlar aktarıyor bana oolayları bende foruma taşımak istedim olayları İsmim Mustafa. Benim senin hesabın için anlattıklarımı istersen whatsaptan görüntü alırım atarım. Ferhat abinin söylediklerini oradanda okursun
    • Gazozzz yazdı:

kocalsadet yazdı:

Bu arada gazoz hocam; (ismini bilmediğimi için gazoz diye hitap ediyorum, umarım alınmazsın) Evrende hesabın yoksa, oyundaki oyuncunun ne kadar kademesi olduğunu; ne kadar sürede ne kadarlık bir puan artışı yaptığını nasıl bilebiliyorsun bak aklıma takıldı şimdi...
      Hesabım olmaya bilir lakin KOMESLİ Hasan abi olsun HİTMAN Süleyman abi olsun ve nica arkadaşlarım halen oyundalar onlar aktarıyor bana oolayları bende foruma taşımak istedim olayları İsmim Mustafa. Benim senin hesabın için anlattıklarımı istersen whatsaptan görüntü alırım atarım. Ferhat abinin söylediklerini oradanda okursun

Hakikaten sadece cevap yazmak için yazıyorusun; Geçmiş geçmişte kaldı bak... Bunu halen anlamıyor, halen "Ferhat" deyip duruyorsun... OrCa deyip duruyorsun... neden bu kadar takıntılısın? neden böylesine kapkara bir düşmanlık yaşatıyorsun içinde? Ferhat Amerikaya gideli neredeyse 6 ay olmuş; adam oyunu unutmu belkide, ama sen ne hikmetse halen ısrarla "FERHAT" diyorsun...
      Geçmişte kalmadığını iddia ediyorsun ama 5/6 ay önce oyunu bırakıp çoooook uzak diyarlara gitmiş olan birisini diline dolamışsın önüne gelene bağıra bağıra şikayet edip duruyorsun???
      Yahu bırak geçmişi, bırak başka şeyleri, oyundamısın? oyununu oyna; zevk al, arkadaşlarınla gül eğlen... Oyunda değilmisin; bırak oyundakiler rahat rahat oynasınlar, saygı çerçevesinde muhabbetimizi edip kritiklerimizi yapalım...
    • kocalsadet yazdı:

Gazozzz yazdı:

kocalsadet yazdı:

Hakikaten sadece cevap yazmak için yazıyorusun; Geçmiş geçmişte kaldı bak... Bunu halen anlamıyor, halen "Ferhat" deyip duruyorsun... OrCa deyip duruyorsun... neden bu kadar takıntılısın? neden böylesine kapkara bir düşmanlık yaşatıyorsun içinde? Ferhat Amerikaya gideli neredeyse 6 ay olmuş; adam oyunu unutmu belkide, ama sen ne hikmetse halen ısrarla "FERHAT" diyorsun...
      Geçmişte kalmadığını iddia ediyorsun ama 5/6 ay önce oyunu bırakıp çoooook uzak diyarlara gitmiş olan birisini diline dolamışsın önüne gelene bağıra bağıra şikayet edip duruyorsun???
      Yahu bırak geçmişi, bırak başka şeyleri, oyundamısın? oyununu oyna; zevk al, arkadaşlarınla gül eğlen... Oyunda değilmisin; bırak oyundakiler rahat rahat oynasınlar, saygı çerçevesinde muhabbetimizi edip kritiklerimizi yapalım...
      İyi diyorsun lakin bunlar benim için geçerli değil her ağzını açtıklarında bize hilecisiniz diyenler geçmişi bıraksınlar geleceğe baksınlar baksana adamlara yönelttiğim hiç birşeye açıklama yapamıyorlar. manyakmuhendsi ne oldu nereye gitti 4m filosuna ne oldu o adamın bu çok geçmiş birşey değil. Sen omunazı vuruyorsun komesli ayını almışken sonra senin adamların hepsiyle profa durma atıyorsun. demezlermi adama biz madem hileciyiz gözünüzde 3 hafta önce vurduğun omunazın samimi arkadaşı profa nasıl durma atarız diye sormadınmı onlara. Merak etmesinler döneceğim oyuna bu ara mahkeme işiyle ve tedaviyle uğraşıyorumdur. Kafam takılıyor çünki keprra ile birlikte 3 tane sakinleştirici içiyorum halen karaçiğer ilacımda bitti bu hafta onu tekrar yazdıracağım :)
    • :D
      Halen cevap yazmak için yazıyorsun sadece.
      Bak yukarlarda bi yerlerde sana yazdım; bi şüphen varsa; yukarda "DESTEK" yazan bi yer var. Oradan istediğin gibi şüphelerini yaz... Kimse sana oradan yazdın diye bişey demez korkma... Ama burada böyle yazarak sadece insanları güldürüyorsun... Ha bide tabi OP lar üstünde baskı kurma niyetinde olabilir bilemiyorum. Öyle bir niyetin varsada o Senin kaliteni gösterir ne diyeyim...
    • Şimdi, Mustafa hocam, Tanıştığımıza memnun oldum. Bende Sadet.

