[TOT: 3.221.611.000] aLayina isyan [All Star] & Murat78 [All Star] & giasas [All Star] vs. WoLFaR (S: 483.769.000, D: 2.737.842.000)

• 1000M Üzeri
    • ISS Evren Rekoru

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• [TOT: 3.221.611.000] aLayina isyan [All Star] & Murat78 [All Star] & giasas [All Star] vs. WoLFaR (S: 483.769.000, D: 2.737.842.000)

23-05-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran aLayina isyan [All Star]

Hafif Avcı 126.324
      Kruvazör 19.867
      Komuta Gemisi 4.997
      Fırkateyn 21.964

Saldıran Murat78 [All Star]

Hafif Avcı 45.842
      Fırkateyn 16.398

Saldıran giasas [All Star]

Komuta Gemisi 7.519
      Fırkateyn 11.603
      Kruvazör 10.029

Savunan WoLFaR

Küçük Nakliye Gemisi 5.500
      Büyük Nakliye Gemisi 575
      Hafif Avcı 60.000
      Ağır Avcı 10.000
      Kruvazör 10.001
      Komuta Gemisi 6.000
      Geri Dönüsümcü 15.067
      Casus Sondasi 207
      Muhrip 7.500
      Fırkateyn 6.000

Savaş sonrası ...

Saldıran aLayina isyan [All Star]

Hafif Avcı 75.521 ( -50.803 )
      Kruvazör 17.083 ( -2.784 )
      Komuta Gemisi 4.756 ( -241 )
      Fırkateyn 21.753 ( -211 )

Saldıran Murat78 [All Star]

Hafif Avcı 27.357 ( -18.485 )
      Fırkateyn 16.260 ( -138 )

Saldıran giasas [All Star]

Komuta Gemisi 7.112 ( -407 )
      Fırkateyn 11.445 ( -158 )
      Kruvazör 8.515 ( -1.514 )

Savunan WoLFaR

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!
      Saldıran taraf ele geçiriyor:
      7.601.786 Metal, 48.354.765 Kristal ve 3.655.064 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 483.769.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 2.737.842.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 921.667.000 metal ve 554.720.000 kristal bulunuyor.
      Saldıran taraf, toplam 59.611.615 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.

Harabe, saldıran(s) tarafından toplandı:
      200.000.000 Metal ve 200.000.000 Kristal
      180.000.000 Metal ve 180.000.000 Kristal
      304.266.500 Metal ve 144.993.500 Kristal
      179.330.500 Metal ve 0 Kristal

saldıran(s) tarafından toplanan toplam harabe:
      863.597.000 Metal ve 524.993.500 Kristal

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 533.004.786
      Kristal: 443.974.265
      Deuterium: -12.545.936
      Saldıran tarafından yapılan kâr 964.433.115 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -1.512.741.786
      Kristal: -1.028.420.765
      Deuterium: -256.291.064
      Savunan toplam 2.797.453.615 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.1.6 tarafından hazırlandı

Öncelikle savunan arkadaşa toparlanma sürecinde başarılar dilerim.

Savaş ittifakımıza, yakın zamanda oyunu bırakan ekürime ve @murat34 abime ayrıca temiz oyun oynayan herkese gelsin.

Savaştan yaklaşık olarak 2.5 saat önce savaşın gerçekleştiği ayda 6.7m maden vardı onu yağmaladım. Sonra nede olsa bugün ufak bişeyler yaptım diye işe daldım bakmadım hiç. Sonra murat abim min görmüş sondalamış filo yerde diyerekten beni aradı. Hiç düşünmeden kalktık sim i yoldayken yaptık. Savaştan bir müddet sonra on oldu savunan arkadaş 27 gd ile toplamaya başlayıp toplamda 115m civarı harabe topladı kalanı bizdedir.