Gelelim konumuza, bak yukarda yazdım; OrCa hesabı bende değil... Ayrıca, arada yazmışsın herhalde,benim tıfıl bir yeniyetme olduğumu düşünüyorsun... "Ferhat abin" ibaresini kullanıyorsun... Ferhat benim her daim abimdir o ayrı bir konu ama, yaş olarak belkide birçoğuuzdan büyüğüm. Şimdi devam edecek olursak;
      Senin bu sorduğun soruların çok daha fazlasını OPlar zaten sordular sorguladılar... Bunu anlamayacak kadar zeka seviyenin düşük olduğunu zannetmiyorum... Senin sormadığın daha başka detaylarıda sorup incelediler. BUnu anlamazlığa gelip burda tekrar tekrar bunları yazıp duruyorsun. Burdaki amacın Opların üzerinde baskı kurmakmıdır? Ben öyle olduğunu düşünmeye başladım çünkü? Diğer seçenek ise bunları düşünmeyecek kadar zeka seviyenin düşük olduğu ama bunu kabullenmekte istemiyorum açıkcası... Sen bence o kadar düşük seviyede zekaya sahip birisi değilsin... O zaman geriye ilk yazdığım seçenek kalıyor... Yani bu yazdıklarını bilerek yazıyorsun, bilerek algı operasyonu anlamında ısıtıp ısıtıp sürüyorsun ileri. Buda gene senin aslında düşündüğüm kadar iyi birisi olmadığın anlamına geliyor...
      Yani bu saatten sonra; muhatabım değilsin ve yazacaklarına cevap vermeye tenenzzül etmeyeceğim.
      Hadi sana iyi forumlar...
    • sımdı mustafa demeyım dedım ama tum evren haksız hılecı sen ve ekibinmi haklı boyle bır dunya yok seni kandırmıslar kanmıyacaksın vurdularmı vurulmayacaksın bunlar senin hatan burda kimseye farklı ıthamlarda bulunman hos degil oyununu oyna kımsenın aılesını karıstırma nerden ne yakalıyacan amacın ne kendınde bılmıyorsun o yuzden bosver demekkı olmuyor zorlama...
    • kocalsadet yazdı:

Şimdi, Mustafa hocam, Tanıştığımıza memnun oldum. Bende Sadet.