Savaşın bizim açımızdan güzel tarafı arkadaşlarıyla bizim için yan sistemimizde birlik oluşturmuşlardı. Ve bol bol muhrip basıyorlardı. Bu oyunda sanırım av ve avcı kavramı zaman zaman değişebiliyor. Başka bir sistemde yine av konumundayız bol bol iskan atıldı sistemimiz kapatıldı gelmeden önce kırılamayacak rekor kırmaya geliyoruz diye foruma yazıldı sonra silindi vs.. Şimdilik beklemedeyiz bir süre daha bekleriz. Sanırım evren muhrip vurma rekoru da oluyor ayrıca. Ve şuan evrende en çok muhrip bedri arkadaşımızda mevcut.

bir kaç tane alıntı yapmasam olmazdı bunları da şura bırakıyorum

cLrs yazdı:

Tebrik ederim abi gene olsa gene geliriz o konuda elimizden geleni yaparız.
      Dostum bilirsin fazla meraktan iyi değildir, takılma bosver olacağına bakalım

aLayina isyan yazdı:

Yalnız merak ediyorum filosu olan herkes bir şekilde arkadaş olmuşsunuz yarın öbür gün diyelim beni vurdunuz sonra kimi vuracaksınız kimi takip edeceksiniz. Binacılarınsavunmasını asmıyosunuz allahtan

sologitar yazdı:

tebrikler,savunana geçmiş olsun.ya siz oraya iskan attınız da esas hedefinizi tutturamıyorsunuz sağda solda ki filolarla idare ediyorsunuz.bu gidişle korkarım iskan sebebiniz sizi asacak bir gün foruma :D
      Bu imzayı hatırlayan gerçekten fosildir :)

• Savunan özkan kankama buyuk gecmıs olsun başına gelen olay nedenıyle oyuna gıremedı saldıran ekıbe tebrıkler temız olan hersavasa verılen emege saygı duyup tebrık etmek gerekır rekor hayırlı olsun bır konuda mustafaya katılıyorum av ve avcı kavramı anlık yer degıstırebılır en buyuk savaşı karsılıklı yapabılmek umıdıyle rekor hayırlı olsun :)
      Evren8 emekli

Uriel devam

Zibal devam

KOKOREÇ İSTEYEN VARMI :)))))
    • tebrikler bu savaş güzel olmus gercekten , evren rekorunu sürekli egale etmek herkese nasip olmaz bu adamlar bu işi biliyorlar :)) savunan arkadasa geçmiş olsun rekor olmakta güzeldir , ona da tebrikler.

Not: Ramazan dolayısıyla , zekatlar alınır beyler :)) murat abi , mustafa , zafer

VATAN SEVER
    • athena yazdı:

Savunan özkan kankama buyuk gecmıs olsun başına gelen olay nedenıyle oyuna gıremedı saldıran ekıbe tebrıkler temız olan hersavasa verılen emege saygı duyup tebrık etmek gerekır rekor hayırlı olsun bır konuda mustafaya katılıyorum av ve avcı kavramı anlık yer degıstırebılır en buyuk savaşı karsılıklı yapabılmek umıdıyle rekor hayırlı olsun :)
      Bedricim savaşı sana hediye ettim ve teşekkür bekliyorum. ayrıca en büyük savaşı yapalım da ama bir aksiyon alamıyorsunuz. İskan atıldı sisteme ama sonda geliyor filo yok :)
      bu nedenle en büyük savaşı biz bıraktıktan sonra yapacaksınız muhtemelen

herkese iyi oyunlar iyi forumlar.
    • Murat78 yazdı:

athena yazdı:

Savunan özkan kankama buyuk gecmıs olsun başına gelen olay nedenıyle oyuna gıremedı saldıran ekıbe tebrıkler temız olan hersavasa verılen emege saygı duyup tebrık etmek gerekır rekor hayırlı olsun bır konuda mustafaya katılıyorum av ve avcı kavramı anlık yer degıstırebılır en buyuk savaşı karsılıklı yapabılmek umıdıyle rekor hayırlı olsun :)
      Bedricim savaşı sana hediye ettim ve teşekkür bekliyorum. ayrıca en büyük savaşı yapalım da ama bir aksiyon alamıyorsunuz. İskan atıldı sisteme ama sonda geliyor filo yok :) bu nedenle en büyük savaşı biz bıraktıktan sonra yapacaksınız muhtemelen