Gelelim konumuza, bak yukarda yazdım; OrCa hesabı bende değil... Ayrıca, arada yazmışsın herhalde,benim tıfıl bir yeniyetme olduğumu düşünüyorsun... "Ferhat abin" ibaresini kullanıyorsun... Ferhat benim her daim abimdir o ayrı bir konu ama, yaş olarak belkide birçoğuuzdan büyüğüm. Şimdi devam edecek olursak;
      Senin bu sorduğun soruların çok daha fazlasını OPlar zaten sordular sorguladılar... Bunu anlamayacak kadar zeka seviyenin düşük olduğunu zannetmiyorum... Senin sormadığın daha başka detaylarıda sorup incelediler. BUnu anlamazlığa gelip burda tekrar tekrar bunları yazıp duruyorsun. Burdaki amacın Opların üzerinde baskı kurmakmıdır? Ben öyle olduğunu düşünmeye başladım çünkü? Diğer seçenek ise bunları düşünmeyecek kadar zeka seviyenin düşük olduğu ama bunu kabullenmekte istemiyorum açıkcası... Sen bence o kadar düşük seviyede zekaya sahip birisi değilsin... O zaman geriye ilk yazdığım seçenek kalıyor... Yani bu yazdıklarını bilerek yazıyorsun, bilerek algı operasyonu anlamında ısıtıp ısıtıp sürüyorsun ileri. Buda gene senin aslında düşündüğüm kadar iyi birisi olmadığın anlamına geliyor...
      Yani bu saatten sonra; muhatabım değilsin ve yazacaklarına cevap vermeye tenenzzül etmeyeceğim.
      Hadi sana iyi forumlar...
      Oplar üzerinde baskı kurmak diye bir amacım yok. Oplardan aldığım cevap ise traji komik benim hesabımın kapatılmasında nasıl bir deliliniz var diye sordurtuyorum lakin gizli bilgi veremeyiz diyorlar. Gazozun kendisine bilgi veririz diyorlar. Elinizdeki delil ozaman whatsapp konuşmalarıdır ve oyun kurallarında whatsapp delil olarak sayılmaz diye maddeyi boşunamı koymuşlar diye sordurtuyorum yine acayip cevap veriyorlar. Benim hesabımın neden kapandığını mrguardians söylüyor KÜFÜRBAZ GAZOZ NEDEN CEZA ALDI diye opta çıkıp diyorki hesap satımından kapatıldı. Şimdi teşir direği neden kapatıldı madem böyle her sorana forumda açık açık söyleyeceksiniz neden teşiri kaldırdınız. 1 hafta sonra SENJUdakiler kabul ediyor kendilerinin beni kandırdığını. Ferhat abide söylüyor numaranı benden almışlardı Mustafa diyor. Anlamıyorum maden benim ceza almam için sizler uğraştınız niye forumda başlık açıp soruyorsunuz neden kapatıldığımı. Onların yaptığına algı operasyonu denir. KOMESLİ senjulardan birisini online iken vurduğunda ne deliliniz vardıda ceza verdiniz diye sordurtuyorum yine cevap olarak sayılacak bir yanıt veriyorlar. Cezasını iptal ettik ve cezalı kaldığı süredeki üretimini verdik diyorlar. Yahu işler tam sarpa sarmış evrende. Gazozkapatılırken whatsapp kkonuşmaları delil sayılıyor, KOMESLİ ceza alırken vurduğu adamın online olduğu siçin ceza veriliyorr. Lakin ticketteki isimler SENJULAR olduğunda hesaplar incelendi ihlal yok diyorlar. Yahu zaten forumda herşey belli 3 hafta önce nasıl vurulduğu belli olmayan omunazın samimi arkadaşı profa hep birlikte durma atıyorsunuz lakin bunda bir kural ihlali olmuyor. Cezalı durumda ittifaklarında olan manyaqmuhendis isimli isimli kişi cezası kaldırılıyor. Biraz oyuna devam ediyor sonra ittifaktan çıkıp tatile alıyor. Sonra tatilden çıkıyor ismini değiştiriyor ve o günün akşamına omunaz ve kreatora çakılıyor sence biz yanlışmı analiz ediyoruz. Yazdıklarıma tenezül edip etmemen umurumda değil orca hesabı sende vurulduğunda Sadet geçmiş olsun diyorlar şimdi çıkmış hesap bende değil diyorsun. Sizin tayfanın hepsimi böyle acep yoksa benmi yanlış analiz ediyorum.
    • YENİ

Gazozzz yazdı:

Kafam takılıyor çünki keprra ile birlikte 3 tane sakinleştirici içiyorum halen karaçiğer ilacımda bitti bu hafta onu tekrar yazdıracağım :)

Gazozzz yazdı:

yoksa benmi yanlış analiz ediyorum.
      bence yanlış analiz değil de, "analiz edemiyor" demek daha mantıklı olur.