herkese iyi oyunlar iyi forumlar.
      murat abi hedıye ıcın teşekkur ederım en buyuk savas zaten her ıkı tarafında bırakmasına vesıle olur dıye umuyorum hata yapanın affedılmeyecegı bır durum hatta senınle olan konusmamdada en az 2 gun surer dıye ongorude bulunmustuk gelısıne donusune olayları olur dıye nasıp abı herkes hata yapar ben yada sen ıllakı bırı hata yapar aksıyon ıstıyorsan yasanır be abı bılıyon bu ısler anlık gelısen olaylar ha savas baslıgında dıkkatımı cektı uzucu bır olay sonucu sanırım en fazla muhrıp suanlık bende :) neden bastıgımıda bılmıyorum ama hosuma gıttı muhrıp dızmek bı bakıma önümü actınız üzüntüm benım ıcın cok degerlı olan reel hayattan arkadasım olan ozkanın basına gelen elim bır olay sonucu oyuna gırememesı kaynaklı vurulması nasıp işte dedıgım gıbı hayatın neler getırıp yasatacagını bılemıyoruz tekrardan tebrıkler
      Evren8 emekli

Uriel devam

Zibal devam

KOKOREÇ İSTEYEN VARMI :)))))
    • TosunPasa61 yazdı:

Iss ekibine tebrikler. Özkan kardeşim iki gündür filoyu yerde bırakıyordu bazı sorunları nedeniyle. Şimdiye kadar vurulmaması mucizeydi zaten. Sanırım oyunu bırakacak. Keşke bırakmasa.

bunun gibi bir kaç rapor daha var silinenler de mevcut. 3 gündür her gece kaldırdığına dair sonda raporlarım mevuttu ama silinmişler.

bilseydim favorilere eklerdim.

fazla ilgilenemiyordu desen hadi neyse olabilir. ama filo kaldırmıyordu demek çok başka bişey olur çünkü raporlarla sabit filoyu kaldırdığı karşıladığı. he kendi harabesine kaldırıyodur vs desen o da değil konuş gidiyordu 1-2 haftadır çünkü geçen haftalarda rip çıkarmıştım gece on olup görmüştü riplerin gittiğini o zamandan sonra konuş atmaya başlamıştı.

riplerden sonra zaten jack black sistemine iskan attı clrs iskan attı.

ama siz ne derseniz o olsun. filoyu kaldırmıyordu diyosanız kabul. filo sonra raporunda görünmemiş olabilir.wolfar.JPGwolfar1.JPGwolfar2.JPG
      Bu imzayı hatırlayan gerçekten fosildir :)

• alayina isyan yazdı:

TosunPasa61 yazdı:

Iss ekibine tebrikler. Özkan kardeşim iki gündür filoyu yerde bırakıyordu bazı sorunları nedeniyle. Şimdiye kadar vurulmaması mucizeydi zaten. Sanırım oyunu bırakacak. Keşke bırakmasa.
      bunun gibi bir kaç rapor daha var silinenler de mevcut. 3 gündür her gece kaldırdığına dair sonda raporlarım mevuttu ama silinmişler.

bilseydim favorilere eklerdim.

fazla ilgilenemiyordu desen hadi neyse olabilir. ama filo kaldırmıyordu demek çok başka bişey olur çünkü raporlarla sabit filoyu kaldırdığı karşıladığı. he kendi harabesine kaldırıyodur vs desen o da değil konuş gidiyordu 1-2 haftadır çünkü geçen haftalarda rip çıkarmıştım gece on olup görmüştü riplerin gittiğini o zamandan sonra konuş atmaya başlamıştı.

riplerden sonra zaten jack black sistemine iskan attı clrs iskan attı.

ama siz ne derseniz o olsun. filoyu kaldırmıyordu diyosanız kabul. filo sonra raporunda görünmemiş olabilir.wolfar.JPGwolfar1.JPGwolfar2.JPG
      arkadaşım ukala ukala konuşma. Ne demek sen ne diyorsan o olsun. Kafamızdan mı uyduruyoruz.
      Dosyalar
      Kızıl Zulüm Son Bulsun DOĞU TÜRKİSTAN Özgür Kalsın....