Geçmiş olsun sağlık önemli. Oyunu boşver sağlığına bak sen. İlacını yazdır aksatma

• YENİ

reLix yazdı:

Burdan karakule yöneticilerine sesleniyorum,ramiz dayı daki açık bot u kırdığınız hesaplardan gazoz a da bilgi verin.Hiçbirşey den habersiz buraya gelip saçma sapan konular açmasın artık.
      Kişi kendisinden bilirmiş işi, İnsanoğlu böyledir herkesi kendisi gibi zanneder. bot dediğiniz nedir Google Chrome mu FireFox mu onları kapatınca internete nasıl girecegiz ve online oyunu nasıl oynayacağız onuda anlatırsanız öğrenmiş oluruz
      Bazen yaşamak için öldürmek zorundasın.
      Bazen yaşamak için içindeki sevgi seni öldürmeden sen onu öldürmek zorundasın.
      İnsan bir gün gırtlaklayacağı tavuğu sevmeye kalkarsa, aç kalır!

• YENİ

Pisikolojik_Maynah yazdı:

RamizDayi yazdı:

Kişi kendisinden bilirmiş işi, İnsanoğlu böyledir herkesi kendisi gibi zanneder. bot dediğiniz nedir Google Chrome mu FireFox mu onları kapatınca internete nasıl girecegiz ve online oyunu nasıl oynayacağız onuda anlatırsanız öğrenmiş oluruz
      siz sanırım "online" kısmını yanlış anlamışsınız. :heheh:
      ne hikmetse doğruları hep sen biliyorsun bot dur pabuçdur lehimdir kaynaktır, Alayından pek bi güzel anlıyon anlayışın muhteşem. Biz garip fakir aklı ermez göbeğini kaşıyanlardanız. Sizler Allemeyi Cihansınız Maaşallah Maaşallah 41 kere Maaşallah..!

• YENİ

RamizDayi yazdı:

Biz garip fakir aklı ermez göbeğini kaşıyanlardanız.
      evet. hile, filo kırma ve program dışında aklınız birşeye ermez.

Fakir olduğunuz konuya vurgu yapınca @RuMiR uyarıyor üstüne alınanlar olur diye.

Ben ceza alacağım, haksız bile olsa anında silerim hesabımı. Sizde ise ne silecem beağh mantığı olduğu için, program kullanan arkadaşınızı sırf yok program kullanmıyor algısı yaratmak için hesaplarımızı sileceğiz diyip ardın sıra devam kişiler olarak o erdemi anlamayacak yerdesiniz.

Yanlışınız, kirden pislikten kaşınan göbağınız ile ötede bir yerde hilenizi filo kırmanızı halledin , programınızı kurun :O

Daha hesapların başında kimin olduğu belli değil :F

• YENİ

Pisikolojik_Maynah yazdı:

RamizDayi yazdı:

Biz garip fakir aklı ermez göbeğini kaşıyanlardanız.
      evet. hile, filo kırma ve program dışında aklınız birşeye ermez.
      Fakir olduğunuz konuya vurgu yapınca @RuMiR uyarıyor üstüne alınanlar olur diye.

Ben ceza alacağım, haksız bile olsa anında silerim hesabımı. Sizde ise ne silecem beağh mantığı olduğu için, program kullanan arkadaşınızı sırf yok program kullanmıyor algısı yaratmak için hesaplarımızı sileceğiz diyip ardın sıra devam kişiler olarak o erdemi anlamayacak yerdesiniz.

Yanlışınız, kirden pislikten kaşınan göbağınız ile ötede bir yerde hilenizi filo kırmanızı halledin , programınızı kurun :O

Daha hesapların başında kimin olduğu belli değil :F
      Gerçekten Pisikolojik yardıma ihtiyacın olduğu kanaatindeyim. Allah Şifa versin